84'
86'
92'
  • 90+3'
    Koniec meczu! Po dobrej grze Legia wywozi trzy punkty z Białegostoku, wygrywając 3:0!
  • 90+2'
    W doliczonym czasie gry żółtą kartką upomniany został Inaki Astiz
  • 90+1'
    Dzalamidze dobrym dryblingiem "wjechał" w pole karne, ale odegrał... do nikogo
  • 90'
    Gospodarze truchtają po boisku ze spuszczonymi głowami, legioniści kontrolują przebieg gry
  • 90'
    Bartosz Frankowski przedłużył spotkanie o co najmniej trzy minuty
  • 89'
    Piłka trafiła do Rzeźniczaka, ale strzał obrońcy Legii pozostawia wiele do życzenia
  • 88'
    3:0 dla Legii! Vrdoljak zagrał na prawą stronę do Brozia, ten dośrodkował w pole karne, a formalności świetnym strzałem głową dokonał Kucharczyk. Jaga na łopatkach!
  • 88'
    Rzut rożny dla Legii. Do piłki podchodzi Brzyski
  • 82'
    Legioniści spokojnie rozgrywają piłkę, prostopadłego podania spróbował Duda, ale został zablokowany
  • 82'
    Podwójna okazja dla Legii! Najpierw Słowik zatrzymał szarżującego Kucharczyka, a potem obronił dobitkę Brzyskiego
  • 81'
    Na trybunach trwa festiwal wyzwisk pod adresem Legii. Namiętnie spożywany przez kibiców Jagi słonecznik chyba nie jest w stanie utemperować emocji :)
  • 80'
    Po dośrodkowaniu Gajosa piłka poleciała bardzo wysoko i opuściła boisko. Kuciak odprowadził ją z niewzruszoną miną. Brakowało tylko, żeby powiedział "pomidor". Malinowy :)
  • 79'
    Kosecki w asyście sztabu medycznego opuszcza boisko. Już na nie dziś nie wróci - zastąpił go Helio Pinto
  • 78'
    Jagiellonia będzie kończyć w dziesiątkę! Drugą żółtą kartkę za faul na szarżującym Koseckim obejrzał Marek Wasiluk
  • 76'
    Świetna prostopadła piłka w kierunku Koseckiego, ale pomocnika Legii ubiegł bramkarz Jagiellonii
  • 75'
    Słupek ratuję Legię! Dobre dośrodkowanie Gajosa, strzał głową Tuszyńskiego, Kuciak odprowadził piłkę wzrokiem, a ta trafiła w słupek
  • 74'
    Nieporozumienie w polu karnym Legii, ale ostatecznie piłkę, mimo bliskości Dzalamidze, zdołał złapać Kuciak
  • 73'
    Jedna z nielicznych w drugiej połowie akcji ofensywnych Legii. Saganowski odegrał do Kucharczyka, lecz dośrodkowanie zostało zablokowane. Po krótkim rozegraniu rzutu rożnego strzelał Duda, ale został zablokowany
  • 73'
    Po chwili groźnie dośrodkował Broź, ale Kosecki w ostatniej chwili został ubiegnięty przez wracającego obrońcę Jagi
  • 71'
    Spore zamieszanie w polu karnym Legii po rzucie rożnym. Z piłką minął się Kuciak, ale po zagraniu zamykającego akcję piłkarza Jagi bramkarz Legii skutecznie ją pochwycił
  • 70'
    Kompletnie niezrozumiałe zachowanie Koseckiego. Myśląc, że był faulowany, przerwał bieg, ale sędzia nie użył gwizdka. W odwecie Kosa sfaulował ostro Grzyba i obejrzał za to żółtą kartkę
  • 69'
    Tym razem szczęścia spróbował strzałem zza pola karnego Martin Baran, ale z podobnym skutkiem, co jego koledzy
  • 67'
    Po raz kolejny na strzał zdecydował się Gajos, ale jego uderzenie było bardzo niecelne
  • 67'
    Po dośrodkowaniu z prawej strony piłkę na rzut rożny wybił Astiz
  • 67'
    Po wrzutce w pole karne do pozycji strzeleckiej doszedł Marek Wasiluk, ale nie trafił w bramkę
  • 66'
    Uderzenia z dystansu spróbował Jodłowiec, ale takim strzałem nie zaskoczyłby nawet bramkarza drużyny trampkarzy Jagiellonii :)
  • 65'
    Gracze Jagiellonii nieco zrezygnowani, niby atakują, ale wszystkie ich próby kończą się na bloku defensywnym Legii
  • 63'
    Ostre starcie Jasińskiego z Jodłowcem. Gracz Jagi nieco ucierpiał, ale jest już gotowy do dalszej gry
  • 62'
    Kolejny zawodnik Jagiellonii obejrzał żółty kartonik. Tym razem był to Przemysław Frankowski
  • 62'
    Na tym kończy się występ Frankowskiego. Trener Probierz postanowił zastąpić go Niką Dzalamidze
  • 61'
    Strzał Gajosa po rykoszecie wychodzi poza plac gry. Rzut rożny dla Jagi
  • 61'
    Krótkie rozegranie piłki, ale połapali się we wszystkim obrońcy Legii
  • 60'
    Nieśmiało próbuje atakować Jagiellonia, ale w jej grze brakuje dokładności i nieco pomysłu
  • 58'
    Broź faulowany przez naciskającego go Frankowskiego, rzut wolny dla Legii
  • 57'
    Rzut wolny dla Legii, ale dośrodkowanie Brzyskiego wybił głową Wasiluk
  • 56'
    Szczęścia próbował Gajos, ale nie trafił w bramkę
  • 55'
    Tym razem kiepskie dośrodkowanie Brzyskiego, z którym z łatwością poradzili sobie obrońcy gospodarzy
  • 55'
    Niepotrzebny faul Dudy tuż przed polem karnym, będzie okazja dla Jagiellonii na strzał
  • 54'
    Kosecki opuszcza boisko w asyście sztabu medycznego, ale zapewne za chwilę na nie powróci
  • 53'
    Bardzo dobrze w polu karnym zachował się Jodłowiec, który zablokował wbiegającego napastnika Jagiellonii. Od bramki Kuciak
  • 53'
    Brzydki faul Wasiluka na Koseckim w środku pola, żółta kartka dla gracza Jagi
  • 52'
    Bardzo groźny strzał Gajosa zza pola karnego, na szczęście dla Legii ponad bramką
  • 52'
    Druga zmiana w Jagiellonii. Filipa Modelskiego zluzował Radosław Jasiński
  • 51'
    Na spalonym tym razem Kucharczyk
  • 49'
    Kucharczyk wpadł w pole karne, odegrał do Dudy, ale Słowak trafił w rywala. Rzut rożny
  • 49'
    Z dośrodkowaniem poradził sobie Patryk Tuszyński. Po chwili próba Rzeźniczaka, ale bez problemów piłkę chwycił Słowik
  • 47'
    Legioniści spokojnie rozgrywają piłkę na własnej połowie, starając się sprowokować rywala do podejścia wyżej
  • 45+17'
    Rozpoczęła się druga połowa meczu. W przerwie trener Henning Berg dokonał dwóch zmian - Radovicia zastąpił Ondrej Duda, natomiast Michał Kucharczyk zmienił Michała Żyrę. Jednej korekty dokonał natomiast Michał Probierz - Jonatana Strausa zastąpił Taras Romańczuk
  • 45+1'
    Przed jeszcze jedną okazją stanął Żyro, ale po podaniu od Radovicia zbyt mocno się odchylił i uderzył za wysoko
  • 45+1'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Legia prowadzi w Białymstoku 2:0.
  • 45'
    Sędzia doliczył do pierwszej połowy tylko minutę
  • 44'
    W okolicach środka boiska faulowany był Radović. Tym razem sędzia nie miał wątpliwości - żółta kartka dla Martina Barana
  • 43'
    Tempo spotkania nieco spadło, oba zespoły czekają już chyba na przerwę, choć cały czas grę kontrolują legioniści
  • 41'
    Kolejna dość dziwna strata Vrdoljaka. Nie są to najlepsze zawody dla kapitana Legii
  • 40'
    Faul Modelskiego na Koseckim, sędzia upomniał obrońcę Jagi, że za następny faul obejrzy on żółtą kartkę
  • 39'
    Znów dokładnego strzału próbował Kosecki, ale tym razem zrobił to znacznie gorzej, niż kilkanaście minut wcześniej i nie trafił w bramkę
  • 38'
    Znów gorąco pod bramką Jagi! Tym razem dośrodkowania Saganowskiego głową nie sięgnął Jodłowiec
  • 36'
    Dobrze zapowiadającą się akcję Legii przerwał Michał Pazdan. Ze względu na fryzurę pasuje on do obu trenerów :)
  • 35'
    Tym razem Żyro na spalonym
  • 35'
    Straus faulował Vrdoljaka, będzie rzut wolny dla Legii
  • 34'
    Świetne podanie Vrdoljaka do wbiegającego pomiędzy dwóch rywali Żyry, ale Michał posłał piłkę nad poprzeczką
  • 33'
    Gra niepotrzebnie się zaostrza, zawodnikom obu zespołów trochę puszczają nerwy... Przez to mamy dużo więcej szarpanych akcji, mało jest składnych prób
  • 32'
    Żyro podniósł się już z murawy, będzie opatrywany poza boiskiem
  • 32'
    Pomocnik Legii już na placu gry, obie jedenastki w komplecie
  • 31'
    Zamieszanie na murawie! W polu karnym Jagiellonii leży i zwija się z bólu Żyro, tymczasem gospodarze kontynuowali atak. Piątkowski nie trafił jednak w bramkę. Po chwili kartką upomniany został Rzeźniczak...
  • 30'
    Pierwsza żółta kartka w tym meczu. Przez arbitra upomniany został za przerwanie kontrataku faulem Maciej Gajos
  • 29'
    Ależ sytuację zmarnował Piątkowski! Po błędzie Astiza i prostopadłym podaniu stanął oko w oko z Kuciakiem, ale po prostu... podał piłkę bramkarzowi Legii!
  • 28'
    Po dośrodkowaniu Brzyskiego w polu karnym padł Radović, ale sędzia nie dopatrzył się przewinienia. Piłka powędrowała poza pole karne, tam dopadł do niej Kosecki, który oddał dokładny, mierzony strzał, ale skutecznie w bramce Słowik!
  • 28'
    Na spalonym Mateusz Piątkowski
  • 27'
    Będzie kolejna szansa dla Legii, tym razem z rzutu rożnego
  • 25'
    2:0! Kapitalne zachowanie Brzyskiego, który zwodem minął jednego z rywali, dośrodkował ciętą piłkę w pole karne, a tam silnym strzałem głową bramkarza gospodarzy pokonał Miro Radović!
  • 23'
    Jesteśmy świadkami chwilowej "młócki" w wykonaniu obu zespołów, z której nic konkretnego nie wynika
  • 22'
    Z rzutu wolnego gospodarzom po raz kolejny nic nie wyszło i znów od bramki zacznie Kuciak
  • 21'
    Ostre wejście Jodłowca w nogi jednego z rywali. Na szczęście dla pomocnika Legii, sędzia nie wyjął z kieszeni żółtej kartki
  • 20'
    Dobre dośrodkowanie, do piłki doskoczył Marek Saganowski, ale jego strzał i próbę dobitki obronił Jakub Słowik
  • 19'
    Będzie rzut rożny dla Legii. Do piłki tradycyjnie zmierza Brzyski
  • 18'
    Jagiellonia po stracie bramki straciła trochę animuszu. Powoli coraz wyraźniej do głosu dochodzą legioniści
  • 17'
    Tym razem wywracany Saganowski. Będzie okazja do zbudowania ataku pozycyjnego
  • 16'
    Krótkie rozegranie kornera, ale połapali się w tym obrońcy Jagiellonii
  • 16'
    W środku pola za koszulkę ciągnięty Jodłowiec, rzut wolny dla Legii, ale szybka strata
  • 15'
    Będzie powtórka, ale z drugiej strony. Dośrodkowanie Brzyskiego zbyt mocne, ale zamykający akcję Rzeźniczak zdołał odbić piłkę od jednego z obrońców
  • 14'
    1:0 dla Legii! Kosecki wpadł w pole karne lewą stroną, zagrał piłkę wzdłuż linii bramkowej, a tę do siatki wpakował wbiegający Michał Żyro!
  • 14'
    Legia idzie za ciosem. Tym razem będzie rzut rożny dla gości z Warszawy
  • 13'
    Tym razem piłka dośrodkowana w pole karne Legii, ale znów dobrze poradzili sobie obrońcy
  • 12'
    Próba "uruchomienia" Koseckiego przez Saganowskiego, ale poradził sobie Modelski
  • 11'
    Tym razem w natarciu Jagiellonia, ale dośrodkowanie Frankowskiego trafiło wprost w ręce Kuciaka. Po chwili bardzo silny strzał Tuszyńskiego powędrował wysoko nad poprzeczką
  • 11'
    Kiepsko wygląda gra Legii w środku pola. Tam zdecydowaną przewagę mają gospodarze
  • 10'
    Na spalonym złapany Radović. Rzut wolny dla Jagi
  • 9'
    Będzie pierwszy rzut rożny dla Legii po interwencji Modelskiego
  • 9'
    Po małym zamieszaniu piłka o włos minęła głowę Żyry! Było bardzo blisko!
  • 7'
    Tym razem Vrdoljak faulował Tuszyńskiego. Gospodarze szybko zaczęli grę, ale w konsekwencji pośpiechu zbyt mocno zagrali piłkę. Od bramki Kuciak
  • 6'
    W pierwszych minutach aktywniejsza Jagiellonia, miejmy nadzieję, że to się wkrótce zmieni
  • 5'
    Vrdoljak stracił piłkę w środku pola, ta trafiła do Piątkowskiego, ale jego dośrodkowanie zablokował Brzyski. Rzut rożny dla gospodarzy
  • 5'
    Tym razem bezbłędny Jodłowiec, który wybił piłkę poza pole karne
  • 4'
    Strzał Miroslava Radovicia, ale daleki od celu
  • 4'
    Po zbyt długim podaniu od bramki rozpocznie Kuciak
  • 3'
    Z lewej strony w pole karne wpadł Saganowski, a po chwili padł na murawę, ale sędzia nie zamierzał używać gwizdka
  • 2'
    Tym razem zamieszanie w polu karnym wyjaśnił Żyro
  • 2'
    Pierwszy strzał na bramkę Legii, ale uderzenie Piątkowskiego bez problemów chwycił Kuciak
  • 1'
    Prawą stroną starał się urywać Piątkowski, ale szybszy od niego Rzeźniczak
  • 1'
    Będzie pierwszy rzut wolny w tym meczu po faulu Brzyskiego na Frankowskim. Do piłki podchodzi Gajos
  • 1'
    Skutecznie w polu karnym interweniował Broź, aut dla Jagi
  • 0
    Rozpoczęło się spotkanie Jagiellonia - Legia!
  • 0
    Podanie Brzyskiego zastopował Frankowski, aut dla Legii
  • 0
    Po losowaniu już wiemy, że mecz rozpocznie Legia
  • 0
    Trójka sędziowska i oba zespoły pojawiły się na murawie!
  • 0
    Na kilkaset sekund przed pierwszym gwizdkiem kibice Jagiellonii wreszcie zajęli się swoim zespołem :)
  • 0
    Już za chwilkę oba zespoły pojawią się na murawie, wyprowadzone przez sędziego głównego, którym jest dziś Bartosz Frankowski
  • 0
    Kibice Jagiellonii rozpoczęli już festiwal "uprzejmości" pod adresem Legii
  • 0
    Witamy Państwa ze stadionu w Białymstoku. Już za kilkanaście minut rozpocznie się mecz Jagiellonii z Legią. Oba zespoły kończą powoli rozgrzewkę.
Jagiellonia BiałystokLegia Warszawa

31' Maciej Gajos

31'

45' Martin Baran

45'

54' Marek Wasiluk

54'

62' Przemysław Frankowski