92'
  • 90+4'
    Dziękujemy za uwagę i zapraszamy do śledzenia serwisu Legia.Net, który zaprezentuje Państewu pomeczowe materiały
  • 90+3'
    Kontra Legii, Vrdoljak do Kucharczyka, ten popędził lewą stroną i płasko podał do środka, gdzie nadbiegał Sa. Dla niego takie sytuacje to tylko formalność!
  • 90+3'
    Koniec spotkania!
  • 90+2'
    Zaskakujące uderzenie głową z 16. metrów Śpiączki. Kuciak przerzuca piłkę nad poprzeczką
  • 90+2'
    Gooool dla Legii!
  • 90+1'
    Deja z rzutu wolnego w nasze pole karne, do główki skakało kilku graczy, ale piłkę ostatecznie ma Kuciak
  • 90'
    Była szansa na groźną kontrę dla Legii, ale Sa źle dogrywał do wybiegającego Żyry
  • 90'
    Dwie minuty potrwa jeszcze druga połowa
  • 89'
    Błąd Kucharczyka, Deja przejął piłkę i prostopadle zagrywał do Korzyma. Byłego piłkarza Legii dobrze blokował solidny dziś Bereszyński
  • 87'
    Indywidualna akcja Żyry zakończona strzałem, który po rykoszecie trafił prosto w dłonie Peskovicia
  • 86'
    Kucharczyk wyprzedził Sokołowskiego, ale gracz gości jednak przerwał kontrę Legii. Żółta kartka za faul taktyczny
  • 84'
    Jodłowiec wrzucał na głowę Żyry, strzał skrzydłowego nad bramką Peskovicia
  • 83'
    Deja miękko zagrywał w nasze pole karne, znalazł się tam Korzym, który został powalony przez Rzeźniczaka. Sędzia uznał, że wszystko działo się zgodnie z przepisami. Od bramki Kuciak
  • 81'
    Żółta kartka dla Śpiączki za symulowanie w polu karnym
  • 80'
    Kucharczyk urwał się lewą stroną i dośrodkowł płasko do nadbiegającego Sa, któremu zabrakło paru centymetrów do piłki
  • 79'
    Korzym oddał strzało-dośrodkowanie, piłka jednak minęła bramkę Kuciaka dość wyraźnie
  • 79'
    Pazio zastępuuje Adu
  • 77'
    To właśnie Ondrej Duda. Kucharczyk zagrał do Słowaka, ten przytomnie wypuścił Kuchego, który jednak w ostatniej chwili został zablokowany
  • 75'
    Sa strzelał z 18. metrów bardzo wysoko nad bramką. Piłka na powyżej siatki trafiła na trybunę
  • 75'
    Żyro ładnie wypatrzył Dudę, który jednak nie zdołał urwać się obrońcy Podbeskidzia
  • 74'
    Deja chciał zaskakująco strzelić, piłka trafiła w twarz Jodłowca, ale ten niewzruszony :-)
  • 73'
    Bereszyński bezpardonowo atakuje Adu blisko linii pola karnego. Rzut wolny dla Górali i żółta kartka dla "Beresia"
  • 72'
    Jodłowiec kolejny raz kapitalnie urywa się rywalowi i znowu źle zagrywa piłkę do kolegi
  • 71'
    Coś w tym jest ;)
  • 69'
    Duda za mocno zagrywał do Żyry. Szkoda, bo "Żiru" byłby w dobrej sytuacji
  • 69'
    Michał Kucharczyk zamienia Adama Ryczkowskiego
  • 69'
  • 68'
    Kontra Legii i próba strzały z duuuużej odległości Żyry. Broni Pesković, ale akcja ta została nagrodzona owacją
  • 67'
    Szybko rozegrany stały fragment Podbeskidzia, w polu karnym był Chmiel, ale wślizgiem powstrzymał go wracający Żyro
  • 66'
    Vrdoljak ładnie przedzierał się między rywalami, ale nie zrozumiał intencji wybiegającego na pozycję Sa. Strata
  • 65'
    Kolejny korner zakończony strzałem z 18. metrów Pavola Stano. Wysoko nad bramką
  • 64'
    Groźna wrzutka w pole karne Legii z rzutu rożnego. Futbolówka leciała mocno blisko bramki Kuciaka, nikt na szczęście jej nie przeciął
  • 63'
    Znowu ładna akcja Legii prawą storną boiska. Bereszyński trochę za wysoko dośrodkowywał, do piłki dopadł jeszcze Ryczkowski, zagrał do Brzyskiego, którego jednak dośrodkowanie w dłoniach Peskovicia
  • 63'
    Zmiana byłych graczy Legii w barwach Podbeskidzia - Korzym za Iwańskiego. Ten drugi wygwizdany
  • 61'
    Żyro łądnie minął Koniecznego na linii pola karnego, jego płaskie, wycofujące dośrodkowanie jednak nie znalazło adresata
  • 60'
    Tomasik ładnie do Śpiączki, ten będąc już w naszym polu karnym faulował blokującego go Astiza
  • 59'
    Spotkanie to nie toczy się w zawrotnym tempie...
  • 58'
    Popędził lewą stroną Brzyski. Trochę się podpalił - zamiast zwolnić gry szukał szybkiego dośrodkowania. Od bramki Pesković
  • 57'
    Duda faulowany przez Koniecznego, Legia szybko wznawia grę
  • 57'
    Berszyński do Dudy, który w polu karnym chciał piętą odegrać "Beresiowi", ale minimalnie niecelnie
  • 56'
    Od bramki Pesković
  • 55'
    Rzut wolny dla Legii na około 35. metrze
  • 54'
    Goście szybko wznowili grę, ale przy piłce znowu legia. Ryczkowski na skrzyde wypuszcza Brzyskiego, ale jego wrzutka do Żyry przecięta Tomasika
  • 53'
    Przy piłce Ondrej Duda!
  • 53'
    Goooool! Ondrej Duda pewnie wykonuje jedenastkę
  • 52'
    Akcja Dudy, Żyry i Bereszyńskiego. Ten ostatni chciał wypuścić Słowaka, ale ten nawet nie przyjmował piłki, bo wiedział, że był na wyraźnym spalonym
  • 52'
    Rzut karny dla Legii!
  • 52'
    Ryczkowski strzelał z boku pola karnego, Pesković odbił piłkę, do której dopadł Duda. Ten został powalony przez swojego rodaka
  • 50'
    Ładnie, kombinacyjnie próbowała Legia. Ostatecznie podanie Żyry przecięte
  • 50'
    Ondrej Duda na boisku! Zmienił Masłowskiego
  • 49'
    Długa piłka do Żyry, który odbija futolówkę w kierunku Masłowskiego. Pesković jednak łapie
  • 49'
    Jodłowiec ładnie urwał się drugiej linii Podbeskidzia, jednak jego miękkie podanie w pole karne było skazane na porażkę
  • 47'
    Masłowski wycofał do Bereszyńskiego, ten wrzucał, ale obrońcy na aut
  • 46'
  • 46'
    W Podbeskidziu jedna zmiana: Śpiączka za Malinowskiego
  • 45+14'
    Piłkarze obu drużyn już na boisku
  • 45+4'
  • 45'
    Legia wypychana w kierunku linii środkowej
  • 45'
    Sędzia kończy pierwszą połowę
  • 44'
    Ciekawa akcja Jodłowca. Defensywny pomocnik wbiegł w pole karne, jednak zmienił kierunek, wycofał się trochę i strzelił z 17. metra. Płaski strzał minął słupek Peskovicia
  • 43'
    Chmiel wypuszczał Malinowskiego, ale dobrze grę czytał Astiz
  • 42'
    Kuciak podszedł do linii pola karnego, tam walczył o piłkę z Chmielem. Rzut rożny dla Podbeskidzia
  • 42'
    Legia już buduje atak z własnej połowy
  • 41'
    Teraz inicjatywę posiada Podbeskidzie. Przed chwilą Kuciak bronił strzał z ostrego kąta po zamieszaniu w polu karnym, chwilę później dwa dośrodkwoanie w nasze pole karne. Dobrze nasi obrońcy
  • 35'
    Żyro znalazł się w polu karnym, dośrodkowywał zewnętrzną częścią stopy, ale nikt nie nadbiegał i nie zamykał akcji
  • 34'
    Teraz kontra gości - Malinowski pędził ile sił w nogach, zagrał do Chmiela, który złamał akcję z prawego skrzydła i z lewej nogi strzelał płasko na bramkę Kuciaka. Nasz bramkarz broni na raty
  • 33'
    Wrzutka w nasze pole karne - Żyro bezpiecznie zgrywał głową do Kuciaka
  • 32'
    Trochę niefrasobliwości w poczynaniach Legii. Najpierw Rzeźniczak piętką do Kuciaka, ten źle wybijał. Jodłowiec przerwał akcję faulem
  • 30'
    Deja ładnie wślizgiem zabiera piłkę Jodłowcowi, po czym pędzi w kierunku naszej bramki i oddaje mocny strzał, który świetnie broni Dusan
  • 29'
    Podanie Masłowskiego do Żyry zablokowane
  • 28'
    Teraz rzut wolny z boku boiska. Szansa na wrzutkę dla Brzyskiego
  • 28'
    Tomasik w pojedynku biegowym z Rzeźniczakiem. Nasz obrońca szybszy i na dodatek faulowany
  • 27'
    Iwański wrzucił piłkę przed pole karne do Deji, który niecelnie uderzył z powietrza
  • 26'
    Korner dla Podbeskidzia
  • 25'
    Masłowski wyprzedzony przez Deję. Były gracz Zawiszy kiepsko wyglada przy rosłych stoperach Górali
  • 25'
    Żyro po nieuznanym golu...
  • 23'
    Kapitalna wrzutka Brzyskiego wprost na głowę Żyry, który umieszcza piłkę w siatce. Legionisci nie cieszyli się za długo, bo sędzia dopatrzył się faulu
  • 22'
    Ładnie Masłowski wypuścił w pole karne Sa. Portugalczyk ograł Koniecznego, ale zatrzymał się na Deji
  • 21'
  • 20'
    Kolcak w kierunku Chmiela - za mocno
  • 19'
    Stano agresywnie atakował piłkę i Masłowskiego zarazem, ale sędzia uznał, że to nasz zawodnik faulował podkładając rywalowi tzw. "stołek"
  • 17'
    Ładna wrzutka w pole karne, piłka chwilę odbijała się w polu karnym i ostatecznie trafiła do Sa, którego strzał jednak pewnie wyłapał Pesković
  • 16'
    Jodłowiec pięknie wszedł między dwóch rywali, ale ci chwilę później go dogonili i otoczyli. Strata
  • 16'
    Żyro wywalczył rzut rożny
  • 14'
    Przy piłce Iwański i Tomasik
  • 14'
    Strzelał Iwański, ale zrobił to na szczęście bardzo źle - lekko i niecelnie
  • 13'
    Jodłowiec wbiegł w pole karne, idealnie podał do stojącego na 10. metrze Ryczkowskiego. Młody skrzydłowy Legii idealnie zmieścił piłkę przy dalszym słupku
  • 13'
    Rzut wolny dla Podbeskidzia z około 23-24 metrów
  • 12'
    Goooool dla Legii! Adam Ryczkowski
  • 11'
    Sokołowski wrzucił w pole karne, piłka jednak wróciła do Deji, który zdecydował się na strzał z 30. metra - niecelnie
  • 11'
  • 10'
    Brzyski ładnie wypuścił Ryczkowskiego, który jednak na pozycji spalonej
  • 10'
    Astiz uprzedza Malinowskiego, aut dla Podbeskidzia na wysokości pola karnego Legii
  • 8'
    Malinowski naciskał Kuciaka, ten źle wybił piłkę, rywale zaatakowali większą ilością graczy, ale dośrodkowanie Sokołowskiego w nasze pole karne było bardzo niecelne
  • 7'
    Wrzutka w pole karne Legii została wybita przez Rzeźniczaka, piłka jednak zmierzała wprost do Sokołowskiego, który składał się do strzału, ale nie trafił dobrze w piłkę
  • 7'
    Vrdoljak do Żyry, ten chciał zgrać piłkę do tyłu, ale faulował w ofensywie
  • 6'
    Minimalnie za mocna próba zagrania do Żyry. Piłka ostatecznie padła łupem Peskovicia
  • 5'
    Brzyski bliski przejęcia piłki i zrobienia przewagi, ale znowu na jego drodze Sokołowski
  • 4'
    Dwójkową akcję Brzyskiego i Ryczkowskiego przerywa Sokołowski
  • 3'
    Bardzo groźna akcja rywali. Chmiel minął w polu karnym defensywę Legii, strzelał "na raty", piłka jednak minęła bramkę Kuciaka
  • 2'
    Jodłowiec szukał Ryczkowskiego, ale pewnie obrońcy gości
  • 1'
  • 0
    Legia mecz z Podbeskidziem zacznie w składzie: Kuciak - Bereszyński, Rzeźniczak, Astiz, Brzyski - Żyro, Vrdoljak, Masłowski, Jodłowiec, Ryczkowski - Sa Ławka rezerwowych: Malarz, Guilherme, Duda, Saganowski, Lewczuk, Pinto, Kucharczyk
Legia WarszawaPodbeskidzie Bielsko-Biała

54' Ondrej Duda (k.)

54'
82'

82' Bartłomiej Śpiączka

87'

87' Marek Sokołowski