Piłkarze Legii w ofensywie byli dziś wyjątkowo nieporadni, Ruch zaś świetnie był świetnie zorganizowany
  • 90+6'
    Koniec meczu. Ruch wygrał 2:1
  • 90+5'
    Zamieszanie w polu karnym Legii, do strzału zbierał się Zieńczuk, ale w ostatniej chwili akcję przerwał Jodłowiec. Szkoda, że nie udało się wyprowadzić kontry
  • 90+5'
    Na boisku teraz leży Sadlok. Sędzia pozwoli zagrać Legii jeszcze jedną akcję
  • 90+4'
    Od bramki Kamiński, wydaje się, że nic już się na Ł3 nie zmieni
  • 90+3'
    Ostatnie podrygi Legii, Brzyski w kierunku Sa, ale Ruch broniący się całą jedenastką wybija piłkę
  • 90+2'
    Gigolev zmienił Dziwniela
  • 90'
    Ponad 50 metrów z piłką przebiegł Szyndrowski zanim legioniści zabrali mu piłkę
  • 90'
    Ależ szansę miał Żyro. Wrzucał Radović, Żyro nie był pilnowany, ale jego strzał głową znacznie minął bramkę Kamińskiego
  • 89'
    Vrdoljak przerzucał piłkę na drugą stronę boiska, ale Zieńczuk grę zagraniem piłki ręką za co otrzymał żółtą kartkę
  • 88'
    Ładnie na wolne pole wybiegał Bereszyński, co dostrzegł Saganowski, jednak napastnik Legii zagrał piłkę za mocno
  • 87'
    Żyro szykował się do strzału z 17 metrów, jednak zmienił decyzję, chciał ograć obrońcę i wyjść na czystą pozycję. Stracił piłkę
  • 87'
    Włodyka zmienia Kuświka
  • 86'
    Saganowski tyłem do bramki zagrywa do Bereszyńskiego, ten chwilę czeka i wrzuca w pole karne. Piąstkuje Kamiński
  • 85'
    Saganowski zakręcił Stawarczykiem i oddał strzał, który blokował Maliowski. Kolejny korner dla Legii
  • 83'
    Sa zgrywa do Sagana, ten w pojedynku z Sadlokiem fauluje obrońcę Ruchu
  • 83'
    Jankowski za Babiarza
  • 82'
    Saganowski otoczny przez dwóch zawodników gości. Rzut wolny z bocznego sektora boiska
  • 81'
    Radović do Żyry, który popełnia błąd techniczny i traci futbolówkę
  • 79'
    Brzyski dorzucał w pole karne, wydawało się, że Malinowski wybije piłkę, ale popełnia błąd, którego nie spodziewał się Sa. Portugalczyk starał się jednak oddać strzał, ale był spóźniony
  • 78'
    Teraz Szyndrowski otrzymał żółty kartonik za faul na Orlando Sa
  • 77'
    Brzyski znakomicie przerwał groźnie zapowiadającą się akcję Ruchu
  • 77'
    Nerwowo przy Ł3. Saganowski starł się z Sadlokiem za co otrzymał żółtą kartkę
  • 76'
    Sadlok powalił Bereszyńskiego. Będzie wrzutka Brzyskiego z bocznego sektora boiska
  • 75'
    Żyro powoli rozgrywał akcję, dostrzegł w końcu Radovicia, który był na lini 16 metrów. Serb strzelił płasko, obok słupka, nie do obrony
  • 74'
    Bramka dla Legii! Radović
  • 72'
    Vrdoljak nie zagra w kolejnym spotkaniu
  • 71'
    Żyro bez trudu minął Szyndrowskiego i miękko wrzucił piłkę do Sa. Bezbłędnie Stawarczyk przerywa akcję
  • 71'
    Vrdoljak ukarany za faul na Babiarzu
  • 69'
    Jodłowiec do "Beresia", ten piętką odgrywa do "Jodły", który jednak nie zdołał oddać strzału. Legia natychmiast wykonała rzut rożny, ale bez większego zagrożenia
  • 68'
    Radović w kierunku Sa, ten chciał zgrać do Saganowskiego, obrońcy Ruchu na posterunku
  • 67'
    Legia dziś wyjątkowo nieporadnie w ataku
  • 67'
    Starzyński piętą wypuszcza Kuświka, który jednak na spalonym
  • 66'
    W polu karnym Bereszyński minął Sadloka i wycofał do Saganowskiego, który nie w dobrej sytuacji nie zdołał oddać jednak strzału
  • 65'
    Na papierze ustawienie Legii prezentuje się w tym momencie ultraofensywnie. Radovic na prawym skrzydle, Żyro na lewym, w ataku "Sagan" i Sa
  • 65'
    Ukarany Babiarz
  • 64'
    Orlando Sa zastępuje Michała Kucharczyka
  • 62'
    Przegrywamy 2:0. Rzut rożny, Stawarczyk urwał się piłkarzom Legii i umieścił piłkę w bramce strzałem głową
  • 61'
    Zieńczuk w polu karnym miał trochę miejsca i oddał techniczny strzał. Kapitalnie Kuciak! Rzut rożny dla gości
  • 60'
    Bereszyński wpadł w pole karne pomiędzy rywalami po czym padł na ziemie. Sędzia niewzruszony. Gramy dalej
  • 59'
    Saganowski zastąpił Dudę i już w pierwszym kontakcie z piłką oddał niecelny strzał głową. Oby "Saganowi" udało się wejść dziś do klubu "100"
  • 58'
    Bardzo mocne dośrodkowanie Brzyskiego, wydawało się, że "Jodła" będzie strzelał, ale w ostatniej chwili obrońcy wybili piłkę na rzut rożny
  • 56'
    Żyro odebrał piłkę na 16. metrze Babiarzowi, już szykował się do strzału, ale... sędzia odgwizdał kolejny faul
  • 55'
    Rzeźniczak faulował w ataku Sadloka. Decyzja ta nie podoba się kibicom, bo Bereszyński przejąłby piłkę i byłby w dobrej sytuacji
  • 54'
    Świetne uderzenie Żyry z linii pola karnego końcami palców broni Kamiński. Nareszcie coś dzieje się pod bramką Ruchu
  • 53'
    Brzyski w pole karne do Żyry, ten zgrywał do Dudy, który nie doszedł do piłki
  • 52'
    Niepilnowany Kucharczyk oddał strzał z ok. 25 metrów. Niecelnie.
  • 51'
    Bereszyński ładnie ograł Sadloka, ale według sędziego liniowego wyszedł z piłką poza linie końcową
  • 50'
    27 500 kibiców ogląda dzisiejsze spotkanie przy Ł3
  • 49'
    Brzyski w pole karne do Żyry, ten obrócił się i strzelił. Piłka została zablokowano, ponadto sędzia odgwizdał zagranie ręką
  • 47'
    W zamieszaniu w środku pola ucierpiał Babiarz, który utykając udaje się poza boisko
  • 46'
    Strzał z trudnej pozycji Zieńczuka. Wysoooko nad bramką
  • 45+19'
  • 45+18'
    Mistrzowie Polski już na boisku, za moment początek 2. połowy. Oby lepszej!
  • 45+3'
    Koniec 1. połowy
  • 45+2'
    Brzyski z rzutu wolnego z boku pola karnego, do piłki wyskakiwali zarówno Jodłowiec, jak i Rzeźniczak, ale żaden z nich, choć obaj byli blisko, nie potrafił sięgnąć piłki i skierować jej do siatki
  • 45'
    Zieńczuk zrobił kółeczko w pobliżu narożnika i wrzucił piłkę w pole karne. Astiz wybił ją wprost do Babiarza, ale ten w przyjęciu piłki pomagał sobie ręką
  • 45'
    Sędzia doliczył dwie minuty
  • 43'
    To nie jest mistrzowskie spotkanie w wykonaniu Legii. Przed chwilą złe dośrodkowanie Jodłowca
  • 41'
    Jodłowiec do Bereszyńskiego, ten do Żyry, który wyprzedził rywala i upadł w polu karnym. Sędzia nie podyktował karnego
  • 37'
    Legia dziś nie napiera jak zwykle. Nasi piłkarze popełniają sporo indywidualnych błędów - tak jak teraz Duda, który stracił piłkę
  • 37'
    Niecelne zagranie do Kucharczyka, od bramki Kamiński
  • 36'
    Brzyski do Radovicia, ten do tyłu do Żyry, który wypatrzył Bereszyńskiego, który niecelnie strzelał
  • 35'
    Strzał Babiarza z rogu pola karnego minął bramkę Legii
  • 30'
    Rzut karny dla Ruchu. Po rzucie rożnym piłką wpadła pod nogi Bereszyńskiego, który się przewrócił i w zamieszaniu najprawdopodobniej dotknął piłkę ręką
  • 30'
    Filip Starzyński z karnego
  • 29'
    Odpowiedź Kuświka, strzał zablokowany przez obronę Legii. Rzut rożny
  • 28'
    Żyro znakomicie do Kucharczyka, ten zamiast dośrodkować z lewej nogi, przełożył piłkę na prawą i stracił futbolówkę...
  • 27'
    Kolejny raz swoją sytuację miał Kucharczyk, tym razem strzelał głową po długim podaniu od Jodłowca. Kolejny raz nieskutecznie
  • 26'
    Legia bliska bramki. Żyro świetnie utrzymał się przy piłce i zagrał do Radovicia, który w polu karnym wypatrzył Kucharczyka. Skrzydłowy Legii rzucił się wślizgiem do trudnej piłki i tylko nieznacznie się pomylił.
  • 24'
    Strzał Babiarza z ostrego kąta Kuciak odprowadził wzrokiem
  • 24'
    Atmosfera na trybunach bardzo gorąca, mecz jednak jak na razie kiepski
  • 23'
    Prostopadłe zagranie Starzyńskiego do Zieńczuka przerwane przez Brzyskiego
  • 22'
    Zieńczuk ucierpiał w starciu z Kucharczykiem. Gra wznowiona
  • 20'
    Teraz zaś zbyt mocne zagranie Jodłowca do Kucharczyka. Mogło być groźnie
  • 19'
    Duda ładnie chciał wypuścić Żyrę, ale niestety jego podanie bardzo niecelne
  • 18'
    Dziwniel ucierpiał w starciu. Piłkarz jest opatrywany poza boiskiem
  • 17'
    Bereszyński świetnie w pole karne do Radovicia, ten - mając bardzo dobrą pozycję do strzału - potknął się na piłce
  • 16'
    Faulowany w środku Jodłowiec
  • 15'
    Rzut wolny blisko prawego narożnika - Brzyski w pole karne, głową strzelał Rzeźniczak, ale niegroźnie
  • 14'
    Kapitalnie Vrdoljak do urywającego się Radovicia. Serb przyjął piłkę klatką, ale dobrze wyszedł z bramki Kamiński
  • 14'
    Prawym skrzydłem przedzierał się Bereszyński. Legia bardzo powoli zdobywa pole. Ruch jest dobrze zorganizowany w defensywie
  • 13'
    Zieńczuk w kierunku Kuświka, jednak jego podanie przerywa Astiz
  • 12'
    Brzyski w pojedynku z Zieńczukiem wybija piłkę. Gra przeniosła się do środka pola
  • 10'
    Brzyski łatwo traci piłkę, przejmuje ją Zieńczuk, który został powalony przez Vrdoljaka. Sędzia Marciniak przerywa grę
  • 10'
    Zieńczuk podnosi się z murawy bardzo powoli
  • 9'
    "Radko" za lekko do Brzyskiego, piłkę na aut wybija Malinowski
  • 8'
    Rzeźniczak wygrywa pojedynek ze Starzyńskim
  • 8'
    Płaska piłka w pole karne Legii, ale Kuciak kontroluje piłkę i odprowadza ją wzrokiem za linię końcową
  • 8'
    Trzeba przyznać, że komplet na trybunach wygląda i brzmi imponująco
  • 7'
    Zagranie w kierunku Kucharczyka, ten w pojedynku powietrznym z bramkarzem Ruchu został trafiony pięścią
  • 7'
    Zawodnik Legii ledwo, ale jednak podnosi się z murawy
  • 6'
    Wybicie Kuciaka trafia w ręce bramkarza Ruchu - Krzysztofa Kamińskiego
  • 6'
    Świetna "klepka" piłkarzy Ruchu, ale ostatecznie przejął piłkę Duda
  • 5'
    Ofiarnie Brzyski do Kucharczyka, ten otoczony przez dwóch zawodników traci piłkę, ale aut dla Legii
  • 5'
    Strzał Żyry z 20. metra, piłka odbiła się od któregoś z zawodników Ruchu. Korner
  • 4'
    Starzyński do Dziwniela, ten wrzucał w pole karne, ale Legia przejęła piłkę
  • 3'
    Ajjj, Legia blisko bramki. Wrzucał Brzyski, piłkę musnął Jodłowiec, dopadł do niej jeszcze Rzeźniczak, ale jego strzał ze wślizgu minął bramkę gości
  • 2'
    Vrdoljak do Brzyskiego, ten popędził do linii i dośrodkował. Rzut rożny po interwencji piłkarza Ruchu
  • 1'
    Brzyski w kierunku Kucharczyka, ale piłkę przejmują goście. Nie potrafili utrzymać się przy piłce i od bramki Kuciak
  • 0
    Początek spotkania!
  • 0
    15:29 Obie ekipy już na boisku. Piłkarze Ruchu zrobili szpaler dla 11. krotnych Mistrzów Polski
  • 0
    15:22 Nieobecni dziś w składzie piłkarze Legii zrobili rundę honorową. Czas na "Sen o Warszawie"
  • 0
    15:07 Witamy z Ł3. Dziś piłkarze Legii chcą postawić kropkę nad "i" i godnie przywitać się z kolejnym tytułem mistrzowskim
Legia WarszawaRuch Chorzów
30'

30' Filip Starzyński

62'

62' Piotr Stawarczyk

66'

66' Bartłomiej Babiarz

79'

79' Marek Szyndrowski