Sparingi 2014/2015 - Mecze kontrolne zima

33'
47'
78'
  • 90+3'
    Piłkarze Legii zagrali niezłe spotkanie, szczególnie w pierwszej połowie. Dwie bramki zdobył Adam Ryczkowski, po jednej Miro Radović i Tomasz Jodłowiec. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy do śledzenia Legia.Net
  • 90+1'
    Faulowany jeszcze Lewczuk
  • 90+1'
    Koniec spotkania. Legia pewnie wygrywa 4:2
  • 90'
    Ostatnie chwile tego spotkania
  • 89'
    Ciekawa akcja Rumunów, Matei do Fai, dośrodkowanie tego drugiego zatrzymane przez Guilherme
  • 87'
    Dobrze wybijał piłkę Wieteska
  • 87'
    Od bramki Kuciak
  • 85'
    Furman z rzutu rożnego na krótki słupek do Saganowskiego, ten strzelał wprost w ręce bramkarza
  • 84'
    Misiak do Orlando Sa, ten wywalczył korner
  • 83'
    Niculae w pole karne, odrobinę za mocno, piłkę przejął jeszcze Grozav, ale faulował Guilherme
  • 82'
    Faul Wieteski. Rzut wolny z prawej strony pola karnego - szybko rozegrany stały fragment gry, Niculae strzelał na bramkę Kuciaka. Słowak pewnie broni
  • 81'
    Fai przedziera się, zagrywa do Matei, ten do Boubacara, którego dośrodkowanie zatrzymało się na Wietesce
  • 81'
    Dinamo przejęło inicjatywę
  • 79'
    Miękkie dośrodkowanie w pole karne Legii, Alexe zgrywa głową do Niculae, ten z pierwszej piłki pokonał Kuciaka
  • 79'
    Na boisku Misiak oraz Bartczak, za Ryczkowskiego i Brozia
  • 78'
    Bramka dla Dinama. Niculae
  • 76'
    Świetna, długa piła do Ryczkowskiego, wydawało się, że ten ją przejmie i popędzi z piłką w kierunku bramki, ale niestety zgubił futbolówkę
  • 74'
    Zmiana w Legii. Wieteska zastępuje Rzeźniczaka
  • 72'
    Matei dośrodkowuje wprost w ręce Kuciaka
  • 71'
    Fai w pole karne, wybija "Rzeźnik", Dinamo ciągle przy piłce
  • 70'
    Ryczkowski zabiera piłkę Fai'emu, zagrywa do Żyry, ten starał się zejść do środka, ale podał do rywala
  • 68'
    Żyro inteligentnie podawał do Brozia, ten wrzucał w pole karne, ale piłka zatrzymała się na pierwszym obrońcy
  • 68'
    Legia zamyka rywala na jego połowie
  • 67'
    Niebezpieczne podanie do Grozava, ale ten zgubił piłkę
  • 66'
    "Furmi" świetnie minął dwóch-trzech rywali i starał się zagrać prostopadle do Saganowskiego. Minimalnie niecelnie, ale brawo za starania
  • 65'
    Kilka minut temu Saganowski zmienił Masłowskiego
  • 63'
    Biliński miał duuużo miejsca na 25. metrze, zdecydował się na strzał - minimalnie niecelny
  • 62'
    Broź ładnie zagrywał do Sa, ten kiedy przejałby piłkę, maiłby dużo miejsca. Niestety obrońcy Dinama wybili piłkę
  • 58'
    Lewczuk przerywa akcję Dinama
  • 56'
    To była ostatnia akcja "Rado". W jego miejsce Orlando Sa
  • 56'
    Broź wbiegł w pole karne, minął rywala i już prawie się przewracając starał się dośrodkować. Prawy obrońca jednak faulował w ataku rywala
  • 55'
    Radović wycofał piłkę do Guilherme, ten strzelał mocno, ale niecelnie
  • 53'
    Dużo miejsca miał Żyro na prawym skrzydle, dośrodkował minimalnie niecelnie do Ryczkowskiego, piłkę jednak przejął Guilherme, ale jego wrzutka już zablokowana. Można było poszukać innej opcji, ale akcja niezła
  • 52'
    Blisko bramki Dinamo! Dośrodkowanie z lewej strony wprost na głowę Bilińskiego, ten głową uderzył na dalszy słupek, Kuciak wyciągnął się jak struna i obronił strzał
  • 52'
    Lewczuk odbiera piłkę Bilińskiemu
  • 50'
    Piłka "lata" z jednej strony na drugą, bardzo chaotycznie
  • 49'
    Kuciak od bramki
  • 48'
    Groźna akcja Legii. Żyro mógł strzelać, jednak strał się zagrać do wbiegającego Brozia. Obrońca Dinama przejął piłkę
  • 47'
    Obie ekipybez zmian. Na razie chaotyczny początek drugiej połowy
  • 47'
    Rzut rożny dla Dinama. Grozav w pole karne, strzelał Cristescu, ale za lekko, by zagrozić Kuciakowi
  • 45+16'
    Rozpoczynają rywale
  • 45+14'
    Piłkarze Legii już na boisku
  • 45+2'
    Jodłowiec w polu karnym wykłada piłkę Masłowskiemu, ten najpierw chciał strzelać, ale piłka została zablokowana. Nowy nabytek Legii jednak dopadł do piłki ponownie, wystawił ją do "Rado", który dopełnił formalności z 8. metra
  • 45+2'
    Koniec pierwszej połowy
  • 45+1'
    Kolejny gol! Tym razem Miro Radović. 4-1.
  • 45'
    Groźnie pod warszawska bramką. Kuciak, w stylu Neuera, przeciął podanie do Bilińskiego, jednak wybił piłkę niefortunnie, dopadł do niej Alexe, ale jego uderzenie niecelne
  • 44'
    Żyro ładnie do Brozia, ten robił prezwagę, ale okazało się, że był na spalonym
  • 43'
    Strata Radovicia, dośrodkowanie Grozava na głowę Bilińskiego, piłka jednak obok bramki Kuciaka
  • 42'
    Aut dla Dinama na wysokości pola karnego Legii, złe zagranie Durimela
  • 41'
    Kolejna ładna akcja Legii. Jodłowiec zagrywał prostopadle do Radovicia, ale kolejny raz odrobinę za mocno
  • 40'
    Aktywny na lewej stronie Guilherme szukał nieco niewidocznego Radovicia, niecelnie
  • 39'
    Ładna akcja Dinama zakończona złym dośrodkowaniem Grozava
  • 38'
    Ładnie Furman ograł rywala i miał świetną okazję do prostopadłego zagrania w kierunku Brozia. Wypożyczony z Tuluzy zawodnik zagrał jednak nieprecyzyjnie
  • 37'
    Najpierw powalony Ryczkowski, sędzia chciał odgwizdać przywilej korzyści, ale chwile później faulowany Masłowski. Żółta kartka dla Grozava
  • 36'
    Masłowski nie opanował piłki przy lewej linii boiska
  • 34'
    Żyro popisał się świetnym prostopadłym podaniem do Ryczkowskiego, ten miał tak dużo czasu, że według znanego piłkarskiego porzekadła - mógł zapytać bramkarza w który róg strzelać :)
  • 32'
    Dinamo w odpowiedzi, Alexe kiwał się w polu karnym, ale jego akcję przerwał Lewczuk
  • 32'
    Gooool! 3-1. Drugie trafienie Ryczkowskiego
  • 30'
    Mocny strzał Furmana, piłkę nieszczęsliwie przecinał obrońca Dinama, ta odbiła się od Jodłowca i wpadła do siatki
  • 29'
    Radović powalony tuż na linii pola karnego. Serb liczył na rzut karny, ale sędzia zdecydował się na rzut wolny z linii pola karnego. Przy piłce Furman
  • 29'
    Goool dla Legii! Tomasz Jodłowiec
  • 27'
    Bardzo brzydko faulowany Gui. Legia szybko zaczęła grę
  • 27'
    Legia znowu przeważa. Długa piłka w kierunku Żyry, ale za mocno
  • 25'
    Świetna, koronkowa akcja prawą stroną boiska, dośrodkowanie Żyry w pole karne, tam zupełnie niepilnowany był Ryczkowski, który dostawił tylko nogę i pokonał bramkarza
  • 24'
    Bramka dla Legii! Adam Ryczkowski
  • 23'
    Świetna sytuacja dla Legii! Pomocnicy Dinama zagrali do tyłu, piłkę przejął jednak Radović. Serb będący pod presją dwóch rywali strzelił niecelnie
  • 23'
    Za długie podanie do Ryczkowskiego
  • 21'
    Radović do Masłowskiego, trochę niecelnie. Zawodnik Legii jeszcze walczył o piłkę, ale ta ostatecznie dla Dinama
  • 20'
    Mocno bita piłka przez Furmana, na szczęście dla rywala któryś z obrońców wybił piłke na róg
  • 20'
    Furman na bliższy słupek, strzelał Żyro, ale niecelnie
  • 19'
    Rzut wolny z lewej strony. Przy piłce Furman i Gui
  • 18'
    Guilherme ciekawie zagrywał do Ryczkowskiego, ale Goian wybił piłkę na aut
  • 15'
    Legia była już blisko pola karnego rywala, ale wycofała piłkę do obrony
  • 14'
    Dinamo wciąż dłużej przy piłce, Legia stara się grać wysokim pressingiem, ale żaden odbiór z tego nie wynika
  • 12'
    Fai zagrał do Mateiego, ten wrzucił wysoką piłkę. Futbolówka przeleciała całe pole karne, wydawało się, że sytuacja jest pod kontrolą, ale znalazł się tam Alexe, który głową skierował piłkę do siatki
  • 12'
    Bardzo swobodnie teraz gra Dinamo. Kolejna wrzutka - Fai prosto w ręce Kuciaka
  • 9'
    Bramka dla Dinama
  • 8'
    Teraz szansa na dośrodkowanie Dinama - piłka opuściła jednak boisko. Od bramki Kuciak
  • 7'
    Dinamo starało dłużej utrzymać się przy piłce, ale gdy tylko starali przesunąć się do przodu, to stracili piłkę
  • 5'
    Prostopadłe podanie w kierunku "Rado", ale Serb na pozycji spalonej
  • 4'
    Rzut wolny dla Legii. Furman wrzucał piłkę, ale rywale wybili futbolówkę na aut
  • 3'
    Masłowski w kierunku Radovicia, ale Serb nie sięgnął piłki
  • 2'
    Dośrodkowanie z prawej strony w pole karne Dinama, ale pewnie piłkę łapie bramkarz z Rumunii