Niestety legioniści wyjeżdżają z Łęcznej bez zdobyczy punktowej i w gorszych nastrojach kończą zmagania w 2014 roku. Nasza relacja powoli dobiega końca. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy do lektury materiałów pomeczowych, które ukażą się niebawem na stronach naszego serwisu.
  • 90+5'
    Koniec meczu! Górnik Łęczna pokonuje Legię Warszawa 3:1
  • 90+4'
    Kolejny raz Saganowski! Strzał głową napastnika Legii ląduje jednak tylko na poprzeczce bramki przeciwnika
  • 90+3'
    Ależ niefart legionistów... Strzał z dystansu Sa broni Prusak, jednak wypuszcza ją lekko w bok. Do futbolówki dopada Saganowski, ale cudem obrońca Górnika blokuje wślizgiem ten strzał
  • 90+1'
    Niedokładnie podaje Guilherme w kierunku Sa. Czasu coraz mniej, by wyrównać chociażby stan spotkania
  • 90+1'
    Strzał "Sagana" zablokowany, czujnie z bramki wychodzi Prusak
  • 88'
    Protesty Kuciaka powodują, że bramkarz Legii ogląda żółtą kartkę. Upomniany niepotrzebnie jest także Orlando Sa
  • 86'
    "Żółtko" dla Vrdoljaka. Kapitan Legii będzie pauzował w pierwszym ligowym spotkaniu w 2015 roku
  • 85'
    Co za szalone sekundy w Łęcznej. Słowak znalazł się w stuprocentowej okazji, na zamach wziął obronę i bramkarza rywali i umieścił piłkę w siatce
  • 84'
    Co się dzieje! Najpierw Duda swoim strzałem trafia w poprzeczkę bramki rywala. Następnie akcja przenosi się na połowę Legii, prosty błąd popełnia Kuciak, Hasani nie jest jednak w stanie trafić do niemal pustej bramki
  • 84'
    Duda! Bramka dla Legii! 3:1!
  • 82'
    Trzy rzuty rożne dla Górniak jeden po drugim
  • 82'
    Jest i czwarty rożny...
  • 82'
    Za mocne zagranie i piłka wychodzi poza boisko
  • 81'
    Zablokowany strzał Szałachowskiego! Była to dobra okazja dla gospodarzy na zdobycie czwartej bramki
  • 78'
    Paweł Sasin zastępuje Łukasza Mierzejewskiego
  • 76'
    Astiz fauluje Hasaniego, piłka dla Górnika
  • 74'
    Eks-legionista Sebastian Szałachowski melduje się na boisku w miejsce Miroslava Bożoka
  • 72'
    Żółta kartka dla Bonina za protesty w sprawie faulu Nowaka na Guilherme
  • 71'
    Przerwa w grze, gdyż ucierpiał w jednej z sytuacji Bozok
  • 70'
    Kolejny strzał "Jodły", lecz ponownie za mocna próba reprezentanta Polski
  • 69'
    Nikitović fauluje Jodłowca. Dziwi brak żółtej kartki dla zawodnika gospodarzy
  • 69'
    W międzyczasie żółtą kartkę obejrzał Guilherme
  • 68'
    Fedor Cernych, strzelec dwóch bramek w tym meczu, schodzi z boiska. W jego miejsce na boisku melduje się Hasani
  • 67'
    Jodłowiec silnie uderza z dystansu, ale jego strzał minimalnie przelatuje nad poprzeczką bramki Prusaka
  • 66'
    Ładna akcja Legii. Jodłowiec do "Sagana", ten chciał dograć do Sa, ale robi to bardzo niedokładnie
  • 66'
    Krystian Bielik zmienia Michała Żyrę
  • 64'
    Chwilę później Mierzejewski fatalnie podaje do jednego z kolegów, wślizgiem piłkę ratuje Prusak, powstaje zamieszanie. Ostatecznie piłka trafia do Saganowskiego, który zbyt długo zbiera się do strzału, przez co zostaje on zablokowany przez obrońcę Górnika
  • 63'
    Bonin wspiera obrońców swojego zespołu i czysto odbiera piłkę Orlando Sa
  • 58'
    Kolejna kontra Górnika. Burkhardt strzela z dystansu po wcześniejszym, dobrym dograniu przez Nowaka. W bramce Legii dobrze spisuje się Kuciak i broni ten strzał
  • 57'
    Rozszerzenie gry przez Sa poprzez podanie na prawą stronę do Brozia. Ten dośrodkował na głowę Saganowskiego, jednak strzał napastnika Legii nie trafia w bramkę rywala
  • 56'
    Żyro przewraca się w polu karnym przeciwnika, ale bez udziału przeciwnika. Sędzia główny upomina skrzydłowego Legii
  • 54'
    Teraz Hiszpan dobrze się spisuje i czyta grę w momencie dośrodkowania ze strony rywali
  • 53'
    Astiz źle oblicza lot piłki, która spada ostatecznie pod nogi Burkhardta. Ten uderza mocno, ale na szczęście dla gości niecelnie
  • 51'
    Mocne uderzenie Brozia, ale dobrze interweniuje Prusak
  • 51'
    Uderzenie główką Saganowskiego, lecz dużo szczęścia ma w tej sytuacji Kuciak i odbija piłkę na bok
  • 50'
    Sa stara się na lewej stronie zagrozić bramce Górnika, lecz póki co defensorzy Górnika jakoś radzą sobie z groźnym Portugalczykiem
  • 47'
    Od początku drugiej części spotkania na boisku są Orlando Sa i Tomasz Jodłowiec, którzy zastąpili Michała Kucharczyka i Helio Pinto
  • 45+17'
    Zaczynamy drugą połowę!
  • 45+2'
    Koniec pierwszej połowy. Szokujący wynik do przerwy - 3:0 dla Górnika Łęczna. Czekamy na drugą cześć spotkania
  • 45+1'
    Podanie w pole karne wyłapuje Prusak, który zostaje przy tym faulowany, co zauważa sędzia
  • 45'
    Legia stara się, ale znów obrońcy Górnika w ostatniej chwili zatrzymują ich ataki. Tym razem dośrodkowanie Brozia zostaje zablokowane, piłka wychodzi na rzut rożny
  • 43'
    Ładna akcja gospodarzy, Bonin świetnie obsługuje podaniem Cernycha, który "na raty" pokonuje Kuciaka
  • 42'
    3:0... Górnik jest dziś bezlitosny
  • 41'
    Guilherme starał się minąć dryblingiem Bonina. Sztuka ta udała się niemal obrońcy Legii, lecz odbiła się niefortunnie od niego i wyszła poza boisko
  • 38'
    Złe dośrodkowanie i Legia traci szansę na zdobycie bramki kontaktowej
  • 36'
    Piłka po strzale Guilherme wychodzi na rzut rożny
  • 35'
    Niedokładne dośrodkowanie Żyry i piłkę do gry wprowadza Prusak
  • 35'
    Na pozycji spalonej Bonin
  • 34'
    Stały fragment gry w wykonaniu zawodników z Łęcznej nie przyniósł większego efektu
  • 33'
    Rzut rożny dla Legii, kombinacyjnie rozegrany, lecz bez efektu i z kontratakiem ruszył Górnik. Płaski strzał jednego z graczy gospodarzy zablokowany i zarazem wybity na rzut rożny
  • 32'
    Uderzenie z dystansu Tomasza Nowaka mija bramkę Dusana Kuciaka
  • 31'
    Strzał Pinto, piąstkuje piłkę Prusak. Rusza kolejny kontratak Górnika. Cernych przebiega ponad połowę boiska, ale osamotniony nie ma co z nią zrobić i oddaje ją praktycznie bez walki
  • 28'
    Strata Żyry, Cernych do Mraza. Lewy obrońca ogrywa Hiszpana i pokonuje Kuciaka strzałem przy krótkim słupku. Bezlitosne wykorzystanie kolejnego indywidualnego błędu ze strony legionistów
  • 27'
    Przed chwilą przed świetną okazją był Astiz, a teraz bramkę zdobywają gospodarze... 2:0 dla Górnika
  • 25'
    Mierzejewski ogląda żółtą kartkę za faul na Kucharczyku
  • 24'
    Strzał z dystansu Vrdoljaka. Piłka niemal wyleciała poza trybuny stadionu w Łęcznej
  • 22'
    Rzut wolny dla Legii. Piłka spada na piąty metr, ale pierwszy przy futbolówce melduje się Prusak
  • 20'
    Świetne podanie Pinto do Żyry. Skrzydłowy ogrywa obrońcę Górnika i w sytuacji sam na sam z Prusakiem trafia piłką prosto w bramkarza rywali
  • 17'
    Pinto niedokładnie do Żyry i piłka trafia pod nogi gospodarzy
  • 16'
    Legia stara się szybko odrobić straty. Górnik dość nerwowo postępuje w defensywie, Legia konsekwentnie naciera, ale póki co bez jakiegokolwiek efektu
  • 13'
    Kuciak ratuje zespół przed stratą bramki! Za lekkie zgranie piłki Pinto do bramkarza Legii, piłkę przejął Burkhardt, ale jego strzał odbija Słowak
  • 11'
    Kucharczyk popełnił błąd, niedokładnie zgrywał piłkę klatką piersiową na własnej połowie. Gospodarze przejęli piłkę i momentalnie uruchomili Cernycha, który w sytuacji sam na sam pokonał Kuciaka
  • 10'
    Bramka dla Górnika! 1:0 dla Górnika
  • 8'
    Dośrodkowanie na pierwszy słupek wybite poza pole karne. Poprawka ze strony Mraza także nie trafia do planowanego adresata
  • 7'
    Broź dogrywał na dobieg do Żyry, lecz podanie prawego obrońcy stanowczo zbyt mocne i nieprecyzyjne
  • 7'
    Astiz wybija piłkę na rzut rożny po tym, jak atakował go Cernych
  • 5'
    Pierwsza, dogodna okazja Legii! Kombinacyjna akcja, gdzie Pinto dograł do Żyry, ten świetnie wypuścił Dudę. Słowak szukał podaniem jeszcze Saganowskiego, jednak zrobił to niedokładnie
  • 2'
    Pierwsza próba legionistów w ofensywie, ale podanie do Żyry okazało się być za mocne
  • 0
    Zaczynamy!
  • 0
    17:57 - trwa przywitanie obu zespołów. Za chwilę odbędzie się losowanie stron z udziałem sędziów i kapitanów
  • 0
    17:53 - lada moment zaczynamy spotkanie. Kibice na stadionie wyczekują na wyjście zawodników z tunelu.
  • 0
    17:35 - obie drużyny rozgrzewają się już intensywnie. Do początku spotkania pozostało trochę ponad 20 minut.
  • 0
    17:03 - Na ławce rezerwowych pozostają: Jałocha, Lewczuk, Jodłowiec, Bielik, Kosecki, Ryczkowski, Sa.
  • 0
    17:01 - Witamy w naszej relacji! Dziś zespół Legii Warszawa zakończy piłkarskie zmagania w 2014 roku na boisku w Łęcznej, gdzie zmierzy się z miejscowym Górnikiem.
  • 0
    17:02 - Znamy już wyjściowy skład Legii na to spotkanie: Kuciak - Broź, Rzeźniczak, Astiz, Guilherme - Żyro, Vrdoljak, Duda, Pinto, Kucharczyk - Saganowski.