71'
83'
90'
  • 90+5'
    Koniec meczu... Legia przegrywa 2:3 z Zawiszą. Gole dla stołecznego zespołu strzelali Ryczkowski i Saganowski
  • 90+5'
    Za kilka chwil Superpuchar odbiorą piłkarze Zawiszy
  • 90+5'
    Dziękujemy już za uwagę i zapraszamy na pomeczowe komentarze
  • 90+4'
    Legoniści próbują jeszcze wgrać piłkę w pole karne
  • 90+3'
    Gevorgyan uderzył z dystansu, Jałocha źle interweniował i przegrywamy...
  • 90+3'
    Rzut wolny dal Legii. Ktoś uderzał w polu karnym i obrońca rywali zagrywał ręką, a sędzia nie reaguje. Sędziowanie jest skandaliczne!
  • 90+2'
    2:3... Gevorgyan
  • 90+1'
    Sędzia dolicza trzy minuty
  • 90'
    W miejsce Bereszyńskiego wchodzi Hołownia - kolejny debiutant. "Bereś" nie dokończy meczu z powodu kontuzji
  • 89'
    Bereszyński nadal opatrywany, a póki co lukę po nim wypełnia Vrdoljak
  • 88'
    Borges fauluje w środku pola
  • 87'
    Jeśli mecz zakończy się remisem, to obejrzymy rzuty karne. W meczu o Superpuchar nie ma dogrywki
  • 86'
    Borges fauluje w polu karnym Legii Bereszyńskiego
  • 85'
    Sochań po dośrodkowaniu uderza nad bramką, a miał naprawdę dobra sytuację. Szczęście było teraz po stronie Legii
  • 84'
    Moneta dośrodkował piłkę w pole karne, dogranie zostało wybite, a potem piłka wróciła do Saganowskeigo, który z trzech metrów kopnął obok bramki, ale i tak był na spalonym
  • 84'
    Strzał Borgesa zablokowany przez Wieteskę i kolejny róg dla gości
  • 83'
    Borges dośrodkował piłkę w pole karne, ale ta przeleciała na drugą stronę boiska. Tam chwycił ją Vasconcelos i został ukarany żółtą kartką za zagranie ręką
  • 81'
    Kurowski w pole karne do Monety, ale piłkę złapał ostatecznie Sandomierski
  • 80'
    Kurowski traci piłkę w śodku pola, Kadu wpada w pole karne, ale Vrdoljak zażegnuje niebezpieczństwo
  • 80'
  • 80'
  • 80'
    Strata Saganowskiego na połowie rywali
  • 80'
    Wieteska wybija piłkę, ale wprost do Pereiry
  • 78'
    Kolejna zmiana w Zawiszy. W miejsce Carlosa wchodzi Kadu
  • 77'
    Jałocha wypiąstkował piłkę, Kosecki wychodzi z kontrą, ale zostaje zatrzymany przez Ziajkę
  • 76'
    Carlos pada w polu karnym, ale nie ma mowy o faulu
  • 76'
    Jałocha wykopuje piłkę na aut
  • 76'
    Korner dla rywali
  • 75'
    Moneta oraz Kurowski także debiutują w Legii
  • 73'
    Dwie zmiany w Legii. Za Kalinkowskiego wchodzi Tomasiewicz, a w miejsce Ryczkowskiego, Moneta
  • 72'
    W miejsce Wójcickiego wchodzi Gevorgyan
  • 71'
    2:2!!! Marek Saganowski!
  • 71'
    Kalinkowski dobrze dośrodkował na głowę Saganowskiego, a ten pokonał Sandomierskiego, który nawet nie zareagował
  • 70'
    Wójcicki do Carlosa, ale Lewczuk zabiega mu drogę, a Jałocha łąpie futbolówkę
  • 70'
    Kosecki wywalczył kolejny róg
  • 69'
    Kalinkowski faulowany w środku pola
  • 69'
    Bereszyński w prosty sposób wychodzi z piłką na aut. Takie błedy mu nie przystoją
  • 68'
    Drygas zagrywa w pole karne, ale Lewczuk śwoetnie wybija piłkę
  • 67'
    Ryczkowski powalony w polu karnym, a według arbitra nic nie ma. Legia powinna mieć "jedenastkę", a arbiter zupełnie jakby widział co innego
  • 65'
    Kosecki wbiegł w pole karne i podawał do środka, ale mamy tylko róg
  • 64'
    Żle dośrodkował piłkę Kalinkowski, który kierował ją do najniższego w polu karnym Koseckiego
  • 63'
    Tym razem "Jao" wybił piłkę na drugą stronę boiska, ale jesteśmy w posiadaniu futbolówki
  • 63'
    Kosecki faulowany przez Drygasa, który obejrzał żółtą kartkę
  • 62'
    Były napastnik Zagłębia niecelnie zagrywa do Bereszyńskiego
  • 62'
    Kolejny korner dla rywali
  • 61'
    Saganowski dobrze podał do Koseckiego, który przeniósł piłkę nad Sandomierskim i trafił... w słupek. Piech starał się jeszcze coś zdziałać, ale ostatecznie został powstrzymany przez obrońców
  • 61'
    Piech ukarany kartką za faul
  • 59'
    Jałocha pewnie złapał dośrodkowanie
  • 58'
    Lewczuk zabrał piłkę rywalom, ale kuleje trochę wyprowadzenie futbolówki i ponownie akcję przeprowadzają rywale, którzy za sprawą Carlosa wywalczyli korner
  • 56'
    Legioniści zażegnali niebezpieczeństwo po dośrodkowaniu
  • 55'
  • 54'
    1:2... Alvaro Gomes
  • 54'
    Carlos wpadł w pole karne i na 11 metrze wyłożył piłkę Gomesowi, który płaskim strzałem pokonał Jałochę
  • 54'
    Gomes opuszcza boiska, a w jego miejsce wchodzi Wagner Borges
  • 53'
    Piech wywalczył piłkę na wysokości pola karnego rywali. Bereszyński wrzucił piłkę z autu w "Szesnastkę", ale Kosecki przegrał pojedynek główkowy
  • 51'
    "Hej Legia gooooool" śpiewają stołęczni kibice
  • 50'
    Lewczuk głową wybija dogranie Carlosa z naszego pola karrnego. Po chwili Kosecki traci piłkę
  • 49'
    Kalinkowski ładnie rozporowadził akcję, piłka trafiła do Koseckiego, ten wycofał futbolówkę do obrońców
  • 48'
    Piech powstrzymany na prawym skrzydle i od bramki rozpoczyna Sandomierski
  • 48'
    Golkiper Zawiszy tym razem źle wykopuje piłkę
  • 47'
    Bartczak powstrzymany na prawej stronie przez Sochania. Legioniście brakowało zdecydowania przy tym ataku
  • 47'
    Kosecki traci piłkę, ale Sochań za słabo podaje do Carlosa
  • 46'
    Rozpoczęła się druga połowa spotkania
  • 45+17'
    Po przerwie nie zobaczymy już Strąka. W jego miejsce na boisku melduje się Sochań
  • 45+16'
    Obie ekipy wróciły już na boisko
  • 45+3'
    Koniec pierwszej połowy! Legia prowadzi 1:1 z Zawiszą Bydgoszcz w meczu o Superpuchar. Gola dla naszej drużyny strzelił Adam Ryczkowski
  • 45+2'
    Legioniści spokojniej starają się pograć piłkę na włąsnej połowie
  • 45+2'
    Gol Ryczkowskiego jakby obudził stołęcznych zawodników. Bereszyński zbiegł do środka i huknął z 30 metrów, ale nad bramką
  • 45'
    Vrdoljak dobrze okiwał rywala przy linii końcowej, wzdłuż bramki zagrał do Ryczkowskiego, a ten z bliska wpakował piłkę do siatki
  • 44'
    1:1!!! Adam Ryczkowski!!!
  • 43'
    Niezła akcja Legii. Najpierw po podaniu Koseckiego zablokowany został Piech, a potem Ryczkowski podawał do Vrdoljaka, a ten zza pola karnego uderzył tuż obok słupka
  • 41'
    Lekki strzał Ziajki bez trudu broni Jałocha
  • 40'
    Ryczkowski nieźle pobiegł lewą stroną boiska, po chwili zdecydował się na strzał po zejściu do środka, ale uderzył nad bramką
  • 38'
    Kosecki nieźle podawał do Bereszyńskiego, ale wracający Carlos wybił piłkę na róg. Do dośrodkowania szykuje się Kalinkowski
  • 38'
    Piłka wylądowała na głowie Wieteski, ale poszybowała ponad poprzeczką
  • 38'
    Carlos był w polu karnym i znowu było groźnie, ale legioniści wybili piłkę
  • 37'
    Piech dośrodkowywał piłkę, ale bardzo niecelnie. Przyznać trzeba jednak, że Piech stara się i jest niezwykle aktywny
  • 36'
    Kalinkowski dobrze przerzuca piłkę do Bereszyńskiego, a dogranie obrońcy zostaje wybite z pola karnego
  • 35'
    Jałocha wypiąstkował piłkę, po chwili Piech podaje prostopadle do Vrdoljaka, ale ten był za wolny, by zdążyć do podania
  • 34'
    Jałocha dobrze wychodzi przed pole karne i ratuje Legię wybijając daleko piłkę
  • 34'
    Kolejny korner dla Zawiszy
  • 33'
    Wójcicki szarżował z lewej strony, ale został zablokowany i Zawisza ma rzut rożny
  • 33'
    Vrdoljak wybija piłkę głową, ta spada pod nogi Wójcickiego, ale jego strzał z dystansu został zablokowany
  • 31'
    Carlos dostał świetną piłkę między dwóch stoperów, którzy byli zbyt daleko od siebie i gracz Zawiszy strzałem po ziemi pokonał Jałochę
  • 31'
    Piech do Bereszyńskiego, a jego dogranie zostaje zablokowane
  • 30'
    Podanie Petasza kolejny raz ląduje w rękawicach Jałochy
  • 30'
    0:1... Luis Carlos
  • 29'
    Vrdoljak fauluje Strąka i dostaje żółtą kartkę. Legionista zaczął kuleć i sam idzie po pomoc do lekarzy w kierunku ławki rezerwowych
  • 28'
    Zły drybling Ryczkowskiego i tracimy piłkę, po chwili Bartczak niecelnie podaje
  • 28'
    Petasz podaje wprost do Jałochy
  • 27'
    Saganowski wybił piłkę, a dośrodkowanie ponowne wybił Jałocha. Legioniści ruszyli z kontrą za sprawą Piecha, potem piłkę miał Ryczkowski, który podał do byłego napastnika Zagłębia, ale do futbolówki szybciej doszedł Sandomierski
  • 26'
    Carlos uderza z 16 metrów, Jałocha broni, ale dosyć niepewnie - piłka ostatecznie wylatuje na róg
  • 25'
    Bereszyński ryzykownie, ale skutecznie zagrywa piłkę na drugą stronę boiska
  • 24'
    Bartczak wraca do gry, W tym czasie piłkarzy zrobili sobie krótką przerwę na nawodnienie organizmów
  • 23'
    Wieteska świetnie zabiera piłkę Vasconcelosovi
  • 23'
    Bartczak uderzał w polu karnym, ale obok bramki Legionista kulał, aż położył się na boisku i potrzebuje pomocy lekarzy
  • 22'
    Vrdoljak łądnie minął rywala, ale za długo holował piłkę i ją wreszcie stracił
  • 21'
    Kolejna strata Legii w środku pola. Jak na razie za dużo niedokładności w poczynaniach "Wojskowych"
  • 21'
    Saganowski zagrywa w pole karne, ale do nikogo
  • 20'
    Korner dla Zawiszy wywalczony przez Wójcickiego
  • 19'
    Jałocha dochodzi do bezpańskiej piłki w polu karnym
  • 19'
    Kosecki ścinał do środka, ale podał tak, że Sandomierski rozpocznie grę od bramki
  • 18'
    Osaczony Vrdoljak traci piłkę, po chwili Carlos wbiega w pole karne i podaje na środek, a tam mieliśmy wiele szczęścia, że GOmes został zablokowany po złym przyjęciu piłki
  • 18'
    Bartczak próbował dryblować pod linią końcową, ale traci piłkę
  • 17'
    WWietreska trochę za długo czekał z wyprowadzeniem piłki i Wójcicki wybił ją wślizgiem na aut
  • 16'
    Podanie do Vasconcelosa, a ten na spalonym
  • 15'
    Kosecki szarżował na Pereirę, ale ten dobrze zatrzymał legionistę, który upadł, ale bardziej dlatego, że sam stracił równowagę
  • 14'
    Na razie Strąk podniosł się i o włąsnych siłach zszedł z boiska. Po chwili pomocnik Zawiszy wraca na plac gry
  • 14'
    Gomes udezył z dystansu, ale został zablokowany przez Lewczuka
  • 13'
    Jeden z graczy Zawiszy doznał kontuzji. Nawet piłkarze Legii pokazywali, że Strąkowi potrzebna jest pomoc medyczna. Zaraz się okaże czy będzie mógł grać dalej
  • 11'
    Lewczuk zatrzymuje atak rywali
  • 10'
    Defensor Zawiszy zdecydował się na strzał, piłka jeszcze odbiła się od jednego z piłkarze, ale skuteczną paradą popisał się Jałocha
  • 10'
    Kalinkowski nieźle prostopadle dogrywał do Piecha, ale ten był na spalonym
  • 10'
    Złe wybicie Sandomierskiego i od autu grę wznawiają legioniści
  • 9'
    Rzut wolny dla Zawiszy z 35 metrów. Dogrywać będzie Petasz
  • 8'
    Dogranie Vasconcelosa w pole karne bez trudu złapał Jałocha
  • 7'
    Saganowski uderza w mur, dobitka Piecha również zablokowana, a kontrę Zawiszy świetnie przerwał Kosecki
  • 6'
    Rzut wolny dla Legii pod polem karnym Zawiszy. Petasz ukarany żółtą kartką za faul
  • 6'
    Przy piłce stanął Marek Saganowski
  • 5'
    Zawisza szybko rozpoczął grę, ale Ryczkowski przechwycił futbolówkę i uspokoił grę
  • 4'
    Ziajka zaczyna z autu pod polem karnym Legii. Rywale wymienili kilka podań, ale akcję przerwał Saganowski
  • 4'
    Faulowany na prawym skrzydle Ziajka
  • 3'
    Tym razem legioniści tracą piłkę na prawej flance, ale Lewczuk naprawia błąd Koseckiego, a dodatkowo Vasconcelos był na spalonym
  • 1'
    Kalinkowski dobrze przechwycił piłkę pod polem karnym, po chwili nasz pomocnik faulowany w śodku pola
  • 1'
  • 0
    Stadion nie jest zbyt mocno zapełniony. Miejsca na Żylecie zajęte mniej więcej w połowie
  • 0
    Na sektorze gości pojawiło się około 20 kibiców Zawiszy
  • 0
    Zarówno gospodarze, jak i goście zakończyli rozgrzewkę
  • 0
    W wyjściowym składzie Legii zobaczymy sześciu debiutantów: Lewczuka, Wieteskę, Bartczaka, Kalinkowskiego, Ryczkowskiego i Piecha
  • 0
    Legia rozpocznie w składzie: Jałocha - Bartczak, Lewczuk, Wieteska, Bereszyński - Kosecki, Kalinkowski, Vrdoljak, Ryczkowski - Saganowski, Piech. Na ławce: Budziłek, Hołownia, Kurowski, Moneta, Tomasiewicz
  • 0
    W środę o godzinie 19. piłkarze Legii zmierzą się z Zawiszą Bydgoszcz, a stawką spotkania będzie Superpuchar Polski.
Legia WarszawaZawisza Bydgoszcz
7'

7' Piotr Petasz

31'

31' Luis Carlos

55'

55' Alvaro Gomes

64'

64' Kamil Drygas

83'

83' Bernardo Vasconcelos