90'
  • 90+5'
    Kończymy powoli naszą relację. Zapraszamy do lektury materiałów pomeczowych! Dziękujemy za uwagę.
  • 90+4'
    Sędzia kończy spotkanie! Legia pewnie pokonuje Miedź w 1/16 Pucharu Polski i czeka na nią w następnej fazie szczecińska Pogoń
  • 90+2'
    "Radko" został wypuszczony prostopadłym podaniem na wolne pole. Serb dobrze się zastawił i pewnie pokonał bramkarza gospodarzy
  • 90+1'
    GOL! Rado dobija legniczan! 4:0 dla Legii!
  • 90'
    Kakoko strzela "na wiwat" i od bramki rozpoczyna Kuciak. Sędzia dolicza 3 minuty do regulaminowego czasu gry
  • 89'
    Za długo chyba w tej sytuacji podawali sobie "Rado" i "Kosa". Obrońcy Miedzi w końcu udało się odebrać piłkę Serbowi
  • 89'
    Vrdoljak starał się zaskoczyć Ptaka strzałem z okolicy środka pola
  • 88'
    Kosecki nie dochodzi do długiej piłki od jednego z kolegów. Uprzedza go zagraniem głową Aleksander Ptak
  • 86'
    W ataku pozycyjnym Legia. Do końca meczu niespełna 5 minut, legioniści starają się utrzymać przy piłce za wszelką cenę
  • 84'
    Lewczuk przerywa akcję Miedzi. Chwilę później faulowany jest Duda
  • 82'
    W świetnej, indywidualnej akcji wystąpił teraz Ondrej Duda. Jego strzał niestety trafia w nogi bramkarza gospodarzy
  • 81'
    Trzykrotnie strzelali na bramkę Legii legniczanie. Żaden strzał nie trafia jednak do siatki bramki Legii. We wcześniejszej akcji żółtą kartkę oglądał Szymon Zgarda
  • 80'
    "Żółtko" dla jednego z zawodników Miedzi po tym, jak sfaulował Miroslava Radovicia
  • 77'
    Radović fauluje Lafrance, piłka dla gospodarzy
  • 77'
    Obecnie wygląda na to, że miejsce na lewej obronie zajął... Helio Pinto
  • 76'
    Groźne dośrodkowanie Midzierskiego wybija Rzeźniczak
  • 75'
    Tomasz Brzyski ogląda drugą żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną... Siły znów wyrównane
  • 73'
    Groźnie było po rzucie wolnym dla Miedzi. Dośrodkowana piłka spadła na głowę Łobodzińskiego, lecz piłkarzowi gospodarzy zabrakło w tej sytuacji precyzji
  • 72'
    Zmiana w zespole Miedzi. Patryk Szymański zastępuje Mateusza Szczepaniaka
  • 71'
    Żółta kartka dla Kevina Lafrance, który sfaulował Ondreja Dudę
  • 70'
    Strzał poszkodowanego okazuje się niecelny. Zaraz potem miejsce Kucharczyka zajmuje Saganowski
  • 68'
    Faul Pinto na Danielu Ferudze. Dobra szansa dla gospodarzy na zagrożenie bramce Kuciaka
  • 67'
    Ondrej Duda fauluje Kevina Lafrance
  • 66'
    Z pozoru niegroźny strzał z dystansu jednego z piłkarzy gospodarzy Kuciak broni z niemałymi problemami
  • 65'
    Stały fragment rozegrany na krótko. Po serii podań faulowany zostaje niedaleko linii bocznej Ondrej Duda
  • 65'
    Kibice Miedzi zaprezentowali oprawę z użyciem kilku rac
  • 64'
    Pinto zastępuje Jodłowca
  • 62'
    Boisko opuszcza Łukasz Broź, a swoją szansę dostaje Igor Lewczuk
  • 62'
    Strzał Brzyskiego trafia w jednego z legniczan. Rzut rożny
  • 61'
    Dośrodkowanie Brozia do Dudy, Słowak dobrze przyjmuje sobie piłkę w niełatwej sytuacji, ale nieczysto uderza w piłkę
  • 61'
    Inaki Astiz ukarany żółtą kartką za faul w środku pola
  • 60'
    Rzut rożny dla Legii, po kolejnej akcji warszawian. Piłka dociera do Rzeźniczaka, ten zgrywa piłkę głową w pole bramkowe, ale ponownie brakuje tam któregoś z legionistów
  • 58'
    Igor Lewczuk odbiera ostatnie wskazówki od trenerów i przygotowuje się do wejścia na boisko
  • 58'
    Kucharczyk nie opanował długiego podania, piłka opuściła plac gry
  • 57'
    Tomasz Jodłowiec świetnie wypuścił Michała Kucharczyka. Ten jeszcze lepiej posłał płaskie podanie przez całe pole karne do wbiegającego na pełnej szybkości Kuby Koseckiego. Skrzydłowemu Legii pozostało tylko dostawić nogę i pokonać bramkarza rywali - tak też uczynił!
  • 56'
    Szybko wykorzystują ten fakt legioniści! 3:0!!!
  • 55'
    Czerwona kartka dla Marcina Garucha. Legia większą część drugiej połowy rozegra w przewadze
  • 54'
    Daniel Feruga zastępuje aktywnego dziś Damiana Lenkiewicza
  • 52'
    Żółta kartka za dyskusje z sędzią dla Tomasza Brzyskiego. Mimo tego mamy rzut wolny z ponad 30 metrów od bramki rywala
  • 52'
    Płaski strzał z tak dużej odległości nie zaskakuje strojącego w bramce Miedzi Aleksandra Ptaka
  • 51'
    Rajd Koseckiego lewą stroną, dośrodkowanie skrzydłowego ląduje na głowie jednego z obrońców gospodarzy, który oddala zagrożenie
  • 50'
    Duże zamieszanie w szeregach obronnych legniczan wykorzystał Radović, który najlepiej odnalazł się w tym bałaganie i sytuacyjnie, "z czuba" uderzył piłkę w kierunku bramki przeciwnika. Ta odbiła się jeszcze od poprzeczki i wpadła do bramki!
  • 48'
    Rzeźniczak faulowany przy linii bocznej boiska, piłka dla Legii
  • 48'
    2:0 dla Legii!!! Radović!
  • 47'
    Mocnym akcentem rozpoczęła drugą połowę drużyna z Legnicy. Damian Lenkiewicz stanął przed świetną szansą na wyrównanie, lecz uderzył niecelnie
  • 46'
    Druga połowa rozpoczęta!
  • 46'
    Jedna zmiana w zespole Miedzi. Yannick Kakoko zastąpił Radosława Bartoszewicza
  • 45'
    Sędzia kończy pierwszą połowę. Póki co Miedź Legnica 0:1 Legia Warszawa. Prowadzenie stołecznej drużynie zapewnił Ivica Vrdoljak.
  • 44'
    Mogło być 1:1! Mateusz Szczepaniak otrzymał świetne podanie i znalazł się w sytuacji sam na sam z Kuciakiem. Piłkarz Miedzi uderzył na bramkę Legii, ale piłka trafiła w słupek i wyszła poza boisko
  • 43'
    Faul Radovicia w środku pola, przy piłce gracze z Legnicy
  • 42'
    Tym razem kontra Legii. Kosecki po raz kolejny faulowany przez gracza Miedzi. Żółta kartka dla Garucha
  • 42'
  • 42'
    Strzał z wolnego w wykonaniu Brzyskiego daleki od perfekcji
  • 41'
    Bardzo groźny kontratak Miedzi po źle rozegranym rzucie rożnym Legii. W najważniejszym momencie piłkarze gospodarzy byli niedokładni i wracający Duda wybił piłkę na aut
  • 40'
    Brzyski centruje piłkę na pierwszy słupek. Tam jednak jest jeden z defensorów Miedzi, który wybija piłkę na rzut rożny
  • 39'
    Na ten moment Kosecki schodzi poza boisko, jest dalej opatrywany przez legijnych medyków
  • 38'
    Faul na Kubie Koseckim w okolicach pola karnego legniczan. Potrzebna jest interwencja medyczna naszych lekarzy
  • 37'
    Cierpka dostał dobre podanie na skrzydło od Łobodzińskiego, jednak źle przyjął piłkę i ratował się faulem, by nie stracić piłki i zapobiec kontratakowi
  • 37'
    Nieporozumienie Vrdoljaka i Jodłowca. Od bramki zacznie Ptak
  • 35'
    Faul Astiza w okolicach koła środkowego boiska. Piłka dla gospodarzy
  • 34'
    Strzał Vrdoljaka z dystansu ląduje daleko nad poprzeczką bramki Ptaka
  • 33'
    Dużo zamieszania w szeregach obu drużyn, w ostatnich kilkudziesięciu sekundach. Aut dla Miedzi uspokaja na chwilę duże tempo spotkania
  • 32'
    Świetnie piłkę odebrał Jodłowiec, podał od razu do Radovicia, lecz nie wiadomo co dokładnie z piłką chciał zrobić Serb. Wyszło z tego dośrodkowanie - niecelne
  • 31'
    Po raz kolejny na spalonym Radović
  • 30'
    Świetnie z piłką zabrał się Vrdoljak, wypuścił w uliczkę "Rado", lecz sędzia liniowy dopatrzył się pozycji spalonej
  • 28'
    Dośrodkowanie Woźniczki przelatuje nietknięte przez żadnego zawodnika i wychodzi poza boisko
  • 28'
    Kosecki faulowany przez Cierpkę. Defensor Miedzi ogląda żółtą kartkę
  • 26'
    Faulowany w okolicach 25 metra Łobodziński. Okazja dla Miedzi
  • 25'
    Zespół gości wywalczył rzut rożny. Do piłki podchodzi Brzyski
  • 25'
    Dośrodkowanie na długi słupek, piłkę w pole bramkowe zgrywa Rzeźniczak, lecz obrona legniczan zażegnuje niebezpieczeństwo
  • 24'
    Groźny kontratak Legii przerwany przez Cierpkę
  • 22'
    Po dwukrotnym wybiciu piłki przez defensywę gospodarzy, ta wróciła w rejony pola karnego po raz kolejny. Jodłowiec wypatrzył dobrze ustawionego Vrdoljaka, a nasz kapitan bez zastanowienia, z pierwszej piłki, umieścił piłkę w bramce Miedzi.
  • 21'
    GOOOL! 1:0 dla Legii!
  • 20'
    Długa piłka Rzeźniczaka do przodu nie znajduje adresata w postaci piłkarza Legii
  • 20'
    Rzut rożny dla Legii
  • 19'
    Świetnie Kucharczyk dostrzegł przed polem karnym wbiegającego Dudę. Strzał Słowaka z pierwszej piłki okazuje się być niecelny. Najlepsza póki co sytuacja bramkowa Legii.
  • 18'
    Adrian Cierpka był przez chwilę opatrywany przez lekarzy. Prawdopodobnie lewy obrońca Miedzi gra z lekkim urazem
  • 18'
    Łobodziński na pozycji spalonej
  • 17'
    Kucharczyk w indywidualnym rajdzie na lewej stronie. Jego strzał wybija nogą bramkarz legniczan
  • 16'
    Kosecki przegrywa fizyczny pojedynek z jednym z obrońców Miedzi, od bramki Ptak.
  • 15'
    Kolejny strzał Łobodzińskiego, Kuciak łapie piłkę "na raty"
  • 14'
    Miedź od dłuższego czasu w ataku pozycyjnym
  • 13'
    Radović faulowany w środku pola przez Kevina Lafrance
  • 12'
    Lenkiewicz wypracował Łobodzińskiemu pozycję do strzału, lecz były reprezentant Polski oddaje kompletnie nieudany strzał na bramkę przeciwnika
  • 11'
    Wrzutka Brzyskiego, do piłki nie dochodzi Kosecki, gospodarze oddalają akcję, ale tylko na chwilę. Jeszcze jeden strzał Kucharczyka pewnie wyłapuje Aleksander Ptak
  • 9'
    Duże zamieszanie po wrzutce Brzyskiego, strzał Kucharczyka ląduje wysoko nad poprzeczką
  • 8'
    Radović uderzeniem z zewnętrznej strony stopy chciał zaskoczyć bramkarza gospodarzy. Ten dobrze interweniuje. Rzut rożny.
  • 7'
    Łobodziński uderzał na bramkę Kuciaka, lecz jego strzał był za słaby a na dodatek niecelny
  • 5'
    Kosecki wybija piłkę na aut i przerywa groźnie zapowiadający się kontratak Miedzi
  • 5'
    Odpowiedzieć starał się Jodłowiec, lecz jego wrzutka w kierunku Kucharczyka okazała się zbyt mocna
  • 3'
    Rzut wolny dla Legii. Przy piłce Brzyski
  • 3'
    Lafrance wybił futbolówkę, a po chwili jego koledzy wykopali ją na aut
  • 2'
    Radović biegł na piłkę, ale Ptak szybciej do niej doszedł, minął go i zażegnał niebezpieczeństwo
  • 0
    Gramy! Mecz od środka rozpoczęli gospodarze
  • 0
    Trwa losowanie stron z udziałem kapitanów. Lada moment zaczynamy przygodę w tegorocznym Pucharze Polski
  • 0
    Piłkarze obu zespołów są już na murawie
  • 0
    Warto przypomnieć sobie skład Legii na dzisiejszy mecz z Miedzią: Kuciak - Broź, Rzeźniczak, Astiz, Brzyski - Kosecki, Vrdoljak, Jodłowiec, Kucharczyk - Duda, Radović.
  • 0
    Legioniści zbiegają do szatni. Do początku meczu pozostał kwadrans.
  • 0
    Początek meczu za niespełna pół godziny. Oba zespoły już się rozgrzewają. Pogoda w Legnicy idealna do gry.