Koniec meczu! Legia przegrywa 0:2 z Karabachem!
    Było blisko kontaktowego gola! Ryczkowski uderzył jednak w poprzeczkę
    Coraz większa kopanina w meczu
  • 82'
    0:2... Cavid Tagiyev
  • 82'
    Wielki błąd popełnił Taiwo, który praktycznie na trzecim metrze wystawił piłkę rywalowi źle przyjmując piłkę, przeciwnik musiał trafić do bramki i nie dał szans Jałosze
  • 80'
    Gra nie jest tak płynna jak w pierwszej połowie, na placu gry po prostu nic się nie dzieje...
  • 78'
    W miejsce Koseckiego na boisku zameldował się Filip Karbowy
  • 76'
    Bartczak walczył w okolicach pola karnego Karabachu, ale nie zdołał odpowiednio dograć w "szesnastkę"
  • 75'
    Karabach konstruuje akcję na własnej połowie
  • 73'
    Blisko dojścia do długiego zagrania był Marek Saganowski
  • 72'
    Znowu sędzie odgwizduje faul na legioniście
  • 69'
    Misiak zastępuje na placu gry Monetę
  • 67'
    0:1 Reynaldo...
  • 67'
    Reynaldo wziął na zamach Kalinkowskiego, ten nie dał rady już zablokować strzału choć bardzo się starał i mamy 0:1, gdyż piłkarz Karabachu bez kłopotów pokonał Jałochę
  • 65'
    Rywale źle wykonali rzut wolny i piłkę przejął Kalinkowski
  • 63'
    Bartczak groźnie uderzył zza pola karnego, ale bramkarz rywali skutecznie obronił strzał. Mamy róg
  • 63'
    Saganowski glowa i ponad bramką
  • 61'
    Dośrodkowanie Furmana z rzutu wolnego łapie golkiper rywali
  • 60'
    Moneta ładnie przerzucił piłkę na lewą flankę do Bartczaka, a ten był faulowany na połowie przeciwników
  • 59'
    Zdecydowanie bardziej nerwowo grają legioniści w drugich 45 minutach
  • 58'
    Akcja Legii, ale Saganowski nie zrozumiał się z Kalinkowskim i piłkę łapie bramkarz rywali
  • 56'
    Przeciwnicy ostrzej grają po przerwie, dwa faule Azerów z rzędu
  • 55'
    Znowu było groźnie, ale na szczęście cały czas mamy 0:0
  • 54'
    Nadirov dostał świetną piłkę w środku pola karnego od Reynaldo i fatalnie przestrzelił. Jałocha byłby bez szans, gdyby był to celny strzał
  • 53'
    Azerowie starają się dłużej porozgrywać piłkę, ale dosyć szybko ją tracą, podobnie jak legioniści
  • 49'
    Ciekawe jak jako stoper zaprezentuje się Taye Taiwo, tutaj nie będzie mógł tak często biegać do przodu
  • 49'
    Kalinkowski na skrzydło do Bereszyńskiego, lecz ten nie zdołał dojść do podania
  • 48'
    Faulowany Kosecki
  • 47'
    Łukasza Budziłka zastąpił po przerwie Konrad Jałocha
  • 46'
    Rozpoczęła się druga połowa. W miejsce Wieteski wszedł Robert Bartczak
  • 45+16'
    Bardzo fajnie w I połowie Rafał Makowski, nieźle wyglądał też Furman. Taye Taiwo gra poprawnie, choć bez błysku
  • 45+10'
    45. minuta i koniec pierwszej połowy. Do przerwy mamy 0;0. Przypominamy, że nasza relacja z powodu kłopotów technicznych zaczęła się dziesięć minut później
  • 45+9'
    Kolejna próba Furmana z dystansu, ale pomocnik wypożyczony z Tuluzy oddał kiepski strzał
  • 45+6'
    Furman fauluje przeciwnika w środku pola
  • 45+4'
    Kolejny niecelny strzał Karabachu
  • 45+3'
    Nic groźnego z kolejnej akcji rywali nie wyszłó
  • 45+3'
    Budziłek łapie długie dogranie Karabachu
  • 45+1'
    Reynaldo bardzo mocno uderzył z pola karnego, ale kapitalnie piłkę odbił Budziłek i przeciwnicy mają rzut rożny
  • 45'
    Corc uderza piłkę głową, ale ponad bramką
  • 44'
    Karabach próbował ataku pozycyjnego, ale szybko piłkę rywalom zabrał Kalinkowski
  • 42'
    Kosecki zagrywa w pole karne, ale już zza linii końcowej
  • 40'
    Makowski świetnie zatrzymał rywala w polu karnym i poniekąd uratował Budziłka, który za daleko wyszedł z bramki
  • 40'
    Kosecki zwiódł rywala i oddał strzał, ale akcję wznawiają przeciwnicy
  • 38'
    Muarem uderzył po dośrodkowaniu, ale ponad bramką. Nienajlepiej zachowali się teraz legioniści
  • 37'
    Taiwo huknął z dystansu, ale dobrze ustawiony był golkiper Karabachu
  • 35'
    Kosecki faulowany w środku pola
  • 34'
    Taiwo dobrze rozpoczyna akcje, Furman pociągnął akcję przez kilka metrów i oddał dobry strzał, ale niestety tuż obok bramki!
  • 33'
    Aktualnie jest 23. minuta spotkania
  • 32'
    Nigeryjczyk dobrze zablokował rywala i przejął piłkę we własnej "szesnastce"
  • 30'
    Kosecki piętą celnie do Ryczkowskiego, lecz ostatecznie akcja została wycofana, a po chwili faulowany był Bereszyński na wysokości pola karnego
  • 30'
    Taiwo zgrał do Saganowskiego, jego strzał odbił bramkarz, a dobitkę ponad bramką posłał Wieteska. Młody defensor leży teraz na boisku i trzyma się za kostkę, chyba niezbyt szczęśliwie upadł
  • 28'
    Piłka bardzo szybko wybita, ale legioniści w odpowiednim momencie ją odzyskali
  • 26'
    Nawet Zdzisław Kręcina ogląda dzisiejsze spotkanie ;-)
  • 23'
    W początkowej fazie spotkania niezwykle groźny dla legionistów był Reynaldo. Piłkarz ten najpierw uderzył w boczną siatkę, a po chwili minął Budziłka i z ostrego kąta oddał niecelny strzał
  • 23'
    Ostatecznie na środku obrony gra Rafał Makowski, a na lewej stronie defensywy Taye Taiwo
  • 23'
    Karabach był naciskany przez legionistów mocnym pressingiem, ale ostatecznie rywale zdołali wyprowadzić akcję
  • 21'
    Przepraszamy za lekkie kłopoty techniczne, w tej chwili jest już 10. minuta spotkania