48'
76'
85'
  • 90+35'
    Dziękujemy już za uwagę i zaprasamy na nasze pomeczowe materiały. Dziękujemy też za to, że byliście z nami przez cały sezon i zapraszamy na Legia.Net każdego kolegnego dnia, bo pracy dla Was nie kończymy. Teraz pozostaje nam się jednak cieszyć mistrzostwem!
  • 90+33'
    - Dziękuję wszystkim. Ten tytuł został zdobyty przez całą drużynę i ludzi, którzy na nas pracują w klubie. Nie zapominajmy też o Janie Urbanie. Przede wszystkim jednak dziękuję wam za to, że byliście z nami - powiedział Ivica Vrdoljak po odebraniu pucharu
  • 90+32'
    Puchar został już odebrany, kibice Legii mogą się cieszyć, tak samo jak piłkarze
  • 90+23'
    Legioniści wychodzą teraz po odbiór medali. Wszyscy witani są gromkimi brawami
  • 90+17'
    Mistrzowski puchar na boisko wynieśli weterani polskiej armii
  • 90+9'
    Bramki w dzisiejszym spotkaniu strzelili Ivica Vrdoljak oraz Bartosz Bereszyński. Za kilka chwil nastąpi wręczenie medali oraz pucharu
  • 90+7'
    Brzyski nabija rywala i grę od bramki wznawia Kuciak
  • 90+7'
    Koniec! Legia wygrywa 2:0 i kończy sezon na tronie mistrza Polski!
  • 90+6'
    Wszyscy czekają już na koniec meczu i wręczenie medali oraz pucharu
  • 90+6'
    W doliczonym czasie gry Sa wchodzi za Saganowskiego
  • 90+4'
    Niecelne uderzenie Pawłowskiego i od bramki zaczyna Kuciak
  • 90+3'
    W doliczonym czasie gry świetny pokaz pirotechniczny dali też kbiice Legii, którzy dorzucili kolejną porcję serpentyn na boisko. Spalona została też flaga Lecha, a boisko znowy zostaje mocno zadymione
  • 90+3'
    Sędzia postanawia jak najszybciej dokończyć grę i wznawia spotkanie. Rzut wolny dla Lecha, faulowany pod polem karnym był Trałka
  • 88'
    W międzyczasie Kownacki wszedł za Hamalainena
  • 87'
    To pierwsze trafienie Bereszyńskiego w barwach Legii. Lepszej okazji i sytuacji nie mógł sobie wymarzyć
  • 87'
    Trwa chwilowa przerwa w grze spowodowana sprzątaniem serpentyn, które poleciały z Żylety na plac gry po golu
  • 85'
    Bereszyński wykorzystał błąd Kotorowskiego, który wyszedł do niego na skraj pola karnego, nawinął bramkarza i posłał piłkę do bramki
  • 84'
    2:0!!! Bartosz Bereszyński!!!
  • 83'
    Lechici zrobili w swoim sektorze racowisko, którym podkreślili swoją oprawę
  • 82'
    Vrdoljak poszedł na przebój środkiem pola, ale stracił piłkę w pojedynku z Linetty'm
  • 80'
    Pawłowski świetnie wpadł w pole karne Legii i podał do CLaasena, ale ten za długo zbierał się do oddania strzału i Rzeźniczak wybił mu futbolówkę
  • 79'
    Kibice gości wyciągają sektorówkę z hasłem "Mistrz powróci"
  • 79'
    W tym samym czasie na "Żylecie" powiewa duża koszulka Legii
  • 77'
    Brzyski uderzył piłkę z dosyć ostrego kąta, ale Kotorowski odbił ją na róg
  • 77'
    Lechici zażegnali niebezpieczeństwo wybijając futbolówkę poza pole karne
  • 76'
    Rzut wolny wykonuje Brzyski
  • 75'
    Żyro wykoszony równo z trawą na prawym skrzydle. Kartkę za ten faul ogląda Trałka
  • 74'
    Kolejne niecelne dogranie piłkarzy "Kolejorza"
  • 74'
    W miejsce Ondreja Dudy wchodzi Helio Pinto
  • 73'
    Henriquez dośrodkował piłkę tak, że trafiła ona do kibiców na "Żylecie"
  • 72'
    W chwili obecnej spotkanie nie porywa... Tak zresztą jest przez jego dłuższą część
  • 71'
    Dośrodkowanie Możdżenia wyłapane przez Kuciaka
  • 69'
    Ależ blisko bramki był Rzeźniczak, który gdyby sekundę wcześniej pojawił się w polu karnym Lecha to zdobyłby drugą bramkę dla Legii
  • 67'
    Kuciak broni kolejny strzał rywali
  • 67'
    Kosecki wchodzi w miejsce Kucharczyka
  • 66'
    Kuciak świetnie wybił dogranie Pawłowskiego
  • 65'
    Kucharczyk wpadłw pole karne i stracił płkę na rzecz Możdżenia
  • 65'
    Bereszyński kapitalnie przeciął podanie kierowane do Pawłowskiego, ale po chwili faulował lechitę i niezłą okazję do dośrodkowania będą mieli rywale
  • 64'
    Niecelny strzał Hamalainena i od bramki rozpoczyna Kuciak
  • 62'
    Hamalainen łądnie urwał się na skrzydle, podał do Pawłowskiego, a jego strzał został zablokowany
  • 59'
    Kotorowski wypiąstkował dogranie z narożnika, ale do piłki doszedł Duda i obok bramki uderzył z dystansu
  • 58'
    Hamalainen uderzał na bramkę Kuciaka, ale Słowak znowu wyszedł z tego obronną ręką
  • 58'
    Rzut rożny dla Legii
  • 57'
    Teodorczyk pozbawiony piłki w polu karnym Legii
  • 56'
    29 749 kibiców zgromadziło się dziś przy Łazienkowskiej
  • 56'
    Kuciak wyłapał dogranie Pawłowskiego
  • 54'
    Dogranie Dudy łapie w ręce Kotorowski
  • 54'
    W miejsce Lovrencicsa wchodzi Claasen
  • 53'
    Gra toczy się obecnie w środku pola
  • 49'
    Dośrodkowanie z rzutu wolnego Kuciak wyłapał bardzo pewnie
  • 48'
    Kapitan Legii ukoronował swój setny występ w barwach naszego klubu golem! Chorwat posłał piłkę w lewo, Kotorowski poleciał w prawo
  • 47'
    1:0!!! Ivica Vrdoljak!!!
  • 46'
    Wydawało się, żę mamy rzut rożny, a... arbiter podyktował rzut karny dla Legii!
  • 46'
    Do piłki podchodzi Ivica Vrdoljak
  • 45+19'
    Rozpoczęła się druga połowa spotkania
  • 45+19'
    W Lechu po przerwie Możdżeń wszedł w miejsce Kędziory
  • 45+18'
    Obie ekipy wróciły na boisko
  • 45+3'
    Lovrencicspodał do Hamalainena przed pole karne, ten odefrał do Węgra, który oddał niecelny strzał
  • 45+3'
    Koniec pierwszej połowy, która kończy się bezbramkowym remisem
  • 45+2'
    Bereszyński próbował prostopadle podawać, ale Trałka dobrze przeciął zagranie
  • 45'
    Sędzia dolicza jeszcze trzy minuty
  • 44'
    Jodłowiec faulowany przez Linetty'iego, który po prostu na niego wskoczył. Legionista od razu wstał i odepchnął młodego lechitę, który przesadził z agresją. Sędzia obu graczy ukarał kartkami
  • 43'
    Saganowski powalony przed polem karnym, ale atbiter znowu nie widział faulu
  • 42'
    Kolejny korner dla Legii
  • 41'
    Hamalainen uderza zza pola karnego, ale lekko i tak, że Kuciak nie mógł odczuć zagrożenia
  • 41'
    Żyro traci piłkę przed "szesnastką" Kolejorza
  • 40'
    Legioniści ładnie utrzymali piłkę w boisku, ale podanie przeciął Kędziora i zaczynamy od autu na połowie Lecha
  • 39'
    Dośrodkowanie z narożnika boiska Brzyskiego ponownie wybite przez obrońców Lecha
  • 38'
    Kucharczyk prostopadle zagrał do Jodłowca, Kotorowski minął się z piłką, a pomocnik Legii został już zablokowany będąc tuż przy linii końcowej
  • 36'
    Żyro dobrze wrócił do obrony i przeciął podanie do Hamalainena
  • 35'
    Obie drużyny nie stwarzają sobie klarownych okazji do zdobycia bramek
  • 33'
    Szybko kontrę przeprowadzili rywale, ale piłka zakończyła swój lot w rękach Kuciaka
  • 33'
    Kędziora ukarany żółtą kartką
  • 32'
    Kucharczyk świetnie wyszedł do podania z głębi pola i wywalczył rzut rożny
  • 30'
    Bereszyński podbił piłkę głową i Lech ma rzut rożny
  • 30'
    Teodorczyk uderzał głową, ale niecelnie
  • 29'
    W środku pola faulowany Lovrencsics
  • 28'
    Kibice Lecha skupiają się przede wszystkim na obrażaniu Legii
  • 27'
    Kucharczyk dostał świetną piłkę w polu karnym, miał dużo czasu żeby dobrze ją sobie ustawić i ostatecznie lewą nogą posłał ją daleko od bramki
  • 26'
    Kotorowski dopadł do zgranej górą piłki i rozpoczyna grę z "szesnastki"
  • 26'
    Duże zamieszanie było pod polem karnym Lecha, ale ostatecznie Wołąkiewicz wykopując piłkę zdołał je wyjaśnić
  • 25'
    "Mistrz, mistrz, Legia mistrz" skandują kibice stołęcznego klubu na wszystkich trybunach
  • 24'
    Dośrodkowanie Brzyskiego przeleciało przez pole karne, ale nie trafiło do żadnego zawodnika. Legioniści nadal są jednak przy piłce
  • 23'
    Kucharczyk nabija Kędziorę i mamy róg
  • 21'
    Żyro dobrze przerzucił piłkę na drugą stronę, Kucharczyk zacentrował, a Kotorowski wypiąstkował futbolówkę
  • 21'
    Kuciak przed włąsnym polem karnym zażegnuje niebezpieczeństwo
  • 21'
  • 19'
    Kucharczyk ładnie wpadł w pole karne i uderzył w kierunku Kotorowskiego, ale sędzia zasygnalizował pozycję spaloną legionisty
  • 18'
    Kamiński skiksował i wybija piłkę znowu na róg
  • 18'
    Kotorowski wypiąstkował dośrodkowanie, uderzać z 35 metrów próbował Kucharczyk, ale futbolówka poleciała w stronę autu
  • 17'
    Brzyski wykonywał rzyt wolny, a już musi kopać piłkę z narożnika z kornera
  • 17'
    Sędzia wstrzymuje grę i uspokaja zawodników przepychających się w polu karnym
  • 17'
    Żółtą kartką ukarani zostali Henriquez oraz Rzeźniczak
  • 16'
    Kolejny stały fragment gry dla Legii
  • 15'
    Rzut wolny dla Legii
  • 15'
    Dośrodkowanie starał się wykonać Kucharczyk, ale piłka zatrzymała się na pierwszym obrońcy
  • 12'
    Dośrodkowanie Żyry wybite na aut
  • 12'
    Saganowski zabrał się z piłką w polu karnym i uderzył z ostrego kąta, ale futbolówka poszybowała obok bramki
  • 11'
    Toedorczyk uderza zza pola karnego, ale strzał był słaby i wleciał do koszyczka stworzonego przez Dusana Kuciaka
  • 10'
    Żyro do Vrdoljaka, a ten wycofuje piłkę, lecz Bereszyński był już w biegu i futbolówka wyleciała z ajego plecami na aut
  • 9'
    Pawłowski uderza z 16 metrów, ale Kuciak z łątwością broni niezbyt mocny strzał pomocnika Lecha
  • 7'
    Podanie Vrdoljaka przecięte przez Kamińskiego
  • 7'
    Saganowski pada przed polem karnym, ale sędzia nie widział faulu i nakazuje grać dalej
  • 5'
    Pawłowski wpadł w pole karne i chciał dograć w środek "szesnastki", ale dobrze zbalokował go Bereszyński
  • 3'
    Tym razem "Kucharz" dobrze zauważył Żyrę, którego dośrodkowanie na rzut rożny głową wybił Henriquez
  • 3'
    Dogranie Brzyskiego wybite, ale według arbitra faulowany w walce o piłkę był Trałka
  • 2'
  • 0
    Została zaprezentowana spektakularna oprawa na cały stadion! Wzbogacona została o świece dymne w barawach stołecznego klubu. Mecz chyba rozpocznie się jeszcze za chwilę, bo na razie nie widać połowy boiska ;-)
  • 0
    Legioniści odebrali puchar za mistrzostwo od MZPN-u, a Ivica Vrdoljak dostał koszulkę za 100 meczów w barawch Legii
  • 0
    Piłkarze wyszli już na boisko
  • 0
    17:55 - Oprawa ma hasło "Nasze jest mistrzostwo, potęga i chwała na wieki"
  • 0
    17:53 - Andrzej Wroński przekazał wój medal olimpijski do muzeum Legii Warszawa
  • 0
    17:51 - Kibice śpiewają "Sen o Warszawie"
  • 0
    17:50 - Obie ekipy zakończyły już rozgrzewkę
  • 0
    17:30 Witamy z Łazienkowskiej. Piłkarze obu ekip rozgrzewają się na płycie boiska. Kibice szykują wielką oprawę na trzy trybuny
Legia WarszawaLech Poznań
18'

18' Luis Henriquez

33'

33' Tomasz Kedziora

45'

45' Karol Linetty

48' Ivica Vrdoljak (k.)