Faul na Brzyskim, dwie minuty do końca spotkania. Jest blisko!
    Pięć minut doliczonych do drugiej części spotkania
    Możliwe, że złamany nos Michała Żyry. Zastępuje go Jakub Kosecki
  • 88'
    Douglas dostaje drugą żółtą kartkę - w konsekwencji czerwoną i opuszcza boisko
  • 87'
    Żyro starł się z Douglasem. Skrzydłowy Legii dostał łokciem w twarz. Mamy chwilę przerwy
  • 86'
    Mocny strzał Hamalainena. Jeden z piłkarzy Legii przyjął te uderzenie na twarz. Korner dla Lecha
  • 86'
    Małe zamieszanie, lecz wyjaśniają legioniści dalekim wybiciem
  • 83'
    Groźny kontratak Lecha zatrzymany, rusza odpowiedź Legii, ale piłkarze obu zespołów jakby opadli już z sił
  • 80'
    Małe zamieszanie pod bramką Gostomskiego. Sytuacje wyjaśniają obrońcy Lecha dalekim wybiciem
  • 79'
    Kolejna zmiana w Lechu. Keita zastępuje Pawłowskiego
  • 79'
    Jest też zmiana w szeregach Legii. Ondrej Duda ustępuje miejsca Michałowi Masłowskiemu
  • 78'
    Brzyski przecina ciekawe zagranie Formelli, ale legioniści szybko tracą piłkę i Lech od nowa buduje atak od tyłu
  • 78'
    Jevtić z uderzeniem z dystansu... niewiele brakowało
  • 75'
    Kędziora agresywnie atakuje Kucharczyka. Wybija piłkę na aut
  • 74'
    Szymon Pawłowski w indywidualnej akcji. Schodził do środka z lewej strony boiska, ale oddany przez niego strzał okazał się być nieprecyzyjny
  • 72'
    Sadajew ustępuje miejsca Formelli
  • 71'
    Sadajew fauluje Brzyskiego przy linii bocznej
  • 69'
    Kolejna okazja dla Legii. Żyro, Duda i Saganowski, jednak zabrakło szczęścia w tej sytuacji napastnikowi Legii
  • 68'
    Linetty kończy udział w tym meczu. Zastąpi go Jevtić
  • 67'
    W podobnej sytuacji teraz Żyro, ale skutecznie przeszkadzał mu Douglas i piłka w rekach Gostomskiego
  • 67'
    Rzeźniczak z długim podaniem - niestety do nikogo
  • 65'
    Okazja dla Legii kończy się żółtą kartką dla Kucharzyka za symulowanie w polu karnym rywala
  • 63'
    Brzyski z autu do Kucharczyka, lecz ten nie opanował piłki i ta wyszła poza boisko
  • 60'
    Następna akcja Legii. Żyro z prawej strony podawał do środka, do Dudy. Ten nieźle się zabrał z piłką, lecz przy próbie oddania strzału uciekła mu noga podstawna
  • 60'
    Korner dla Legii po akcji Jodłowca
  • 58'
    Dośrodkowanie z rzutu rożnego wypiąstkowane przed pole karne. Piłka spada pod nogi Brzyskiego, który uderza na bramkę, piłka jakimś cudem mija wszystkich piłkarzy w pole karne i dopada do niej "Sagan", który z najbliższej odległości pakuje futbolówkę do bramki przeciwnika
  • 55'
    Akcja Dudy, wrzutka, piłka trafia w gracza Lecha i wychodzi na rzut rożny
  • 55'
    2:1 dla Legii!! Saganowski!
  • 53'
    Świetny odbiór Jodłowca w środkowej strefie boiska. Jednak długie podanie do Kucharczyka dalekie od ideału
  • 52'
    Douglas ogląda żółtą kartkę za przewinienie na Dudzie
  • 52'
    Kędziora ze strzałem na wiwat
  • 50'
    Kontrowersja - padł Hamalainen po zderzeniu z Broziem. Lechici sugerowali rzut karny. Sędzia pozostał niewzruszony w tej sytuacji
  • 49'
    Ładny kontarak Legii. Saganowski z niezłym dryblingiem, ale defensorzy Lecha w porę zabrali mu piłkę
  • 47'
    Ładna akcja Legii prawą stroną boiska. Trałka wybija piłkę na aut
  • 45+18'
    Druga połowa rozpoczęta
  • 45+1'
    Koniec pierwszej połowy. Po trafieniach Jodłowca mamy 1:1. Jedna samobójcza bramka pomocnika Legii, druga już w dobrą stronę. Piętnaście minut przerwy
  • 44'
    Kolejny faul Trałki. Sędziemu kończy się cierpliwość - pokazuje kapitanowi Lecha "żółtko"
  • 43'
    Ależ okazja! Akcja prawą stroną, wrzutka w pole karne Lecha. Przez chwilę bramka Lecha była pusta, niestety legioniści, a konkretnie Kucharczyk tego nie wykorzystał
  • 42'
    Lechita wypiąstkował piłkę. Akcja wznowiona z autu, strzał Vrdoljaka z woleja trafia w obrońców Legii, dobija Duda, ale futbolówka ląduje wysoko nad bramką
  • 40'
    Gostomski z przedziwna interwencją. Korner dla Legii w wyniku pomyłki golkipera Lecha
  • 39'
    Przewinienie na Saganowskim
  • 38'
    Kolejna groźna wrzutka, duże zamieszanie i kolejny korner dla Lecha
  • 37'
    Świetnie spisuje się dziś Kuciak. Lech wrzuca z kornerów na drugi metr, ale Kuciak wybija na rzut rożny
  • 36'
    Kownacki w indywidualnym rajdzie. Broni Kuciak
  • 36'
    Zaskakująca zmiana w szeregach Legii. Żyro pojawia się na boisku w miejsce Guilherme
  • 34'
    Sadajew z mocnym strzałem z dystansu. Na raty interweniuje Kuciak
  • 33'
    Kownacki ze strzałem głową. Łapie Kuciak. Chwilę później Kownacki z podaniem w pole karne do Hamalainena. Te okazało się zbyt silne i futbolówka wyszła poza boisko
  • 32'
    Dziwne zagranie Kucharczyka. Ni strzał ni podanie i piłka trafia do Gostomskiego
  • 31'
    Dośrodkowanie Kucharczyka z rzutu rożnego. Złe wyjście Gostomskiego, który minął się z piłką. Ta odbiła się Jodłowca i spokojnie wpadła do bramki Lecha
  • 29'
    1:1!!! Jodłowiec z bramką dla Legii!
  • 28'
    Za mocne dośrodkowanie Kędziory. Próbował dojść do piłki Linetty, ale nie udało mu się jej opanować
  • 28'
    Pawłowski ze strzałem na wiwat. Od bramki Kuciak
  • 26'
    Zagrożenie zażegnane przez defensywę Legii
  • 24'
    Okazja dla Legii! Gostomski wyszedł poza swoje pole karne, źle wybił piłkę. Trudna sytuacja dla Saganowskiego, który uderzał z kilkunastu metrów na pustą bramkę głową. Futbolówka jednak została za lekko trafiona przez napastnika Legii
  • 24'
    Korner dla Lecha
  • 22'
    Legia jest w wyraźnym amoku po stracie bramki. Dwie okazje dla Lecha jednak nie wykorzystane przez podopiecznych Macieja Skorży
  • 21'
    Nieszczęśliwe trafienie plecami przez Jodłowca po dośrodkowaniu Douglasa. Kuciak kompletnie zaskoczony i Lech prowadzi 1:0
  • 20'
    1:0 dla Lecha... Jodłowiec z trafieniem do własnej bramki
  • 19'
    Kownacki wywalczył rzut wolny dla swojej drużyny. Faulował Brzyski
  • 18'
    Piłka wybita poza pole karne, Kownacki uderza z woleja - ta próba trafia w jednego z zawodników Legii
  • 18'
    Kolejne przewinienie Trałki
  • 17'
  • 16'
    Jodłowiec blokuje strzał Pawłowskiego, chwile później Sadajew ze strzałem - broni Kuciak. Nerwowe chwile dla legionistów
  • 15'
    Nieporozumienie w ofensywnych szeregach Legii i z dobrze zapowiadającej się akcji nic nie wynikło
  • 13'
    Kolejna okazja Lecha. Wrzutka Kędziory do Kownackiego, ale młody zawodnik Kolejorza trafia prosto w Kuciaka
  • 13'
    Odpowiada Legia rajdem Kucharczyka po podaniu Dudy. Tylko aut dla legionistów
  • 12'
    Aj! Niewiele zabrakło Douglasowi. Piłka ociera poprzeczkę i wyszła poza boisko
  • 11'
    Ondrej Duda z żółtą kartką za zbyt szybkie wyjście z muru. Lechici powtarzają rzut wolny
  • 10'
    Faul Rzeźniczaka na Kownackim. Będzie świetna okazja dla Lecha
  • 9'
    Guilherme nie zdołał opanować długiego podania od Astiza
  • 8'
    Próba indywidualnej akcji Kucharczyka. Wślizgiem zatrzymuje go Arajuuri
  • 6'
    Wrzutka Kownackiego za mocna i grę wznowi Kuciak
  • 5'
    Wrzutka Brzyskiego wybita przez defensorów Lecha. Piłka wraca jeszcze w pole karne lechitów, ale Gostomski spokojnie ją wyłapuje
  • 4'
    Kolejny faul Trałki. Vrdoljak domaga się żółtej kartki dla zawodnika Lecha
  • 4'
    Przebojowa akcja Vrdoljaka, fauluje go Linetty
  • 3'
    Trałka zatrzymuje Dudę w okolicach środka pola
  • 1'
    Lech lekko nerwowo rozgrywa piłkę od tyłu. Defensorzy z Poznania ratują się dalekim wybiciem futbolówki
  • 0
    Zaczęli!
  • 0
    Pamiątkowe zdjęcia, losowanie stron - to już za nami
  • 0
    Hymn narodowy rozbrzmiewa na stadionie. Świetna atmosfera na Narodowym!
  • 0
    Piłkarze wychodzą na murawę!
  • 0
    [15:49] Medale czekają już na piłkarzy
  • 0
    Tylko kwadrans pozostał do rozpoczęcia spotkania, emocje rosną!
  • 0
    [15:30] Konkretna kolejka do bramy numer 11...
  • 0
    Są też już piłkarze z pola. Do rozpoczęcia spotkania niecałe 45 minut!
  • 0
    Bramkarze Legii pojawiają się na przedmeczowej rozgrzewce
  • 0
    [14:55] Kibice Lecha rozwijają na trybunie wielką koszulkę na rozgrzewkę swoich piłkarzy
  • 0
    :)
  • 0
    [14:30] Skład Legii: Kuciak - Broź, Rzeźniczak, Astiz, Brzyski - Guilherme, Vrdoljak, Jodłowiec, Kucharczyk - Duda - Saganowski.
  • 0
  • 0
    [13:41] Kibice Legii opalają się na słoneczku przed stadionem, zdecydowanie wolniej zapełniają trybunę niż goście
  • 0
    [13:40] Trybuna kibiców Lecha
  • 0
    [13:39]
  • 0
    [13:38] Redakcja Legia.Net zameldowała się już na stadionie. Wszystko wygląda tutaj na wielkie święto polskiej piłki nożnej. W tym momencie dekorowani są triumfatorzy Pucharu Tymbarka
  • 0
    [13:20]
  • 0
    [13:15] Jest idealnie ;-)
  • 0
    [13:10] Spójrzcie szczególnie na dach autobusu ;-)
  • 0
    13:03] Możemy się z wami podzielić ciekawą informacją. Akredytacje dziennikarskie na ogół odbiera się w budynku od strony ulicy Siwca. Teraz, jest tam pełno kibiców Lecha i ze względów bezpieczeństwa dziennikarze mają je odbierać w innym miejscu ;)
  • 0
    [12:50] Kibice są już na moście Poniatowskiego, ostatnia prosta do stadionu. Czuje się już atmosferę wielkiego święta polskiego piłki!
  • 0
    [12:55] Komunikat od ZTM: Od godz. 14:00 do czasu rozpoczęcia meczu o godz. 16:00 oraz od zakończenia meczu (planowanego na godz. 17:50) do zakończenia akcji rozwozowej na linii M2 pociągi będą kursować z częstotliwością ok. 3 min. Od godz. 13:00 do godz. 16:00 tramwaje linii 77 będą kursowały ze zwiększoną częstotliwością na podstawie specjalnego rozkładu jazdy.
  • 0
    [12:35] Kibice Legii maszerują na Stadion Narodowy. Grupa jest naprawdę duża, nie brakuje śpiewów i odpadalanych od czasu do czasu rac
  • 0
    [12:40] Autobus nie radzi sobie z kibicami ;-)
  • 0
  • 0
    [12:15] Jeden z pociągów specjalnych
  • 0
    [12:10] Kibice z Poznania przyjeżdżają już do Warszawy. Pociągi specjalne zatrzymują się na stacji Warszawa Stadion, która jest wyłączona z użytkowania dla zwykłych osób
  • 0
    [12:00] Witamy! Wyjątkowo, z okazji finału Pucharu Polski, już od południa startujemy z relacją "na żywo". Znajdziecie tutaj wszystko, co powinniście wiedzieć przed meczem z Lechem. Nie zabraknie również ciekawostek z internetu. Liczymy, że będziecie z nami!