4'
42'
73'
  • 90+6'
    Dziękujemy już za uwagę i zapraszamy na nasze pomeczowe materiały - zdjęcia oraz wypowiedzi trenerów i zawodników
  • 90+5'
    Nie był to wielki mecz, legioniści zagrali w eksperymentalnym składzie, ale wygrali i to jest najważniejsze
  • 90+4'
    Koniec meczu! Legia wygrywa 1:0 po bramce Michała Kucharczyka
  • 90+3'
    Piłkarze Pogoni przejęli piłkę, a na strzał ze skraju pola karnego zdecydował się Dąbrowski, ale futbolówka poszybowała wysoko nad bramką
  • 90+1'
    Gra toczy się teraz przede wszystkim w środku pola
  • 90'
    Przyjezdni dosyć spokojnie klepią kolejne podania i czekają na koniec spotkania
  • 90'
    Arbiter dolicza cztery minuty
  • 89'
    Kucharczyk do Saganowskiego, ale dobrze wrócił do obrony Murawski i przerwał akcję
  • 89'
    Kibice Pogoni dosyć tłumnie zaczynają już opuszczać trybuny
  • 88'
    Bereszyński do Saganowskiego, ten do Koseckiego, ale niski skrzydłowy naciskany przez rywala zagrał niecelnie
  • 87'
    W miejsce Dominika Kuna wchodzi Hernani
  • 86'
    Faul w środku pola, od rzutu wolnego grę wznawiają pogoniarze
  • 85'
    Robak pobiegł lewym skrzydłem i dośrodkował w pole karne, ale Kun nie zdołał zamknąć akcji
  • 85'
    Na skurcze zaczął narzekać Jakub Rzeźniczak, ale po szybkiej interwencji kolegów wstał gotowy do gry
  • 83'
    W Szczecinie jest naprawdę chłodno, ale kibice cały czas głośno dopingują Pogoń
  • 83'
    Golla niecelnie zagrywa do kolegów i Legia wznawia grę od autu
  • 81'
    Murayama uderzył w środek bramki, ale Jałocha skutecznie wybił piłkę na rzut rożny
  • 81'
    Dośrodkowanie Akahoshiego głową poza pole karne wyekspediował Jodłowiec
  • 80'
    Broź wykopał bezpańską piłkę na własnej połowy. Od autu zaczynają piłkarze Pogoni
  • 79'
    W miejsce Augusto wchodzi Tomasz Jodłowiec
  • 79'
    Rywale wybili piłę poza pole karne
  • 78'
    Augusto na skrzydło podał do Kucharczyka, a ten znowu poważnie zagroził Janukiewiczowi. Dobitkę Augusto zablokowali obrońcy, ale mamy jeszcze rzut rożny
  • 77'
    Rogalskiego zastępuje Bąk, a za Małeckiego wchodzi Murayama
  • 76'
    Kucharczyk został też ukarany żółtą kartką za zdjęcie koszulki
  • 76'
    Legioniści zatrzymują teraz rywali we własnym polu karnym
  • 76'
    Saganowski uderza z pola karnego, ale ponad poprzeczką
  • 74'
    Kucharczyk przejął piłkę jeszcze na własnej połowie, rywali mijał jak tyczki, aż dokładnym strzałem pokonał Janukiewicza
  • 73'
    1:0!!! Michał Kucharczyk!
  • 72'
    Broź fajnie wymienił kilka podań z kolegami, ale ostatecznie źle dośrodkował
  • 72'
    Rzut rożny dla gospodarzy
  • 69'
    Kosecki uderzał z pola karnego, ale znowu bardzo dobrze zachował się Janukiewicz
  • 69'
    Kun tak zagrał ciałem, że przepchnął Bereszyńskiego i z autu rozpocznie Pogoń
  • 69'
    Głową piłkę uderzał Robak, ale dobrze ustawiony Jałocha wyłapał futbolówkę
  • 67'
    Dąbrowski za mocno przerzucił piłkę na lewą flankę i od autu grę wznawiają przyjezdni
  • 67'
    Bereszyński próbował prostopadle podawać do Kucharczyka, ale tego uprzedził Frączczak
  • 66'
    Pogoniarze bez większych kłopotów rozbili kolejny atak stołecznej drużyny
  • 65'
    Kontra Pogoni, Kucharczyk dosyć bezpardonowo zastąpił dorgę Kunowi, ale sędzia nakazuje grać dalej. Z takiej decyzji nie był oczywiście zadowolony Dariusz Wdowczyk
  • 64'
    Kucharczyk dośrodkował w pole karne, ale Saganowski nie sięgnął piłki głową. Sędzia wskazał również, że Legii należy się korner
  • 64'
    Dośrodkowanie Pinto z narożnika pewnie zapane przez Janukiewicza
  • 63'
    Janukiewicz wyłapuje kolejne dośrodkowanie
  • 63'
    Kosecki zszedł do środka, ale zagrał wprost pod nogi Rogalskiego
  • 62'
    Broź zagrywał w pole karne, ale golkiper Pogoni dał sobie radę
  • 62'
    Małecki uderzał zza pola karnego z dosyć ostrego kąta, ale nie sprawił tą próbą zagrożenia dla bramki Jałochy
  • 61'
    Legioniści starają się dłużej rozgrywać piłkę
  • 60'
    W miejsce Henrika Ojamaa'y wchodzi Michał Kucharczyk, a Orlando Sa zastępuje Marek Saganowski
  • 58'
    Złe rozegranie rzutu wolnego i piłkę daleko od własnej "szesnastki" wybijają gospodarze
  • 57'
    Kosecki ponownie faulowany na wysokości pola karnego rywali. Chyba zabrakłoby palców u jednej ręki żeby zliczyć ile razy leżał już dzisiaj legionista
  • 55'
    Pinto blokuje podanie Murawskiego w środku pola
  • 55'
    Robak zagrywał w środek pola karnego z prawego skrzydła, ale dobrze interweniował Rzeźniczak
  • 54'
    Duet środkowych pomocników wygląda dzisiaj naprawdę przeciętnie. Pinto i Łukasik za bardzo się nie rozumieją - takie sprawiają wrażenie
  • 53'
    Bereszyński w pojedynku z Małeckim, od autu grę wznawiają gospodarze
  • 53'
    Ojamaa wyjaśnił sytuację wykopując futbolówkę na połowę Pogoni
  • 52'
    Kibice Pogoni rozrzucili konfetti oraz trochę serpentyn
  • 51'
    Jałocha wyłapuje dośrodkowanie
  • 51'
    Kosecki rozpędzał się i już prawie wbiegł w pole karne, ale w ostatniej chwili dobrze interweniował Dąbrowski
  • 50'
    Po chwili grę od bramki wznawia Jałocha
  • 50'
    Frączczak starał się zagrać za plecy legijnej defensywy, ale na posterunku był Broź
  • 49'
    Bereszyński starał się dojść do piłki przed linią końcową boiska, ale nie dał rady i od bramki rozpoczyna Janukiewicz
  • 49'
    Małecki podaje w środek pola karnego, a Rzeźniczak wybija piłkę na róg
  • 48'
    Ojamaa zagrywa do Koseckiego w pole karne, ale Golla zdołal uprzedzić szybkiego skrzydłowego Legii
  • 47'
    Astiz traci płkę przed polem karnym, ale strzał Murawskiego nie przyniósł skutku
  • 45+21'
    Rozpoczęła się druga część gry
  • 45+21'
    Mecz ogląda 11 248 widzów
  • 45+19'
    Obie ekipy wróciły na boisko
  • 45+1'
    Nic się już nie wydarzyło i arbiter zakończył pierwszą połowę. Na razie jest 0:0
  • 45'
    Kun zaczynał się rozpędzać w kierunku bramki Legii, ale dobrze piłkę zabrał mu Broź
  • 45'
    Arbiter doliczył minutę do czasu trwania pierwszej połowy
  • 44'
    Akahoshi płąsko wgrał piłkę w pole karne, tam mocny strzał oddał Kun, ale instynktownie futbolówkę odbił Jałocha
  • 44'
    Kosecki walczył z Dąbrowskim, a ten nie patyczkował się i wykopał piłkę prosto w trybuny
  • 42'
    Ładną akcję przeprowadzili teraz legioniści, którzy dłużej rozgrywali piłkę. Wszystko fajnie zainicjował Kosecki, a strzałem skończył Augusto, ale z bardzo dobrej strony pokazał się Janukiewicz, który z tego pojedynku wyszedł obronną ręką
  • 42'
    Tuż obok pola karnego Łukasik faulował rywala i został ukarany żółtą kartką
  • 40'
    Pinto zagrywa z wolnego do Łukasika, a ten... za bardzo nie wiedział o co chodzi, oddał rozpaczliwy strzał, ale stracił piłkę
  • 39'
    Za każdym razem gdy arbiter uznaje, że któryś z legionistów był faulowany, kibice Pogoni z trybuny krytej skandują "pajace, pajace"
  • 39'
    Na lewym skrzydle faulowany Orlando Sa, który stara się być aktywny
  • 38'
    Broź idealnie uprzedził Lewandowskiego i wślizgiem wybił na rzut rożny dośrodkowanie Frączczaka. Byłoby bardzo groźnie, bo Jałocha trochę źle poruszał się w bramce
  • 38'
    Znowu świetnie po rzucie rożnym interweniuje Rzeźniczak, który zażegnał niebezpieczeństwo
  • 38'
    Tym razem Łukasik faulowany w środku pola
  • 37'
    Od rzutu wolnego grę wznawiają gospodarze
  • 35'
    "Portowcy" szybko przechwytują futbolówkę
  • 35'
    Rzeźniczak świetnie w ostatniej chwili zażegnuje niebezpieczeństwo i wykopuje piłkę
  • 34'
    Robak fauluje Augusto na własnej połowie
  • 33'
    Łukasik odepchnięty w środku pola - faul dla Legii
  • 32'
    Kosecki ładnie przejął piłkę na skraju pola karnego rywali i zagrał na środek do niepilnowanego Sa, który uderzył, a golkiper rywali z trudem odbił strzał na rzut rożny
  • 32'
    Janukiewicz wypiąstkował dośrodkowanie
  • 31'
    Piłka po dośrodkowaniu została wybita przed pole karne
  • 30'
    Rogalski pociągnął akcję rywali na prawej stronie boiska, wpadł w pole karne i próbował dograć do Robaka, ale ostatecznie futbolówkę złapał Jałocha. Kibice domagali się rzutu karnego, bo ręką zagrywał niby jeden z legionistów
  • 30'
    Kosecki faulowany na wysokości pola karnego rywali
  • 30'
    Pinto dośrodkowuje z rzutu wolnego, a Dąbrowski wybija piłkę na róg. Portugalczyk biegnie do narożnika
  • 27'
    Według arbitra Augusto był faulowany na własnej połowie przez Akahoshiego
  • 26'
    Broź próbował prostopadle zagrywać do Sa, ale piłkę przeciął Golla
  • 25'
    Jałocha wypiąstkował dogranie Lewandowskiego w pole karne
  • 24'
    Pinto próbował zagrać na prawe skrzydło do Bereszyńskiego, ale tam głową piłkę w ręce Janukiewicza zgrał Małecki
  • 24'
    Łukasik na środku boiska fauluje Akahoshiego
  • 22'
    Kosecki na lewe skrzydło do Ojamaa'y, który chyba próbował dośrodkowywać piłkę, ale w rzeczywistości oddał strzał prosto w golkipera rywali
  • 20'
    Sa znalazł się w niezłej sytuacji, ale znowu od bramki rozpoczyna Janukiewicz
  • 19'
    Z dystansu uerzył Helio Pinto, ale nie był to strzał mogący jakkolwiek zagrozić bramce Pogoni
  • 18'
    W ciągu pierwszego kwadransa gry minimalnie częściej przy piłce byli gospodarze, którzy oddali też więcej strzałów
  • 17'
    Korner dla "Portowców"
  • 17'
    Piłka tuż przed bramką spadła na głowę Frączczaka, ale ten posłał futbolówkę nad poprzeczką
  • 16'
    Sektorówka została już zwinięta
  • 16'
    Tym razem "Rzeźnik" źle przerzucił piłkę i na wysokości pola karnego grę z autu wznowią przeciwnicy
  • 15'
    Rzeźniczak naciskany przez Robaka bardzo dobrze zażegnuje niebezpieczeństwo mijając rywala i wykopując futbolówkę w głąb pola karnego
  • 14'
    Kibice Pogoni zaprezentowali sektorówkę na długości całej trybuny oraz na wirażu kolejnej. Widzimy na niej napis "POGOŃ 1948"
  • 11'
    Bereszyński wpadł w pole karne i starał się zagrać piłkę w środek szesnastki, ale futbolówkę pewnie złapał Janukiewicz
  • 10'
    Sa odzyskuje futbolówkę i biegnie w stronę pola karnego rywali, ale przed nim czekał na niego Dąbrowski, który zabrał piłkę Portugalczykowi
  • 9'
    Sa powstrzymany przez Gollę, ale dosłownie chwilę później legioniści przechwytują futbolówkę
  • 8'
    Dąbrowski zdecydował się na przerzut piłki, ale ta po chwili znalazła się na aucie
  • 7'
    Frączczak bardzo dobrze dośrodkował w pole karne na głowę Marcina Robaka, który uderzył futbolówkę tuż pod poprzeczkę, ale Konrad Jałocha spokojnie odbił piłkę na róg
  • 7'
    Rzut wolny nie przyniósł skutku rywalom, którzy zybko wycofali grę na własną połowę
  • 5'
    Kosecki zabrał się z piłką, ale po chwili stracił równowagę i przy lekkim kontakcie z Lewandowskim upadł na murawę, ale o faulu nie mogło być mowy
  • 4'
    Pinto słabo wykonał rzut wolny i golkiper Pogoni po chwili złapał piłkę
  • 3'
    Kun zakręcił warszawskimi obrońcami, ale ostatecznie Kosecki wyjaśnił sytuację wykopując daleko piłkę
  • 3'
    Żółtą kartką za faul na Koseckim na prawym skrzydle ukarany został Dąbrowski
  • 2'
    Akahoshi wycięty przez Łukasika i rywale wznowią grę od rzutu wolnego
  • 1'
    Jałocha daleko wykopuje piłkę, ale Frączczak zażegnuje niebezpieczeństwo
  • 0
    Za moment początek spotkania
  • 0
  • 0
    Obie ekipy wychodzą na boisko. Gracze Pogoni zrobili szpaler na powitanie mistrzów Polski
  • 0
    W dzisiejszym spotkaniu w barwach Legii zadebiutuje Konrad Jałocha
  • 0
    Na trybunach pojawił się Kamil Grosicki - były zawodnik Legii i Pogoni, który obecnie gra w Rennes
  • 0
    W trakcie dzisiejszego meczu ma zostać rozwinięta największa sektorówka w historii
  • 0
    Oto skład Legii: Jałocha - Bereszyński, Rzeźniczak, Astiz, Broź - Ojamaa, Łukasik, Pinto, Augusto, Kosecki - Sa.
  • 0
    20:00 - Witamy ze stadionu Pogoni. O godzinie 20:30 rozpocznie się spotkanie z Legią