87'
  • 90+7'
    Nasza dzisiejsza relacja dobiega końca. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na strony serwisu Legia.Net do lektury wypowiedzi pomeczowych a także obejrzenia zdjęć z zakończonego spotkania.
  • 90+4'
    Sędzia Paweł Gil nie pozwala drużynie gości na rozegranie rzutu rożnego i mecz kończy się wynikiem 1:0 dla Legii!
  • 90+4'
    Strzelcem zwycięskiej bramki jest Orlando Sa. Piłkarze obu drużyn dziękują sobie wzajemnie za dzisiejszą grę
  • 90+3'
    Rzut wolny rozegrany na krótko, Duda w ostateczności traci piłkę
  • 90+2'
    Janicki fauluje Dudę i przed legionistami jeszcze jedna okazja do podwyższenia prowadzenia
  • 90+1'
    Orlando Sa próbował indywidualnie przesądzić o losach meczu, jednak jego strzał okazał się mocno niecelny
  • 90'
    Trzy minuty doliczone do regulaminowego czasu gry
  • 89'
    Podwójna zmiana w ekipie gości. Borysiuka zastęuje Friesenbichler, a za Bruno Nazario wchodzi na boisko Piotr Grzelczak
  • 88'
    Duda posyła precyzyjne dośrodkowanie na głowę napastnika Legii a ten nie popełnia błędu i precyzyjnie uderza piłkę pokonując bezradnie interweniującego Bąka
  • 87'
    Możdżeń fauluje Guilherme. Duda przygotowuje się do wykonania dośrodkowania
  • 87'
    Orlando Sa!!! 1:0 dla Legii!!!
  • 86'
    Antonio Colak będzie korzystał z pomocy medycznej. Lechia przez chwilę zagra w osłabieniu
  • 85'
    Pięć minut do końca spotkania. Nie widać jednak wyraźniej przewagi Legii.
  • 83'
    Marek Saganowski zastępuje Michała Kucharczyka
  • 81'
    Strzał z dystansu w wykonaniu Lekovicia broni Kuciak
  • 80'
    Gdańszczanie nie wykorzystują skutecznie stałego fragmentu gry, ale utrzymują się przy piłce
  • 79'
    Dośrodkowanie Możdżenia ląduje na nodze "Jodły" i wylatuje poza boisko. Rzut rożny dla gości
  • 78'
    Vranjes w indywidualnej akcji. Zawodnik gości oddaje na szczęście dla Legii niecelny strzał
  • 78'
    Mamy powrót Guilherme. Zastępuje on Tomasza Brzyskiego i ku zaskoczeniu wszystkich zajmuje miejsce na lewej obronie
  • 77'
    Sytuacyjny strzał z dystansu Dudy trafia prosto w "koszyczek" Bąka
  • 76'
    Dużo szczęścia ma teraz Legia. Lechiści nie wykorzystują serii błędów w wykonaniu legionistów, nie udaje pokonać się im dobrze dysponowanego dziś Kuciaka
  • 74'
    Ładny przerzut Kucharczyka w stronę Żyry, jednak skrzydłowemu Legii nie udaje się opanować piłki
  • 73'
    Vranjes główkował po podaniu Nazario, na szczęście dla Legii piłka mija bramkę Kuciaka
  • 73'
    Zmiana w zespole gości. Maciej Makuszewski opuszcza boisko. W jego miejsce melduje się Mateusz Możdżeń
  • 72'
    Kompletnie nieudana próba rozegrania rzutu wolnego w wykonaniu graczy Lechii
  • 71'
    Vrdoljak fauluje Makuszewskiego blisko skraju pola karnego. Będzie dobra okazja dla zespołu gości
  • 70'
    Piłka po strzale Vranjesa odbija się od Lewczuka i wychodzi na rzut rożny
  • 69'
    Łukasik spróbował swoich sił, uderza z dystansu, lecz trafia prosto w Astiza
  • 69'
    Kolejny, nieudany strzał Colaka
  • 67'
    Janicki ratuje swój zespół od utraty bramki, wyskakując najwyżej do główki, po dośrodkowaniu Żyry
  • 66'
    Pietrowski nie radzi sobie z Kucharczykiem i fauluje go przy linii bocznej
  • 66'
    Nieudana próba dryblingu w wykonaniu Makuszewskiego, który chwilę później fauluje Brzyskiego
  • 64'
    Rzut rożny w wykonaniu legionistów nie przynosi tym razem szansy na zdobycie bramki
  • 64'
    W ostatnim momencie Astiz wybija piłkę spod nóg Colakowi
  • 63'
    Dobre rozciągnięcie gry na prawo do Brozia, ten wypatruje wchodzącego w pole karne Żyrę. Skrzydłowy Legii dośrodkowuje prawą nogą w kierunku Orlando Sa, Portugalczyk "dziubie" piłkę, lecz ta mija bramkę odbijając się po drodze od bramkarza gości
  • 62'
    Duda odbiera piłkę Vranjesowi w okolicach linii środkowej boiska
  • 62'
    Kolejny raz strzał Żyry zablokowany, tym razem przez Borysiuka
  • 59'
    Borysiuk bardzo groźnie uderza z dystansu. Z problemami broni ten strzał bramkarz gospodarzy
  • 58'
    Łukasik wyczekuje do ostatniego momentu Żyrę i blokuje jego próbę strzału
  • 57'
    Nazario do Colaka, ten w kolejnej, świetnej sytuacji strzela za lekko i piłkę łapie Kuciak
  • 56'
    Vrdoljak fauluje Makuszewskiego. Chorwat wyraźnie nie zgadza się z tą decyzją sędziego
  • 55'
    Strata Żyry, z piłką zabrał się Vranjes, uderzył z dystansu, ale na miejscu był dobrze ustawiony Kuciak
  • 53'
    Astiz fauluje Vranjesa przy linii bocznej boiska
  • 51'
    "Brzytwa" blokuje dośrodkowanie Colaka. Chwilę później napastnik Lechii uderza na bramkę Kuciaka, lecz próba ta okazuje się zbyt słaba w siłę, by zaskoczyć bramkarza Legii
  • 50'
    Nieporozumienie Dudy i Żyry przy wyprowadzeniu kontrataku kończy się stratą piłki
  • 49'
    Gra przeniosła się szybko pod drugą bramkę. Mamy rzut rożny dla Legii
  • 48'
    Znów Colak w stuprocentowej sytuacji, ale świetnie w sytuacji jeden na jednego poradził sobie Kuciak, który uchronił swój zespół od utraty bramki
  • 47'
    Teraz przed dobrą szansą znalazł się Colak. Lechia delikatnie przeważa na początku drugich czterdziestu pięciu minut
  • 46'
    Zaczynamy drugą połowę
  • 46'
    Bruno Nazario mógł szybko zaskoczyć Dusana Kuciaka po tym, jak oddał groźny strzał z dystansu, który minimalnie minął bramkę Słowaka
  • 45+15'
    Radovicia po przerwie zastąpi Duda
  • 45'
    Żyro znów, tym razem długim podaniem, starał się uruchomić Radovicia, ale jego zagrania okazało się za mocne
  • 45'
    Koniec pierwszej połowy! Póki co wynik brzmi 0:0.
  • 43'
    Żyro szukał podaniem Radovicia, jednak Serb za późno odczytał intencje swoje młodszego kolegi
  • 40'
    Łukasik dojrzał dobrze ustawionego Vranjesa, zagrał w jego kierunku, lecz Chorwat był w tej sytuacji na pozycji spalonej
  • 39'
    Colak nieprzepisowo walczy o górną piłkę z Lewczukiem i sędzia odgwizduje faul
  • 37'
    Janicki powstrzymał groźnie zapowiadającą się akcję legionistów
  • 36'
    Przewinienie na Pietrowskim, Lechia w ataku pozycyjnym
  • 35'
    Chwila ciszy poświęcona zmarłemu kibicowi Legii, zapanowała kompletna cisza na stadionie przy ul. Łazienkowskiej
  • 34'
    Astiz ekwilibrystycznie uderzał piłkę nogą po przestrzelonym dośrodkowaniu Brzyskiego
  • 33'
    W odpowiedzi strzał z dystansu Łukasika - niecelny
  • 33'
    Janicki wślizgiem powstrzymuje strzał Sa. Korner dla legionistów
  • 32'
    Ależ Lewczuk mógł zaskoczyć teraz Bąka, który pomylił się przy wyjściu z bramki do tego dośrodkowania. Piłka dotknęła obramowania bramki, ale wyszła w pole i została wybita daleko od bramki
  • 31'
    Z kolejnym strzałem Żyry problemy ma bramkarz gości, asekuruje go na jego szczęście gdańska defensywa. Rzut rożny dla gospodarzy
  • 29'
    Colak faulowany przez Lewczuka. Oglądamy dziś wiele przewinień popełnianych przez graczy obu drużyn
  • 28'
    Radović rozszerzył grę do Brozia, ten dośrodkowywał płasko na dalszy słupek, lecz podanie to wyłapał Bąk
  • 27'
    Bruno Nazario powoduje upadek Igora Lewczuka. Sędzia Gil przynaje piłkę zespołowi Legii. W międzyczasie wraca na boisko Tiago Valente i Lechiści grają już w komplecie
  • 26'
    Valente opatrywany poza linią boczną boiska
  • 25'
    Celne dośrodkowanie Żyry wybijają Lechiści, potem znów podaje z drugiej strony boiska Orlando Sa, lecz obie te akcje nie przynoszą bramki podopiecznym Henninga Berga
  • 24'
    Chwilę później identyczna sytuacja, znów nieprzepisowo zatrzymywany jest były zawodnik Legii
  • 22'
    Valente zatrzymuje nieprzepisowo Radovicia w okolicach środka pola
  • 22'
    Teraz Jodłowiec popycha Łukasika i piłka dla gości
  • 21'
    Kontratak w wykonaniu Lechii Gdańsk mógł zakończyć się bramką. Najpierw groźnie uderzał z dystansu Vranjes, dobijać starał się Nazario, lecz zrobił to fatalnie i przestrzelił w tej sytuacji
  • 19'
    Lewczuk umiejętnie zasłania piłkę przed Nazario i ta wychodzi poza boisko. Futbolówkę do gry wprowadza Kuciak
  • 19'
    Inteligentnie Żyro zastawiał się po podaniu ze środka pola, przewrócił się, ale zdaniem sędziego nie było w tej sytuacji faulu
  • 18'
    Janicki nabija Żyrę i od bramki grę wznowi Bąk
  • 17'
    Dobre dośrodkowanie w wykonaniu lewego obrońcy Legii, lecz w odpowiednim miejscu ustawiają się obrońcy gości i zażegnują niebezpieczeństwo
  • 16'
    Ambitnie teraz przejął piłkę Lewczuk po tym, jak dośrodkowanie Brzyskiego okazało się za mocne, aut dla Legii
  • 16'
    Faulowany jest Radović, dobra okazja do dośrodkowania dla Brzyskiego
  • 15'
    Orlando Sa wywalcza rzut rożny dla swojego zespołu
  • 14'
    Strzał z dystansu w wykonaniu Żyry zablokowany przez obrońcę Lechii
  • 13'
    Jeden z zawodników gości na pozycji spalonej, przy piłce Legia
  • 13'
    Przewinienie Vranjesa na Vrdoljaku
  • 12'
    Orlando Sa strzela z głowki po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, lecz znów brakuje precyzji
  • 12'
    Colak przewrócony przez Vrdoljaka, pilka dla Lechii
  • 11'
    Ponownie Kucharczyk mógł zdobyć bramkę, tym razem po groźnym strzale z dystansu, z którym wiele problemów miał Bąk
  • 10'
    Sa faulowany w środku pola przez Valente, piłka dla legionistów
  • 9'
    Kucharczyk świetnie odbiera piłkę wślizgiem Makuszewskiemu
  • 8'
    Orlando Sa w świetnej, indywidualnej akcji. Portugalczyk z łatwością poradził sobie z asystą kilku zawodników Lechii, jednak strzał oddany przez niego okazał się być niecelnym
  • 6'
    Dużo dzieje się w pierwszych momentach spotkania. Obie drużyny atakują jedna po drugiej
  • 5'
    Świetny kontratak w wykonaniu Legii! Vrdoljak mądrym zagraniem na wolne pole uruchomił Kucharczyka, jednak skrzydłowy Legii nie pokonał w dobrej sytuacji bramkarza rywali
  • 4'
    Dośrodkowanie z prawej strony i Lewczuk wybija piłkę głową na rzut rożny
  • 3'
    Orlando Sa uderzał główką po dośrodkowaniu Tomasza Brzyskiego, piłka ląduje w rękach Mateusza Bąka
  • 3'
    Goście chcieli odpowiedzieć w kontrataku, lecz dwukrotne próby strzału zablokowane przez obrońców gospodarzy
  • 2'
    Strzał Kucharczyka zablokowany przez jednego z obrońców gości
  • 2'
    Vranjes nie radzi sobie z Radoviciem i fauluje go. Rzut wolny dla Legii
  • 1'
    Daniel Łukasik faulowany w okolicach środka boiska przez Ivicę Vrdoljaka
  • 0
    Zaczynamy!
  • 0
    Już tylko przywitanie sędziów z trenerami dzieli nas od pierwszego gwizdka arbitra głównego, którym jest dziś pan Paweł Gil
  • 0
    Piłkarze obu zespołów są już na boisku, a legijni kibice śpiewają "Mistrzem Polski jest Legia"
  • 0
    "Kto wygra mecz? Legia!" - intonują kibice gospodarzy
  • 0
    Kibice śpiewają "Sen o Warszawie"
  • 0
    Gospodarze zagrają dziś w następującym składzie: Kuciak - Broź, Astiz, Lewczuk, Brzyski - Żyro, Vrdoljak, Jodłowiec, Kucharczyk - Radović, Sa.
  • 0
    Na ławce rezerwowych pozostają: Jałocha, Guilherme, Duda, Saganowski, Kosecki, Pinto i Bielik
  • 0
    Zarówno Legia jak i Lechia skończyły przygotowania przedmeczowe. Za nieco ponad 10 minut usłyszymy pierwszy gwizdek sędziego
  • 0
    Oba zespoły w pełnych składach rozgrzewają się już na płycie boiska
  • 0
    Witamy w piątkowy wieczór! Dziś czeka nas, miejmy nadzieję, interesująca rywalizacja pomiędzy Legią Warszawa i Lechią Gdańsk