72'
  • 90+5'
    Nasza relacja dobiega końca. Zapraszamy do lektury materiałów pomeczowych
  • 90+4'
    Ostatni mecz ligowy Legii na własnym roku w tym stadionie kończy się zdecydowanym zwycięstwem. Następny mecz legioniści rozegrają w piątkowy wieczór a ich rywalem będzie Górnik Zabrze
  • 90+3'
    Koniec meczu! Legia wygrywa z Cracovią 2:0!
  • 90+1'
    Stały fragment gry został rozegrany przez Cracovię nienajlepiej i grę wznowi od bramki Kuciak
  • 90'
    Faul Żyry i jedna z ostatnich okazji dla gości na strzelenie bramki w tym spotkaniu
  • 89'
    Guilherme faulowany przed polem karnym Cracovii, przy piłce Pinto i Vrdoljak
  • 89'
    Mocny strzał kapitana Legii ląduje w trybunach
  • 87'
    Guilherme blokuje dośrodkowanie Zjawińskiego. Dośrodkowanie z rzutu rożnego zostaje wybite przez stojącego przy słupku Guilherme
  • 87'
    Groźny kontratak w wykonaniu Legii, ale nieudany drybling Kucharczyka zakończył nadzieje na zdobycie trzeciej bramki
  • 86'
    Ładna akcja dwójki Żyro-Sa. Piłka po strzale tego drugiego ląduje w bocznej siatce
  • 84'
    Mamy zmianę także w zespole Legii. Ondreja Dudę zastępuje Krystian Bielik
  • 83'
    Ależ teraz strzał Pinto! Piłka odegrana prez Orlando Sa, ale strzał legionisty minimalnie niecelny
  • 83'
    Krzysztof Nykiel zastępuje Adama Marciniaka
  • 81'
    Dośrodkowanie Deleu prosto na głowę Covilo, jednak pomocnik Cracovii przeniósł w tej sytuacji piłkę nad bramką Kuciaka
  • 80'
    Za mocne dośrodkowanie Kucharczyka ląduje poza linią końcową boiska
  • 78'
    Dobre podanie do wychodzącego na czystą pozycję Pinto. Ten zgrał piłkę do Orlando Sa, który oddał strzał głową, jednak piłka szybko trafiła w jednego z obrońców gości i wyszła poza boisko
  • 74'
    Kubę Koseckiego zmienia Michał Kucharczyk
  • 73'
    Rzut rożny dla Legii, piłka po odbiciu od jednego z graczy przelatuje lekkim lobem w kierunku dalszego słupka i zostaje wbita do siatki z najmniejszej odległości przez portugalskiego napastnika
  • 73'
    Strzelec bramki szuka swojej kolejnej okazji. Przed chwilą został złapany na pozycji spalonej
  • 72'
    Bramka! 2:0! Orlando Sa!
  • 71'
    Ależ okazja. Legioniści mieli rzut wolny w odległości około 20 metrów od bramki gości. Do piłki podszedł Pinto, uderzył, ale świetnie spisał się Pilarz
  • 70'
    Denis Rakels zejdzie z boiska. W jego miejsce melduje się Łukasz Zejdler
  • 69'
    Zjawiński oddał groźny strzał zza pola karnego, ale Kuciak poradził sobie z tym strzałem
  • 67'
    Jest i zmiana w Legii. Orlando Sa zastąpi Miroslava Radovicia
  • 66'
    Zmiana w drużynie gości. Przemysław Kita ustępuje miejsca na boisku Dariuszowi Zjawińskiemu
  • 63'
    Nieudana akcja Legii lewym skrzydłem po kilku niedokładnych zagraniach m.in. Pinto i Dudy
  • 60'
    Ładnie zapowiadała się teraz akcja Legii, ale niecelne zagranie piętką Radovicia szybko ją zakończyło
  • 57'
    Damian Dąbrowski upomniany przez sędziego żółtą kartką
  • 57'
    Pinto blokuje dośrodkowanie w pole karne i mamy rzut rożny dla gości
  • 55'
    Groźne dośrodkowanie Budzińskiego, Astiz wybija futbolówkę na rzut rożny. Chwilę później dośrodkowanie z rogu boiska łapie Kuciak
  • 54'
    Radović przewrócił się w polu karnym rywala, ale sędzie nie dopatrzył się faulu na Serbie
  • 54'
    Broź fauluje Kitę, okazja dla "Pasów"
  • 53'
    Radović znalazł się teraz w dobrej sytuacji po podaniu od Żyry, lecz jego strzał był za lekki i leciał prosto w Pilarza
  • 49'
    Długie podanie Covilo do Deleu, ten mocno dośrodkował, jednak Rakelsowi nie udało się oddać skutecznego strzału
  • 46'
    Covilo szybko zarabia "żółtko"
  • 45+18'
    Rozpoczynamy drugą połowę!
  • 45+1'
    Jedna minuta doliczona do pierwszej połowy
  • 45+1'
    Koniec pierwszej połowy! Legia prowadzi po czterdziestu pięciu minutach 1:0
  • 44'
    Teraz bliski strzelenia bramki po strzale głową był Pinto, ale świetną interwencją popisał się Pilarz
  • 43'
    Małe zamieszanie pod bramką Legii, po akcji w wykonaniu zespołu gości, jednak po chwili piłka znalazła się w rękach Kuciaka
  • 40'
    Nieudany strzał z dystansu w wykonaniu Pinto
  • 39'
    Okazja dla Cracovii po tym, jak dośrodkowanie z rzutu wolnego spadło na głowę jednemu z graczy gości, który oddał strzał, jednak nie sprawił on Kuciakowi żadnych problemów
  • 35'
    Ponownie Żyro zabrał się z piłką prawym skrzydłem, posłał płaskie dośrodkowanie na dobieg do Koseckiego, jednak ubiegł go Pilarz
  • 33'
    Żyro zdaniem sędziego faulował Covilo, chociaż cały stadion miał inne zdanie, gdyż wyglądało, że skrzydłowy Legii czysto odebrał futbolówkę rywalowi
  • 30'
    Ładna, kombinacyjna akcja w wykonaniu legionistów. Na jej końcu Kosecki zszedł z piłką do środka, wypatrzył Dudę. Słowak dobrze ograł jednego z obrońców, ale nie trafił czysto w piłkę i zmarnował świetną okazję na bramkę
  • 27'
    Kita fauluje Vrdoljaka, piłka dla Legii
  • 26'
    Rozegrano go "na krótko", piłka po kilku podaniach trafiła do Radovicia, który oddał strzał, ale ten po rykoszecie utracił swoją siłę i Pilarz nie miał problemu ze skuteczną interwencją
  • 25'
    Z tamtego stałego fragmentu gry nic nie wyszło, ale mamy następny, który także wywalczył "Kosa"
  • 24'
    Guilherme na spółkę z Koseckim wywalczają rzut rożny dla swojej drużyny
  • 22'
    Guilherme szukał dośrodkowaniem któregoś z partnerów, ale to podanie było w wykonaniu Brazylijczyka za mocne
  • 21'
    Dialiba przewraca Brozia w polu karnym Legii. Grę wznawia Kuciak
  • 20'
    Żyro fauluje Rakelsa w okolicach środkowej linii. Piłka dla gości
  • 17'
    Duda świetnie wypuścił na czystą pozycję Żyrę, ale ten minimalnie "spalił"
  • 15'
    Kita teraz dobrze podał do Rakelsa, który miał przed sobą tylko Kuciaka, a mimo to oddał strzał prosto w bramkarza
  • 12'
    Dosyć kuriozalna sytuacją, w której Adam Marciniak przy pressingu Michała Żyry pokonał własnego bramkarza...
  • 11'
    Goooool! 1:0 dla Legii
  • 10'
    Rzut rożny rozegrany został na krótko. Po serii zwodów piłkę dośrodkował Żyro, ta w zamieszaniu spadła pod nogi Koseckiemu, który jej nie opanował i ta znalazła się w rękach Pilarza
  • 8'
    Dośrodkowanie Brozia, Pilarz mija się z piłką, ale ubezpiecza go Rymaniak i mamy rzut rożny dla Legii
  • 7'
    Nieudane dośrodkowanie Rakelsa i od bramki grę wznowi Kuciak
  • 6'
    Kosecki dostał dobre podanie na skrzydło, starał się dośrodkowywać, jednak piłka po tym jak odbiła się od Rymaniaka, trafiła jeszcze w legionistę i wyszła poza boisko
  • 2'
    Dialiba wywalczy rzut rożny nabijając Rzeźniczaka
  • 2'
    Cracovia nie wykorzystała tej szansy i piłka dla Legii
  • 1'
    Zaczynamy!
  • 0
    Jesteśmy już po 60 sekundach ciszy ku pamięci zmarłym
  • 0
    Czas na minutę ciszy
  • 0
    Piłkarze wychodzą już na murawę. Kibice tradycyjnie już śpiewają "Mistrzem Polski jest Legia"
  • 0
    Przed chwilą odśpiewano "Sen o Warszawie"
  • 0
    Przed meczem będziemy świadkami minuty ciszy z powodu śmierci dwóch kibiców Legii, którzy zginęli w wypadku samochodowym wracając z Lokeren oraz wieloletniego pracownika klubu Zbigniew Korola
  • 0
    Oba zespoły rozgrzewają się na płycie stadionu przy ul. Łazienkowskiej 3
  • 0
    O godzinie 18. piłkarze Legii rozpoczną ostatni ligowy mecz w tym roku przy Ł3. Oto skład Legii: Kuciak - Broź, Rzeźniczak, Astiz, Guilherme - Żyro, Vrdoljak, Pinto, Kosecki - Duda, Radović
Legia WarszawaCracovia
12'

12' Adam Marciniak

47'

47' Miroslav Covilo

58'

58' Damian Dąbrowski