71'
85'
88'
  • 90+5'
    Nasza relacja dobiega powoli do końca. Zapraszamy do lektury wypowiedzi pomeczowych oraz zdjęć z tego spotkania, które niebawem ukażą się na stronie serwisu Legia.Net. Kolejny mecz, już w lidze, legioniści rozegrają w sobotę, w Warszawie, a ich rywalem będzie Piast Gliwice.
  • 90+3'
    Koniec! Legia Warszawa wygrywa na wyjeździe z Podbeskidziem Bielsko-Biała 4:1. Rewanż już za tydzień, 8 kwietnia w Warszawie.
  • 90+2'
    Demjan mógł strzelić bramkę dla Podbeskidzia, ale źle dołożył nogę i piłka prześlizgnęła się tylko po niej
  • 90+1'
    Brzyski z kolejną wrzutką, strzał głową oddaje Kosecki, jednak radzi sobie z tym uderzeniem Zajac
  • 89'
    Skrzydłowy wykorzystał świetne dogranie Kucharczyka. Przyjął piłkę, znalazł lukę i wpakował futbolówkę do siatki
  • 87'
    Kosecki! 4:1 dla Legii!
  • 85'
    Kosecki świetnie podaje do Saganowskiego, wykłada swojemu koledze piłkę jak na tacy, jednak "Sagan" nie jest w stanie wepchnąć piłki do bramki rywala z najbliższej odległości
  • 84'
    Korzym strzela na 3:1... błąd Furmana wykorzystuje ofensywa Podbeskidzia i prowadzenie Legii maleje
  • 83'
    Z tego stałego fragmentu gry nie wynika większe niebezpieczeństwo dla legionistów, piłka ostatecznie ląduje w rękach Kuciaka
  • 82'
    Efektowna parada Kuciaka po strzale Malinowskiego
  • 82'
    Lewczuk wybija piłkę Paziowi, rzut rożny dla gospodarzy
  • 80'
    Spryt legionistów sprawił, że Saganowski znalazł się w sytuacji sam na sam z Zajacem, jednak futbolówka po jego strzale minęła o centymetry bramkę Zajaca
  • 78'
    Kolejna próba strzału z dystansu Tomasika. Zbyt lekka, by mogła zaskoczyć Kuciaka
  • 78'
    Furman zastępuje Jodłowca
  • 78'
    Zejdzie także strzelec bramki Masłowski, w jego miejsce Portugalczyk Pinto
  • 76'
    Bereszyński zatrzymuje Malinowskiego przy bocznej linii boiska. Aut dla gospodarzy
  • 74'
    Guilhemre schodzi, a zastępuje go Kosecki
  • 72'
    Indywidualny rajd skrzydłowego Legii, który rozpoczął się na własnej połowie. Nikt nie potrafił mu zabrać piłki i z odległości 20 metrów od bramki rywala "Kuchy" oddał płaski strzał w dalszy róg bramki Zajaca i ta wpadła do siatki
  • 71'
    Ależ rajd i bramka Michała Kucharczyka! 3:0 dla Legii!
  • 68'
    Mocny strzał Tomasika ląduje obok bramki Kuciaka
  • 66'
    Robert Demjan zastępuje Adama Deję
  • 64'
    Faul Bereszyńskiego na Malinowskim
  • 64'
    Jak myślicie, Dusan wrócił do bramki na stałe?
  • 63'
    Jodłowiec szukał dośrodkowaniem Saganowskiego, lecz na miejscu jest w tej sytuacji defensywa z Bielska
  • 61'
    Kucharczyk strzelał z ostrego kąta. Ku zaskoczeniu wszystkich Zajac łapie futbolówkę
  • 60'
    Złe zagranie Kuciaka, Pazio uderzał z pierwszej piłki, ale prosto w ręce Słowaka
  • 59'
    Faul na Guilherme, legioniści szybko wznawiają grę. Strzela z dystansu Jodłowiec, rykoszet, na raty łapie piłkę Zajac
  • 58'
    Jodłowiec na spalonym będąc w polu karnym przeciwnika
  • 55'
    Rzut karny dla Podbeskidzia... Saganowski zagrywał piłkę ręką, ogląda za to zagranie żółtą kartkę
  • 55'
    Kuciak broni strzał z jedenastu metrów! Nadal mamy 2:0 dla Legii!
  • 54'
    Rzut rożny dla gospodarzy
  • 53'
    Korzym na spalonym
  • 50'
    Masłowski przerywa kontratak w wykonaniu przeciwnika. Żółta kartka dla pomocnika Legii
  • 49'
    Sloboda fauluje Vrdoljaka w środku pola
  • 47'
    Dobra okazja dla Legii po rajdzie Kucharczyka. Zagrana jakby od niechcenia piłka minęła całą defensywę Podbeskidzia, jednak Zajac tym razem uratował swój zespół od utraty bramki
  • 45+19'
    Druga połowa rozpoczęta!
  • 45+19'
    Sloboda zastępuję Kołodzieja od pierwszej minuty drugiej połowy spotkania
  • 45'
    Lenartowski w świetnej sytuacji podaje wręcz piłkę Kuciakowi do rąk... dziwne zachowanie zawodnika Podbeskidzia
  • 45'
    Koniec pierwszej połowy. Podbeskidzie 0:2 Legia!
  • 44'
    Po rzucie rożnym piłka trafia do "Gui", który uderza mocno z dystansu, ale bardzo niecelnie
  • 43'
    Kucharczyk a potem Guilherme przed świetnymi okazjami na 3:0. Tomasik ratuje swój zespół przed utratą trzeciej bramki
  • 42'
    Dobra, efektowna interwencja Rzeźniczaka, z tego przeprowadzany jest szybki kontratak. Guilherme dośrodkowywał w stronę Saganowskiego, jednak obrońcy Podbeskidzia ratują Zajaca przed strzałem napastnika Legii
  • 40'
    Teraz przez chwilę Podbeskidzie w ataku. Strzał Horoszkiewicza blokuje nogą Rzeźniczak. Rzut rożny dla podopiecznych Leszka Ojrzyńskiego
  • 38'
    Kontrowersja pod bramką Kuciaka. Gospodarze domagali się rzutu karnego po tym jak Chmiel przewrócił się w polu karnym Słowaka
  • 34'
    Kolejny strzał z dystansu w wykonaniu Lenartowskiego. Nie idą dziś uderzenia z dalszej odległości graczom Podbeskidzia
  • 33'
    Nic z tego stałego fragmentu gry nie wynikło
  • 31'
  • 31'
    Brzyski na głowę Vrdoljaka. Chorwat uderza piłkę głową i nie daje żadnych szans Zajacowi
  • 31'
    Legia nie ustaje w atakach. Rzut rożny dla podopiecznych Henninga Berga
  • 30'
    Gooool! 2:0! Vrdoljak!
  • 29'
    Z dystansu strzela teraz Pazio. Tak samo mocno jak i niecelnie
  • 29'
    Przewinienie na Saganowskim przy linii bocznej boiska. Do dośrodkowania gotowy jest już Brzyski
  • 27'
    Kołodziej w kontrataku znów pokusił się o strzał, jednak wślizg obrońcy Legii blokuje tę próbę piłkarza gospodarzy
  • 26'
    Kołodziej strzela z wolnego bardzo mocno i... bardzo niecelnie
  • 25'
    hehe ;)
  • 25'
    Faul "Beresia" na Korzymie. Podbeskidzie szuka okazji na szybkie wyrównanie
  • 24'
    Masłowski strzela z dystansu... i gol! Kuriozalna sytuacja! 1:0 dla Legii!
  • 21'
    Kolejna wrzutka lewego obrońcy - kolejne tak samo nieudane
  • 20'
    Brzyski dośrodkował, jednak bardzo niecelnie. Piłka dla piłkarzy z Bielska
  • 19'
    Chaotyczna akcja w wykonaniu drużyny gospodarzy. Piłka ostatecznie nie dociera do Stano i wychodzi poza boisko
  • 18'
    Saganowski zdaniem sędziego faulował Deję. Okazja dla Podbeskidzia
  • 16'
    Ciekawie rozegrany stały fragment gry przez legionistów. Brzyski do Rzeźniczaka, stoper Legii zgrywał piłkę do środka, jednak Zajac wypiąstkował to zagranie na rzut rożny
  • 16'
    Po dośrodkowaniu strzelał głową Vrdoljak, jednak jego uderzenie przelatuje obok bramki. Chorwat lekko ucierpiał w tym starciu, ale szybko wrócił do gry
  • 14'
    Znów Kucharczyk, który złamał z piłką do środka. Legionista był już w polu karnym, jednak Pazio w ostatniej chwili wybił mu futbolówkę spod nóg
  • 14'
    Kolcak fauluje Guilherme. Okazja na kolejne dośrodkowanie w pole karne rywali
  • 12'
    Kilka prób, dośrodkowań autorstwa warszawskiego zespołu. Żadne dogranie jednak nie zagroziło poważnie bramce Podbeskidzia
  • 11'
    Faul Pazia na Kucharczyku. Legionista jest póki co najbardziej aktywnym piłkarzem w drużynie gości
  • 10'
    Jodłowiec do Kucharczyka, ciekawe zagranie, skrzydłowy Legii uderzył lewą nogą, jednak Zajac poradził sobie z tym strzałem
  • 9'
    Strzał Jodłowca zablokowany, piłka po chwili wraca w pole karne, jednak Kucharczyk nie potrafi opanować piłki i ta wychodzi poza boisko
  • 7'
    Faul Lenartowskiego na Vrdoljaku w środku pola
  • 4'
    Strzał Kołodzieja z dystansu trafia w jednego z legionistów i Kuciak spokojnie łapie piłkę
  • 3'
    Dośrodkowanie Brzyskiego wybite przez jednego z defensorów Podbeskidzia
  • 2'
    Bereszyński w duecie z Guilherme chcieli przedrzeć się prawą stroną boiska. Faul na Brazylijczyku daje okazję na dośrodkowanie w pole karne rywala
  • 1'
    Pierwsza akcja legionistów, Kucharczyk wrzuca z autu do Jodłowca, ten chciał płasko dośrodkować, lecz gracze gospodarzy przejmują piłkę
  • 0
    Zaczynamy!
  • 0
    Piłkarze wraz z sędziami pojawiają się na murawie
  • 0
    Lada moment zaczynamy spotkanie, czekamy na wyjście zawodników obu drużyn na boisko
  • 0
    Przypominamy, że dzisiejsze spotkanie to jeden z dwóch meczów półfinałowych między tymi zespołami, w których stawką jest awans do Pucharu Polski