58'
74'
90'
  • 90+4'
    Koniec meczu. Legia wygrywa z Trabzonsporem 2:0 i zajmuje pierwsze miejsce w grupie.
  • 90+3'
    Jodłowiec z Vrdoljakiem przejęli piłkę, która trafiła do Orlando. Portugalczyk zagrał do Kosy, ale ten kolejny raz stracił piłkę
  • 90+2'
    Lewczuk przejął piłkę i pognał do przodu, zagrał do Koseckiego, który zakończył kontrę strzałem, ale Ozturk zdołał złapać piłkę
  • 90+1'
    Druga żółta kartka i w konsekwencji czerwona dla Mehmeta Ekici
  • 89'
    Legioniści się cofnęli i oczekują na kontry
  • 89'
    Świetny przerzut Jodłowca, ale Kosecki znów traci piłkę
  • 87'
    za Sefę Yilmaza wszedł Ishak Dogan. A w Legii za Kucharczyka pojawił się Marek Saganowski.
  • 87'
    Za Ondreja Dudę wszedł Krystian Bielik
  • 86'
    W odpowiedzi akcja Koseckiego, zwiódł obrońcę, ale podanie przejęli obrońcy
  • 85'
    Rzut rożny dla Trabzonu, dośrodkowanie i sytuacja opanowana, ale po chwili uderzał groźnie Cardozo i z problemami ale broni Kuciak
  • 83'
    Ekici uderzał na bramkę Legii ale jak mocno, tak niecelnie
  • 82'
    Szybka akcja gości profesorska zatrzymana przez Astiza
  • 80'
    Rzut rożny dla Trabzonsporu. Zamieszanie i... piłkę łapie Kuciak uprzedzając Yatabare
  • 79'
    Belkalem uderzał z woleja z 18 metrów, ale dobrze wybronił Kuciak
  • 78'
    Strata Legii i szybka kontra gości, ale zatrzymana przez Lewczuka
  • 77'
    Atak Trabzonu, ale dwukrotnie piłkę daleko wybija i wyjaśnia sytuacje Igor lewczuk
  • 76'
    Akcja Legii, Duda do Orlando, ten w pole karne do Koseckiego, ale Kuba traci piłkę
  • 74'
    Vrdoljak był faulowany w walce powietrznej walce, Kosecki złapał piłkę w ręce, ale sędzia nie dopatrzył się faulu...
  • 74'
    Żółta kartka dla Mehmeta Ekici
  • 72'
    Mogło być 3:0, ale rozpędzony Michał Kucharczyk przegrał pojedynek z Fatihem Ozturkiem
  • 71'
    W niezłej sytuacji znalazł się Broź, zszedł do środka i uderzył z lewej nogi z 16 metra. Bramkarz bez problemu sobie poradził
  • 70'
    Błąd obrony Legii, Yatabare w dogodnej sytuacji, ale uderzył słabo i poradził sobie Kuciak.
  • 68'
    Kosecki pognał z piłką, ale trafił w najbliższego obrońcę i strata.
  • 66'
    Akcja Legii, dośrodkować próbowali kolejno Jodłowiec i Guilherme, ale bez powodzenia
  • 65'
    Kolejna akcja Trabzonsporu, Ivica Vrdoljak wybił główką na rzut rożny. Po kornerze w dobrej sytuacji znalazł się Yatabare, posłał nawet piłkę do bramki, ale znajdował się na pozycji spalonej.
  • 63'
    Rzut wolny dla Trabzonu, dośrodkowanie, główkował Sefa Yilmaz ale w sam środek bramki
  • 63'
    :)
  • 62'
    z kornera nić Turkom nie wyszło, piłka w posiadaniu Legii
  • 61'
    Kolejna akcja rywali, ale Guilherme wślizgiem na rzut rożny
  • 60'
    Orlando Sa dostał piłkę w polu karnym, uderzył ją "z fałsza" i pewnie pokonał tureckiego bramkarza
  • 60'
    Legioniści przejęli teraz piłkę na własnej połowie, ale górna piłka do Koseckiego została przechwycona przez rywali
  • 59'
    2:0 Orlando Sa
  • 58'
    Yatabare w znakomitej sytuacji, przyjął piłkę, ale posłał ja obok bramki. Znakomita sytuacja, mieliśmy furę szczęścia. Żółtą kartką został ukarany Sefa Yilmaz
  • 52'
    Kolejna akcja Trabzonsporu, ale Astiz wślizgiem wybija piłkę
  • 51'
    Dośrodkowanie w pole karne Legii do Cardozo, ale świetnie w powietrzu Lewczuk
  • 50'
    Akcja Trabzonu, ale połapał się w tym Guilherme, uruchomił Orlando Sa, ale ten powstrzymany przez Belkalema
  • 49'
    Faulowany przy linii bocznej Orlando Sa, a Demir ukarany żółtą kartką
  • 48'
    Doktor Legii na temat Michała Kucharczyka, który pod koniec pierwszej połowy był opatrywany przez medyków
  • 47'
    Pierwsza próba ataku Legii, ale skończyło się na aucie dla Trabzonu
  • 45+19'
    Druga połowa meczu rozpoczęta
  • 45+3'
    Koniec pierwszej połowy. Prowadzimy 1:0!
  • 45+2'
  • 45+1'
    Kucharczyk już wrócił na boisko i wślizgiem zabrał piłkę Ekiciemu
  • 45'
    Kucharczyk, przynajmniej na moment, musi zejść z boiska i jest opatrywany przez lekarzy
  • 45'
    Sędzia dolicza dwie minuty do czasu trwania pierwszej połowy
  • 43'
    Kucharczyk faulowany 30 metrów od bramki. Znowu przy piłce Duda i Guilherme
  • 43'
    Ponownie Duda w ręce Ozturka
  • 41'
    Kosecki mknął na bramkę Ozturka, ale świetny powrót zaliczył Nizam, który wślizgiem zabrał piłkę Polakowi
  • 40'
    Sa przyjął piłkę i... sędzia gwiżdże z niewiadomych powodów. Może chodziło mu o zagranie Portugalczyka ręką, którego nie było? Paco ze złości aż ściągnął czapkę
  • 39'
    Kolejny rzut wolny dla Legii, ale dogranie Guilherme było niecelne. Po chwili warszawianie maja kolejną taką okazję, lecz z drugiej strony boiska
  • 39'
    Cardozo wybił piłkę z własnego pola karnego
  • 36'
    Cardozo uderzał z pola karnego, ale obok bramki. Oddając taki strzał nie można myśleć o zdobyciu bramki
  • 34'
    Kosecki wchodzi w miejsce kontuzjowanego Żyry. Michał opuścił boisko na noszach
  • 32'
    Sa przegrał indywidualny pojedynek z rywalem i nie wyszedł sam na sam z bramkarzem, gdyż ostatni już Demir okazał się skuteczny w defensywie
  • 32'
    Żyro faulowany na własnej połowie
  • 30'
    Kolejna akcja legionistów, ale tym razem Kucharczyk źle dośrodkował piłkę w pole karne
  • 30'
  • 28'
    Kucharczyk wspólnie z Guilherme świetnie zabrali piłkę Bosingwie, a Michał po późniejszym rajdzie został ostatecznie zatrzymany faulem na wysokości pola karnego
  • 28'
    Duda dośrodkował piłkę prosto w ręce Ozturka
  • 26'
    Płaskie dośrodkowanie Dudy i obok bramki kopie Vrdoljak
  • 25'
    Już można było dojść do wniosku, że piłka nigdy nie wpadnie do siatki... :). Najpierw strzały Żyry, Dudy nie chciały wpaść, potem Michał uderzył w słupek, a kolejna dobitka Sa odbiła się od Belkalema i wpadła do siatki po tym, gdy futbolówka uderzyła bramkarza Ozturka i przekroczyła wreszcie linię. Przez to gracz Trabzonsporu zanotował trafienie samobójcze i jednocześnie wyprowadził nas na prowadzenie
  • 25'
    Kolejna akcja Legii i mamy rzut rożny
  • 22'
    1:0!!! Fatih Ozturk autorem samobója!!!
  • 21'
    Yilmaz próbował prostopadle grać w pole karne Legii, ale na posterunku był Astiz
  • 20'
    Kolejne uderzenie z dystansu - tym razem z woleja strzelał Nizam, ale zbyt lekko żeby zagrozić legijnej bramce
  • 19'
    Costant oddał strzał z 35 metrów, ale ponownie dobrze odbijając piłkę interweniował Kuciak. Gracze Trabzonsporu często starają się dziś zagrażać Słowakowi z dystansu
  • 18'
    Dośrodkowanie Żyry z prawej strony boiska ląduje w rękach Ozturka
  • 17'
    Yatabare przejął piłkę przed polem karnym Legii i zdecydował się na strzał, ale jego uderzenie, które wykonał po obrocie wylądowało na trybunach
  • 15'
    Tym razem przepisy przekroczył Żyro i od rzutu wolnego grę wznawiają goście
  • 15'
    Guilhermefaulowany przy próbie wyprowadzenia akcji
  • 14'
    Żółta kartka dla Dursuna po powietrznym starciu z Vrdoljakiem w środku pola
  • 12'
    Bosingwa huknął zza pola karnego, ale dobrze ustawiony Kuciak zdołał odbić uderzenie
  • 11'
    Dursun faulowany w środku pola i przy piłce są goście
  • 9'
    Powtórki nie wyjaśniły do końca sytuacji, w której na boisku upadł Duda - trudno powiedzieć czy był karny, czy nie
  • 9'
    Na spalonym na prawej flance Bosingwa
  • 8'
    Co się teraz działo na placu gry! Żyro wpadł w pole karne i przegrał w sytuacji sam na sam z Ozturkiem, dobitka Sa została wybita z pola karnego. Potem w "szesnastce" wycięty został Duda, lecz arbiter nie reagował i dzięki temu przyjezdni opanowali sytuację i zażegnali niebezpieczeństwo
  • 5'
    Kuciak rozpoczął akcję podaniem do Guilherme, ale futbolówka wyleciała poza boiska i od autu na naszej połowie rozpoczną goście
  • 4'
    Orlando Sa został ograbiony z futbolówki przez Dursuna
  • 4'
    Jodłowiec przeciął akcję rywali, zagrał do Dudy, lecz dobrze spisali się defensorzy rywali i wybili futbolówkę spod jego nóg
  • 3'
    Kolejna akcja Trabzonsporu, lecz od bramki zaczyna po chwili Kuciak
  • 1'
  • 0
    20:58 - Z głośników został puszczony "Sen o Warszawie"
  • 0
    20:52 - Obie ekipy wróciły już po rozgrzewce do szatni
  • 0
    20:37 - Legia zacznie w składzie: Kuciak - Guilherme, Lewczuk, Astiz, Broź - Żyro, Vrdoljak, Duda, Jodłowiec, Kucharczyk - Sa
  • 0
    20:30 - Witamy z pustego stadionu Legii. Za ponad 30 minut rozpocznie się spotkanie pomiędzy stołecznym klubem, a Trabzonsporem
  • 0
    20:35 - Obie ekipy są w trakcie rozgrzewki
  • 0
    Legia będzie musiała sobie dziś radzić bez Miroslava Radovicia
  • 0
    W zimnie i bez kibiców przyjdzie rozegrać Legii ostatnie spotkanie w fazie grupowej Ligi Europy. Rywalem będzie Trabzonspor, a stawką meczu pierwsze miejsce w grupie. Początek o 21:05. Mecz transmitować będą stacje Canal+ Sport, TVN Turbo i TTV. Zapraszamy też na naszą relację tekstową minuta po minucie.