83'
95'
97'
  • 90+15'
    To wszystko w naszej relacji! Legia pokonuje w meczu wyjazdowym Wisłę Kraków w stosunku 3:0. Teraz czas na pucharowy pojedynek z Miedzią Legnica, do którego dojdzie już w najbliższą środę.
  • 90+11'
    Legia okazuje się lepsza w ligowym klasyku! Mocna końcówka pozwala legionistom wskoczyć na pozycję lidera T-Mobile Ekstraklasy!
  • 90+8'
    Jak na treningu zagrali to legioniści. Radović zabawił się z krakowską defensywą i zdobył bramkę płaskim strzałem. Koniec meczu!
  • 90+7'
    Radović dobija Wisłę! 3:0!
  • 90+6'
    Cudowny finisz Ondreja Dudy, który otrzymał podanie od Kucharczyka i wewnętrzną częścią stopy precyzyjnie uderzył w długi róg bramki Buchalika!
  • 90+5'
    GOOOOOOOOOOOOOL! 2:0 dla Legii! Ondrej Duda!
  • 90+4'
    Brzyski uderzał, a nie dośrodkowywał w tej sytuacji. Buchalik przenosi piłkę nad poprzeczką
  • 90+4'
    Guerrier nie sięga sytuacyjnego podania ze środka pola, aut dla gości
  • 90+3'
    Sadlok fauluje Brozia na granicy pola karnego. Rzut wolny dla Legii
  • 90+2'
    Kolejna strata Miro Radovicia, przy piłce utrzymują się gospodarze
  • 90+1'
    Duda fauluje Sadloka pod polem karnym Wisły
  • 90'
    Długie podanie w kierunku Kucharczyka przerywa wybiciem Głowacki
  • 90'
    Siedem minut dolicza Szymon Marciniak
  • 89'
    Strzał z dystansu Dariusza Dudki, który odważnie powędrował pod pole karne Kuciaka, mija słupek bramki o kilka centrymetrów
  • 87'
    Dwie zmiany. Orlando Sa ustąpi miejsca Miroslavowi Radoviciowi. Rafała Boguskiego zastąpił Mariusz Stępiński
  • 87'
    Wrzutka Sarkiego, po rykoszecie ląduje w rękach Kuciaka
  • 85'
    Faul na Orlando Sa. Pospieszył się jeden z graczy Legii, który od razu zagrał w kierunku Kucharczyka. Skrzydłowy był na pozycji spalonej
  • 83'
    Spóźniony atak "Sagana" na Sadloku i napastnik Legii ogląda żółtą kartkę
  • 82'
    Guerrier ucierpiał po odważnym wślizgu Dudy, który miał miejsce przy linii bocznej boiska
  • 81'
    Dossa Junior stanął przed świetną okazją, jednak nożyce w wykonaniu stopera Legii nie okazały się najlepszym rozwiązaniem. Obrońca gości nie trafił w piłkę w dogodnej sytuacji
  • 79'
    Właśnie wspomniany Pinto ustępuje miejsca na boisku Ondrejowi Dudzie
  • 79'
    Rzut rożny dla Legii, po tym, jak Głowacki wybił piłkę naciskany przez Sa
  • 78'
    Strzał z dystansu Helio Pinto. Portugalczyk niewiele się pomylił!
  • 77'
    Kolejne zamieszanie przed polem karnym Legii, jednak mocne wybicie Dossy Juniora wyjaśnia sytuację
  • 76'
    Zmiana w zespole Legii Warszawa. Kucharczyk wchodzi na boisko w miejsce "Kosy"
  • 75'
    Zamieszanie w polu karnym legionistów. Wisła skrzydłami przedziera się w pole karne Kuciaka. Przez moment było naprawdę groźnie...
  • 74'
    Spóźniony wślizg Helio Pinto. Ucierpiał Alan Urgya
  • 73'
    Kosecki zabrał się z piłką pole karne przeciwnika, płasko dośrodkował, lecz zabrakło kogoś, kto wykończyłby akcję
  • 72'
    Gra zostaje wznowiona. przy piłce legioniści
  • 71'
    Zmiana w zespole Wisły Kraków. Sarki zastępuje Jankowskiego
  • 69'
    Przerwa zarządzona przez sędziego Szymona Marciniaka. Dym, który pojawił się na murawie stadionu, uniemożliwia normalne rozgrywanie spotkania
  • 68'
    Stuprocentowa okazja dla Legii! Jodłowiec przejął piłkę, podał do dobrze ustawionego Saganowskiego. Jednak nasz napastnik w dogodnej sytuacji nie trafia nawet w światło bramki
  • 67'
    Chwilowy chaos w poczynaniach obu drużyn zatrzymuje Głowacki, podając do Buchalika
  • 65'
    Głowacki nieczysto wybija piłkę, aut dla Legii
  • 65'
    Podobny błąd popełnia Brożek, znów futbolówka w posiadaniu gości
  • 64'
    Mocne podanie Dudki do Guerriera. Skrzydłowemu Wisły niewiele zabrakło do tego, by dojść do piłki
  • 63'
    Brzyski niedokładnie przyjmuje piłkę od Pinto i od autu Wisła
  • 63'
    Jodłowiec przerywa zdecydowanym faulem kontratak Wisły w wykonaniu Jankowskiego i ogląda żółtą kartkę
  • 62'
    Wilde-Donald Guerrier zastępuje Łukasza Gargułę
  • 61'
    Orlando Sa w indywidualnej akcji. W kontrataku mógł poszukać dobrze ustawionego Koseckiego. Jednak Portugalczyk zdecydował się na indywidualną akcję, zakończył ją strzałem, który został zablokowany
  • 60'
    Strzał Stilicia zablokowany przez Brozia, chwilę później dośrodkowanie w pole karne Legii, lecz sytuację wyjaśnia Brzyski
  • 59'
    Obrońca Wisły pozbierał się momentalnie. Od pewnego czasu chaotyczna gra obu zespołów
  • 58'
    Głowacki ucierpiał po zderzeniu z Orlando Sa
  • 56'
    Tym razem Garguła ogląda "żółtko" po faulu na Brzyskim
  • 55'
    Burliga ogląda żółtą kartkę za faul na Jodłowcu
  • 54'
    Dośrodkowanie Brozia w kierunku Sa, lecz Głowacki wybija piłkę na rzut rożny
  • 54'
    Błąd Dossy Juniora, który zagrywał piłkę ręką
  • 53'
    Strzał Vrdoljaka ląduje daleko w trybunach
  • 51'
    Ależ podanie Helio Pinto. Najpierw Portugalczyk przerzucił piłkę nad Urygą a potem świetnie, kombinacyjnie podał w kierunku Orlando Sa, a ten pewnie pokonał Michała Buchalika
  • 50'
    GOOOOOOOOOL! Orlando Sa! 1:0 dla Legii!
  • 48'
    Szybki, płaski strzał Łukasza Brozia, po przypadkowej akcji, mija prawy słupek Buchalika
  • 47'
    Faul Jodłowca na Gargule, piłka dla Wisły, jednak gospodarze szybko ją tracą na rzecz stoperów Legii
  • 45+16'
    Druga połowa rozpoczęta!
  • 45+15'
    Obie drużyny już na murawie, gotowe na rozpoczęcie drugiej połowy
  • 45+2'
    Posiadanie piłki lekko na korzyść legionistów, jednak to wiślacy oddali więcej strzałów w kierunku bramki Kuciaka. Czekamy na drugą połowę i na jakieś bramki
  • 45+1'
    Sędzia Szymon Marciniak nie dolicza ani sekundy do pierwszej połowy. Wynik po pierwszych czterdziestu pięciu minutach brzmi 0:0
  • 44'
    Uderza Sadlok, piłka trafia w mur. Do futbolówki dopada Jankowski, lecz jego dośrodkowanie ląduje w rękach bramkarza Legii
  • 43'
    Stilić zatrzymany przez kilku piłkarzy Legii i będzie okazja do bezpośredniego strzału z rzutu wolnego dla gospodarzy
  • 42'
    Brzyski dośrodkował piłkę z rzutu wolnego w pole karne Wisły, jednak sędzia główny natychmiastowo przerwał akcję, gdyż dopatrzył się faulu Rzeźniczaka na Sadloku
  • 40'
    Brożek dośrodkował lekką piłkę, przed wszystkich obrońców Legii, ale piłki nie sięgnął także Stilić
  • 37'
    Faul na Jodłowcu. Dogodna szansa dla Legii na zdobycie bramki
  • 37'
    Brzyski delikatnie za mocno dośrodkował piłkę, ratunkowy strzał głową oddał Dossa Junior, lecz te uderzenie nie mogło zaskoczyć Buchalika
  • 36'
    Ponownie Wisła rozmontowała defensywę Legii. Strzał Jankowskiego trafia jednak w Rzeźniczaka
  • 35'
    Orlando Sa starał się wykończyć mało wygodne dośrodkowanie Brzyskiego, lecz Buchalik nie dał się oszukać
  • 33'
    Niedokładna interwencja jednego z obrońców Wisły i rzut rożny dla legionistów
  • 33'
    Ponownie dobrze ustawiony jest Głowacki i piłka zostaje wycofana do Kuciaka
  • 32'
    Pojedynek Brożek - Rzeźniczak na środku pola wygrany przez tego drugiego
  • 31'
    Dośrodkowanie Koseckiego minimalnie za mocne, potem nieudana sztuczka techniczka Helio Pinto
  • 29'
    Dośrodkowanie Garguły w pole karne Legii. Akcja szybko przerwana przez arbitra, który dopatrzył się w tej sytuacji faulu w ofensywie
  • 28'
    Strzał z dystansu Boguskiego, przewrotka Stilicia - z tym wszystkim radzi sobie dobrze dysponowany dziś póki co Dusan Kuciak
  • 28'
    Faul Brozia na Sadloku i nasz prawy obrońca ogląda za ten faul żółtą kartkę
  • 27'
    Rzeźniczak posyła długie podanie do niepilnowanego Koseckiego, ten wchodzi powoli w pole karne przeciwnika, ale jego drybling kończy się stratą piłki
  • 25'
    Semir Stilić przyjął piłkę w polu karnym gości i jednocześnie ograł jednym ruchem Rzeźniczaka. Jednak strzał Bośniaka ląduje nad bramką Kuciaka
  • 23'
    Ależ szansa dla Legii! Najpierw główkował Orlando Sa. Futbolówki nie złapał Buchalik, dobiegł do niej Pinto, który posłał płaskie dośrodkowanie na piąty metr przed bramkę Wisły. Tam nie było jednak żadnego legionisty i Głowacki wybił piłkę
  • 20'
    Najpierw przed szansą stanął Broź, potem po kontrataku Boguski, lecz żadna z tych akcji nie zakończyła się powodzeniem
  • 19'
    Małe zamieszanie pod bramką Buchalika, lecz bramkarz gospodarzy ostatecznie wyłapuje piłkę
  • 18'
    Vrdoljak z Broziem starali się rozmontować krakowską defensywę. Rzut rożny dla Legii
  • 16'
    Kolejna akcja gospodarzy, rzut rożny dla krakowian
  • 16'
    Dośrodkowanie ze stałego fragmentu nie zagroziło defensywie Legii, przy piłce duet stoperów drużyny z Warszawy
  • 15'
    Jankowski centruje piłkę w pole karne, lecz piłka trafia pod nogi Brozia, który zażegnuje niebezpieczeństwo
  • 14'
    Wślizg Sadloka na rozpędzonym Koseckim. Sędzia nie widzi w tej sytuacji faulu, wścieka się w tej sytuacji trener Berg
  • 12'
    Kombinacyjna akcja Wisły, strzał oddaje Boguski, ale na szczęście dla Legii dobrze interweniuje Kuciak
  • 11'
    Brak precyzji w wykonaniu Brożka, który zgrywał piłkę do Burligi, aut dla Legii
  • 10'
    Tym razem Broź próbował uruchomić Sa, lecz futbolówka ląduje w rękach Buchalika
  • 9'
    Za mocne podanie prostopadle Helio Pinto do Orlando Sa, strata piłki
  • 8'
    Kontratak w wykonaniu Koseckiego przerywa wybiciem piłki na aut Jankowski
  • 7'
    Faul Vrdoljaka na Stiliciu i piłka dla gospodarzy
  • 5'
    Orlando Sa wywalczył rzut rożny dla Legii
  • 5'
    Brzyski dośrodkowuje piłkę na krótszy słupek, ale piłkę wybija Sadlok
  • 4'
    Nerwowe rozegranie piłki przez Brozia, Pinto nabija rywala i mamy rzut z autu
  • 3'
    Świetna okazja dla Wisły! Brożek przyjął długie podanie przed polem karnym Legii, zauważył dobrze ustawionego Boguskiego, podał mu, lecz ten niecelnie uderzał piłkę w dogodnej sytuacji
  • 2'
    Niedokładne zagranie Saganowskiego do "Kosy" i od bramki rozpocznie Buchalik
  • 1'
  • 0
    17:40 - Spiker Wisły chyba delikatnie się zagalopował: - Witamy we właściwej stolicy Polski...
  • 0
    17:22 - Wszyscy legioniści są już na rozgrzewce
  • 0
    17:19 - Rywale zaprezentują oprawę pod hasłem: "Wypluty knebel i zerwany łańcuch tu ubliża się jeńcom i opluwa posłańców"
  • 0
    17:17 - Oto skład Legii: Kuciak - Broź, Rzeźniczak, D. Junior, Brzyski - Pinto, Vrdoljak, Jodłowiec, Kosecki - Sa, Saganowski.
  • 0
    17:15 - Sektor gości jest praktycznie zapełniony. Do Krakowa przyjechał 2 tysiące kibiców ze stolicy
  • 0
    17:00 - Witamy ze stadionu Wisły. Za godzinę "Biała Gwiazda" podejmie Legię Warszawa