77'
81'
90'
  • 90+8'
    Koniec! Legia ostatecznie remisuje w Zabrzu 1:1 i wszystko rozstrzygnie się w środę przy Łazienkowskiej
  • 90+8'
    Dziękujemy za uwagę i zapraszamy do śledzenia materiałów po meczu.
  • 90+7'
    Remis warszawiakom dał Mateusz Wieteska!
  • 90+6'
    1:1!!! W ostatniej akcji spotkania
  • 90+3'
    Było groźnie w ostatnich sekundach, ale swój zespół uratował Kuchta
  • 90+2'
    Jeszcze jeden korner dla Legii i ponownie dobrze interweniuje Kuchta
  • 90+2'
    Powtórka - następny rzut rożny dla Legii
  • 90'
    Kozak spróbował uderzenia. Piłka ładnie kręciła się w powietrzu, ale minimalnie minęła spojenie bramki.
  • 90'
    Sędzia doliczył cztery minuty do regulaminowego czasu gry
  • 89'
    Chwila zastoju na boisku. Legioniści próbują atakować, ale niewiele z tego wychodzi
  • 89'
    Faulowany przed polem karnym Kozak. Sam poszkodowany będzie wykonywał rzut wolny
  • 86'
    Ależ niewiele brakowało do wyrównania! Kozak uderzał w dogodnej sytuacji, ale bramkarz rywali odbił piłkę i mieliśmy tylko korner... Po dośrodkowaniu do piłki doszli miejscowi
  • 85'
    W miejsce Luberdy wchodzi Pstuś
  • 84'
    Kolejny rzut wolny dla legionistów. Nie zabrakło zamieszania, ale najwyżej wyskoczył Kuchta i złapał piłkę
  • 82'
    Pikul dostał piłkę w środku pola karnego, obrócił się i huknął z około 14 metrów. Leleń odbił futbolówkę, ale po jego ręce wpadła do siatki
  • 81'
    0:1. Bartosz Pikul
  • 79'
    Dośrodkowanie pewnie złapał Kuchta
  • 78'
    Pikul ukarany żółtą kartką za faul. Rzut wolny dla legionistów
  • 78'
    W miejsce Kota wchodzi Remigiusz Hojka
  • 76'
    Ostatnia zmiana w Legii. W miejsce Karbowego wchodzi Arkadiusz Najemski. Oznacza to, że przez ostatni kwadrans w rolę defensywnego pomocnika będzie wcielał się Makowski
  • 73'
    Michalak opuszcza boisko. W jego miejsce wchodzi Miłosz Kozak
  • 72'
    Karbowy prostopadle w pole karne Górnika, ale piłka wędruje do Kuchty
  • 71'
    Faulowany na włąsnej połowie Wieteska
  • 70'
    Olszewski w pole karne, ale dobrze interweniowali stoperzy Legii
  • 69'
    Tym razem zmiana w zespole rywali. Bartosz Pikul wchodzi w miejsce Wolańskiego
  • 66'
    Michalak był sam na sam z Kuchtą, ale przegrał pojedynek z bramkarze. Bardzo fajnym podaniem popisał się Szczepański. Mamy róg
  • 66'
    Kuchta wypiąstkował dośrodkowanie Karbowego
  • 65'
    Szczepański walczył o piłkę pod polem karnym rywali, ale nie miał szans z rywalem wyższym o głowę
  • 65'
    Dośrodkowanie Rakowskiego ląduje w rękach Kuchty
  • 63'
    Znowu rzut rożny dla legionistów. Karbowy w narożniku
  • 62'
    Lekkie zamieszanie w polu karnym, ale pod nogi Wieteski rzuca się Kuchta i wyłuskuje piłkę
  • 61'
    Tym razem róg dla Legii, ale też zmiana w stołecznym zespole. Za Anczewskiego wchodzi Tomasz Nawotka
  • 60'
    Tym razem zbyt mocne podanie do Bartczaka
  • 59'
    Strzał z dystansu rywala, rykoszet i korner dla Górnika
  • 57'
    Anczewski na spalonym
  • 57'
    W miejsce Michała Trąbki wchodzi Miłosz Szczepański. Były piłkarz Górnika pożegnany został przez kibiców brawami
  • 56'
    Trąbka świetnie odebrał piłkę przed polem karnym rywali i podał do Anczewskiego, który na miał przed sobą właściwie jednego rywala. Kamil zamotał się, zaczął dryblować i został zablokowany, a potem pozbawiony piłki. Szkoda tej szansy
  • 55'
    Michalak starał się dośrodkować piłkę, ale dogranie było zbyt lekkie i zbyt łatwe do wybicia dla defensorów Górnika
  • 54'
    Początek drugiej połowy ma podobny przebieg, do pierwszej. Górnik atakuje, Legia przetrzymuje ofensywne próby rywali
  • 53'
    Faulowany na własnej połowie Rakowski
  • 50'
    Korner dla Legii
  • 50'
    Dobre i mocne podanie Karbowego, ale Makowski nie dobiegł do piłki przyblokowany przez rywala. Od bramki grę wznawia Kuchta
  • 49'
    Kolejna groźna akcja Górnika, ale po podaniu ze skrzydła Potoniec został przyblokowany
  • 48'
    Kiklaisz popędził lewą flanką i w niezłej sytuacji zagrał w polu karnym do Olszewskiego. Skrzydłowy rywali został jednak zablokowany i piłkę złapał Leleń
  • 46'
    Kilku kibiców Górnika rozpoczęło doping dla swojej drużyny
  • 45+17'
    Trenerzy nie przeprowadzili żadnych zmian
  • 45+17'
    Rozpoczęła się druga połowa spotkania
  • 45+16'
    Obie ekipy wracają na murawę
  • 45+2'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy mamy bezbramkowy remis
  • 45'
    Karbowy i rywale wybijają piłkę po rzucie wolnym
  • 44'
    Znowu akcja Bartczaka, który dostał świetne prostopadłe podanie z głębi pola, ale nie zdołał dojść do piłki, ale walczył o to niczym lew
  • 44'
    Wolański faulował biegnącego z piłką Karbowego i słusznie został ukarany żółtą kartką
  • 42'
    Kolejny korner dla przyjezdnych - tym razem po akcji Michalaka. Do dośrodkowania z narożnika doszedł Wieteska i próbował uderzać przewrotką! Piłka niestety poszybowała nad poprzeczką
  • 40'
    Nie brakuje teraz walki na boisku. Zawodniczy co chwilę walczą o piłkę w parterze
  • 39'
    Szybko rozegrana akcja, ale pośpiech w tym wypadku nie popłacał i tracimy piłkę. Górnik szykuje się do ataku pozycyjnego, ale... wszystko niweczy długie i niecelne podanie Wolańskiego
  • 38'
    Górnik zaczął grać gorzej, ponieważ w jego poczynania wkradło się sporo niecelnych podań
  • 38'
    Bartczak ponownie dynamicznie pobiegł lewą flanką, a piłkę bezpardonowo wybija na trybuny Cichecki. Mamy róg
  • 36'
    Trąbka bliski uderzenia z pola karnego, ale w ostatnim momencie piłka mu uciekła i zabrał ją rywal
  • 36'
    Wreszcie Legia doszła do głosu i powoli zaczyna spychać miejscowych do defensywy. Tym razem na spalonym Eryk Rakowski
  • 34'
    Grę od bramki wznawia Mateusz Kuchta
  • 33'
    Bartczak rozejrzał się na środku boiska i podał do niepilnowanego Rakowskiego. Ten nieźle dośrodkował w pole karne, ale na posterunku był rywal. Po chwili Eryk miał kolejną okazję do dogrania, ale zbyt długo z nim zwlekał i stracił futbolówkę
  • 32'
    Gracz Górnika dośrodkowywał w pole karne, ale Makowski wybił piłkę. Zabrzanie nadal "siedzą" na połowie legionistów
  • 31'
    Faul Michalaka na prawej stronie boiska. Niektórzy piłkarze, tak jak on, bardzo rzadko mają przy nodze futbolówkę. Podania od kolegów rzadko otrzymuje także Anczewski
  • 30'
    Piłka krąży teraz od jednej do drugiej połowy, ale zupełnie nic z tego nie wynika
  • 27'
    Bartczak popędził lewą stroną, wbiegł w pole karne, gdzie wślizgiem zatrzymał go Weremko. Legia ma rzut rożny
  • 27'
    Piłkę z narożnika dośrodkował Filip Karbowy, ale rywale na raty wybili futbolówkę z "szesnastki"
  • 26'
    Rywale głównie atakują prawym skrzydłem. Tym razem przeprowadzili akcję drugą flanką, ale pewnie piłkę przejął Bartosz Skowron
  • 25'
    Legioniści wznowili grę. Piłka powędrowała do obrońców
  • 25'
    Wieteska do Bartczaka i... spalony
  • 24'
    Ambitnie pressingiem rywala naciskał Bartczak, ale niestety Cichecki się nie pomylił i zagrał piłkę do przodu
  • 24'
    Chwila na uzupełnienie płynów. W Zabrzu jest naprawdę gorąco i parno
  • 23'
    Prosta strata Rakowskiego i z piłką ruszył Potoniec. Futbolówka trafiła do Luberdy, ale ten niecelnie podał i futbolówkę przejął Karbowy. Można pochwalić tego pomocnika za to, jak ustawia się w trakcie trwającego spotkania
  • 21'
    Eryk Rakowski na spalonym na lewym skrzydle
  • 19'
    Zamieszanie w polu karnym i mało brakowało, by do piłki doszedł Bartczak, ale ostatecznie ta wylądowała w rękawicach Kuchty
  • 18'
    Piłkę po wyrzucie z autu dostaje Karbowy, który natychmiast decyduje się na strzał. Pomocnik Legii huknął bardzo mocno, ale trochę niecelnie
  • 18'
    Kiklaisz za skrzydła zagrał do Olszewskiego, ten zwiódł legionistę i uderzył ponad bramką
  • 17'
    Wreszcie legioniści przeprowadzili akcję, w której pojawiło się kilka dokładnych podań z rzędu. Ponownie interweniował Cichecki, który wykopał piłkę poza boisko
  • 16'
    Rakowski do Bartczaka, ale piłkę na aut natychmiast wybija Cichecki
  • 14'
    Meldunek z Warszawy - Polonia pokonała w swoim pierwszym półfinałowym meczu Lecha 1:0. Gola na wagę zwycięstwa strzelił Janiszewski. Rewanż w Poznaniu będzie niezwykle ciekawy!
  • 14'
    Legioniści starają się teraz pograć piłką przez dłuższą chwilę
  • 12'
    Kolejny rzut wolny dla rywali. Mocna piłka w pole karne, ale dobrze interweniował "Wietes". Górnik na razie przeważa i prowadzi grę
  • 11'
    Ależ było groźnie! Piłka odbiła się od poprzeczki po strzale głową jednego z rywali, potem Potoniec starał się dobijać, ale Wieteska wspólnymi siłami z Leleniem zażegnali niebezpieczeństwo wybijając futbolówkę na róg
  • 11'
    Po kornerze zerowe zagrożenie w polu karnym Legii
  • 8'
    Bartczak zszedł do środka z lewego skrzydła i oddał strzał, ale pewnie uderzenie obronił młodzieżowy reprezentant Polski, Mateusz Kuchta
  • 7'
    Bartczak dopadł do piłki w polu karnym Górnika, minął rywala i próbował wyjść na czystą pozycję przebiegając obok drugiego przeciwnika, ale ta sztuka już mu nie wyszła
  • 5'
    Górka próbował w polu karnym Górnika, ale piłka poszła ponad poprzeczką. Pierwsza ofensywna próba legionistów
  • 4'
    Makowski zagrał długą piłkę, ale Gruszka szybko wybił ją na aut
  • 3'
    Legioniści zażegnują niebezpieczeństwo, ale po chwili korner mają gospodarze.
  • 3'
    Piłka szybko wybita przez legionistów
  • 2'
    Kiklaisz próbował zagrania piętką, lecz po chwili stracił piłkę. Nie minęło 30 sekund, a kolejną akcję przeprowadzili gospodarze i jeden z nich był faulowany 25 metrów od bramki. Rzut wolny wykonuje Bartłomiej Olszewski
  • 1'
    Luberda starał się zagrywać piłkę w pole karne, ale futbolówka poszybowała zbyt daleko, a wkrótce trafiła w ręce Lelenia
  • 0
  • 0
    14:57 - Jesteśmy po powitaniu obu ekip
  • 0
    14:55 - Obie ekipy wychodzą na boisko przy tradycyjnym w Zabrzu dźwięku dzwonka
  • 0
    14:45 - Kończy się rozgrzewka. Piłkarze oby drużyn schodzą do szatni . O 15:00 początek meczu.
  • 0
    14:30 - W drugim półfinale do przerwy utrzymuje się remis. Polonia - Lech 0:0. O końcowym rezultacie także poinformujemy
  • 0
    14:25 - Legioniści wybiegli na rozgrzewkę. Wcześniej na boisku pojawili się zabrzanie
  • 0
    14:17 - Wyjściowa "jedenastka" gospodarzy wygląda następująco: Kuchta - Cichecki, Barbus, Weremko, Gruszka, Luberda, Wolański, Potoniec, Kiklaisz, Kot, Olszewski
  • 0
  • 0
    14:10 - Oto skład legionistów: Leleń - Skowron, Wieteska, Makowski, Rakowski - Michalak, Górka, Karbowy, Bartczak - Trąbka - Anczewski.
  • 0
    13:50 - Witamy z Zabrza! O 15:00 piłkarze Legii rozpoczną mecz z Górnikiem w pierwszym spotkaniu półfinałowym Centralnej Ligi Juniorów.