Sparingi 2014/2015 - Mecze kontrolne zima

76'
82'
84'
  • 90+2'
    Koniec spotkania! Legia wygrywa 2:1 w swoim pierwszym meczu sparingowym w Turcji pokonując Victorię Pilzno. Dziękujemy za uwagę!
  • 90+1'
    Mieli świetną okazję na wyrównanie, wycofanie przed pole karne, strzał, którego nie łapie Jałocha, lecz w porę ubezpiecza go jeden z obrońców
  • 90'
    Faul Bereszyńskiego na skraju pola karnego Legii
  • 88'
    Gracze z Pilzna starają się doprowadzić do remisu lecz póki co nieskutecznie. Ostatni strzał w ich wykonaniu wyraźnie mija bramkę Jałochy
  • 86'
    Saganowski przerywa kontratak przeciwnika faulując Hubnika
  • 85'
    Nieudana próba strzału w wykonaniu Pinto
  • 84'
    Po kolejnym rzucie rożnym dla Victorii, piłka została zgrana główką przez jednego z czeskich piłkarzy. Ta trafiła do Mahmutovicia, który z bliskiej odległości dopełnił formalności
  • 83'
    Gol dla Victorii! Mahmutović!
  • 81'
    Saganowski ogląda żółtą kartkę za faul na Vanku
  • 80'
    Mahmutović pakuje piłkę do siatki, lecz sędzia nie uznaje tej bramki, odgwizdując wcześniej jego faul na Wietesce
  • 79'
    Łukasz Moneta na spalonym
  • 78'
    Faul Kalinkowskiego. Okazja dla Victorii
  • 76'
    Reznik brzydko fauluje Koseckiego i otrzymuje żółtą kartkę za te przewinienie
  • 75'
    Saganowski faulowany przez Horvatha. Piłka dla Legii
  • 73'
    Horava przebrnął przez linię obrony Legii, ale w sytuacji sam na sam z Jałochą nie trafił piłką nawet w światło bramki
  • 72'
    Wieteska przecina podanie w pole karne Jałochy. Kolejny rzut rożny dla zespołu z Pilzna
  • 71'
    Furman zatrzymuje faulem kontratak Czechów
  • 70'
    Ryczkowski na spółkę z Bereszyńskim wywalczają rzut rożny dla Legii
  • 67'
    Dobry wślizg Wieteski, nabija rywala. Od bramki grę wznowi Jałocha
  • 67'
    Na spalonym jeden z zawodników Victorii
  • 64'
    Bereszyński popełnia przewinienie na środku boiska przerywając kontratak przeciwnika
  • 63'
    Groźny strzał z dystansu w wykonaniu jednego z zawodników z Pilzna minimalnie mija bramkę Jałochy
  • 62'
    Rzut rożny dla czeskiego zespołu
  • 61'
    Na boisku pojawia się Bartłomiej Kalinkowski w miejsce Igora Lewczuka
  • 56'
    Kosecki przewracany przy bocznej linii. Piłka dla Legii
  • 56'
    Niezły rajd w wykonaniu "Kosy", wycofanie piłki, niecelny przerzut Furmana i piłka dla przeciwnika
  • 54'
    Dośrodkowanie z rzutu wolnego w wykonaniu Victorii wybite na aut
  • 53'
    Goool.. jednak nie. Helio Pinto odzyskał piłkę w zamieszaniu na linii pola karnego przeciwnika, dopadł do niej Marek Saganowski, który pokonał bramkarza rywali, lecz okazało się, że był na pozycji spalonej
  • 52'
    Mahmutović starał się wymusić rzut karny dla swojej drużyny - nieskutecznie.
  • 50'
    W bramce mamy Konrada Jałochę. Przed nim w bloku defensywnym grają Bartosz Bereszyński, Igor Lewczuk, Mateusz Wieteska i Robert Bartczak
  • 49'
    Dwójkę napastników tworzą obecnie Adam Ryczkowski i Marek Saganowski. Na skrzydłach widzimy Łukasza Monetę i Jakuba Koseckiego. W środku pola pojawili się Dominik Furman i Helio Pinto
  • 47'
    Szereg zmian w zespole Legii. W międzyczasie postaramy się je podać do wiadomości. Tymczasem Kosecki otrzymuje żółtą kartkę. Zdaniem sędziego symulował faul
  • 45+13'
    Zaczynamy drugą połowę!
  • 45'
    Dobrze zastawia się z piłką Broź. Jest faulowany. Koniec pierwszej połowy!
  • 42'
    Rzut rożny dla drużyny czeskiej
  • 39'
    Karny dla Legii! Faulowany jest Żyro, sprawcą faulu Limbersky
  • 39'
    Orlando Sa zamienia jedenastkę na gola! 2:0 dla Legii!
  • 37'
    Składna akcja zespołu czeskiego, lecz piłka ostatecznie ląduje w rękach Kuciaka
  • 37'
    Trochę zaskakująca zmiana. Norbert Misiak zastępuje Ivicę Vrdoljaka
  • 34'
    Limbersky strzela z dystansu. Ponownie rykoszet i ponownie rzut rożny dla zespołu z Pilzna
  • 32'
    Przewinienie Vrdoljaka. Prochazka uderza, piłka po nodze jednego z legionistów wychodzi na rzut rożny
  • 30'
    Jeszcze jeden strzał z dystansu jednego z zawodników Victorii, ale ta próba mocno niecelna
  • 28'
    Dobrze chciał wypuścić Brozia Żyro, lecz w porę interweniuje wślizgiem czeski obrońca
  • 26'
    Świetna, choć przypadkowa okazja stworzona dla Victorii nie daje im wyrównania, po tym jak zawodnik zespołu przeciwnego nie jest w stanie pokonać Kuciaka w sytuacji sam na sam.
  • 25'
    Szwoch fauluje rywala. Victoria szybko wznawia grę
  • 24'
    Trener Berg wyraźnie poirytowany po tym, jak w podobny sposób co Duda, faulowany jest Żyro Sędzia napomina Limberskyego
  • 23'
    Kolejny strzał z dystansu w wykonaniu graczy z Czech, lecz kolejny niecelny
  • 22'
    Przejęcie piłki na połowie rywala, Szwoch podaje do Jodłowca, ten dostrzega Kucharczyka, który pokonuje Petra Bolka. 1:0 dla Legii!
  • 21'
    Goool! Legia! 1:0!
  • 19'
    Lewczuk dobrze blokuje rywala, nabija go i od bramki zaczyna Kuciak
  • 18'
    Faul Jodłowca w środku pola
  • 17'
    Daniel Kolar strzelał z dystansu. Uderzenie broni Kuciak
  • 15'
    Strzał Hrosovskyego mija bramkę Kuciaka
  • 15'
    Jest zmiana w zespole Legii. Kontuzjowanego Dudę zastępuje Mateusz Szwoch
  • 12'
    Nie wygląda to dobrze. Wygląda na to, że Duda zakończy na tym występ w tym spotkaniu
  • 11'
    Duda groźnie faulowany. Słowak zwija się z bólu
  • 10'
    Kolejna szansa Dudy, lecz ponownie strzał nie trafia w światło bramki przeciwnika
  • 9'
    Co za okazja! Przejęcie Vrdoljaka, świetne podanie do Dudy, lecz Słowak myli się w stuprocentowej sytuacji
  • 7'
    Pierwsaz akcja ofensywna Legii, lecz dośrodkowanie Kucharczyka wyraźnie zbyt mocne
  • 6'
    Groźnie atakuje czeski zespół. Lewczuk wybija piłkę na rzut rożny. Przeciwnik jednak nie stwarza zagrożenia ze stałego fragmentu gry
  • 4'
    Hrosovsky uderzał z rzutu wolnego, lecz trafił prosto w mur złożony z legionistów
  • 4'
    Kontratak Legii, faulowany jest Kucharczyk. Piłka dla podopiecznych trenera Berga
  • 3'
    Jodłowiec fauluje Baranka. Okazja dla Victorii Pilzno
  • 2'
    Pierwsze sekundy pod dyktando zespołu Victorii. Faul Ondreja Dudy w środku pola
  • 0
    Zaczęli!
  • 0
    Drużyny pojawiają się na boisku. Lada moment zabrzmi pierwszy gwizdek sędziego
  • 0
    Piłkarze Legii zakończyli już rozgrzewkę. Czekamy na rozpoczęcie spotkania.
  • 0
    W szerokiej rezerwie pozostają: Jałocha, Budziłek, Saganowski, Bereszyński, Kosecki, Kalinkowski, Szwoch, Misiak, Bartczak, Moneta, Wieteska, Ryczkowski, Pinto i Furman.
  • 0
    Legia rozpocznie spotkanie z Victorią w następującym składzie: Kuciak - Broź, Astiz, Lewczuk, Guilherme - Żyro, Vrdoljak, Jodłowiec, Kucharczyk - Duda, Sa.
  • 0
    W sobotę piłkarze Legii zagrają w Belek pierwszy mecz sparingowy w 2015 roku. Rywalem legionistów będzie Victoria Pilzno. Zapraszamy na naszą relację.
Legia WarszawaViktoria Pilzno
40'
76'

76' Radim Reznik

84'

84' Aidin Mahmutović