87'
  • 90+6'
    To koniec relacji z Łazienkowskiej! Dziękujemy Państwu za uwagę, zapraszamy do śledzenia Legia.Net. Zaprezentujemy pomeczowe materiały.
  • 90+5'
    Koniec spotkania. Zasłużona wygrana Jagiellonii, która dziś wspaniale grała z kontry
  • 90+4'
    Pinto do Bereszyńskiego, ten źle dośrodkował. Jagiellonia natychmiast wyprowadziła kontre i Mackiewicz jeszcze zdołał oddać niecelny strzał
  • 90+2'
    Masłowski ładnie do Jodłowca, ten wślizgiem starał się dośrodkować, ale został zablokowany. Brzyski z rogu
  • 90+2'
    Nic nie wyszło z tego stałego fragmentu gry
  • 90'
    Legia bezradnie rozgrywa piłkę, od czasu do czasu szuka zagrania do napastników. Najczęściej kończy się to odzyskaniem piłki przez gości
  • 90'
    Sędzia doliczył cztery minuty
  • 88'
    Dżalamidze w pojedynku z Brzyskim. Górą nasz zawodnik
  • 87'
    Szalona końcówka, niestety tym razem nie po naszej myśli
  • 87'
    Sa do Kucharczyka, ten przełożył piłkę na prawą nogę, ale jego strzał zablokowany
  • 87'
    Teraz niecelnie głową strzelał Masłowski
  • 86'
    Odpowiedź Jagiellonii i 1:3. Maciej Gajos na raty wykorzystał akcję i dośrodkowanie Mackiewicza.
  • 85'
    W między czasie sędzia wrócił do wcześniejszego przewinienia Lewczuka. Druga żółta i w konsekwencji czerwona kartka. Bardzo dużo dzieje się przy Łazienkowskiej
  • 84'
    Bramka dla Legii!!! Helio Pinto
  • 84'
    Pinto do Saganowskiego, ten popędził w pole karne, został powalony w polu karnym, ale blisko był Pinto, który zdołał wyłuskać piłkę i oddać strzał na dalszy słupek
  • 83'
    Masłowski miał sporo miejsca i wypatrzył wbiegającego w pole karne Sa. Niecelnie
  • 82'
    Akcja Tymińskiego prawą stroną - dośrodkowanie na głowę Gajosa, ten odbił piłkę do tyłu. O piłkę walczył jeszcze Tuszyński, ale ostatecznie Legia poradziła sobie z zagrożeniem
  • 82'
    Jodłowiec do Masłowskiego, którego strzał z 18. metrów został zablokowany
  • 80'
    Tym razem niezła centra Brzyskiego w pole karne, ale kolejny raz wszystko "czyszczą" stoperzy Jagiellonii
  • 80'
    Legia oddała aż 12 strzałow. I tylko jeden celny
  • 79'
    Festiwal niecelnych dośrodkowań trwa. Teraz Masłowski
  • 78'
    Kolejny raz Portugalczyk urwał się obrońcom i oddał niecelny strzał z boku pola karnego. Od bramki Drągowski
  • 78'
    Mackiewicz w pole karne Legii, nikogo tam jednak nie było. Znowu akcja Legii
  • 77'
    Teraz akcja prawą stroną, dogranie do Sa, który przepychał się z Tarasowsem, dograł do Masłowskiego, którego strzał jednak obok bramki
  • 76'
    Legia agresywnie w odbiorze. Jodłowiec do Saganowskiego, ale jego dośrodkowanie zablokowane
  • 75'
    Limit zmian wykorzystany w obu ekipach. Tymiński zamienił Pazdana
  • 74'
    Wcześniej zmiana w drużynie gości: Mackiewicz za Frankowskiego
  • 73'
    Kolejny raz szczęście Legii. Tuszyński znalazł się w stuprocentowej sytuacji na 12. metrze, strzelił, a piłka odbiła się od zewnętrznej części słupka
  • 72'
    Miękkie dośrodkowanie Bereszyńskiego, Modelski wybija piłkę na nogę Sa, ktory z woleja pomylił się zaledwie o kilka centymetrów
  • 70'
    Gra wznowiona. Legia wysoko na połowie rywala, ciężko przebić się przez zasieki Jagi
  • 70'
    Dwa dośrodkowania Kucharczyka - pierwsze wybite przez gości, drugie w rękach Drągowskiego
  • 68'
    Romańczuk za Wasiluka
  • 68'
    Teraz na boisku leży Przemysław Frankowski, który dostał piłką w twarz. Kolejna interwencja lekarzy
  • 67'
    Wasiluk znowu leży na boisku. Potrzebna będzie zmiana
  • 65'
    Sagan szybko do Jodłowca, ten zagrywał już w pole karne do Sa, który uwolnił się Tarasowsowi, ale i uderzył obok bramki Drągowskiego.
  • 64'
    Kucharczyk w pole karne, ale wybijają rywale
  • 63'
    Odpowiedź Kucharczyka, piłka minęła bramkę Drągowskiego. Jęk zawodu na Ł3
  • 63'
    Zablokowany Bereszyński, znowu dobra interwencja Wasiluka. Kolejny korner
  • 62'
    Saganowski do Pinto, ten sprytnie piłkę przepuścił do Kucharczyka, który z pierwsze piłki uderzał na bramkę Drągowskiego. Młody bramkarz odbiił piłkę, dobijać starał się Bereszyński, ale źle trafił w piłkę
  • 62'
    Duużo szczęścia teraz miała Legia. Jedna z wielu kontr Dżalamidze, który wystawił piłkę do Tuszyńskiego, ten jednak nie trafił w piłkę. Mogło być 3:0...
  • 60'
    Długa akcja Legii zakończona niecelnym zagraniem Bereszyńskiego. Natychmiast Jagiellonia wyprowadziła kontrę, Dżalamidze szarżował prawą stroną, dobiegł do pola karnego, ale nie miał już siły na mocny strzał. Malarz złapał piłkę bez problemów
  • 58'
    Znowu za krótko... kontra gości
  • 58'
    Podwójna zmiana w Legii. Kucharczyk za Ryczkowskiego, Saganowski za Koseckiego
  • 57'
    Korner - Brzyski raz wrzucił zbyt płasko, chwilę później piłka znowu trafiła pod jego nogi i znowu dośrodkowanie było zbyt krótkie
  • 57'
    Tym razem rzut wolny z boku boiska. Brzyski ustawił piłkę
  • 56'
    Kolejny pojedynek Koseckiego z Wasilukiem, kolejny raz "Kosa" zablokowany
  • 55'
    Żółta kartka Wasiluka za faul na Koseckim
  • 54'
    Kontra gości. Dużo miejsca miał Dżalamidze, który popędził do linii końcowej wycofał piłkę do wbiegającego Tuszyńskiego, który po rykoszecie pokonał Malarza
  • 53'
    Niestety, 0:2...
  • 52'
    Ryczkowski do Brzyskiego, ten natychmiast wrzucał w pole karne, ale nikt nie zamykał akcji
  • 51'
    Kosecki najpierw minął Pazdana, później założył "siatkę" Wasilukowi, ale ostatecznie Pazdan wrócił i przerwał akcję wślizgiem
  • 50'
    Lewczuk fauluje Tuszyńskiemu
  • 49'
    Kosecki do Jodłowca, ten płasko do Sa, który wystawił piłkę do Pinto. Ten strzelał z dystansu, ale został zablokowany
  • 49'
    Kosa chciał wyprzedzić Wasiluka, ale rosły obrońca nie dał się skrzydłowemu Legii
  • 48'
    Brzyski zabrał piłkę Dżalamidzemu, zagrał do Ryczkowskiego, ten miękko dośrodkował w ręce Drągowskiego
  • 46'
    Na boisku widzimy Michała Masłowskiego, który pojawił się za Mateusza Szwocha
  • 45+17'
    Gramy! Początek drugiej połowy
  • 45+1'
    Koniec pierwszej połowy. Legia nie gra zbyt dobrze i przegrywa 1:0 po cudownym trafieniu Gajosa. W naszych szeregach nieźle gra Orlando Sa, który bierze na siebie obowiązki kiepsko spisującej się drugiej linii
  • 45'
    Minuta doliczonego czasu gry
  • 44'
    Pazdan nie pozwala dośrodkować Koseckiemu. Mamy aut
  • 43'
    Pinto miękko w pole karne do Ryczkowskiego, który zdołał oddać strzał głową. Piłka jednak nie miała dużej siły i skrzydłowy nie za bardzo miał z czego uderzać
  • 43'
    Lewczuk wybija dośrodkowanie Modelskiego
  • 41'
    Ajjj! Kosecki w swoim stylu na pełnej prędkości wrzucił w pole karne, tym razem dobrze wypatrzył Sa, który dostawił nogę i trafił w poprzeczkę
  • 40'
    Dżalamidze w polu karnym pojedynkował się z Brzyskim. Nasz lewy obrońca z kłopotami, ale wygrał pojedynek
  • 40'
    Faulowany Szwoch. Szału przy linii tradycyjnie dostaje trener Michał Probierz
  • 39'
    Gajos strzelał z 20 metrów, blokował Astiz, piłka trafiła jeszcze do Modelskiego, ale jego dośrodkowanie wybite przez naszych graczy
  • 39'
    Szybka kontra Legii - Pinto do Szwocha, ten na skrzydło do wchodzącego Bereszyńskiego, którego jednak strzało-dośrodkowanie znacznie mija bramkę
  • 38'
    Troszkę lepszy fragment w wykonaniu Legii, ale nadal bez celnego strzału
  • 37'
    Pojedynek Koseckiego z Wasilukiem. Rzut rożny dla Legii
  • 37'
    Brzyski w pole karne, najpierw skakał Astiz, później poprawiał Jodłowiec, ale żaden z nich nie trafił czysto w piłkę
  • 36'
    Rzut wolny z boku pola karnego. Będzie dośrodkowywał Brzyski
  • 36'
    Dobrze bita piłka, piłka spadła tuż przed bramkę, ale wybijał ją Tarasovs
  • 35'
    Modelski ładnie dośrodkowywał w pole karne Legii, ale piłka spadła na głowę Lewczuka, a nie Tuszyńskiego
  • 35'
    Jagiellonia ustawiona teraz jak typowa drużyna, która prowadzi 1:0 przy Łazienkowskiej
  • 33'
    Tuszyński zatrzymywany w polu karnym przez Astiza, powalił go kolejny raz, ale tym razem sędzia nie odgwizdał faulu
  • 32'
    Ładnie przewagę w ataku robił Astiz, minął dwóch rywali, ale podał do Pazdana
  • 31'
    Ryczowski prostopadłym zagraniem do Szwocha, ten jednak na spalonym
  • 30'
    Bardzo dużo niecelnych podań w wykonaniu Legii. Teraz Ryczkowski źle do Jodłowca i kontra gości
  • 30'
    Sa w swoim stylu przejął piłkę na 20. metrze, minął jednego gracza i wystawił na strzał Jodłowcowi. Defensywny pomocnik jednak zablokowany
  • 29'
    Szwoch źle do Koseckiego, skrzydłowy jednak dobiegł do piłki, dośrodkował, ale Tarasovs wybił na rzut rożny
  • 28'
    Ładna akcja Orlando Sa, który bierze na siebie ciężar gry w środku pola, niestety jego podanie do "Kosy" minimalnie za mocne
  • 26'
    Broni Arkadiusz Malarz!!!
  • 26'
    Nowy bramkarz Legii świetnie wyczuł strzelającego Gajosa
  • 25'
    Rzut karny dla Jagiellonii...
  • 25'
    Tuszyński przepychał się z Astizem, Hiszpan ciągnął za spodenki napastnika gości i tym samym powalił go na ziemię za co został ukarany żółtą kartką
  • 24'
    Orlando Sa ładnie wytrzymał presję defensywnych pomocników Jagi, świetnie utrzymał się przy piłce, ale niecelnie zagrał do Ryczkowskiego
  • 23'
    Niemal kopia sytuacji bramkowej - Tuszyński uderzał z dystansu niemal z tego samego miejsca, co Gajos, jego płaskie uderzenie niewiele minęła bramkę Legii
  • 22'
    Szwoch ładnie uruchomił Koseckiego, ten na pełnym gazie płasko wrzucał piłkę w pole karne... niestety prosto w ręce Drągowskiego. Szkoda, mógł wycofać piłkę do Sa
  • 21'
    Jodłowiec nabierał prędkości, ale jego akcja przerwana przez Tuszyńskiego
  • 21'
    Słabo wygląda druga linia Legii
  • 19'
    Wasiluk zwija się z bólu po starciu z Bereszyńskim. Gra przerwana
  • 18'
    Sa kapitalnie urwał się Pazdanowi, balansem ciała ograł jeszcze stopera gości. Jego strzał z 16. metrów jednak wysoooko nad bramką
  • 17'
    Świetna akcja Jagiellonii. Dżalamidze zszedł do środka, odegrał do Frankowskiego, ten chciał wypuścić idącego za akcją Gruzina, którego jednak wyprzedził Malarz
  • 16'
    Teraz fragment bezbarwnej odbijanki w środku pola
  • 15'
    Indywidualna, dobra akcja Sa, wywalczył rzut rożny, chociaż mógł wcześniej zdecydować się na strzał
  • 15'
    Dośrodkowanie Brzyskiego, ale piłkę wybił Pazdan. Jagiellonia wywalczyła jeszcze aut
  • 11'
    Świetnie oszukał obrońców Ryczkowski, wszedł między nich i wbiegł w pole karne. Młody zawodnik dojrzał tam Sa, ale jego strzał został zablokowany
  • 11'
    Bramka dla Jagiellonii. Maciej Gajos miał przed sobą hektary miejsca (za sobą też), zupełnie nienaciskany zdecydował się na bombę z 25. metra. Futbolówka idealnie wpada od poprzeczki, kapitalna bramka
  • 9'
    Brzyski wyprzedza Dżalamidze, piłkę ma Jodłowiec, ale niecelnie zagrywał do Sa
  • 9'
    Kontra gości, Tuszyński prowadził piłkę tuż przy linii 16. metra, ale kolejny raz ją stracił
  • 8'
    Ciężką przeprawę ma Szwoch i Kosecki z dobrze zbudowanymi Pazdanem i Wasilukiem
  • 8'
    Bardzo, bardzo niecelny strzał Frankowskiego
  • 7'
    Dwójkowa akcja Szwocha i Koseckiego, ten drugi traci piłkę w pojedynku jeden na jeden na skraju pola karnego
  • 6'
    Prostopadłe zagranie Grzyba do Tuszyńskiego, a ten "wyjechał" z piłką poza boisko. Od bramki Malarz
  • 5'
    Jodłowiec chciał popędzić do przodu, ale napotkał na dwóch zawodników Jagi i odegrał do tyłu
  • 5'
    Pinto niecelnie do Sa
  • 3'
    Kontra gośći. Tuszyński w polu karnym za długo zwlekał z odegraniem piłki i piłkarze Legii przerwali akcję
  • 2'
    Bład Modelskiego, piłkę przejął Brzyski, który natychmiast szukał długim podaniem Koseckiego. Akcję przerwał Wasiluk
  • 1'
    Sa szarżował na środku, zagrywał do Brzyskiego, ten chciał odegrać piętką. Skończyło się autem dla "Jagi"
  • 0
    Gramy! Rozpoczęła Legia
  • 0
    Legia powoli na własnej połowie
  • 0
    Obie ekipy już na boisku. Na trybunach tradycyjnie - "Mistrzem Polski jest Legia"
  • 0
    Na trybunach sporo kibiców. Przy okazji przypominamy o nowym programie lojalnościowym. Szczegóły pod adresem: Legia.com/legiony
  • 0
    Legioniści dziś w dość zaskakującym składzie: Malarz - Bereszyński, Lewczuk, Astiz, Brzyski - Kosecki, Pinto, Jodłowiec, Szwoch, Ryczkowski - Sa
  • 0
    Witamy Państwa! Dziś długo wyczekiwana inauguracja sezonu. Piłkarze obu ekip już od kilku dobrych minut się rozgrzewają. Za 20 minut początek spotkania!
Legia WarszawaJagiellonia Białystok
12'

12' Maciej Gajos

26'
53'
54'

54' Patryk Tuszyński