41'
44'
63'
  • 90+6'
    Ajaks wygrywa 4:0 w dwumeczu i pewnie przechodzi do 1/8 finału Ligi Europy. To wszystko z naszej strony. Zapraszamy do lektury materiałów pomeczowych, które ukażą się niebawem na stronach Legia.Net.
  • 90+3'
    Koniec! Legia przegrywa 0:3 i odpada z europejskich pucharów w sezonie 2014/15.
  • 90+2'
    Dossa Junior fauluje Milika. Sytuacja dla gości do podwyższenia wyniku
  • 90+2'
    Van Rhijn daleko od bramki. Grę wznawia Kuciak
  • 90+1'
    Dwie minuty doliczone do regulaminowych dziewięćdziesięciu
  • 89'
    Strzał w wykonaniu Guilhemre - łapie piłkę Cillessen
  • 88'
    Kilka minut pozostało do końca regulaminowego czasu gry. Ajaks kontroluje przebieg spotkania
  • 86'
    Niecelny, mocny strzał na bramkę Kuciaka
  • 86'
    Znów El Ghazi, znów niecelnie
  • 85'
    Saganowski na spalonym
  • 84'
    Zablokowane dośrodkowanie Kucharczyka. Rzut rożny dla Ajaksu, świetne dośrodkowanie na głowę Jodłowca, ten trafia jednak prosto w Cillessena. Nie chce dziś wpaść futbolówka do bramki rywala
  • 82'
    Kosecki bardzo aktywny po wejściu na boisko. Najpierw sam prawie zaskoczył Cillessena, potem ciekawe dogrywał do kolegów
  • 79'
    Kucharczyk niedokładnie do Pinto. Od bramki grę wznowi Cillessen
  • 79'
    Andersen zmienia Kishne
  • 76'
    Kolejna okazja dla Legii. Dobra akcja Pinto, piłka mija Koseckiego i Saganowskiego, Broź trafia w obrońce rywali
  • 75'
    Kucharczyk... Co za błąd Cillessena, który podaje prosto pod nogi Kucharczyka. W 100% sytuacji strzela wysoko, mocno nad bramką...
  • 73'
    Sinkgraven chwilowo poza boiskiem
  • 72'
    Veltman ustępuje miejsca van der Hoornowi, a Pinto wchodzi w miejsce Masłowskiego
  • 71'
    Na spalonym Marek Saganowski
  • 69'
    Legioniści bez pomysłu na zagrożenie bramki rywala
  • 65'
    Kosecki w kierunku Saganowskieg, ale Boilesen na aut
  • 65'
    Jodłowiec chciał przejść między dwoma obrońcami, ale się nie udało
  • 64'
    Legia na własnej połowie
  • 61'
    Żyro i Sa ustępują miejsca Koseckiemu i Saganowskiemu
  • 59'
    Jodłowiec w ofensywie, był atakowany przez Serero, piłka do Kucharczyka, ten zgrywał piłkę piętą, lecz niecelnie
  • 57'
    Ajaks teraz przez dłuższą chwilę w posiadaniu piłki
  • 55'
    El Ghazi uderzał płasko z dystansu. Pewnie broni Kuciak
  • 54'
    Jodłowiec wybija piłkę na aut, szukając podaniem Kucharczyka
  • 50'
    W przerwie Sinkgraven zastąpił Klaassena
  • 49'
    Gra toczy się głównie w środku. Właściwie to "gry" jest mało...
  • 49'
    Boilesen do Kishny, ale Broź przerywa wślizgiem
  • 46'
    Żyro do Sa, ten przegrał pojedynek główkowy
  • 45+15'
    Początek drugiej połowy
  • 45+14'
    Piłkarze Legii już na boisku, za moment rozpoczynamy drugą połowę
  • 45+1'
    Koniec pierwszej połowy... Tragiczna w wykonaniu legionistów
  • 44'
    Kontratak Ajaksu, nie sięga piłki Rzeźniczak i Milik pokonuje bezradnego Kuciaka
  • 43'
    0:3... znów Milik...
  • 41'
    Okazja dla Legii! Żyro dośrodkowywał w pole karne rywala, piłka minęła Sa i trafiła do Kucharczyka, ale za lekko uderzał głową skrzydłowy Legii
  • 40'
    Żyro z żółtą kartką. Już cztery takie kartki pokazane graczom Legii w pierwszej połowie spotkania
  • 38'
  • 38'
    Guilherme mógł faulować rywala w swoim polu karnym.. rzut rożny dla Ajaksu. Klassen wyprzedził Vrdoljaka w walce o piłkę, ale ta przeszła nad bramką Kuciaka
  • 37'
    Ależ było blisko! Van Rhijn zgrywał piłkę klatką piersiową do Cillessena, minął się z nim, ale zdołał wybić piłkę lecącą do pustej bramki
  • 35'
    Vrdoljak faulowany przez Kishne, piłka dla Legii
  • 34'
    Niedokładnie Rzeźniczak, Milik do Kishny, ale jego strzał zablokowany
  • 31'
    Khisna najpierw wraz z kolegami odebrał piłkę Kuchemu, a później wywalczył aut
  • 29'
    Kucharczyk na pełnym gazie starał się wpaść w pole karne, ale zatrzymal go Viergever
  • 29'
    Masłowski znalazł się w polu karnym, starał się nawinąć Viergevera, ale stoper nie dał się wyprzedzić i ostatecznie piłka - jak zwykle - u Cillessena
  • 28'
    Żyro płasko w pole karne Ajaxu, ale jak zwykle dobrze "czyszczą" stoperzy
  • 26'
    Milik rozrzucił piłkę do Khisny na prawe skrzydło, zawodnik złamał akcję, minął dwóch graczy i strzelił, ale został zablokowany
  • 26'
    Teraz z 20. metra strzelał Boilesen, piłka jeszcze po rykoszecie ostatecznie w rękawiacach Kuciaka
  • 25'
    Żółta kartka dla Sa za zagranie piłki ręką w polu karnym rywala
  • 25'
    Kuciak "okiwał" rywala w polu karnym
  • 23'
    van Rhijn sprytnie za plecy naszych obrońców do wybiegającego Milika, ale ten na spalonym
  • 22'
    Sa przepychał się z Viergeverem i przegrał pojedynek
  • 21'
    Żółta kartka dla Guilherme
  • 20'
    Zagranie w kierunku wybiegającego Khisny, który był na spalonym. Kuciak i tak wyprzedził napastnika
  • 19'
    Ładnie Guilherme odzyskał piłkę poprzez wyprzedzenie Bazoera, ruszył z akcją razem z Kucharczykiem, ten drugi złamał akcję do środka, ale jego strzał zablokowany
  • 17'
    Serero potrafił poradzić sobie z trzema Legionistami. Wywalczył faul
  • 17'
    Żółta kartka dla Vrdoljaka
  • 16'
    Z rzutu wolnego wrzucał Guilherme, za krótko
  • 15'
    Żyro ładnie wrzucał w pole karne, najpierw Sa bliski muśnięcia piłki, późnie Kucharczyk. Niestety, bez strzału
  • 14'
    Druga bramka dla Ajaxu. Rzut wolny, najpierw El Ghazi przeciął piłkę, czym zgubił Kuciaka, ta trafiła do Viergevera, który głową trafił do pustej bramki
  • 14'
    Legia potrzebuje czterech goli
  • 12'
    Legia wysoko atakowała na połowie rywala, jednak Ajax jednym podaniem potrafił wyjść z własnej połowy, Milik biegł sam, zrobił jeden zwód i strzelił z 16. metra. Kuciak pokonany
  • 11'
    Bramka dla Ajaxu...
  • 10'
    El Ghazi w swoim stylu przedzierał się i złamał akcję do środka, ale niecelnie podał
  • 9'
    Kucharczyk dośrodkowywał w pole karne, Dossa strzelał na bramkę, ale sędzia odgwizdał spalonego
  • 8'
    Dobra akcja Legii. Żyro na prawym skrzydle złamał akcję do środka i strzelał, mocne uderzenie zostało jednak zablokowana. Aut dla Ajaxu
  • 8'
    Sa faulowany przez Veltmana, ale ten drugi zwija się z bólu
  • 7'
    Długo rozgrywała Legia, ostatecznie z daleka strzelał Jodłowiec. Z dużymi problemami broni Cillessen
  • 6'
    Długie wrzucenie piłki z autu, skakał tam Sa, wycofał do tyłu, ale nikt nie zamykał akcji
  • 6'
    Długa piłka Klaassena do Khisny, ale na posterunku Rzeźniczak
  • 5'
    Od autu Legia
  • 4'
    Znakomicie Jodłowiec do Kucharczyka, ten płasko wrzucił do Sa, który zgrywał w polu karnym do Żyry. Nasz skrzydłowy stracił piłkę, ale mamy korner
  • 4'
    Wrzutka Kuchego, ale wybija Ajax
  • 3'
    Boilesen do Kishny, ale Rzeźniczak wybija
  • 3'
    Dossa długi przerzut do Brozia, ten odrobinę źle przyjął piłkę, było groźnie bo doskakiwał rywal
  • 2'
    Świetnie przedzierał się Sa, został powalony, ale sędzia nie odgwizdał faulu
  • 1'
    Kuciak daleko do Kucharczyka, piłkę przejął Sa i świetnie chciał wypuścić Żyrę, ale od bramki Cllessen