66'
70'
86'
  • 90+6'
    Z tego miejsca się żegnamy, ale zapraszamy do śledzenia materiałów pomeczowych - wypowiedzi oraz zdjęć
  • 90+5'
    Bramki dla Legii zdobywali dziś Michał Kucharczyk oraz Ivica Vrdoljak z rzutu karnego
  • 90+5'
    Jesteśmy w fazie grupowej Ligi Europy! W piątek losowanie, w którym znajdziemy się w trzecim koszyku
  • 90+3'
    Saganowski świetnie uruchomił Brzyskiego, ale ten tak dośrodkował z lewego skrzydła, że piłka znalazła się praktycznie w pustym dziś sektorze gości
  • 90+3'
    Grę wznowili rywale. Dosłownie po kilku podaniach arbiter zakończył spotkanie
  • 90+1'
    Kosecki fauluje rywala na połowie Aktobe
  • 90'
    18 549 osób ogląda mecz pomiędzy Legią, a Aktobe
  • 90'
    Sędzia doliczył trzy minuty
  • 89'
    Saganowski odebrał piłkę na połowie rywali, podał do Radovicia, a ten stracił futbolówkę przy próbie zagrania w pole karne
  • 87'
    Kibice odśpiewują hymn narodowy
  • 87'
    Duda niecelnie podał na 30 metrze, piłka po chwili doszła do Neco przed polem karnym, ale ostatecznie legioniści po chwili wypchnęli rywali poza "szesnastkę"
  • 87'
    Saganowski wchodzi w miejsce Dudy
  • 86'
    Legioniści byli pod naporem, ale złe dośrodkowanie Aimbetova zakończyło całą akcję Kazachów
  • 85'
    Korner dla rywali - piłkę wybił Rzeźniczak
  • 85'
    Żółta kartka dla Kuciaka za dyskusje z arbitrem
  • 85'
    Po chwili kolejny korner
  • 84'
    Khairullin rozegrał piłkę z Neco, który w dobrej pozycji posłał piłkę nad bramką
  • 83'
    AImbetov był na spalonym - przeciwnik wychodził sam na sam z Kuciakiem
  • 83'
    Rzeźniczak szczupakiem wybija piłkę z własnego pola karnego
  • 82'
    Dobrze wrócił na własną połowę Vrdoljak i zabrał piłkę rywalowi
  • 80'
    Dobrze do Koseckiego zagrał z rzutu wolnego z własnej połowy Broź, ale skrzydłowemu trudno było solidnie przyjąć piłkę w takiej sytuacji
  • 79'
    Jodłowiec zagrał dobre otwierające podanie do Koseckiego, ale ten źle zagrał w pole karne
  • 78'
    Niewiele teraz brakowało do straty bramki. Groźnie piłkę w pole karne Legii zagrał Khairullin, futbolówka od kogoś się odbiła i przeleciała tuż obok słupka
  • 77'
    Broź swietnie przeszedł Tagybergena na prawym skrzydle, ale zatrzymał się na Logvinence
  • 76'
    Kapadze fauluje Vrdoljaka w śodku pola
  • 75'
    Brzyski nieźle dośrodkował po ziemi w pole karne, ale dobrze zachowali się defensorzy gospodarzy
  • 75'
    Ziankovich traci piłkę na rzecz Rzeźniczaka
  • 74'
    Brzyski przeciął podanie Tagybergena
  • 74'
    Kosecki faulowany na lewej flance
  • 73'
    Kolejna próba Khairullina, ale bez skutku, gdyż Kuciak bez problemu doszedł do futbolówki
  • 72'
    Rzut wolny dla rywali
  • 72'
    Kuciak spokojnie złapał dogranie Miroschnichenki
  • 71'
    Rzeźniczak przyjął na brzuch uderzenie Zienkovicha, ale gra dalej, a rywale mają aut
  • 71'
    Aimbetov wchodzi w miejsce Tsarikaeva
  • 70'
    Radović próbował odgrywać piłkę piętą do Dudy, ale zrobił to niecelnie
  • 69'
    Kosecki ukarany kartą za rzekome symulowanie w polu karnym. Legionista po prostu upadł...
  • 68'
    Kucharczyka zastąpił na boisku Jakub Kosecki
  • 68'
    Rzeźniczak dobrze powstrzymał Khairullina na własnej połowie
  • 67'
    Logvinenko został ukarany żółtą kartką
  • 67'
    Do piłki podchodzi Vrdoljak
  • 67'
    2:0!!! Ivica Vrdoljak!
  • 67'
    Kapitan Legii uderzył mocno i piłka wpadła do siatki!
  • 66'
    Radović faulowany w polu karnym!
  • 64'
    Radovic wbiegł w pole karne i zagrywał do Kucharczyka, ale rywale połąpali się w zamiarach Serba i przecięli podanie
  • 61'
    Santos sam przewrócił się teraz na piłce i już przy piłce jet DUda, który podał do Brozia. Defensor za mocno zagrał jednak w pole karne i od bramki rozpocznie Sidelnikov
  • 61'
    Żle piłkę przerzucił Żyro, ale Jodłowiec po chwili odzyskuje posiadanie nad futbolówką
  • 59'
    Jodłowiec źle przyjął piłkę w środku pola, wyszedł z tego groźny atak gości, którzy mają obecnie rzut rożny
  • 59'
    Głową uderzał Tagybergen, ale ponad poprzeczką
  • 58'
    Legioniści świetnie zażegnali niebezpieczeństwo. Było blisko kontry, ale kapitalnie powstrzymał go Santos
  • 57'
    Przepraszamy za chwilowe kłopoty, które wynikły z tego, że internet na stadionie słabo działał
  • 57'
    Zyro wpadł w pole karne i groźnie uderzył na bramkę
  • 57'
    Kapadze huknął zza pola karnego, a Kuciak instynktownie odbił futbolówkę na róg
  • 53'
    Groźnie uderzał Neco, mocny strzał poszybował obok bramki
  • 52'
    Według arbitra Żyro faulował teraz Miroschicenkę
  • 50'
    Żyro dobrze na skrzydło do Radovicia, a jego podanie w pole karne zostało wybite przez Tsarikayeva
  • 49'
    Broź mocno uderzył w Sidelnikowa, piłka tylko się od niego odbiła i wyszła na rzut rożny
  • 49'
    Brzyski źle wykonał teraz róg - piłka poszybowała wysoko i nie mogła trafić do nikogo
  • 47'
    Piłka poszybowała ponad bramką i rozpoczyna Sidelnikow
  • 46'
    Korner dla Legii
  • 46'
    Vrdoljak uderzył piłkę, która dotknęła rywala i ammy kolejny rzut rożny, ale z drugiej strony
  • 45+17'
    Obie ekipy wróciły już na boisko
  • 45+17'
    Rozpoczęła się druga połowa
  • 45+2'
    Koniec pierwszej połowy. Prowadzimy 1:0 po golu Michała Kucharczyka
  • 45+1'
    Uderzał Neco, ale Kuciak spokojnie złapał piłkę
  • 45'
    Radović uderzał z 16 metra, ale znowu skuteczną paradą popisał się golkiper Aktobe
  • 45'
    Sędzia dolicza minutę
  • 44'
    Legioniści zdecydowanie nominują na boisku. Rywale sobie nie radzą z naszymi piłkarzami
  • 43'
    Jodłowiec wysoko wyszedł do góry i uderzał głową, ale obok bramki
  • 42'
    Korobkin schodzi z boiska, a zastępuje go Kapadze. Ten pierwszy solidnie pracował na czerwoną kartkę
  • 42'
    Duda uderzał, ale dobrze spisał się Sidelnikov i mamy korner
  • 40'
    Sidelnikov łapie piłkę i rozpoczyna kontrę. Logvinenko popędził przez całe boisko z futbolówką, by pod polem karnym trafić w kolegę. Sędzia odgwizdał ręke
  • 39'
    Brzyski zdecydował się na zaskakujący strzał z ostrego kąta, w stylu Edsona. Golkiper dobrze się jednak spisał i odbił futbolówkę na róg
  • 38'
    Vrdoljak faulowany w środku pola. Legioniści szybko zaczęli, ale Radović nie dał rady dojść do zagrania na 16 metrze
  • 38'
    Radović faulowany na skrzydle
  • 37'
    Bezpańskie podanie dochodzi w ręce Sidelnikova
  • 37'
    Rzeźniczak zabrał piłkę rywalowi
  • 36'
    Bardzo fajne dogranie Brzyskiego spadło na głowę Radovicia, który oddał minimalnie niecelny strzał
  • 34'
    Duda faulowany przed polem karnym. Będzie dobra okazja dla Legii
  • 33'
    Bardzo przyjemnie patrzy się teraz na legionistów wymieniających piłkę
  • 32'
    Rzeźniczak bardzo ładnie wyjaśnił teraz zamieszanie przed włąsnym polem karnym
  • 31'
    Dogranie Brozia zablokowane przez rywala
  • 29'
    Miroschnicenko zagrywa w pole karne Legii, ale nikt nie doszedł do piłki i Kuciak zaczyna od bramki
  • 28'
    Brzyski dobrze podał do Dudy, ten pobiegł lewą flanką, ale został przepchnięty przez Tsarikayeva
  • 28'
    Ivica Vrdoljak ukarany za niegroźny faul w środku pola
  • 27'
    Do trzech razy sztuka! Kucharczyk dostał świetne podanie od Żyry. "Kuchy" wpadł w pole karne, minął Sidelnikova i wyprowadził legionistów na prowadzenie
  • 26'
    1:0!!! Michał Kucharczyk!
  • 25'
    Vrdoljak powstrzymał kontrę rywali i ci mają róg
  • 25'
    Kuciak elegancko wyszedł do góry i złapał futbolówkę w ręce
  • 24'
    Faulowany Vrdoljak w środku pola
  • 24'
    Jodłowiec uderzył z 30 metrów, ale obok bramki
  • 23'
    Żyro ponownie podawał do Kucharczyka, ale dobrze spisali się obrońcy rywali
  • 22'
    Żółta kartka dla Korobkina za faul w środku pola
  • 21'
    Radović na spalonym
  • 20'
    Radović pobiegł prawym skrzydłem i zagrał w pole karne, ale piłkę przejęli rywale
  • 19'
    Broź dośrodkował piłkę w pole karne, opanował ją w "szesnastce" Kucharczyk, ale za długo zwlekał i rywale wybili mu futbolówkę spod nóg
  • 19'
    Tym razem Broź świetnie zgrał piłkę w defensywie do Kuciaka
  • 18'
    Jodłowiec faulowany na własnej połowie przez Antonova
  • 17'
    Niesamowite gwizdy słyszymy gdy piłkarze Akobe są przy piłce
  • 15'
    Żyro uderzał z dystansu w kierunku niepewnego Sidelnikova, ale ten akurat dobrze obronił strzał
  • 14'
    Rzut wolny będzie wykonywał Brzyski
  • 14'
    Piłka po dośrodkowaniu wróciła pod nogi doświadczonego defensora, który wywalczył rzut rożny
  • 13'
    Kucharczyk faulowany na lewej flance
  • 11'
    Kucharczyk wybiegł z piłką za linię boczną boiska
  • 9'
    Vrdoljak świetnie zabrał piłkę Antonowovi, po chwili dośrodkowywał i został zablokowany, a po chwili Żyro wywalczył róg
  • 9'
    Piłka szybko wybita z pola karnego Kazachów
  • 7'
    Duda biegł środkiem pola, podał Kucharczykowi, który byłł sam na sam z bramkarzem i tragił prosto w niego
  • 6'
    KOrner dla rywali
  • 6'
    Kuciak wypiąstkował piłkę w boisko
  • 5'
    Brzyski kopnął piłkę w pole karne w kierunku Sidelnikova, ta odbiła się od nieg, a Tsarikayev wykopał futbolówkę na róg
  • 5'
    Było groźnie po rzucie rożnym, ale rywale zdołali zażegnać niebezpieczeństwo
  • 3'
    Według sędziego, któryś z legionistów faulował w polu karnym rywali
  • 3'
    Sidelnikov rozpoczął od bramki, ale legioniści szybko przejęli piłkę w środki pola
  • 1'
  • 0
    20:56 - Przy Łazienkowskiej jest dziś naprawdę głośno!
  • 0
    20:55 - Kibice odśpiewali "Sen o Warszawie"
  • 0
    20:50 - Na "Żylecie" rozciągnięto sektorówkę ze świnką na tle loga UEFA, która trzyma tabliczkę "6 < 1"
  • 0
    20:45 - Piłkarze obu zespołów opuścili już boisko po rozgrzewce
  • 0
    20:30 - Obie drużyny są na rozgrzewce
  • 0
    20:35 - Oprawa będzie pod hasłem "Because FootBall doesn't matter. Money does". Przygotowane zostały też pewne świnki - do zobaczenia na naszym profilu na Facebook'u
  • 0
    20:10 - Oto skład Legii: Kuciak - Broź, Rzeźniczak, Dossa Junior, Brzyski - Żyro, Vrdoljak, Jodłowiec, Kucharczyk - Duda - Radović
  • 0
    20:00 - Witamy ze stadionu przy Łazienkowskiej. Za godzinę rozpocznie się rewanżowe spotkanie pomiędzy Legią, a Aktobe
  • 0
    20:05 - Bramkarze Legii są już na rozgrzewce
Legia WarszawaFC Aktobe
22'

22' Valeriy Korobkin

65'

65' Jurij Łogwinienko