71'
74'
90'
  • 90+8'
    Nasza relacja dobiega końca. Już w środę mecz na szczycie Ekstraklasy. Legia podejmie na swoim stadionie będącą w gazie Jagiellonię. Dziękujemy za uwagę!
  • 90+6'
    Koniec meczu! Legia remisuje we Wrocławiu ze Śląskiem 1:1
  • 90+5'
    Ależ strzał Paixao! Kuciak broni, rzut rożny z którego nie powstaje zagrożenie
  • 90+4'
    Żółta kartka dla Malarza za dyskusje z sędzią
  • 90+4'
    Świetna interwencja Kuciaka. Chwilę potem na spalonym jeden z piłkarzy Legii
  • 90+3'
    Nerwowa końcówka. Będzie rzut rożny dla Śląska
  • 90+2'
    Cztery minuty doliczone do regulaminowego czasu gry
  • 90+1'
    Niewiele zabrakło teraz Orlando Sa! Świetne podanie Rzeźniczaka do szeroko ustawionego Brozia, ten dośrodkował na głowę Portugalczyka, ale napastnik Legii przeniósł piłkę nad bramką Pawełka
  • 89'
    Za mocne dośrodkowanie w pole karne Śląska i grę wznawia Pawełek
  • 88'
    Dużo fauli i przerw w grze. Nie jest to najładniejszy mecz tego weekendu
  • 88'
    Kompletnie nieudany wolej Machaja, Legia przy piłce, chwilowo
  • 86'
    Zmiana w szeregach Śląska. Kaczmarek schodzi z boiska, w jego miejsce Angielski
  • 83'
    Kaczmarek ucierpiał w starciu z Sa. Mamy chwilę przerwy
  • 82'
    Milos Lacny zastąpi Flavio Paixao
  • 81'
    Świetna okazja dla Śląska, dośrodkowanie Dudu prawie idealne, ale zabrakło wykończenia ze strony kolegów
  • 79'
    Rzut rożny dla gospodarzy
  • 78'
    Rzeźniczak wybije dośrodkowanie F.Paixao
  • 76'
    Strzał Dudu ląduje w rękach Kuciaka
  • 76'
    Kolejny strzał z dystansu. Tym razem Marco Paixao, ale kolejny raz pewnie broni Kuciak
  • 75'
    Za mocne dośrodkowanie Kaczmarka. Broź odzyskuje futbolówkę
  • 74'
    Furman przerywa kontratak Śląska wybijając piłkę na aut
  • 73'
    Kolejna kartka. Orlando Sa zostaje upomniany przez sędziego
  • 71'
    "Żółtko" dla Furmana za przybliżanie piłki w trakcie wykonywania rzutu wolnego
  • 69'
    Faul na Broziu
  • 68'
    Flavio Paixao strzela głową, piłka przelatuje ponad bramką Kuciaka
  • 66'
    Druga żółta kartka dla Brzyskiego... W konsekwencji czerwona...
  • 63'
    Ależ zamieszanie w tym momencie na boisku. Dużo działo się w ostatnich sekundach. Warta odnotowania dobra interwencja Kuciaka
  • 62'
    Dwie zmiany. Mateusz Machaj zastępuje Petera Grajciara. A Dominik Furman zmienia kapitana Ivicę Vrdoljaka
  • 61'
    Nieudana próba strzału przewrotką w wykonaniu Paixao
  • 60'
    Groźnie było pod bramką Legii po dobrym dośrodkowaniu z prawej strony. Udało się legionistom oddalić zagrożenie
  • 59'
    Groźne wejście Lewczuka w Paixao, za pretensje żółtą kartkę ogląda Brzyski
  • 57'
    Guilherme wypuścił Saganowskiego. Strzał napastnika Legii zablokował Celeban
  • 57'
    Kompletnie nieudane zagranie Flavio Paixao. Grę wznowi Kuciak
  • 55'
    Nieudana próba lewego obrońcy
  • 55'
    Ostre starcie Picha i Kuciaka. Ucierpiał Słowacki bramkarz w tej akcji
  • 54'
    Broź faulowany w akcji ofensywnej. Będzie dobra okazja dla Brzyskiego na bezpośredni strzał
  • 51'
    Konrad Kaczmarek brutalnie fauluje Dudę. Ogląda za to przewinienie żółtą kartkę
  • 50'
    Ładna akcja Saganowskiego i Sa. Zgranie tego drugiego, strzał tego pierwszego. Niecelna próba "Sagana"
  • 49'
    Złe wykonanie rzutu rożnego przez drużynę gospodarzy. Broziowi udaje się przejąć piłkę, ale nieskutecznie wyprowadza kontratak swojej drużyny
  • 47'
    Rzeźniczak blokuje piłkę przed Dudu. Od bramki grę wznawia Kuciak
  • 45+17'
    Druga połowa rozpoczęta!
  • 45+2'
    Żółtą kartką ukarany Marek Saganowski
  • 45+2'
    Koniec pierwszej połowy.
  • 45+1'
    Z tej akcji też nic nie wynikło. Dwie minuty doliczone do pierwszej połowy
  • 45'
    Dobra akcja Jodłowca i Sa. Ten drugi sprytnie szukał podaniem Saganowskiego, jednak obrońcy Śląska udało się wybić piłkę na rzut rożny
  • 45'
    Danielewicz "skrobnął" Guilhemre. Okazja na kolejne dośrodkowanie
  • 43'
    Faul na Brzyskim. Brzydkie wejście Kaczmarka
  • 43'
    Teraz Duda fauluje Hateleya, piłka dla gospodarzy
  • 41'
    Dodajmy, że jest to zmiana taktyczna, a nie spowodowana ewentualnym urazem "Żyrki"
  • 39'
    Michał Żyro opuszcza plac gry. Guilherme w jego miejsce
  • 38'
    Brzyski chciał zaskoczyć Pawełka bezpośrednio z rzutu rożnego. Piłka ląduje w bocznej siatce
  • 36'
    Dość brutalne wejście Żyry w Dudu i żółta kartka dla skrzydłowego Legii
  • 35'
    Żyro wypuszcza Brozia, który płasko dośrodkowuje w pole karne Śląska. Orlando Sa świetnie blokuje Celebana a zamykający akcję Jodłowiec kończy pewnie akcje Legii. Gramy dalej!
  • 34'
    Goooooooool! 1:1! Tomasz Jodłowiec!
  • 33'
    Kolejna stuprocentowa okazja dla Śląska. Wrzutka w pole karne z rzutu rożnego, zgranie do M.Paixao, który minimalnie się myli i niecelnie uderza głową w dogodnej sytuacji
  • 32'
    Strata Vrdoljaka, Grajciar nie wykorzystuje świetnej okazji
  • 30'
    Sprytne rozegranie rzutu rożnego. Strzał Brzyskiego ląduje w bocznej siatce
  • 30'
    Orlando Sa zastępuje kontuzjowanego Jakuba Koseckiego
  • 28'
    Zła wiadomość dla Legii. Naciągnięcie mięśnia dwugłowego uda u Kuby Koseckiego. Aktywny w dzisiejszym meczu skrzydłowy będzie musiał opuścić boisko
  • 25'
    Wrzutka Brzyskiego wyłapana przez Pawełka. Bramkarz gospodarzy szybko wznawia atak, ale prosty błąd Flavio Paixao uniemożliwia jego skuteczny koniec
  • 24'
    Hateley fauluje Brozia
  • 23'
    Strzał z dystansu Grajciara przelatuje obok bramki Kuciaka
  • 22'
    Bramka Żyry... ale nie - spalony. Niestety, nadal mamy 1:0 dla Śląska
  • 21'
    Kolejne groźne dośrodkowanie z prawej strony w wykonaniu drużyny Śląska. Udaje się wybić piłkę w pole
  • 21'
    Plusuje Kosecki, który swoim świetnym pressingiem zmusił do błędu Celebana i wywalczył w ten sposób rzut rożny
  • 19'
    Strata Żyry, piłka dla Wrocławian
  • 18'
    Przebojowo teraz na lewym skrzydle zagrał Kosecki. Minął dwóch rywali, ale jego strzał trafił w Celebana i wyszedł w boisko
  • 17'
    Strata Jodłowca, gospodarze oddalają grę dalekim wykopem
  • 14'
    Energiczna gra Śląska kontra nieporadność legionistów - to obraz pierwszych kilkunastu minut tego meczu
  • 12'
    Groźny kontratak Śląska, na szczęście dla graczy z Warszawy, zabrakło dokładności w tej akcji
  • 10'
    Legia szuka sposobu na szybkie wyrównanie. Niestety, póki co legioniści nie mają pomysłu na zawiązanie kreatywnej akcji ofensywnej
  • 10'
    Był zalążek ciekawej akcji, ale Żyro zwlekał ze strzałem. Rzut rożny dla Legii
  • 7'
    Marco Paixao wypatrzył dobrze Picha. Ten posłał płaskie, kozłujące dośrodkowanie wszerz pola karnego i Flavio z najbliższej odległości umieścił piłkę w bramce
  • 6'
    Flavio Paixao i 1:0 dla Śląska
  • 4'
    Grajciar do M.Paixao, sędzia odgwizduje spalonego
  • 3'
    Spokojny początek spotkania w wykonaniu obu stron. Gra toczy się w środku pola
  • 1'
    Niedokładne dośrodkowanie Flavio Paixao. Piłka dla Legii
  • 0
    Zaczęliśmy!
  • 0
    17:58 - Piłkarze wraz z sędziami wychodzą na boisko. Lada moment zaczynamy bardzo ważne spotkanie!
  • 0
    17:51 - Oba zespoły zbiegły już do szatni. Minuty dzielą nas od początku spotkania
  • 0
    17:40 - "Legio walcząca, będziemy z Wami do końca!" - zaśpiewali kibice na wyjście legionistów na boisko
  • 0
    17:23 - Jagiellonia pokonała Lecha 3:1 i walczymy o powrót na pozycję lidera!
  • 0
    17:18 - Legioniści są już na przedmeczowej rozgrzewce
  • 0
    17:08 - Na ławce rezerwowych pozostają: Malarz, Guilherme, Sa, Furman, Bereszyński, Masłowski i Astiz.
  • 0
    17:08 - Legia zagra dziś we Wrocławiu następującym składem: Kuciak - Broź, Rzeźniczak, Lewczuk, Brzyski - Vrdoljak, Jodłowiec - Żyro, Duda, Kosecki - Saganowski.
  • 0
    17:07 - Witamy! Rozpoczynamy naszą relację live ze spotkania Śląsk Wrocław - Legia Warszawa. Niecała godzina pozostała do rozpoczęcia spotkania.
Śląsk WrocławLegia Warszawa

7' Flavio Paixao

7'

52' Konrad Kaczmarek