Było przez chwilę groźnie, lecz Brożek niedokładnie podawał do kolegów będąc w polu karnym Legii
    Rzeźniczak do Orlando Sa - napastnik Legii na pozycji spalonej
    GOL! 2:2! Jović z bramką samobójczą!
  • 88'
    Brożek na pozycji spalonej, Malarz spieszy się ze wznowieniem gry
  • 87'
    Ależ okazja! Świetne podanie do Orlando Sa lecz Portugalczyk był w tej sytuacji na spalonym
  • 87'
    Brzyski zastępuje Guilherme
  • 87'
    Żółta kartka dla Urygi
  • 85'
    Guilherme dośrodkowywał w pole karne z rzutu rożnego, poprawiał Jodłowiec, jednak bez większego skutku
  • 84'
    Barrientos wpada na Malarza i bramkarz Legii rozpoczyna grę
  • 83'
    Legia próbowała zagrać na jeden kontakt, jednak w najważniejszym momencie Jodłowiec minimalnie za mocno podał w kierunku Dudy. Grę wznawia Buchalik
  • 82'
    Szybka kontra Legii też kończy się niepowodzeniem. Podanie nie dochodzi do Orlando Sa, który był rzekomo jej adresatem
  • 81'
    Wycofanie do tyłu i dośrodkowanie powrotne w okolice pola karnego Legii - to był plan na tę akcję w wykonaniu podopiecznych Moskala. Próba nieudana, piłka w rękach Malarza
  • 80'
    Astiz wybija głową dośrodkowanie jednego z graczy Wisły na rzut rożny
  • 78'
    Świetna piłka Dudy do Sa. W tej sytuacji odrobinę szybszy był Buchalik, który wykopał futbolówkę daleko przed siebie
  • 78'
    Barrientos zastępuje Stępińskiego
  • 76'
    Bereszyński walczy teraz za trzech, na wślizgu przerywa kontratak gości
  • 75'
    Bereszyński z interwencją sezonu. Wślizg na linii który chroni Legię od utraty trzeciej bramki po tym, jak rywale pognali w kierunku Malarza po niepotrzebnej stracie Astiza
  • 74'
    Boguski niecelnie dośrodkowuje w stronę Brożka i Malarz błyskawicznie wznawia grę od bramki
  • 73'
    Żyro pomknął prawym skrzydłem, dośrodkował, jednak obrońcy Wisły wybili piłkę na rzut rożny. Stały fragment gry nie przyniósł legionistom realnego zagrożenia bramki rywala
  • 71'
    Astiz teraz zbyt długo trzymał się piłki i Brożek był o włos od odebrania jej Hiszpanowi
  • 71'
    Vrdoljak fauluje Stilicia. Sędzia pokazuje kapitanowi Legii żółtą kartkę
  • 70'
    Masłowski niedokładnie dośrodkowuje, a Żyro wychodzi z piłką poza linię boczną. Strata
  • 69'
    Podwójna zmiana w szeregach Legii. Na boisko wchodzą Orlando Sa i Michał Masłowski zastępując Marka Saganowskiego i Michała Kucharczyka
  • 69'
    Duże zamieszanie pod bramką Wisły! Przy odrobinie szczęścia Sa mógł już cieszyć się z bramki, lecz na drodze piłki po jego strzale stanął defensor Wisły i ta wyszła w pole
  • 68'
    Brożek mógł pokonać Malarza strzałem z główki. Przeniósł jednak futbolówkę nad poprzeczką
  • 67'
    Jeden z graczy Legii był faulowany przy linii bocznej. Dośrodkowanie zostało z łatwością złapane przez bramkarza Wisły
  • 67'
    Teraz rzut rożny po drugiej stronie boiska. Wisła przed szansą na bramkę
  • 66'
    Brawo!
  • 66'
    Dudka wybija piłkę głową na aut
  • 65'
    Rzut rożny dla Legii
  • 64'
    Boguski zastępuje Sarkiego
  • 63'
    Ależ okazja Saganowskiego.. Stuprocentowa, jednak napastnik przenosi piłkę nad poprzeczką bramki Buchalika
  • 62'
    Sarki stwarza problemy, rzekomo z powodu kontuzji. Są trudności z tym, by gracz Wisły opuścił boisko, gra wstrzymana
  • 61'
    Błąd przy przyjęciu piłki Guilherme i Wisła zacznie wrzutem z autu
  • 60'
    Ciekawe zagranie Kucharczyka do Saganowskiego. Legijnego weterana uprzedza jednak Guzmics
  • 58'
    Dośrodkowanie w pole karne Wisły, piłkę strąca Jović czym myli Kucharczyka, od którego futbolówka odbija się niespodziewanie i wychodzi poza boisko
  • 57'
    Dzisiejsze spotkanie ogląda przy Łazienkowskiej 26 527 osób
  • 56'
    Długa piłka Jodłowca w kierunku Kucharczyka. Jović zgrywa piłkę głową do Buchalika
  • 55'
    Astiz wybija dośrodkowanie Stępińskiego. Piłka trafia do Dudy, ten szukał prostopadłym podaniem Żyry, lecz skrzydłowego Legii uprzedził Guzmics
  • 55'
    Duda faulowany w okolicach koła środkowego boiska. Brożek i Duda wezwani do sędziego, który udziela im reprymendy
  • 53'
    Faul na Vrdoljaku, piłka dla legionistów
  • 52'
    Dośrodkowanie z rzutu wolnego piąstkuje na rzut rożny Malarz
  • 51'
    Rzeźniczak przewraca Brożka i będzie okazja dla gości
  • 50'
    :(
  • 50'
    Żyro traci piłkę na połowie rywala, a następnie fauluje Sarkiego chcąc odebrać mu futbolówkę
  • 48'
    Wisła prowadzi 2:1 po tym, jak pewnie rzut karny wykorzystał Paweł Brożek
  • 47'
    Jodłowiec fauluje Stilicia w polu karnym Legii... będzie okazja dla Wisły na ponowne wyjście na prowadzenia w spotkaniu
  • 46'
    Stilić na pozycji spalonej
  • 46'
    Uryga faulowany przez Jodłowca. Piłka dla gości
  • 45+16'
    Zaczynamy drugą połowę spotkania!
  • 45'
    Koniec pierwszej połowy! Na tablicy widnieje rezultat 1:1!
  • 44'
  • 44'
    Stilić z dośrodkowaniem z lewej strony. Stępińskiemu zabrakło kilkanaście centymetrów wzrostu by dojść do tej piłki.
  • 44'
    Minuta doliczona do regulaminowych czterdziestu pięciu
  • 43'
    Legia w obecnej akcji "na stojąco", szybko owocuje to stratą piłki. Na szczęście dla legionistów Wisła też nie potrafi zbudować składnej akcji i piłka ląduje w rękach Malarza
  • 41'
    Indywidualna akcja Burligi zakończyła się na 15 metrze od bramki Malarza, gdy boczny defensor Wisły niecelnie podawał do kolegi z drużyny
  • 40'
    Wiślacy teraz od kilkunastu sekund w posiadaniu piłki, długa piłka do Sarkiego. Interwencja Bereszyńskiego powoduje, że futbolówka wychodzi poza boisko.
  • 39'
    Faul na Jodłowcu w okolicach środka pola zatrzymuje kontratak Legii
  • 38'
    Duda do Jodłowca, środkowy pomocnik Legii ofensywnie wchodzi w pole karne, lecz jego płaskie dośrodkowanie zostało szybko zatrzymane i wybite
  • 36'
    Jodłowiec uderzał ze skraju pola karnego przeciwnika - lecz prosto w Buchalika
  • 35'
    Uryga wybija piłkę w panice poza boisko. Aut dla Legii
  • 33'
  • 33'
    Dużo walki ostatnich sekundach. Niecelne podanie zawodnika Wisły wychodzi poza boisko i grę wznawia Malarz
  • 32'
    Dudka fauluje Saganowskiego w okolicach środka boiska
  • 29'
    Wszystko zaczęło się od ofiarnego wślizgu Jodłowca, który przechwycił piłkę. Ta trafiła do Saganowskiego, który wypatrzył podaniem Żyrę. Skrzydłowy Legii poradził sobie z Burligą i pewnie pokonał z bliskiej odległości Buchalika
  • 27'
    Gol!!! 1:1! Michał Żyro!
  • 26'
    Saganowski próbował indywidualnie przedrzeć się przez defensywę rywali, lecz ta sztuka mu się nie udała
  • 25'
    Bereszyński podaje do Żyry, ten jest na pozycji spalonej
  • 24'
    Defensywa Wisły łapie na spalonym jednego z zawodników Legii i piłkę do gry wprowadza Buchalik
  • 23'
    Spisali się nasi legioniści w Rosji.
  • 23'
    Uryga fauluje Dudę, okazja dla legionistów na stworzenie akcji bramkowej
  • 22'
    Duda przewracał się w polu karnym, znów towarzyszył temu wszystkiemu Burliga. Sędzia Złotek faulu gracza Wisły się nie dopatrzył
  • 20'
    Żyro zszedł ze skrzydła na środek pola karnego i soczyście uderzył piłkę, lecz ta niestety przeszła obok słupka. Fajna próba Michała
  • 18'
    Starcie Burligi i Żyry w polu karnym, legionista upada, ale... nie ma karnego. Sędzia Mariusz Złotek nakazuje grać dalej
  • 17'
    Stilić posłał piłkę w pole karne, tam mieliśmy duże zamieszanie, a Burliga w jakiś sposób skierował futbolówkę do siatki i mamy 0:1
  • 17'
    Kolejna akcja ofensywna Wisły, ale za mocno w pole karne podawał Garguła
  • 16'
    0:1... Łukasz Burliga
  • 13'
    Jović uderza z dystansu, lecz pewnie uderzenie wyłapuje Malarz
  • 12'
    Dośrodkowanie zatrzymało się na Marku Saganowskim, który stał jako pierwszy zawodnik Legii na swoim polu karnym
  • 12'
    Guzmics ukarany żółtą kartką
  • 11'
    Vrdoljak fauluje Gargułę. Będzie okazja dla gości na dośrodkowanie
  • 11'
  • 10'
    Stępiński w indywidualnej akcji - jego podanie do Brożka okazało się być niecelne
  • 7'
    Z prawej strony boiska w pole karne Legii wbiegł Brożek i oddał strzał, lecz Malarz wybił uderzenie na rzut rożny
  • 7'
    Słabe dośrodkowanie Stilicia i warszawiacy oddalają niebezpieczeństwo od własnej bramki
  • 7'
    Astiz blokuje słaby strzał Sarkiego z dystansu
  • 6'
    Obie drużyny wymieniają teraz kolejne podania w środku pola
  • 6'
    Duda próbował wyminąć Gargułę, lecz ten twardo stał na nogach i Słowak musiał wycofać piłkę
  • 3'
    Guilherme mocno dośrodkował piłkę w pole karne z rzutu wolnego, lecz michał Buchalik skutecznie wypiąstkował futbolówkę
  • 3'
    Saganowski dostał piłkę w polu karnym i... tylko boczna siatka. Szkoda, to była niezła okazja do objęcia prowadzenia
  • 2'
    Żyro faulowany na prawym skrzydle na wysokości pola karnego
  • 1'
    Rzeźniczak podaje wprost do do Sarkiego, ten po wymianie kilku podań ponownie jest przy piłce i zagrywa w pole karne. Pewnie do dogrania wyszedł jednak Malarz i złapał futbolówkę
  • 0
  • 0
    Piłkę Sarkiemu dobrze na własnej połowie odbiera Żyro, a po chwili tego fauluje Burliga
  • 0
    Zawodnicy wychodzą na boisko. Trybuny śpiewają "Mistrzem Polski jest Legia"
  • 0
    Kibice śpiewają "Sen o Warszawie"
  • 0
    Piłkarze obu zespołów skończyli rozgrzewkę, lada moment na boisku pojawią się pierwsze jedenastki obu zespołów
  • 0
    Część dochodu z dzisiejszego meczu zostanie przeznaczona na rzecz Powstańców Warszawskich
  • 0
    W takich koszulkach legioniści wybiegli na rozgrzewkę
  • 0
    Idealny pojazd żeby dojechać na mecz Legii!
    Post użytkownika Legia.Net.
  • 0
    Oto skład Legii: Malarz – Bereszyński, Rzeźniczak, Astiz, Guilherme – Żyro, Vrdoljak, Jodłowiec, Duda, Kucharczyk – Saganowski.
  • 0
    Witamy ze stadionu przy Łazienkowskiej. O godzinie 18:00 rozpocznie się mecz pomiędzy Wisłą, a Legią
Legia WarszawaWisła Kraków
14'

14' Richard Guzmics

17'

17' Łukasz Burliga

49'

49' Paweł Brożek (k.)