90'
  • 90+4'
    Dziękujemy już za uwagę, a na kolejne relacje ze sparingów zapraszamy 31 stycznia, kiedy to legioniści zmierzą się z Dolcanem Ząbki oraz Widzewem Łódź
  • 90+2'
    Gole dla Legii zdobyli Henrik Ojamaa oraz Helio Pinto. Dla Niemców trafili Marcel Riise z karnego oraz Maurice Exslager
  • 90+1'
    Pinto ładnym strzałem bezpośrednio z rzutu wolnego pokonał golkipera Koeln i zapewnił Legii remis. Strał był naprawdę ładny - nie dość, że z ostrego kąta, to jeszcze w samo okienko
  • 90+1'
    Koniec meczu! Legia ostatecznie remisuje z FC Koeln 2:2
  • 89'
    Guilherme faulowany pod polem karnym rywali
  • 89'
    2:2! Helio Pinto
  • 88'
    Arak upadł w polu karnym i oczekiwał rzutu karnego, ale arbiter nakazuje grać dalej
  • 85'
    Jagiełło zatrzymuje atak Koeln i spokojnie odgrywa do kolegi
  • 84'
    Dobra interwencja Alana, który uprzedził Exslagera
  • 83'
    Wszyscy rezerwowi z obu drużyn pojawili się już na boisku
  • 82'
    Legioniści cały czas są zepchnięci do defensywy, podopieczni Henninga Berga nie mogą sobie poradzić z ofensywnie grającymi rywalami
  • 82'
    Mikita do Guilherme, ale Brazylijczyk traci piłkę
  • 81'
    Kolejne zmiany w Legii: Broź za Bereszyńskiego, Alan Fialho za Rzeźniczaka i Jagiełło za Augusto
  • 80'
    Jałocha faulowany po dograniu z rzutu rożnego
  • 77'
    Łukasik we własnym polu karnym świetnie zatrzymał atak przeciwników
  • 76'
    Arak wchodzi za najlepszego dziś Radovicia
  • 75'
    Wawrzyniak wślizgiem zatrzymuje Nagasawę
  • 74'
    Augusto zagrywa do Guilherme, a ten niecelnie uderza obok Schuhena
  • 72'
    Guilherme źle dośrodkował z narożnika i przy piłce są już przeciwnicy
  • 71'
    Szkoleniowiec Legii głośno instruuje swoich piłkarzy. Dostaje się teraz głównie Mikicie, który nie jest zbyt aktywny w pressingu
  • 71'
    Guilherme do Bereszyńskiego, a ten wywalczył korner
  • 70'
    Radović dryblował na skrzydle, potem spróbował dośrodkować, ale akurat na tę próbę można spuścić zasłonę milczenia
  • 68'
    Kolejne dwie zmiany w Legii - Za Vrdoljaka wchodzi Pinto, a Kucharczyka zastępuje Guilherme
  • 66'
    Jałocha dwa razy wychodzi teraz obronną ręką po strzałach rywali
  • 65'
    Dużo wiatru robi szybki Halfar, ale póki co ma kłopoty z celnością - teraz trafił w boczną siatkę
  • 64'
    Łukasik zagrywa długą piłkę do Wawrzyniaka, ale ten jej nie opanował i stracił na rzecz Nagasawy
  • 63'
    Róg dla rywali
  • 61'
    Vrdoljak głową oddala niebezpieczeństwo po dośrodkowaniu Halfara
  • 60'
    Niemiecką drużynę wspiera ponad 50 kibiców
  • 59'
    Rzut wolny dla FC Koeln. Do piłki podchodzi Daniel Halfar, ale Niemiec uderzył bardzo niecelnie
  • 57'
    Kucharczyk uderza z pola karnego, ale obok bramki
  • 55'
    Wcześniej żółtą kartkę obejrzał Jakub Wawrzyniak
  • 54'
    Exslager pobiegł lewą stroną boiska, w końcu zdecydował się na płaski strzał, którym pokonał Jałochę. Wszystko zaczęło się od straty w środku pola
  • 53'
    Jałocha odbił strzał z rzutu wolnego - było groźnie, ale Rzeźniczak wybił piłką poza boisko
  • 53'
    1:2 Maurice Exslager
  • 50'
    Jałocha wyłapuje piłkę z dośrodkowania
  • 48'
    Wawrzyniak do Augusto, ale ten szybko zatrzymany przez rywali
  • 48'
    Rzut wolny dla Legii
  • 48'
    Dogranie do Juniora, ale piłka trafia go w ręke i grę wznowi golkiper FC Koeln
  • 46'
    W Legii nastąpiło pięć zmian: Łukasik za Jodłowca, Mikita za Ojamaa, Jałocha za Kuciaka, Dossa Junior za Astiza oraz Wawrzyniak za Brzyskiego
  • 45+13'
    Rozpoczęła się druga połowa
  • 45+10'
    W FC Koeln zmienia się cały skład. Zestawienie Niemców na drugą połowę wygląda następująco: Schuhen - Brecko, McKenna, Golobart, Hector - Nagasawa, Schnellhardt, Gerhardt, Halfar - Finne, Exslager
  • 45+2'
    Tempo spotkania nie jest złe. Obie drużyny wymieniają ciosy
  • 45+2'
    Koniec pierwszej połowy! Legia remisuje z Koeln 1:1
  • 45'
    Thiel nie opanował piłki na naszej połowie
  • 44'
    Słabe dogranie Matuszczyka ląduje w rękach Kuciaka
  • 43'
    Rzeźniczak przechwycił podanie do Ujaha, który na razie zbyt wiele sobie nie pograł
  • 42'
    Radović do "Beresia", ale trochę za mocno
  • 41'
    Bereszyński fauluje rywala i zostaje ukarany żółtą kartką
  • 40'
    Jodłowiec wygrywa kolejną główkę, tym razem wyższość Polaka musiał uznać Ujah
  • 39'
    Radović odzyskał piłkę w środku pola i natychmiast podał do Jodłowca, który uruchomił zagraniem Kucharczyka. Michał zdecydował się na strzał, ale uderzył tuż obok słupka
  • 38'
    Jodłowiec faulowany przy wyprowdzaniu akcji ofensywnej
  • 37'
    Ojamaa wystartował do długiego zagrania, ale bliżej do piłki miał Kessler i to on złapał futbolówkę
  • 36'
    Brzyski świetnie dośrodkował w pole karne na noge Kucharczyka, który huknął jednak wprost w bramkarza, który zdołał odbić futbolówkę. Kessler przy dobitce Radovicia był bezradny, ale Serb nie trafił do siatki
  • 35'
    Radović przebiegł kilka metrów pokazując dużą klasę i mijając dwóch rywali i podał do Ojamaa, ale ten nie dał rady niczego zdziałać w okolicach pola karnego
  • 35'
    Radović ponownie uciekł Wallenbornowi
  • 35'
    Peszko znowu zatrzymany przez Brzyskiego. Piłkarz Koeln nie ma na razie łatwo z obenym reprezentantem Polski
  • 32'
    Maroh ponownie przejmuję piłkę w starciu z Ojamaa'ą
  • 31'
    Krótkie rozegranie rzutu rożnego po czym legioniści szybko przejmują piłkę
  • 29'
    Ojamaa traci piłkę po dryblingu z dwoma rywalami
  • 29'
    Dośrodkowanie Peszki na róg wybija Bereszyński
  • 28'
    Brzyski dośrodkował w pole karne, ale piłkę złapał Kessler
  • 27'
    Wallenborn fauluje Radovicia, który wychodził z kontrą i Słoweniec został ukarany żółtą kartką
  • 25'
    Podanie do Ujaha, ale szybciej dochodzi do niego Kuciak
  • 24'
    Riise od słupka trafia do siatki, Kuciak wylądował w drugim rogu bramki. Warto też dodać, że faulu prawdopodobnie nie było, gdyż Jodłowiec zatrzymał rywala prawdopodobnie przed linią pola karnego
  • 23'
    Broekera w polu karnym sfaulował Bereszyński
  • 23'
    1:1... Marcel Risse
  • 22'
    Radović prostopadle zagrywał do Ojamaa'y, ale Estończyka w ostatniej chwili ubiegł Maroh
  • 22'
    Rzut karny dla Koeln
  • 21'
    Brzyski zabiera piłkę Peszce i rusza z kontrą, ale po chwili zwalnia i podaje do tyłu
  • 20'
    Niemcy wznawiają grę od środka
  • 17'
    Vrdoljak zagrał na skrzydło do Augusto, a ten dośrodkował piłkę na głowę Estończyka!
  • 16'
    Gra toczy się głównie w środku pola, a obie ekipy grają ostrożnie i raczej solidnie
  • 16'
    1:0! Henrik Ojamaa
  • 15'
    Bereszyński powstrzymał kontrę Niemców
  • 13'
    Jajalo powalony w środku pola przez Augusto
  • 12'
    Radović najpierw stopuje kontrę, a po chwili Brzyski fauluje Peszkę
  • 11'
    Kolejne dośrodkowanie Brzyskiego. Jak na razie razem z Ojamaa'ą występują w roli kół napędowych
  • 10'
    Ojamaa ponownie wywalczył korner
  • 9'
    Peszko wgrywa futbolówkę prosto w ręce Kuciaka
  • 8'
    Thiel podaje do Ujaha, ale tego spokojnie powstrzymał Rzeźniczak
  • 8'
    Brzyski faulowany na własnej połowie - gra zostaje szybko wznowiona
  • 7'
    Kucharczyk dośrodkowuje piłkę w pole karne, ale żaden z jego kolegów nie mógł dojść do tego zagrania
  • 5'
    Defensorzy Koeln wybijają dośrodkowanie Brzyskiego z pola karnego
  • 4'
    Ojamaa dostał piłkę przed polem karnym, próbował podbiec pod bramkę, ale wywalczył tylko rzut rożny
  • 3'
    Kapitanem Legii jest dzisiaj Ivica Vrdoljak, a opaskę w FC Koeln zakłada Matuszczyk
  • 3'
    Faulowany Kucharczyk
  • 1'
    Na sparingu pojawił się Jan Mucha
  • 0
  • 0
    12:58 - Piłkarze czekają już, aż na środek boiska poprowadzi ich sędzia
  • 0
    12:55 - Lada moment początek meczu. W zespole FC Koeln zagra od pierwszej minuty dwóch Polaków - Sławomir Peszko oraz Adam Matuszczyk
  • 0
    12:35 - Na ławce zasiądą: Jałocha, Dossa Junior, Alan, Wawrzyniak, Łukasik, Jagiełło, Arak, Guilherme, Mikita, Pinto oraz Broź
  • 0
    12:40 - Obie drużyny są w trakcie rozgrzewki
  • 0
    12:30: Znamy skład Legii: Kuciak - Bereszyński, Rzeźniczak, Astiz, Brzyski - Kucharczyk, Jodłowiec, Vrdoljak, Radović, Augusto - Ojamaa
  • 0
    O godzinie 13. piłkarze Legii zagrają drugi i ostatni sparing na zgrupowaniu w Turcji. Rywalem będzie FC Koeln. Zapraszamy na nasze relacje.
Legia WarszawaFC Köln
24'

24' Marcel Riise (k.)

27'

27' Andre Wallenborn

54'

54' Maurice Exslager