Tarnowski uderza z dystansu, ale piłka odbiła sie od Alana i róg dla gości
    Dośrodkowanie głową wybił Alan
  • 84'
    Skaba dobrze interweniował i rzut rożny mają piłkarze Dolcanu
  • 83'
    Leszczyński minął Araka przed polem karnym i fatalnie zagrał pod nogi Pinto, a Portugalczyk świetnym lobem pokonał golkipera rywali
  • 82'
    Pinto pada w środku pola, ale sędzia każe grać dalej
  • 82'
    3:1! Helio Pinto
  • 80'
    Grę od bramki wznawia Wojciech Skaba po strzale Tarnowskiego
  • 79'
    Legia strzela gola po płaskim dograniu Brozia z prawej strony boiska do piłki wślizgiem ruszyli Arak i obrońca Dolcanu Rafał Zembrowski. To zawodnik Dolcanu był szybszy i umieścił piłkę w siatce.
  • 78'
    2:1!
  • 76'
    Za Osolińskiego wszedł Bazler, za Długołęckiego wszedł Zembrowski, a za Matuszka wszedł Łuszkiewicz
  • 75'
    Broź ostro fauluje w środku pola, ale arbiter nie dał nawet żółtej kartki
  • 75'
    Tarnowski mocno z ostrego kąta, ale broni Skaba
  • 74'
    Alan uderzył głową po dograniu Pinto. Było groźnie i mamy jeszcze róg
  • 74'
    Dośrodkowanie Pinto z narożnika wyłapane przez bramkarza Dolcanu
  • 73'
    Rzut wolny dla Legii ze skraju pola karnego
  • 72'
    Kurowski do Brozia, ale ten zatrzymany pod linią końcową
  • 71'
    Wiśniewski uderza wysoko ponad poprzeczką
  • 70'
    Wiśniewski do Tarnowskiego, ale ten traci piłkę na rzecz Kurowskiego, który sam został po chwili zatrzymany na skrzydle
  • 70'
    Rzut wolny dla rywali
  • 68'
    Efir uruchomił Jagiełłę, który odegrał do napastnika, ale zablokowali go obrońcy. Po chwili piłka trafiła na 11 metrze do Araka, a ten mając przed sobą tylko bramkarza, minimalnie przestrzelił
  • 68'
    Tomasiewicz za Łukasika
  • 66'
    Goście szybko zażegnali niebezpieczeństwo
  • 66'
    Guilherme zatrzymany przy linii bocznej, od bramki rozpoczyna Leszczyński
  • 65'
    Wawrzyniak główkował w polu karnym, ale piłkę błyskawicznie wybił Tarnowski
  • 65'
    Kolejny rzut wolny dla Legii - przy piłce Pinto
  • 64'
    Jagiełło powalony przez Tarnowskiego. Rzut wolny dla Legii
  • 62'
    Guilherme ponownie opatrywany przez lekarzy
  • 62'
    Na spalonym Wiśniewski
  • 60'
    Zmiany w Legii. Arak za Dwaliszwilego oraz Kurowski za Kalinkowskiego
  • 60'
    Guilherme starał się podać do Jagiełły, ale Długołęcki zatrzymał piłkę
  • 59'
    Tarnowski pomknął prawą stroną i płąsko dograł do Piesia, który przestrzelił
  • 58'
    Wawrzyniak do Dwaliszwilego, a ten odgrywa do rywala
  • 56'
    Korner dla Dolcanu
  • 55'
    Guilherme prostopadle do Efira, ale ten nie dał rady dojść do piłki
  • 55'
    Jagiełło próbował dośrodkować piłkę, ale nie dał rady i od bramki zaczyna Leszczyński
  • 54'
    Groźnie było po rzucie wolnym z boku pola karnego, ale ostatecznie z zagrożeniem poradził sobie Leszczyński
  • 51'
    Guilherme w środku pola prostopadle zagrał do wbiegającego Jagiełły, ale nawet szybki skrzydłowy był zbyt wolny, aby dojść do tego podania
  • 49'
    Wawrzyniak dośrodkował po rozegraniu piłki z Jagiełłą, ale Mazek wybił piłkę głową
  • 48'
    Zmiany w Dolcanie: Mazek za Sierpinę, Jakubik za Matuszczyka, Tarnowski za Swierblewskiego, Wiśniewski za Łuszkiewicza
  • 48'
    Rozgrzewają się legioniści, którzy mecz rozpoczęli na ławce rezerwowych
  • 46'
    Legia z jedną zmianą - Jałochę zastąpił Skaba, w Dolcanie były zmiany, wkrótce o nich poinformujemy
  • 46'
    Pinto miał rzut wolny, ale szybko piłkę wybili obrońcy
  • 45+10'
    Druga połowa rozpoczęta
  • 45'
    Na spalonym Zjawiński
  • 45'
    Koniec pierwszej połowy
  • 44'
    Sierpina popędził lewym skrzydłem, ale ostatecznie od bramki rozpoczyna Konrad Jałocha
  • 44'
    Guilherme, który już powrócił na boisko, zagrywa ręką w środku pola
  • 42'
    Dośrodkowanie zatrzymało się na pierwszym obrońcy rywali
  • 42'
    Guilherme leży na boisku po starciu z rywalem
  • 41'
    Rzut wolny dla Legii
  • 39'
    Guilherme zszedł do środka z prawego skrzydła i uderzył minimalnie obok bramki
  • 38'
    1:1 Jakub Wawrzyniak
  • 38'
    Dwaliszwili minął rywala w polu karnym, wreszcie odegrał na szósty metr do Wawrzyniaka, który wpakował piłkę do siatki
  • 37'
    Dwaliszwili w ostatniej chwili pozbawiony piłki
  • 37'
    Jałocha krótkim podaniem wznawia grę
  • 36'
    Alan świetnym wślizgiem zatrzymuje Zjawińskiego
  • 34'
    Kalinkowski skutecznie stopuje podanie Zjawińskiego
  • 34'
    Piesio mocno z dystansu, ale tuż obok słupka bramki strzeżonej przez Jałochę
  • 33'
    Alan próbował przeciąć piłkę, ale sprawił jedynie, że Piesio źle zagrał, a futbolówkę przejął w środku pola Kalinkowski
  • 32'
    Pinto prostopadle do Jagiełły, ale uprzedza go Leszczyński
  • 30'
    Sierpina dośrodkował na głowę Świerblewskiego, ale ten uderzył obok bramki
  • 29'
    Broź wybija dośrodkowanie w pole karne
  • 28'
    Dośrodkowanie Wawrzyniaka wyłapane przez bramkarza
  • 28'
    Guilherme ponownie dobrze wrócił do defensywy i zatrzymał Piesia
  • 26'
    Jagiełło zablokowany pod linią końcową - mamy róg
  • 25'
    Dośrodkowanie Pinto wybite przez obrońcę
  • 25'
    Mocne dogranie Jagiełł w pole karne dosyć spokojnie wyłapał Leszczyński
  • 24'
    Kalinkowski uderzał nad bramką
  • 23'
    Wawrzyniak zablokowany na lewej flance
  • 22'
    Łukasik wzięty w kleszcze i powalony w środku pola
  • 21'
  • 20'
    Róg dla Legii
  • 20'
    Piłka mija wszystkich legionistów i zostaje wykopana daleko od bramki Leszczyńskiego
  • 19'
    Świerblewski zgrywał piłkę do środka, ale najszybciej doszedł do niej Jałocha
  • 19'
    Broź faulowany przez Sierpinę w środku pola
  • 19'
    Broź upada w okolicach pola karnego, ale arbiter nakazuje grać dalej
  • 18'
    Łuszkiewicz do Piesia, ale długa piłka była zbyt mocna i opuściła boisko
  • 16'
    Piesio prostopadle do Zjawińskiego, ale Alan przeciął podanie
  • 15'
    Guilherme dobrze wrócił do obrony i powstrzymał Sierpinę
  • 15'
    Kalinkowski faulowany przez Świerblewskiego
  • 14'
    Łukasik przerzuca piłkę na prawą stronę boiska - legioniści powoli konstruują atak pozycyjny
  • 14'
    Guilherme prostopadle do Dwaliszwilego, ale od bramki zacznie Leszczyński, gdyż za mocne zagranie opuściło boisko
  • 12'
    Rzut wolny dla Legii, ale po dośrodkowaniu nie było żadnego zagrożenia
  • 11'
    Świerblewski chyba dośrodkowywał, ale ostatecznie przelobował Jałochę i zdobył ładną bramkę
  • 10'
  • 10'
    Pinto z ostrego kąta zbyt lekko, wprost w ręce Leszczyńskiego
  • 10'
    0:1 Damian Świerblewski
  • 8'
    Jałocha głową wybija piłkę przed polem karnym, potem asekurował go Alan Fialho, który zatrzymał Zjawińskiego, który przejął piłkę
  • 7'
    Bardzo groźnie uderzył Guilherme, Leszczyński odbił piłkę pod nogi Efira, a ten uderzył w taki sposób, żę golkiper Dolcanu zdołał obronić ten strzał. To powinien być gol, a jest tylko korner
  • 7'
    Wawrzyniak uderzał po dograniu z narożnika boiska, ale piłkę złapał Leszczyński
  • 5'
    Broź przejmuje piłkę, ale szybko ją traci. Zjawińskiego przed polem karnym powstrzymuje Kalinkowski
  • 5'
    Broź spokojnie zatrzymuje na prawej flance Piesia
  • 4'
    Mecz obserwują m.in. Jacek Zieliński i Tomasz Kiełbowicz
  • 4'
    Zjawiński lekko uderza po ziemi i pewnie futbolówkę łapie Jałocha
  • 3'
    Dwaliszwili uderza z pola karnego, ale skutecznie broni Rafał Leszczyński
  • 3'
    Legioniści byli naciskani przez rywali pod włąsnym polem karnym, ale ostatecznie Łuszkeiwicz został nabity i od autu wznawiają gospodarze
  • 2'
    Legioniści długo rozgrywają piłkę w środku pola
  • 1'
  • 0
    Legioniści mecz z Dolcanem zaczną w następującym ustawieniu - Jałocha - Broź, Alan, Kalinkowski, Wawrzyniak - Guilherme, Łukasik, Pinto, Jagiełło - Dwaliszwili, Efir
  • 0
    Piłkarze Legii zagrają w piątek dwa mecze sparingowe na bocznym boisku przy ul. Łazienkowskiej przykrytym balonem. Drugim rywalem jest Dolcan Ząbki. Zapraszamy na nasze relacje na żywo z tego spotkania.
Legia WarszawaDolcan Ząbki
11'

11' Damian Świerblewski

79'

79' Rafał Zembrowski

84' Helio Pinto

84'
89'

89' Adrian Łuszkiewicz