Sparingi 2013/2014 - Mecz kontrolne zima

07-02-2014 19:00
11'
39'
  • 90+2'
    Słabo wyglądali piłkarze Legii w sparingu z Otelulem, a zagrali w zestawienu zbliżonym do tego, jakie ujrzymy za tydzień z Koroną Kielce. Jutro mecz kontrolny z Dynamem Kijów o 16:30. Zapraszamy na nasze relacje.
  • 90+1'
    Ojamaa próbował dryblować przed polem karnym ale stracił piłkę
  • 90+1'
    Koniec meczu. Legia przegrywa z Otelulem 0:2
  • 90'
    Jeszcze jedna zmiana - za Marquinhos w Otelulu wszedł Bogdan Gavrila
  • 87'
    Przypadkowo 30 od bramki piłka trafiła do Guilherme, ten świetnie obsłużył Ojamę, który strzelił z prawej nogi tuż przy słupku, ale bramkarz obronił
  • 87'
    Ojamaa gra teraz jako napastnik, Augusto na lewej
  • 84'
    Zmiany w Otelulu - za Astafei wszedł Ioan Filip, a za Prestia Enes Sipović
  • 82'
    Wiele błędów w środku pola z obu stron, gra toczy się głównie w środku pola
  • 79'
    Otelul miał rzut wolny, ale Brzyski przejął piłkę i wypuścił lewa stroną Ojamę, który próbował lewą nogą zagrać do Pinto. Ale niedokładnie i po chwili Helio ratował się faulem.
  • 77'
    Za Radovicia wszedł Helio Pinto
  • 76'
    Dwie minuty temu była zmiana Dwaliszwilego zastąpił Raphael Augusto
  • 76'
    Guilherme w narożniku boiska zagrywał pięta do Bereszyńskiego ale obrońca wybił na aut
  • 74'
    Łukasik przerzucił do Brzyskiego, ten dośrodkował w pole karne, ale piłka trafiła na głowę rywala i tylko rzut rożny dla Legii
  • 74'
    Z kornera Brzyski podaje na wysokość pierwszego obrońcy
  • 73'
    Astafei wpadł w pole karne, w ostatniej chwili Dossa Junior wybił mu piłkę wślizgiem
  • 69'
    Większość akcji wygląda według schematu: przechwyt, podanie, podanie, strata...
  • 69'
    Brzyski zagrywał do Ojamy, ten odgrywał piętą i ... strata
  • 68'
    Rumuni zaś są jakby przyczajeni, nie spieszą się, a jeśli już wychodzą z akcją to jest ona składna i przemyślana
  • 67'
    Legia w ostatnich minutach ma delikatną przewagę optyczną, ale kompletnie nic z niej nie wynika, legioniści nawet nie dochodzą do pola karnego
  • 65'
    Giurgiu oszukał Łukasika, będąc na wprost bramki zagrał do Tudorie, ale Bereszyński nie pozwolił na oddanie strzału
  • 64'
    Skąd my to znamy - o dobrych akcjach Legii znów decydują tylko indywidualne umiejętności
  • 63'
    Akcja Rado, który jakby dostał nadziei w związku z wejściem Gui, drybling Rado, podanie z 16 metrów do Brazylijczyka, ale nowemu nabytkowi Legii piłka zaplątała się miedzy nogami i strata
  • 61'
    Brzyski próbował dryblingu, ale przekombinował i stracił piłkę. Wkurzył się i sfaulował rywala. Wolny dla Otelulu
  • 61'
    zmiana w Legii za Kucharczyka pojawia się Guilherme
  • 59'
    Szybka akcja Astafei, ktory uderzal z 16 metrów, ale niecelnie
  • 58'
    Znów Brzyski do Dossy, piłka trafiła jeszcze pod nogi Kucharczyka, ale uderzenie zza pola karnego poszybowało 2 metry nad bramką
  • 57'
    Sirghi faulował Dwaliszwilego, pchnął go na 30 metrze
  • 56'
    Legia przycisnęła. Ponownie Ojamaa szaleje z lewej strony, ale w polu karnym nikogo z kolegów.
  • 55'
    znów zagrywał Brzyski, ale piłka zbyt nisko zagrana padła łupem defensywy Otelulu
  • 54'
    Brzyski dośrodkował z rzutu wolnego, Dossa Junior wyskoczył najwyżej, ale i tak sędzia pokazał pozycją spaloną
  • 54'
    Ojamaa faulowany na 16 metrze, z boku pola karnego
  • 53'
    Dwaliszwili przejął piłkę na 30 metrze, po chwili został sfaulowany
  • 52'
    Rado do Kucharczyka i... Rado tylko soczyście zaklął
  • 52'
    Kucharczyk dośrodkował z prawego skrzydła, jeden z obrońców Otelulu się potknął, ale i tak nikt nie doszedł do piłki
  • 51'
    Poprzednie spostrzeżenie o odważnej grze było chyba przedwczesne. Teraz trwa desperacka obrona i wybijanie piłki byle do przodu
  • 50'
    Legia gra trochę odważniej, większą ilością graczy rusza do przodu
  • 47'
    Akcja lewą stroną Otelulu, ale niedokładnie w pole karne i kontra, faulowany na środku Radović
  • 46'
    Bereszyński wywalczył aut, ale po chwili zagrał niedokładnie i piłka dla rywala
  • 45+15'
    Rumuni rozpoczęli od środka
  • 45+14'
    Oba zespoły już na swoich połowach, za chwilę początek drugiej połowy meczu
  • 45+10'
    Na trybunach m.in Michał Żewłakow, Dominik Ebebenge, Bogusław Leśnodorski, Jakub Szumielewicz i Jacek Mazurek.
  • 45+9'
    Legia gra bez pomysłu i stylu, niby więcej akcji skrzydłami, ale nic z tego nie wychodzi. Dwaliszwili jest zbyt wolny i czytelny, więc nasze żądło nie jest zbyt groźne.
  • 45'
    Na razie oglądając grę Legii nie ma wielu powodów do optymizmu. Koniec pierwszej połowy meczu
  • 44'
    Rado zagrywał do Ojamy, ale piłka wybita na aut spod nóg Henrika
  • 43'
    Radović płasko do Dwaliszwilego, ale za mocno i Gruzin wyrzucony do boku
  • 42'
    Vrdoljak faulował w środku pola, wolny dla rywali
  • 40'
    Astafei znalazł w polu karnym Marquinosa, a ten płaskim uderzeniem po ziemi pokonał Kuciaka.
  • 38'
    Dwaliszwili do spółki z Radoviciem tracą piłkę, nie najlepiej układa się ich współpraca
  • 38'
    Przegrywamy 0:2
  • 36'
    Rzut wolny dla Legii, Brzyski dośrodkowywał na głowę Dossy Juniora i bramka. A jednak nie, sędzia dopatrzył się spalonego
  • 35'
    Zbyt mocna piłka do Dwaliszwilego i od bramki zaczną Rumuni
  • 34'
    Radović wywalczył rzut rożny... ale sędzia był innego zdania
  • 32'
    Ojama znów z prawego skrzydła wypuścił Dwaliszwilego, było blisko sytuacji sam na sam z bramkarzem, ale Lado przegrał biegowy z rywalem Po chwili brzyski uderzyl zza naroznika pola karnego baaaaaardzo niecelnie
  • 32'
    Ojaama gra na lewym skrzydle, ale często zmienia strony
  • 29'
    Legia zaczęła przeważać, są już więcej niż trzy celne podania z rzędu, ale nie przekłada się to na dogodne okazje podbramkowe.
  • 28'
    Brzyski zagrywał do Radovicia, ten atakowany przez kilku graczy stracił jednak piłkę
  • 27'
    Dusan długa piłka do Dwaliszwilego, ten wywalczył aut. Po chwili piłka z autu trafiła do Vrdoljaka, ale strzał kapitana baaaardzo niecelny
  • 26'
    Astafei uderzał po ziemi mocno z 12 metrów, ale świetnie Kuciak
  • 24'
    Teraz Vrdoljak głowa zażegnał niebezpieczeństwa, trzeba przyznać, że rzuty rożne Rumunów są bardzo groźne.
  • 23'
    Dośrodkowanie, Dossa wybija piłkę głową o i znów róg dla Rumunów
  • 22'
    Z kornera nic nie wyszło i już akcja Rumunów i... rzut rożny dla Otelulu
  • 21'
    Na prawym skrzydle Ojama świetnie po ziemi zagrał na 11 metr do Dwaliszwilego, ale ten zbyt długo przyjmował piłkę, doskoczyło trzech rywali i wybili futbolówkę
  • 21'
    Brzyski urwał się lewym skrzydłem, silnie zagrał w kierunku Dwaliszwilego, ale obrońcy wybili na rzut rożny
  • 19'
    Legioniści mają problem z wymianą trzech dokładnych podań, mają inicjatywę i częściej kreują grę
  • 18'
    Sirghi wyleciał za boisko na beton i zwijał się z bólu ale wstał i już wrócił do gry
  • 17'
    Na razie słabo wygląda gra Legii, Vrdoljak zagrywał głową do Dwaliszwilego ale Gruzin nie opanował piłki
  • 15'
    Faulował Vrdoljak 30 metrów od bramki. Po chwili było groźne dośrodkowanie, ale nikt nie przeciął lotu piłki
  • 13'
    Łukasik z autu do Vrdoljaka, ten zagrywa na drugie skrzydło do wychodzącego Bereszyńskiego ale za mocno i od bramki Rumuni
  • 12'
    Na rzut rożny piłkę wybił Tomasz Brzyski. Dośrodkowanie na bramkę strzałem w prawy dolny róg zamienił Sirghi
  • 11'
    Przegrywamy 0:1
  • 9'
    Legia próbuje często grać skrzydłami, ale czyni to niedokładnie
  • 9'
    Astafei źle przyjął piłkę i całe szczęście, gdyby to zrobił dobrze byłby sam przed Kuciakiem
  • 8'
    Długie przerzut do Bereszyńskiego, ten zauważył Kucharczyka, ale piłka po zagraniu Beresia wyszła na aut
  • 8'
    Dwaliszwili próbował zagrywać do Radovicia, ale nie włożył w zagranie wystarczających sił
  • 5'
    Kucharczyk zagrał na 16 metr do Dwaliszwilego, ale Gruzin na pozycji spalonej
  • 3'
    Dobra próba wypuszczenia w pojedynek biegowy Ojamy, ale odrobinę niedokładne podanie
  • 2'
    Zza stadionu dobiega specyficzna muzyka, trwa jakiś festyn
  • 1'