Saganowski zagrał do Sa, a ten niecelnie podawał do Koseckiego
  • 90'
    Korner dla legionistów
  • 88'
    Jałocha ręką wybił piłkę rywalowi, potem jednak nie trafił w futbolówkę wślizgiem i przeciwnik miał podobną okazję do tej, którą Beeszyński miał w meczu z Lechem. Różnica jest jednak taka, że gracz Atlantasa posłał futbolówkę nad poprzeczką
  • 86'
    Saganowski strzela bramkę, ale chwilę wcześniej Kosecki wybiegł z piłką poza linię bramkową, więc arbiter nie mógl uzna trafienia
  • 85'
    Złe dośrodkowanie Ryczkowskiego, ale i tak mamy rzut rożny
  • 85'
    Złe dośrodkowanie i golkiper Litwinów zaczyna od bramki
  • 84'
    Portugalczyk sam wykonał stały fragment gry i uderzył tuż nad poprzeczką
  • 82'
    Legioniści atakują, ale nic z tego nie wynika
  • 82'
    Sa powalony przed polem karnym. Legioniści będą mieli okazję z rzutu wolnego
  • 80'
    "Bereś" szybko się pozbierał i wraca do gry
  • 79'
    Bereszyński starał się odebrać piłkę, ale w zamian rywal niechcący uderzył go kolanem w plecy. Nasz obrońca jest już opatrywany przez lekarzy
  • 78'
    Kopczyński w środku pola fauluje rywala, by zapobiec kontrze Litwinów
  • 76'
    Sa faulowany w polu karnym. Legii ewidentnie należała się "jedenastka", a arbiter był zupełnie niewzruszony
  • 76'
  • 75'
    Ronan dośrodkował piłkę w pole karne, którą na 20 metr wypiąstkował bramkarz. Tam do futbolówki dopadł Kalinkowski, ale naciskany przez dwóch rywali zaliczył stratę
  • 74'
    Według sędziego Saganowski faulował w ataku rywala
  • 73'
    Rywal pada w polu karnym, ale nie ma mowy o "jedenastce"
  • 70'
    Litwini starają się dłużej rozgrywać piłkę, ale legioniści cały czas stosują wysoki pressing
  • 70'
    Kalinkowski z 25 metrów uderza prosto w bramkarza
  • 68'
    Kosecki już prawie przedarł się lewym skrzydłem, ale rywal zdołał zabrać mu piłkę wślizgiem
  • 67'
    Bereszyński wywalczył piłkę i jednocześnie siłą rozpędu powalił rywala
  • 66'
    Atlantas próbuje atakować, ale niezbyt mu to wychodzi
  • 63'
    Jałocha instynktownie broni uderzenie po rzucie rożnym
  • 63'
    Sa w polukarnym świetnie wystawił piłkę piętką Saganowskiemu, ale ten neistety fatalnie przestrzelił
  • 61'
    Wieteska wybija na rzut rożny groźne zagranie ze skrzydła
  • 60'
    Ronan poradził sobie z naciskającym go rywalem i oddalił zagrożenie od własnej bramki
  • 59'
    Prawy obrońca Atlantasu źle wykonał długie podanie, gdyż trafiło ono na... łąwkę rezerwowych Legii
  • 58'
    Bereszyński zagrywał do Koseckiego, ale został zablokowany
  • 57'
    Zza pola karnego uderzał jeden z graczy Atlantasu, ale Jałocha pewnie wybronił lecące po zimi uderzenie
  • 57'
    Sa mocno uderzył z narożnika pola karnego, ale golkiper rywali rzucił się i chwycił piłkę
  • 56'
    Mamy chwilę przestoju na murawie, gdyż gra toczy się głównie w śodku pola i nie widać w niej nic ciekawgo
  • 55'
    Ronan zagrywa piłkę w pole karne, ale nie było tam żadnego z jego kolegów. Po chwili Sa został zablokowany na 20 metrze
  • 53'
    Lewczuk wybija piłkę głową z "szesnastki" Legii
  • 52'
    Bereszyński dośrodkował piłkę, ta odbiła się od Ryczkowskiego i wyszła poza boisko
  • 51'
    Portugalczyk przejął piłkę, wpadł w pole karne i spokojnym strzałem obok bramkarza podwyższył prowadzenie stołecznego klubu
  • 51'
  • 50'
    Bereszyński dosodkowuje piłkę w pole karne, ale jeden z przeciwników zdołał wykopać futbolówkę
  • 50'
    2:0! Orlando Sa!!!
  • 49'
    Legioniści wywalczyli aut w środku pola
  • 49'
    Wieteska dobrze zagrywając piłkę do kolegi i uprzedzając rywala, który ostatecznie i tak był na spalonym
  • 47'
    Wieteska dobrze przeciął zagranie rywali. Po chwili Saganowski prostopadle starał się zagrywać do Sa, ale zrobił to zdecydowanie za mocno
  • 46'
    Kopczyński zagrał piłkę w pole karne do Sa, ale ten został zablokowany
  • 45+17'
    Rozpoczęła się druga połowa!
  • 45+12'
    W drugiej połowie Legia zagra w następującym składzie: Jałocha - Bereszyński, Lewczuk, Wieteska, Ronan - Kosecki, Kalinkowski, Kopczyński, Ryczkowski - Saganowski, Sa.
  • 45+8'
    W obu ekipach po przerwie dokonanych zostanie po kilka zmian
  • 45+3'
    W pierwszej części gry ze świetnej strony pokazał się Inaki Astiz, który dzielił i rządził w defensywie. Na wysokim poziomie zagrali również Miroslav Radović oraz strzelec gola Michał Kucharczyk
  • 45+2'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Legia prowadzi 1: po trafieniu Michała Kucharczyka
  • 45'
    Bramkarz wypiąstkował piłkę
  • 44'
    Radović odzyskał, a po chwili zakręcił rywalem i wywalczył rzut rożny
  • 43'
    Duda wypuszcza Radovicia, ale Serb był za wolny i miał zbyt daleko do piłki, by dojść do zagrania Słowaka
  • 42'
    Faul Dudy w środku pola
  • 41'
    Razulis otrzymał dobrą piłkę ze środka i uderzył po ziemi, ale obok słupka i grę od autu bramkowego wznowił Kuciak
  • 40'
    Słowacki ofensywny piłkarz Legii wpadł w pole karne, ale golkiper rywali zdołał wybić futbolówkę spod nóg Dudy. Akcja się jednak nie skończyła, piłkę próbował zagrywać Kucharczyk, ale niewiele z tego wyszło
  • 40'
  • 39'
    Duda uderza z bliska, ale Gladika łapie piłkę
  • 37'
    Piłka wybita poza pole karne, gdzie Duda w walce o odzyskanie futbolówki fauluje rywala
  • 37'
    Kucharczyk świetnie przeszedł stopera Atlantasu, wycofał piłkę do Brzyskiego, a ten wywalczył aut na wysokości pola karnego
  • 36'
    Kolejny rzut wolny dla Legii. Przy piłce ponownie Brzyski
  • 35'
    Brzyski przechwycił piłkę na lewym skrzydle, ale Jodłowiec, który otrzymał futbolówkę zaliczył szybką stratę
  • 35'
    Kucharczyk uderza zza pola karnego, piłka nieprzyjemnie kozłowała, ale litewski golkiper zdołał odbić uderzenie
  • 33'
    Galdikas wybija piłkę, ale ta nie zostaje zatrzymana przez nikogo w środku pola i dochodzi do Kuciaka
  • 31'
    1:0! Michał Kucharczyk!!!
  • 31'
    Kucharczyk wykorzystał zagranie Radovicia i tym razem umieścił już piłkę w siatce
  • 30'
    Kucharczyk wyszedł sam na sam z bramkarzem rywali, świetnie podciął piłkę nad nim, wszyscy widzieli ją już w bramce, ale futbolówka nabrała dziwne rotacji i przeleciała kilka centymetrów obok słupka
  • 27'
    Do rozgrzewki zaczynają szykować się rezerwowi
  • 27'
    Brzyski prostopadle do Dudy, ten starał się zastawić, ale nie dał sobie rady z trzema rywalami, którzy go otoczyli
  • 24'
    Niegroźne dogranie w pole karne Kuciaka, które Słowak łapie bez problemów
  • 23'
    Radović zagrywał piłkę w pole karne, a tam doszedł do niej Astiz, który minimalnie chybił. Hiszpan panuje dzisiaj w powietrzu
  • 22'
    Kolejne dośrodkowanie Brozia, tym razem wybite głową na róg przez Emelina
  • 22'
    Dogranie Brzyskiego szybko wybite poza boisko
  • 21'
    Pinto niecelnie zagrywa w środku pola
  • 20'
    Broź dośrodkowuje piłkę w pole karne, a tam Kucharczyk składał się do przewrotki, lecz sędzia i tak odgwizdał pozycję spaoloną skrzydłowego
  • 19'
    Duda na lewe skrzydło do Kucharczyka, ten odgrywa do Słowaka i legioniści zaczynają wymieniać podania na jeden kontakt. Wszystko kończy się gdy upada Brzyski, ale arbiter nie odgwizduje faulu
  • 17'
    W ostatnich chwilach na boisku nie dzieje się nic...
  • 17'
    Broź wyciął rywala na prawej flance
  • 17'
    Rzut wolny dla Litwinów, ale uderzenie zostało zablokowane przez legijny mur
  • 14'
    Radović zwiódł dwóch rywali i wycofał piłkę do Żyry, który bardzo mocno uderzył, ale dobrą interwencją popisał się Maximov
  • 13'
    Astiz ponownie skutecznie interweniuje i przerywa akcję rywali
  • 12'
    Brzyski prostopadle starał się zagrać do Kucharczyka, ale Kazarskis zatrzymał piłkę głową
  • 11'
    Astiz faulował Bartkusa w środku pola
  • 11'
    Rezerwowi, którzy wchodzą na trybuny zostają atakowani przez dzieci, które od razu proszą o autografy
  • 10'
    Navikas pobiegł prawą flanką i zacentrował w pole karne, ale obrońcy Legii zażegnali niebezpieczeństwo wybijając piłkę z dala od własnej bramki
  • 9'
    Brzyski idealnie dośrodkował futbolówkę z narożnika na głowę Astiza, a ten huknął ponad poprzeczką
  • 9'
    Z ust dzieci cały czas niesie się "Hej Legia gooool".
  • 8'
    Kucharczyk upada na 25 metrze i sędzia odgwizduje rzut wolny dla Legii
  • 8'
    Radović głową uderzał piłkę, ale w ostatniej chwili przeciwnicy wybili futbolówkę na rzut rożny
  • 7'
    Długie zagranie ze strony Litwinów do... nikogo. Piłkę łapie Kuciak i ręką wyrzuca do Brzyskiego
  • 5'
    Warto podkreślić, że legioniści mają złote numery na koszulkach - jak przystało na mistrzów kraju :-)
  • 4'
    Radović fauluje rywala przy linii końcowej i to goście wznowią grę
  • 3'
    Rzut wolny dla Legii. Brzyski dośrodkował piłkę w pole karne, ale zablokowany został Radović
  • 3'
    Grupa miejscowych dzieci stara się dopingować Legię
  • 3'
    Tym razem rzut wolny z 30 metrów wykonują Litwini. Głową futbolówkę wybija jednak Astiz
  • 1'
    Legioniści szybko tracą piłkę po długim zagraniu Pinto
  • 0
  • 0
    Na ławce rezerwowych zasiedli: Konrad Jałocha, Łukasz Budziłek, Wladimer Dwaliszwili, Adam Ryczkowski, Mateusz Wieteska, Bartłomiej Kalinkowski, Robert Bartczak, Orlando Sa, Marek Saganowski, Jakub Kosecki, Michał Kopczyński, Igor Lewczuk, Ronan, Dossa Junior i Bartosz Berszyński
  • 0
    Obie ekipy wychodzą na murawę
  • 0
    Za kwadrans początek spotkania, które Legia rozpocznie w następującym składzie: Kuciak - Broź, Rzeźniczak, Astiz, Brzyski - Żyro, Jodłowiec, Pinto, Kucharczyk - Radović, Duda.
  • 0
    Dziś o godzinie 16. piłkarze Legii zagrają pierwszy mecz sparingowy w czasie przygotowań do nowego sezonu. Zapraszamy na nasze relacje.