Paweł Gil (Lublin)
89'
90'
  • 90+12'
    Wygrana w ostatnich minutach, przepychanki. Jeśli zdobędziemy mistrzostwo, to gwarantujemy, że ten wieczór zostanie zapamiętany na lata
  • 90+11'
    Rzut wolny dla Jagi, Drągowski w naszym polu karnym. Piłka ostatecznie w dłoniach Kuciaka
  • 90+11'
    Koniec!!!
  • 90+10'
    Teraz wszyscy gracze Jagiellonii na naszej połowie
  • 90+10'
    Strzelał Modelski, ale obok bramki Kuciaka
  • 90+10'
    Karny podyktowany został za zagranie ręką Popkhadze
  • 90+9'
    Piłka po rękach Drągowskiego. Tym razem cudu jednak nie było, młody bramkarz nie sięgnął piłki
  • 90+8'
    Trudno powiedzieć co się stało, zamieszanie w tej sytuacji było ogromne. Orlando Sa strzelał i trafił w Drągowskiego. Wydaje się, że golkiper gości faulował potem Portugalczyka
  • 90+8'
    Piłkę na wapnie ustawił Sa
  • 90+8'
    Goooooooooooooooooooooooool!!!!!!!!!!! Orlando Sa
  • 90+7'
    Karny dla Legii!!!
  • 90+6'
    Duda do Brozia, a ten zablokowany przez Grzyba. Aut dla Legii
  • 90+6'
    Jodłowiec walczył w polu karnym, ale nie miał szans z taką iloścą rywali
  • 90+6'
    Kontra Jagi przerwana. Frankowski szukał karnego
  • 90+6'
    Rzeźniczak zagrał do nikogo
  • 90+6'
    Miękka centra Brozia, skakał Sa, ale nie miał szans sięgnąć piłki
  • 90+5'
  • 90+5'
  • 90+5'
  • 90+4'
    Jodłowiec już składał się do strzału, ale przeszkodził mu sędzia...
  • 90+3'
    Bereszyński poślizgnął się, piłkę przejął Gajos, ale na szczęście legioniści przerwali akcję
  • 90+3'
    Legia wszystkie siły posyła do przodu
  • 90+1'
    Osiem minut doliczył sędzia Gil
  • 90+1'
    Kucharczyk opuścił boisko, w jego miejsce Saganowski
  • 90'
    Niemożliwe! Kucharczyk płasko w pole karne do wbiegającego Sa, ten z czterech metrów strzela prosto w Drągowskiego. Dobijać próbował jeszcze Duda, ale zamiast do siatki, kopnął bramkarza rywala za co otrzymał żółtą kartkę
  • 89'
    Modelski dopadł Masłowskiego, zabrał mu piłkę i jeszcze nabił go. W konsekwencjin od bramki rozpocznie Drągowski
  • 88'
    Legia grała teraz na małej przestrzeni, pod presją rywala na aut zagrał Duda...
  • 87'
    Z daleka strzelał Mackiewicz. Piłkę przejął któryś z kibiców na Żylecie
  • 86'
    Gajos dostrzegł wysoko ustawionego Kuciaka, ale jego próba strzału była bardzo niecelna
  • 85'
    Tarasovs zmienia Romańczuka
  • 84'
    Drągowski. Kolejna kapitalna interwencja po bardzo dobrym strzale głową Sa. Lepiej nie dało się tego zrobić... Portugalczyk strzelił mocno, koło słupka. Cudowna parada
  • 82'
    "Nakładka" Tuszyńskiego na Broziu
  • 82'
    Błąd techniczny Sa, ręka i piłka dla gości
  • 81'
    Gra wznowiona
  • 80'
    Wojciech Hadaj po rozmowie z sędzią przekazał, że dopóki widoczność nie będzie "stuprocentowa", to mecz nie zostanie wznowiony. Może ten timeout się Legii przyda
  • 79'
    Sędzia Gil dyskutuje z delegatem. Zadymienie jest bardzo duże i gęste, na razie gra jest wykluczona
  • 77'
    Gra przerwana ze względu na duże zadymienie boiska. Wcześniej Żyleta odpaliła sporo pirotechniki
  • 76'
    Znowu dobre podanie Jodłowca i znowu dobra interwencja Pazdana
  • 76'
    Faul Orlando Sa na Drągowskim podczas wykonywania rzutu rożnego
  • 75'
    Dudzie najpierw przeszkodził sędzia, chwilę później jego zagranie do Sa przeciął Grzyb
  • 74'
    Broź miał sporo miejsca tuż przy linii końcowej Jagiellonii, dośrodokował, ale w gąszczu nóg, piłka wyszła za końcową linię
  • 74'
    Legia po wejściu Dudy prezentuje się nieco lepiej
  • 72'
    Ładna, cierpliwa akcja Legii zakończona strzałem z dystansu Jodłowca. Broni Drągowski...
  • 71'
    Dwójkowa akcja Dudy i Masłowskiego, świetne podanie Słowaka, strzał tego drugiego zablokowany
  • 70'
    Jodłowiec był w polu karnym, ale jego dośrodkowanie wślizgiem zablokowane przez rywala
  • 70'
    Zamieszanie w polu karnym Jagiellonii. Duda przełożył jednego rywala i wydawało się, że odda strzał, ale we wszystko w odpowiednim czasie wmieszał się Drągowski
  • 69'
    Pazdan natychmiast doskakuje do Kucharczyka
  • 68'
    Orlando wychodził z kontrą, ale źle zagrał do Masłowskiego. Legia jeśli już atakuje, to trochę bez ładu i składu
  • 67'
    Rywale wciąż częściej na naszej połowie
  • 66'
    Kolejny faul i kolejna wrzutka w pole karne Legii. Kuciak minął się z piłką, ale ta jednak była bita na tyle mocno, że opuściła boisko
  • 65'
    Broź nieatakowany jednak wpadł w panikę i zamiast wyprowadzić kontry wybił piłkę na ślepo
  • 65'
    Żyro opuszcza boisko, w jego miejsce Duda
  • 65'
    Kucharczyk teraz na prawym skrzydle, Masłowski na lewym, Duda na środku
  • 64'
    Troche mniej składnej gry w ostatnim okresie. Kolejny faul. Mackiewicz będzie dośrodkowywał w pole karne Legii
  • 64'
    Płaska centra ląduje na nogach Furmana, piłka po kontakcie z Furmim zaś na aucie
  • 62'
    Dobre podanie Jodłowca do Żyry, ten przegrał ostatecznie fizyczny pojedynek z Pazdanem
  • 62'
    Frankowski za Dżalamidze
  • 60'
    Jodłowiec głową zgrywał kozłującą piłkę, ta szybowała w kierunku Sa, który został jednak przyblokowany
  • 60'
    Lewczuk przerywa prostopadłe podanie do Tuszyńskiego
  • 59'
    Żyro starał się zwieść Strausa, ten nie dał się oszukać i zdołał zablokować naszego skrzydłowego. Rzut rożny dla Legii
  • 58'
    Od bramki Kuciak
  • 57'
    Legia głęboko cofnięta na własnej połowie
  • 56'
    Ależ szczęście Legii. Tuszyński wypuścił Mackiewicza, ten idealnie wyłożył piłkę do nadbiegającego Grzyba. Defensywny pomocnik rywala będąc w idealnej sytuacji trafił w słupek
  • 55'
    Jodłowiec był już przy linii końcowej i płasko zagrywał wzdłuż bramki Jagiellonii - nikt nie zamykał
  • 52'
    Kucharczyk jak w masło wszedł pomiędzy dwóch rywali, szukał w polu karnym Jodłowca, ale w całą akcję wmieszał się Madera
  • 51'
    Bardzo dobre dośrodkowanie Furmana, idealna wysokość i siła, niestety nikt nie nabiegał na piłkę
  • 50'
    Faulowany Żyro niedaleko linii bocznej boiska. Szansa na centrę dla Furmana
  • 49'
    Dobra odpowiedź Legii. Masłowski wypuścił Brozia, ten centrował do Sa, piłka jednak ponownie wróciła do prawego obrońcy, który tym razem nie dośrodkowywał, a oddał niecelny strzał
  • 48'
    Mackiewicz w nasze pole karne, piłkę piszczelem wybijał Rzeźniczak, dopadł do niej jeszcze Romańczuk, ale bez większego zagrożenia
  • 48'
    Straus odrobinę za mocno do Gajosa. Aut dla Legii
  • 46'
  • 46'
    Zmiana w Legii. Opuścił boisko Guilherme, jego miejsce na lewej obronie zajął Bereszyński
  • 45+15'
    Legia już na boisku! Czekamy na rywali
  • 45+1'
    Przerwa! To była niezła połowa w wykonaniu Legii. Niestety wciąż bez bramek
  • 45'
    O minutę przedłużył pierwszą połowę arbiter
  • 45'
    Dużo szczęścia ma Legia. Tuszyński zgrywał do Gajosa, na linii jego strzału stanął Lewczuk
  • 43'
    Masłowski ładnie szukał będącego w polu karnym Sa, Portugalczyk mając na plecach rywali, nie zdołał dobrze opanować piłki
  • 42'
    Kucharczyk popędził lewym skrzydłem, ale Modelski goniąc Kuchego wygarnął mu piłkę
  • 42'
    Jodłowiec pod naporem trzech rywali zagrywał do Żyry, ale jego centra zablokowana
  • 41'
    Przerzut Kucharczyka do Żyry, który przyjął piłkę i natychmiast oddał strzał... bardzo wysoko nad bramką
  • 40'
    Kąśliwy strzał Gajosa broni Kuciak
  • 39'
    Żyro fauluje Gajosa. Rzut wolny z 35 metrów dla Jagiellonii
  • 38'
  • 37'
    Strzało-dośrodkowanie Żyry nad poprzeczkę przenosi Drągowski. Kolejny korner. Wydaje się, że Legii niewiele brakuje do zdobycia gola
  • 36'
    Dobre dośrodkowanie Dżalamidze na głowę Gajosa, ten na spalonym
  • 34'
    Ajjjj! Kucharczyk ładnie wpadł w pole karne i z dość trudnej sytuacji oddał dobry, płaski strzał, który świetnie obronił Drągowski
  • 33'
    Gajos sprytnie szukał przerzutem niepilnowanego Mackiewicza. Szybszy jednak Kuciak
  • 33'
    Madera kasuje akcję Kucharczyka
  • 32'
    Kontra Jagiellonii. Dżalamidze miał przed sobą hektary wolnej przestrzeni, celnie dośrodkował na głowę Tuszyńskiego, którego strzał tylko minimalnie minął bramkę Kuciaka
  • 31'
    Kucharczyk ładnie zakręcił Modelskim i miękko dośrodkował w pole karne Jagiellonii. Na miejscu melduje się Drągowski
  • 29'
    Żyro ładnie szukał wybiegającego Sa, ale Madera przecina to podanie
  • 28'
    Rzut rożny, piłka wróciła przed pole karne do Brozia, ale jego strzał daleki od ideału
  • 27'
    Bardzo dobry dziś Jodłowiec faulowany przez Grzyba kilka metrów od bocznej linii pola karnego Jagi. Szansa na centrę dla Furmiego
  • 27'
    Dobre dośrodkowanie, ale znowu Pazdan na swoim miejscu. Mamy za to kolejny rzut rożny
  • 26'
    Z innych boisk: wypożyczony z Legii Kuba Arak znowu strzela!
  • 26'
    Jodłowiec strzelał z daleka, bardzo mocno. Piłka po rękach Drągowskiego. Kolejny korner
  • 26'
    Straus na aut. Legia zacznie na wysokości pola karnego rywali
  • 25'
    Tuszyński przewrócił się w pojedynku z Broziem. Sędzia Gil nakazuje grać dalej
  • 24'
    Furman centruje na głowę Sa, jego mocne uderzenie ląduje jednak w rękawicach Drągowskiego
  • 24'
    Jodłowiec znowu ładnie się urwał i zagrał za plecy obrońców do Kuchego. Za mocno
  • 23'
    Kapitalne podanie Jodłowca do Brozia, ten wpadł na pełnym gazie w pole karne i... przeczekał dogodną okazję do strzału. Pazdan bez problemów przerwał akcję
  • 22'
    Sa z pierwszej piłki do Masłowskiego, ten zatrzymał się na Pazdanie
  • 22'
    Znowu w głównej roli Pazdan - uprzedził Żyrę i wybił piłkę na korner
  • 19'
    Próba gry na jeden kontakt między Żyrą i Broziem... ciągle odrobinę niedokładnie
  • 19'
    Gra Legii może się podobać. Nieźle gra Sa, skrzydła też dobrze dysponowane
  • 18'
    Dżalamidze próbował z dalszej odległości zaskoczyć Kuciaka. Niecelnie
  • 17'
    Guilherme zwolnił nieźle zapowiadającą się akcję Legii
  • 17'
    Żyro na spalonym. Wcześniej świetny przerzut Jodłowca
  • 16'
    Piękna akcja Legii. Rzeźniczak do Sa, ten na odegrał piłkę stoperowi, który idealnie wypuścił Kucharczyka. Kuchy pospieszył się ze strzałem, Drągowski odbił na rzut rożny
  • 16'
    Groźnie! Piłka odbijała się w polu karnym gości, ostatecznie Kucharczyk starał się wpakować ją do siatki z ostrego kąta. Nie udało się
  • 14'
  • 14'
    Jodłowiec wygrał pojedynek z Grzybem, ale jego podanie do Kucharczyka było o wiele za mocne
  • 13'
    Żyro za mocno do Kuchego, ten jednak opanował piłkę i wpadł z nią w pole karne. Modelski powalił legionistę na ziemię, sędzia Gil faulu się nie dopatrzył
  • 12'
    Grzyb wypuścił Tuszyńskiego... na aut
  • 11'
    Świetna centra Furmana, piłki nie sięgnął jednak Lewczuk
  • 11'
    Sa świetnie urwał się obrońcom, był sam na sam z Drągowskim, jednak kąt nie był dogodny i młody golkiper Jagi mial ułatwione zadanie - broni uderzenie Portugalczyka
  • 9'
    Gramy dalej. Przy piłce Wojskowi
  • 9'
    Kuchy w pojedynku z Modelskim - mamy rzut rożny. Od razu głośniejszy doping z Żylety
  • 8'
    Płaski strzał z rzutu wolnego, piłkę odbił Lewczuk, ta trafiła jeszcze do Modelskiego, który dośrodkował na głowę Mackiewicza. Strzał ponownie broni Kuciak
  • 8'
    Ponownie z bólu zwija się Guilherme
  • 6'
    Niezła akcja Legii rozpoczęta przez Sa, a zakończona kiepskim, płaskim dośrodkowaniem Kucharczyka. Bez problemów Drągowski
  • 6'
    Rzut wolny z wysokości 38. metra dla Jagiellonii
  • 5'
    Ciekawa akcja Legii, Sa przepchnął Modelskiego i zrobił tym samym autostradę dla Gui. Ten popędził do przodu, ale Straus minimalnie uprzedził Brazylijczyka. Obrońca Jagi trafił w piłkę, ale też nieźle poturbował Gui
  • 5'
  • 3'
    Dżalamidze złamał akcję do środka, wpadł w nasze pole karne i dośrodkował. Na szczęście piłkę na rzut rożny oddelegował Rzeźniczak
  • 3'
    Korner, Kuciak piąstkuje pod nogi Dżalamidze. Jego strzał bardzo niecelny
  • 2'
    Sa wygrywa główkę z Grzybem i zagrywa do Żyry, ale niestety niecelnie
  • 1'
    Rozpoczęliśmy od faulu tuż przy ławkach rezerwowych. Szansa na centrę dla Jagi i od razu pierwszy strzał głową - Romańczuk wprost w Kuciaka
  • 1'