90'
  • 90+4'
    Dziękujemy za uwagę i zapraszamy do śledzenia Legia.Net
  • 90+3'
    Koniec spotkania! Rywale w drugiej połowie postawili wszystko na jedną kartę, co sprawiło, że Legia miała dużo swobody. W kolejnym meczu swobody nie będzie - rywalem Celtic Glasgow
  • 90+2'
    Gooool na 5:0, bramka samobójcza Byrna.
  • 90+2'
    Krótko rozegrany rzut rożny, Brzyski dośrodkowywał, Byrne zmienił głową tor lotu piłki, a ta wpadła do siatki
  • 89'
    Piech zastąpił Radovicia na ostatnie minuty
  • 89'
    Zagranie w kierunku Piecha, ale Clark uprzedził napastnika Legii
  • 88'
    Kosecki w swoim stylu z łatwością wbiegł w pole karne i mocno dośrodkował, Clark jednak odbił piłkę prosto do swojej bramki
  • 87'
    Czwarta bramka dla Legii!
  • 86'
    Po starciu z Żyrą na boisku leży Bermingham
  • 85'
    Duda i Kucharczyk opuszczają boisko, a w ich miejsce Kosecki i Saganowski
  • 84'
    Do zmiany przygotowani Kosecki i Saganowski
  • 84'
    Odpowiedź St. Patrick's - Lynch szarżował lewą stroną i zszedł do środka, jego strzał broni Kuciak
  • 83'
    Duda miał dużo miejsca w środku i podał do Radovicia, który pomimo ostrego kąta miał duuużo czasu na strzał w długi róg
  • 82'
    3:0! Radović!
  • 81'
    Zawodnikiem, który robi różnicę jest Duda
  • 81'
    Vrdoljak do Rado, ten sprytnie pomiędzy trzema rywalami, ostatecznie jednak Oman zabrał piłkę Serbowi
  • 80'
    Radović ładnie zostawił piłkę Dudzie, ten minął dwóch rywali i wyłożył futbolówkę Żyrze, ale jego strzał trafia w Clarka
  • 79'
    Brennan w pole karne Legii, Rzeźniczak wybija pod nogi Fagana, ale ten strzela źle i niecelnie
  • 77'
    Dośrodkowanie w pole karne Legii z rzutu wolnego, Astiz w zamieszaniu wybijał piłkę, która trafiła pod nogi Bolgera, ale Irlandczyk oddał niecelny strzał
  • 77'
    Teraz rzut wolny dla Legii, ale strzał Brzyskiego trafia w mur
  • 74'
    Kucharczyk po złym przyjęciu piłki musiał zatrzymać akcję, ale wypatrzył Radovicia, który ładnie "zawinął" piłkę z 16 metrów, tylko centymetry dzieliły gości od trzeciego gola
  • 71'
    Browne mocno atakował Vrdoljaka, ale to on ucierpiał w tym pojedynku
  • 70'
    Doskonałe podanie Dudy do Kucharczyka, ten położył obrońcę i płasko zagrał do Żyry, który z pierwszej piłki umieścił piłkę w siatce
  • 69'
    Gooool!!! 2:0 Michał Żyro
  • 67'
    Vrdoljak do Żyry, który miał mocno kozłującą piłkę i utrudnione zadanie. Jego strzał obroniony przez Clarka
  • 66'
    Dobre uderzenie Brzyskiego, metr obok bramki
  • 65'
    Duży błąd obrony St. Patrick's, piłkę przejął Duda, ale był faulowany. Rzut wolny z 28 metrów
  • 64'
    Jodłowiec fauluje Faheya w środku pola
  • 63'
    Hoare zastępuje O'Briena
  • 62'
    Rewelacyjne podanie Brozia do Żyry z pominięciem drugiej linii, skrzydłowy oddał strzał z pierwszej piłki, ale broni Clark
  • 61'
    Kucharczyk świetne do Radovicia, Serb chciał minąć obrońcę i tym samym wyjść sam na sam z Clarkiem, jednak defensor wybił piłkę na rzut rożny
  • 59'
    Fahey z dystansu, piłka minimalnie mija bramkę Kuciaka
  • 58'
    Radović miał dużo miejsca na prawym skrzydle po zagraniu od Dudy, nie potrafił jednak precyzyjnie dośrodkować
  • 58'
    Rzeźniczak na rzut rożny
  • 57'
    Jodłowiec ładnie do urywającego się Kucharczyka, ten mając rywala na plecach uderzył prosto w bramkarza
  • 56'
    Presja Radovica na bramkarzu rywala, który popełnił błąd
  • 53'
    Ręka po zagraniu Bolgera
  • 52'
    Długa akcja Legii - Żyro do Dudy, ten pod presją trzech rywali zagrywa do Kucharczyka. Lewy pomocnik był już w polu karnym, miękko wrzucił w kierunku Radovicia, ale piłka padła łupem obrońców
  • 51'
    Niecelny strzał Dudy
  • 50'
    Zagranie Brzyskiego pomiędzy dwóch stoperów do Radovicia, który jednak źle przyjął piłkę i nie mógł oddać strzału
  • 48'
    Brzyski w pole karne, piłka trafiła pod nogi Dudy, który nie miał zbyt wiele miejsca na oddanie strzału. Próbował jednak, niestety obrońcy zablokowali uderzenie
  • 47'
    Zmiana w drużynie gospodarzy. Boisko opuścił Forrester, a w jego miejsce Quigley. Napastnik za pomocnika
  • 47'
    Duda ładnie atakował lewą stroną i wywalczył rzut rożny
  • 46'
    Początek drugiej połowy
  • 46'
    I od razu żółta kartka dla Bolgera
  • 45'
    Koniec pierwszej połowy. Legia prowadzi, ale gra oraz wynik nie są bezpieczne
  • 44'
    Brutalnie faulowany Rzeźniczak przez Bolgera, ale na szczęście obrońca Legii w całości podniósł się z boiska
  • 42'
    Żyro przedzierał się prawą stroną, ale zbyt długo zwlekał z dośrodkowaniem. Od bramki Clark
  • 41'
    Teraz kilka zagrań z pierwszej piłki legionistów, rywale jednak przerwali akcję
  • 41'
    Forester do Byrna, ten wrzuca w pole karne, ale Rzeźniczak wybija piłkę na którą czekał Fagan
  • 38'
    Legia prowadzi, ale jej gra nie jest porywająca
  • 37'
    Duda przejął piłkę, chciał zagrać do "Rado", ale piłkarze Legii natychmiast otoczeni przez rywali i stracili piłkę
  • 34'
    Żyro zgrywał do Dudy, ale Słowak stracił piłkę w polu karnym rywala
  • 33'
    Jodłowiec traci piłkę, Brennan wypuszcza Faheya, który wpadł w pole karne i strzelił. Piłka odbiła się jeszcze od któregoś z piłkarzy Legii, ale kapitalnie obronił Kuciak
  • 31'
    Tym razem faulowany przy linii Duda
  • 30'
    Astiz fauluje Faheya na środku boiska
  • 27'
    Vrdoljak ostro sfaulowany przez rywala. Kapitan Legii wdał się w przepychankę. Na szczęście obyło się bez kartki dla Chorwata
  • 27'
    Z główki Radović. Nad bramką
  • 25'
    Gooool dla Legii! Miroslav Radović
  • 25'
    Żyro znakomicie wypatrzył Radovicia, zagrał do niego z pierwszej piłki. Serb wyszedł sam na sam, miał dużo czasu i przymierzył obok słupka. Clark bez szans
  • 22'
    Vrdoljak źle do Dudy, piłkę przejął Forester, zagrał do Brennana, który urwał się pomocnikom i strzelał z 20 metrów. Kuciak spokojnie obronił jego strzał
  • 20'
    Żyro w pojedynku z bramkarzem rywala poza polem karnym, Clark jednak wybił piłkę na aut
  • 19'
    Brzyski na dobrej wysokości w pole karne, ale żaden z piłkarzy Legii nie dopadł do piłki
  • 19'
    Żyro z główki nad bramką Clarka
  • 18'
    Kucharczyk szarżował w polu karnym rywala, ale O'Brien wybił piłkę na korner
  • 17'
    Duda otrzymuje żółtą kartkę po faulu na Fahey'u
  • 16'
    Broź chciał wypuścić Żyrę, ale ten drugi nie zrozumiał intencji kolegi
  • 15'
    Legia po trzech-czterech kontaktach z piłką traci ją
  • 13'
    Kucharczyk wyszedł sam na sam z Clarkiem, pokonał go, ale sędzia odgwizdał spalonego
  • 12'
    Legia powoli narzuca swój styl gry
  • 11'
    Ładnie na małej przestrzeni teraz Legia, Radović starał się dośrodkować, ale został zablokowany
  • 10'
    Znakomite przejęcie piłki Vrdoljaka, piłkę zagrał do Dudy, który ograł jednego rywala i mocno strzelił. Dobrze bronił jednak Clark
  • 9'
    Astiz starał się przenieść ciężar gry, ale jego zagranie do Brozia za mocne
  • 8'
    Kolejna próba długiego zagrania Brzyskiego, tym razem do Dudy. Obrońcy rywala jednak przecięli podanie
  • 7'
    Legia nie potrafi przebić się przez drugą linię rywala
  • 6'
    Brzyski ładnie zagrał do Kucharczyka, który jednak "wyjechał" z piłką poza boisko
  • 5'
    Legia starała się długo rozgrywać akcję, ale piłkę stracił Duda i musiał faulować rywala
  • 4'
    Na razie dłużej przy piłce rywale
  • 3'
    Długie podanie w stronę Forrestera, nie było spalonego, ale Kuciak świetnie uprzedził rywala
  • 3'
    Kolejne uderzenie Brennana. Kuciak na posterunku
  • 2'
    Chaos na boisku, piłkarze obu ekip nie potrafią dłużej utrzymać się przy piłkce
  • 1'
    Zablokowany strzał Brennana z 17. metra
  • 0
    Początek spotkania!
  • 0
    Rozpoczęli legioniści dalekim wykopem na połowę rywala. Od bramki rozpoczną gospodarze