Piłkarze Legii cieszą się na oczach zawodników Celtiku...
    Koniec meczu 6:1 w dwumeczu!
  • 90+2'
    Dośrodkowanie w pole karne Legii i Broż wybił piłkę na rzut rożny
  • 90+1'
    Legioniści cofnięci na własną połowę oczekują na błąd i kontrę, Na trybunach cisza - wyjątkiem jest sektor Legii
  • 89'
    Legioniści już powoli celebrują, ciekawe co na to Stokes?
  • 88'
    rzut rożny dla Celtiku i Kuciak faulowany
  • 86'
    próba rajdu w wykonaniu Jodłowca, ale zatrzymał się na trzecim rywalu
  • 86'
    zmiany w Legii - Pinto i Bereszyński zmieniają Zyro i Dudę
  • 83'
    McGregor uderzał z dystansu, płasko ale poradził sobie z tym Kuciak
  • 81'
    Akcja Celtiku, dośrodkowanie i pewnie łapie Kuciak
  • 81'
    Uderzenie Koseckiego zblokowane, po chwili sędzia wskazał pozycję spaloną "Romka".
  • 80'
    Na spalonym Radović
  • 77'
    Kosecki minął dwóch rywali ale zatrzymał się na trzecim
  • 75'
    Żyro znakomitym wślizgiem przerwał akcję rywali, po chwili McGregor uderzył niecelnie na bramkę Kuciaka
  • 74'
    Dośrodkowanie, uderzał Broź, ale ponad poprzeczką
  • 74'
    Kosecki wchodzi za Kucharczyka
  • 73'
    Szarżował Kucharczyk i wywalczył rzut rożny
  • 72'
    Zmiana w Celtiku za Commonsa wszedł Pukki
  • 72'
    Forrest wszedł za Stokes'a
  • 69'
    McGregor faulowany przez Zyrę w okolicach narożnika pola karnego
  • 69'
    Stokes dośrodkowywał w pole karne, ale tam niepodzielnie panuje Kuciak
  • 68'
    Akcja kombinacyjna Celtiku i znakomicie poradził sobie Rzeźniczak
  • 67'
    Legia spokojnie rozgrywa piłkę momentami ośmieszając rywali, taka mała Tiki Taka
  • 65'
    Johansen ukarany żółtą kartką za faul na Dudzie
  • 64'
    Trener Celtiku jest bardziej posępny niż trener Spartaka po golu na 2:3
  • 62'
    Radović piętką zagrał do Vrdoljaka, ten do Żyry, który z pierwszej piłki do wbiegającego Kucharza. Ten minął bramkarza i posłał piłkę do siatki 2:0!!!!
  • 60'
    Dośrodkowanie, zamieszanie przed polem karnym , piłkę przejął Duda i huknął na bramkę, ale wprost w bramkarza
  • 60'
    2:0 Kucharidze!!!!!! Co za akcja!
  • 59'
    Duda na prawej stronie minął dwóch rywali i został sfaulowany przez Emilio
  • 59'
  • 58'
    Kolejna akcja Celtiku, dośrodkowania w pole karne i piłka poszybowała obok bramki Kuciaka
  • 57'
    groźna akacja Celtiku, z 16 metrów uderzył tuż przy słupku Stokes ale znakomicie wybronił Kuciak
  • 55'
    Michał Kucharczyk zagrał Miro Radovicia, a ten umieścił piłkę w siatce. Jednak sędzia wcześniej przerwał grę gdyż był spalony i Rado ujrzał żółtą kartkę
  • 53'
    Rado do Dudy, ale Słowak traci piłkę i po chwili fauluje
  • 52'
    Stokes nie doszedł do podania z głębi pola i aut dla Legii
  • 51'
    Duda faulował rywala na 35 metrze. Dośrodkowanie i Astiz wybija piłkę, po chwili uderzał McGregor ale łapie Kuciak
  • 50'
    Broź świetnie poradził sobie z rywalem, ale po chwili strata po zagraniu Jodłowca
  • 48'
    Dośrodkowanie w pole karne Legii ale Astiz naprawił sytuację
  • 46'
    Długie zagranie do Żyro, ten wywalczył piłkę, ale sędzia dopatrzył się faulu
  • 45+17'
    II połowa rozpoczęta
  • 45+16'
    Piłkarze obu drużyn wybiegają na drugą połowę meczu
  • 45+1'
    Koniec pierwszej połowy meczu. Legia prowadzi z Celtikiem 1:0
  • 45'
    Rado zatańczył w polu karnym przełożył dwóch rywali, ale jego strzał został zablokowany
  • 42'
    Commons wykonywał rzut wolny ale nic z rywalem z tego nie wyszło
  • 40'
    Faulowany Johansen, Żyro ukarany żółtą kartką
  • 37'
    Michał Żyro znakomicie urwał si, pobiegł z piłką kilka metrów, poradził sobie z naciskającym go obrońcą i posłał piłkę tuż obok bramkarza. 1:0. Brawo Żirou!
  • 37'
    Trener Celtiku ma zafrapowaną minę...
  • 35'
    1:0!!!!! Żyro!!!
  • 33'
    Bardzo groźna sytuacja dla Celtiku, ale po zagraniu w pole karne znakomicie Broź.
  • 32'
    Rdaović przejął piłkę, pobiegł z nią kilka metrów, dogrywał do wbiegajacego Dudy, ale w ostatniej chwili skuteczny powrót zanotował Matthews
  • 31'
    Dośrodkowanie w pole karne, zamieszanie i sytuacja wyjaśniona dalekim wybiciem
  • 30'
    Długie podanie w pole karne Legii i Rzeźniczak ratuje sie wybiciem na róg
  • 28'
    Kolejne dośrodkowanie, piąstkował Kuciak i był faulowany
  • 28'
    Stokes przejął piłkę, rozegrał z Commonsem ten ją wrzucił, ale znowu dobrze spisali się nasi obrońcy
  • 27'
    Dośrodkowanie, Vrdoljak i jeszcze jeden korner
  • 26'
    McGregor uderzał na bramkę Legii, ale posłał piłkę wysoko nad bramka
  • 26'
    Akcja Celtiku i na rzut rożny wybija Broź
  • 25'
    Rado powalczył z Van Dijkiem ale piłkę złapał bramkarz
  • 24'
    Matthews wbiegł w pole karne Legii, ale znakomicie zblokował go Kucharczyk
  • 22'
    Dośrodkowanie w pole karne do Kucharczyka, ten głową zgrywał do środka, ale połapali się w tym rywale
  • 21'
    Vrdoljak świetnie przejął piłkę, zagrał do Radovicia, ale obrońcy przejęli piłkę, po chwili ba 40 metrze faulowany Żyro
  • 20'
    Rzut wolny dla Legii, dobre dośrodkowanie Brzyskiego, ale faulował w powietrzu Rzeźniczak
  • 19'
    Rzut wolny dla Legii, faulowany był Vrdoljak
  • 18'
    Mulgrew ograł Brzyskiego i oddał strzał ale na posterunku Kuciak
  • 18'
    Radović do Żyry i ten płasko uderzył na bramkę ale pomylił się o dwa metry
  • 17'
    Napierw kolejne przejęcie piłki przez Vrdoljaka, a później przytomnie w polu karnym akcję rywali przerwał Astiz
  • 16'
    Próba prostopadłego zagrania Dudy do Radovicia, ale połapali się w tym wszystkim obrońcy
  • 16'
    Urwał się Kucharczyk, ładnie zagrał przed pole karne do Brozia, ten uderzył tuż przy słupku, ale broni bramkarz Celtiku
  • 14'
    Kwadrans za nami, po początkowej przewadze Celtiku, mecz się wyrównał
  • 14'
    Długa piłka do Kucharczyka, ale ten nie zdołał przejąć piłki
  • 13'
    Żyro pomknął prawą stroną, dograł w pole karne, ale tam Radovicia uprzedził bramkarz Celtiku
  • 11'
    Błąd bramkarza Celtiku, złe wybicie, piłkę przejął Jodłowiec, uderzał Vrdoljak, ale bramkarz wybronił
  • 11'
    Oskrzydlająca akcja Celtiku, ale podanie w pole karne wyłapuje Kuciak. Bramkarz był faulowany przy tym ale już wszystko w porządku
  • 10'
    Z rzutu rożnego dośrodkowywał Brzyski, główkował Vrdoljak, był tam jeszcze Duda ale nic z tego nie wyszło
  • 9'
    Kucharczyk ładnie minął trzech rywali i wywalczył róg
  • 8'
    Kolejna akcja Celtiku i Kuciak odważnym wybiegiem ratuje sytuację
  • 7'
    Vrdoljak zbyt krótko wybił piłkę głową, po chwili sytuację wyjaśnił Rzeźniczak
  • 7'
    Akcja gospodarzy, dośrodkowanie i Astiz wybija głową na aut
  • 7'
    Commons zagrywał prostopadle do Stokes'a, lecz ten został zablokowany przez Astiza
  • 6'
    Akcja Celtiku i kolejna dobra interwencja Astiza, który wybił piłkę na aut
  • 5'
    Celtic ostro zaatakował od pierwszych minut. Od autu grę wznawia teraz Bitton
  • 5'
    Astiz przecina groźną piłkę i wybija ją na aut
  • 5'
    Na trybunach nerwowa atmosfera, Łukasz Broź wybijając aut nasłuchał się obelg, kibice też wymownie pokazywali na zegarek
  • 4'
    Stokes atakował prawą flanką, ale został zablokowany prze legionistów
  • 4'
    Celtic spokojnie rozgrywa piłkę i konstytuuje kolejną akcję
  • 3'
    Dobra akcja gospodarzy, ale sytuację wyjaśnia Astiz
  • 2'
    Celtik od pierwszych minut w natarciu
  • 0
    20:40 - Atmosfera już coraz gorętsza. Za moment początek spotkania
  • 0
    20:30 - Obie ekipy są już po rozgrzewce. Trwają przygotowania do meczu
  • 0
    20:36: - Trwa obecnie pojedynek wokalny kibiców obu ekip. Można odnieść wrażenie, że młyn gospodarzy jest mniejszy, niż ilość naszych fanów
  • 0
    20:12 - Kibice w barwach Legii coraz intensywniej zapełniają swój sektor
  • 0
    20:05 - Rozgrzewkę rozpoczynają legioniści. - Jesteśmy z wami - słychać z ust kibiców z Polski
  • 0
    20:00 - Na plac gry wybiegają gospodarze
  • 0
    19:55 - Mamy też na murawie Dusana Kuciaka i Konrada Jałochę. Kibice Legii powitali ich głośnym "Jesteśmy zawsze tam, gdzie nasza Legia gra"
  • 0
    19:50 - Golkiperzy rywali wychodzą na plac gry
  • 0
    19:50 - Stadion na razie pusty. Pierwsi kibice wchodzą na trybuny
  • 0
    19:45 - W takim zestawieniu na plac gry wyjdą Szkoci: Forster - Matthews, Lustig, van Dijk, Izaguirre - McGregor, Bitton, Mulgrew, Johansen - Commons - Stokes
  • 0
    19:40 - Jałocha, Dossa Junior, Bereszyński, Pinto, Kosecki, Saganowski, Orlando Sa - ci piłkarze zasiądą na ławce rezerwowych
  • 0
    19:35 - Oto skład Legii: Kuciak - Broź, Astiz, Rzeźniczak, Brzyski - Żyro, Jodłowiec, Vrdoljak, Kucharczyk - Duda, Radović
  • 0
    19:30: - Obie ekipy wyszły na rekonesans boiska
  • 0
    Witamy ze stadionu w Edynburgu. O 20:45 Legia rozegra rewanżowe spotkanie z Celtikiem Glasgow
  • 0
    O 20:45 rozpocznie się mecz Celtiku z Legią. Zapraszamy na naszą relacje tekstową z tego wydarzenia.