Nasza relacja dobiega końca. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy do lektury materiałów pomeczowych!
    Koniec! Legia zwycięża po raz trzeci w rozgrywkach grupowych! Trafienie Ondreja Dudy daje legionistom kolejne trzy punkty!
    Rzut rożny dla Legii. Piętnaście sekund do końca spotkania!
    Pozostała minuta z pięciu doliczonych
  • 90+2'
    Świetna interwencja w defensywie Łukasza Brozia
  • 90+1'
    Kosecki w sytuacji sam na sam! Skrzydłowy Legii mógł rozstrzygnąć mecz w końcówce spotkania, jednak piłka po jego strzale nie leci w światło bramki przeciwnika
  • 90'
    Na spalonym zdaniem asystenta sędziego był po raz kolejny Kucharczyk
  • 90'
    Villagra źle dośrodkowuje, piłka wychodzi poza boisko. Grę wznowi Kuciak
  • 89'
    Legia stara się nie wybijać piłki na oślep, utrzymać się chwilę przy niej, ale pressing piłkarzy Metalista jest w końcówce spotkania bardzo agresywny
  • 86'
    Czujnie Dusan Kuciak na przedpolu. Słowak wybija piłkę daleko w aut
  • 86'
    Duda z Saganowskim próbowali rozmontować defensywę Metalista w kontrataku, jednak ostatnie podanie Dudy w kierunku "Sagana" zbyt mocne
  • 85'
    Vrdoljak przewracany przez Bolbata
  • 84'
    Płaski strzał Jaja z rzutu wolnego nie jest w stanie zaskoczyć dobrze dysponowanego Kuciaka
  • 83'
    Duda fauluje Jaja i ogląda żółty kartonik za to zagranie
  • 82'
    Kucharczyk dośrodkowuje na głowę "Sagana", jednak strzał świeżo wprowadzonego zawodnika nie sprawia problemów bramkarzowi gospodarzy
  • 81'
    Marek Saganowski dostaje szansę gry przez około dziesięć minut. Schodzi z boiska Orlando Sa
  • 81'
    Edmar fauluje Jodłowca
  • 80'
    Orlando Sa na spalonym, a mógł puścić te piłkę Broziowi, który z pewnością był dalej od bramki przeciwnika
  • 77'
    Udaje się oddalić na chwilę zagrożenie. Legioniści są przy piłce przez dłuższy moment na połowie Metalista
  • 75'
    Vrdoljak strzelał głową po dośrodkowaniu z rożnego. Silnie, lecz niecelnie
  • 75'
    Yussuf schodzi z boiska z urazem, zastępuje go Berezovchuk
  • 72'
    Najpierw Guilherme, potem Broź - strzały obu tych zawodników nie zostaną zaliczone w statystykach jako - celne.
  • 72'
    Orlando Sa przed następną szansą na zdobycie bramki. Portugalczyk chyba zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału, na koniec szukał możliwości podania. Edmar odbija piłkę i ta wychodzi poza boisko. Rzut rożny
  • 70'
    Faul na Koseckim, okazja na dośrodkowanie dla Legii
  • 68'
    Karny dla Metalista! Ręka zagrywa Vrdoljak
  • 68'
    Dusan Kuciak broni!!! W Kijowie nadal 1:0 dla Legii!!!
  • 67'
    Kulakov strzela mocno z dystansu. Kuciak piąstkuje piłkę na aut
  • 65'
    Dobra, indywidualna akcja Tomasza Jodłowca. Pomocnik Legii podawał do Kucharczyka, jednak sędzia liniowy dopatrzył się w tej sytuacji spalonego
  • 64'
    Obrońca Metalista o własnych siłach schodzi powoli poza linię boczną boiska, gra jest wznowiona
  • 62'
    Yussuf ucierpiał w starciu z Dudą, kolejna krótka przerwa w grze
  • 61'
    Pshenychnykh opuszcza boisko. Zmienia go Kulakov
  • 61'
    W międzyczasie niepotrzebny faul Orlando Sa przy wyprowadzaniu kontrataku przez zespół Legii
  • 58'
    Pshenychnykh fauluje Koseckiego i ogląda żółtą kartkę
  • 57'
    Goście przeprowadzają zmianę. Krasnopyorov schodzi, w jego miejsce na boisku melduje się Kobin
  • 55'
    Kontratak Legii! Kosecki wypuścił Brozia, ten dośrodkował z pierwszej piłki w pole karne Metalista, lecz futbolówka przelatuje minimalnie nad głową "Kucharza"
  • 54'
    Villagra uderza z dystansu - niecelnie.
  • 53'
    Kucharczyk szukał w polu karnym Sa. Dalekie dośrodkowanie w kierunku Portugalczyka wyłapuje Goryainov
  • 51'
    Z jedenastu metrów myli się Vrdoljak...
  • 51'
    Tracimy bramkę... jednak nie, na szczęście na spalonym w tej sytuacji Homenyuk
  • 50'
    Rzut karny dla Legii!
  • 50'
    Faulowany był Michał Kucharczyk
  • 47'
    Tomasz Jodłowiec powalczył o, jakby się wydawało, straconą już piłkę. Udało mu się opanować futbolówkę, podał dokładnie do Orlando Sa, lecz napastnik Legii nie potrafi oddać w tej sytuacji celnego strzału
  • 45+18'
    Zaczęliśmy drugie czterdzieści pięć minut
  • 45+2'
    Za nami pierwsza połowa spotkania. Ondrej Duda daje Legii prowadzenie 1:0.
  • 45+1'
    Jedna minuta doliczona do pierwszej połowy
  • 45'
    Homenyuk na spalonym, trafia do siatki, ale sędzia przerywa wcześniej grę
  • 42'
    Strata Kucharczyka, Homenyuk szukał dośrodkowaniem Bolbata, jednak jego podanie okazało się być kompletnie niecelne
  • 40'
    Świetna akcja "Kosy", który przedarł się prawym skrzydłem, dotarł do linii końcowej i świetnie wystawił piłkę Orlando Sa, lecz Portugalczyk nieczysto trafia w futbolówkę
  • 39'
    Uderzenie Jaja trafia prosto w legijny mur
  • 37'
    Kosecki fauluje Bolbata przy stracie piłki, dobra okazja na oddanie strzału przez któregoś z piłkarzy Metalista
  • 36'
    Bolbat także ukarany żółtą kartką, za dyskusje z sędzią
  • 35'
    Torres z żółtą kartką za faul na Guilherme
  • 34'
    Jaja strzela dosłownie - Panu Bogu w okno, na szczęście dla Legii
  • 32'
    Kosecki do Jodłowca, lecz ten za mocno dośrodkowuje w kierunku Sa
  • 30'
    Indywidualna akcja młodego rozgrywającego, w której mija on efektownie dwóch graczy Metalista i z bliskiej odległości, precyzyjnym uderzeniem w krótki róg pokonuje Goryainova
  • 28'
    Kontratak Metalista, podanie do Jaja, jego strzał blokuje wślizgiem Rzeźniczak. Piłka dwukrotnie wraca w pole karne Kuciaka, ale ta ostatecznie ląduje w rękach Słowaka.
  • 28'
    GOOOOOOOOOOOOL! 1:0 dla Legii! Ondrej Duda!!!
  • 26'
    Krasnopyorov uderza z dystansu po tym, jak futbolówka po krótkim rozegraniu piłki z rzutu rożnego trafiła mu pod nogi
  • 26'
    Ładna, kombinacyjna akcja Dudy i Koseckiego, jednak w porę łapią się w sytuacji gracze z Charkowa
  • 24'
    "Kucharz" blokuje dośrodkowanie Villagry
  • 23'
    Ponownie na pozycji spalonej Kucharczyk
  • 22'
    Długie podanie Brozia w kierunku Kucharczyka, lecz okazuje się ono być zdecydowanie za mocne. Od bramki grę wznowi Goryianov
  • 21'
    Wyższe ciśnienie przez chwilę miała defensywa Metalista, kiedy legioniści posiadali piłkę w okolicach ich pola karnego, jednak drużynie z Warszawy żadna z akcji nie przyniosła realnej szansy na zdobycie bramki
  • 19'
    Stykowa sytuacja w polu karnym Metalista. Duda przewracany przez Yussufa, lecz arbiter nie dyktuje rzutu karnego
  • 17'
    Świetna sytuacja Orlando Sa! Dokładne zagranie Ondreja Dudy, piłkę przyjmował sobie Portugalczyk, jednak nie opanował jej wystarczająco dobrze i jego strzał wylądował wysoko nad poprzeczką bramkarza gospodarzy
  • 16'
    Guilherme agresywnie w odbiorze. Dwie stykowe piłki, które sędzia potraktował jako czyste zagrania. Piłka na chwilę wybita poza linię boczną
  • 15'
    Dośrodkowanie zostało wybite. Jeszcze Astiz próbował długim podaniem wykorzystać pobyt większej ilości piłkarzy gości na połowie Metalista, ale i z tym zagraniem poradziła sobie defensywa gospodarzy
  • 13'
    Kucharczyk w indywidualnej akcji. Nasz zawodnik jest faulowany i nadarza się okazja do dośrodkowanie ze stałego fragmentu gry
  • 12'
    Jaja wybija piłkę na aut, gdyż Bolbat ucierpiał w starciu z Guilherme
  • 10'
    Dobry przechwyt Koseckiego, piłka na prawe skrzydło do Dudy, a ten szukał celnym dośrodkowaniem Orlando Sa. Niestety dla warszawian obrońcy Metalista wybijają futbolówkę
  • 9'
    Tym razem na spalonym Jaja
  • 8'
    Ciekawa akcja legonistów, dobrze utrzymał się przy piłce Sa, wystawił ją świetnie Kucharczykowi, jednak skrzydłowy Legii został złapany na pozycji spalonej
  • 6'
    Dośrodkowanie Villagri delikatnie za mocne
  • 6'
    Rzut wolny dla Metalista, okazja na dośrodkowanie
  • 6'
    Piłka, po małym zamieszaniu, zostaje opanowana przez Kuciaka
  • 5'
    Astiz fauluje w środku pola Edmara
  • 3'
    Homenyuk dostał dobre, prostopadłe podanie na wolne pole, ale w odpowiednim miejscu znalazł się Vrdoljak i zażegnał niebezpieczeństwo
  • 1'
    Zaczynamy trzeci mecz grupowy Ligi Europy w tym sezonie!
  • 0
    Przywitanie obu zespołów już za nami, czas na losowanie stron przez kapitanów obu drużyn
  • 0
    Nieliczni miejscowi kibice pojawili się dziś na trybunach. Jeden sektor tylko jest dziśw pełni zajęty - sektor kibiców Legii Warszawa
  • 0
    Oba zespoły wychodzą już na boisko
  • 0
    Zaskakująca może być obecność Guilherme na lewej obronie. Trener Berg próbował już takiego wariantu podczas końcówki ligowego spotkania z Lechią Gdańsk
  • 0
    Trener Henning Berg postawił dziś na taki skład: Kuciak - Broź, Rzeźniczak, Astiz, Guilherme - Kosecki, Vrdoljak, Jodłowiec, Kucharczyk - Duda - Sa
  • 0
    Na ławce rezerwowych pozostają: Jałocha, Lewczuk, Wieteska, Pinto, Kalinkowski, Szwoch, Saganowski
  • 0
    Witamy w relacji "na żywo", którą przeprowadzi dla was serwis Legia.Net! Piłkarze Legii Warszawa są dziś w Kijowie, gdzie spróbują pokonać zespół Metalista Charków
Metalist CharkówLegia Warszawa
29'

36' Juan Torres

36'

37' Serhij Bołbat

37'

58' Serhij Pszenycznych