Legioniści grają już na czas. Tym razem Duda faulowany przez jednego z graczy Pogoni
    Akahoshi strzela na wiwat, od bramki grę wznowi Kuciak
  • 83'
    Golla przerywa kontratak Legii faulując Sa
  • 80'
    Zamieszanie pod bramką Legii. Danielak wprowadził trochę zamieszania. Rzut rożny dla gospodarzy
  • 80'
    Bereszyński w miejsce Masłowskiego
  • 78'
    Celnie.
  • 77'
    Rajd Dudy, pechowe wybicie Matrasa i piłka wpada pod nogi Sa, dla którego formalnością jest wpakowanie piłki do pustej bramki
  • 76'
    Orlando Sa!!! Legia prowadzi 1:0!!
  • 75'
    Michał Janota w miejsce Michała Walskiego
  • 74'
    Kolejna próba Sa. Futbolówka przelatuje nad bramką Kudły
  • 71'
    Dośrodkowanie Brozia wybite przez defensorów gospodarzy
  • 70'
    Strzał Masłowskiego zablokowany
  • 67'
    Sędzia wstrzymuje mecz. Race na boisku
  • 67'
    Krótko trwała przerwa. Gramy dalej
  • 66'
    Bramkarz Pogoni radzi sobie z kolejnym strzałem legionisty. Tym razem uderzał Brzyski
  • 65'
    Faul Matrasa na Dudzie. Okazja dla legionistów na strzał bezpośredni
  • 64'
    Ależ była szansa Jodłowca! Strzał obroniony wspaniale przez Kudłę
  • 63'
    Karol Danielak zastępuje Dominika Kuna
  • 61'
    Dośrodkowanie Brozia spod linii bocznej, głębokie, ale Kudła uprzedza Sa
  • 57'
    Michał Żyro schodzi z boiska. W jego miejsce pojawi się Ondrej Duda
  • 56'
    Na wiwat strzela Michał Walski
  • 55'
    Rzeźniczak na spółkę z Lewczukiem zatrzymują groźny atak Frączczaka
  • 53'
    Świetnie minuty Orlando Sa, z niczego potrafi zagrozić bramce rywala. Dobrze póki co spisuje się Kudła i broni strzał napastnika Legii
  • 52'
    Niesportowe zachowanie Sa i ogląda on żółtą kartkę, czwartą w tym sezonie. Podobnie jak Masłowski tak i Portugalczyk nie zagra w następnym ligowym spotkaniu
  • 50'
    Zabawił się Sa z obrońcami rywala. Kudła z trudnością przenosi jego strzał nad poprzeczką
  • 49'
    A rezerwy dostają lekcję futbolu od Lechii Tomaszów Mazowiecki
  • 49'
    Dwa bombowe uderzenia Sa i Brozia, ale dobrze w bramce spisuje się Kudła
  • 48'
    Żółta kartka dla Brozia za faul na Kunie
  • 46'
    Druga połowa rozpoczęta!
  • 45'
    Złe uderzenie Frączczaka, piłka ląduje w murze, a przy dobitce daleko poza bramką
  • 45'
    Koniec pierwszej połowy. Wynik 0:0
  • 44'
    Faul Lewczuka blisko linii pola karnego Legii. Będzie okazja dla gospodarzy
  • 43'
    Teraz była szansa na gola dla Legii! Jodłowiec główką w poprzeczkę, próbował dobijać Broź i Brzyski, ale ich próby na nic się zdały
  • 41'
    Obrońca Pogoni ukarany żółta kartką
  • 40'
    "Kuchy" oszukał Rudola, ten drugi ratuje się faulem
  • 39'
    Faul Brozia i rzut wolny dla gospodarzy
  • 38'
    Świetna akcja Pogoni, dynamiczna, zakończona strzałem Murawskiego, ale świetna postawa Kuciaka chroni Legię od utraty bramki
  • 36'
    Rzut wolny dla Legii, jednak piłka po dośrodkowaniu Furmana nie mija pierwszych zawodników Pogoni
  • 34'
    Masłowski wyraźnie spóźniony i fauluje Gollę. Zawodnik Legii ogląda żółtą kartkę co oznacza, że będzie pauzował w następnym spotkaniu ligowym
  • 33'
    Masłowski niedokładnie do Sa i bramkarz gospodarzy przejmuje podanie
  • 30'
    Ładna, szybka akcja Pogoni. Strzał Akahoshiego jednak mocno niecelny
  • 28'
    Broź upada w polu karnym rywala. Sędzia pozostaje niewzruszony
  • 27'
    Nieudany drybling Kucharczyka i strata skrzydłowego
  • 25'
    Żyro z centrostrzałem prawą nogą - Kudła łapie piłkę
  • 22'
    Nieporozumienie w ofensywie i strata w wykonaniu legionistów
  • 21'
    Dośrodkowanie Frączczaka blokuje Brzyski. Pierwszy dziś korner dla gospodarzy
  • 21'
    Główkuje Kucharczyk i jeszcze raz będzie wrzucał Nunes
  • 21'
    Wrzucał jednak Akahoshi, ale Jodłowiec wybił piłkę głową
  • 20'
    Upada w polu karnym Legii, ale sędzia nie dopatruje się faulu Furmana na Frączczaku
  • 18'
    Nic jednak z rzutu rożnego nie wynikło dla Legii, piłka wylądowała w rękach Kudły
  • 17'
    Kolejny korner dla Legii
  • 16'
    Żyro ucierpiał w starciu z Rudolem. Skrzydłowy Legii będzie kontynuował grę
  • 15'
    Faul Brozia na Frączczaku
  • 12'
    Teraz Walski próbował swoich sił przy próbie uderzenia z dystansu. Futbolówka przeleciała nad bramką Legii
  • 11'
    Bomba Brzyskiego z dystansu! Piłka trafia w poprzeczkę i wychodzi w pole gry
  • 10'
    Ależ Rzeźniczak mógł strzelić bramkę po tym, jak piłka spadła przed pole karne. Obrońca Legii oddał jednak nieprecyzyjny strzał
  • 9'
    Faul na Kucharczyku, wcześniej starcie Matrasa i Sa, upada Portugalczyk, ale sędzie nie dopatruje się faulu obrońcy Pogoni
  • 9'
    Snajper Legii wywalcza kolejny rzut rożny
  • 7'
    Znów zamieszanie pod bramką Kuciaka, ale sytuacje wyjaśnił w porę Brzyski
  • 6'
    Dośrodkowanie Brzyskiego wyłapał Kudła. Szybki kontratak w wykonaniu "Portowców". Było zagrożenie, lekkomyślna postawa Rzeźniczaka i było groźnie, ale Broź zablokował strzał Zwolińskiego
  • 5'
    Orlando Sa wywalczył rzut rożny
  • 4'
    Dośrodkowanie Zwolińskiego ląduje prosto w rękach Kuciaka
  • 2'
    Niedokładne wybicie Brzyskiego i od autu gospodarze
  • 0
    Sędzia Jarosław Przybył rozpoczyna spotkanie!