78'
82'
90'
  • 90+7'
    W niedzielę legioniści jadą do Poznania na mecz z Lechem, który będzie niezwykle ważny. Żegnamy się w smutnych nastrojach, ale zapraszamy na materiały pomeczowe. Dziękujemy za uwagę!
  • 90+6'
    Legioniści przegrali w Turcji po bramkach Janko oraz Olcana, któremu solidnie pomógł Skaba, który wykazał się zaskakującą biernością w tej sytuacji
  • 90+6'
    Legioniści ze spuszczonymi głowami idą podziękować swoim kibicom
  • 90+6'
    To już jest koniec! Legioniści stracili szanse na awans i w ostatnich trzech meczach powalczą o zdobycie bramki i o obronę honoru
  • 90+5'
    Rzut wolny dla Legii, ale piłka została szybko wybita
  • 90+5'
    Koniec meczu. Piłkarze Legii przegrali z Trabzonsporem 0:2
  • 90+4'
    Rzeźniczak uderzony w twarz, a Gural ukarany tylko żółtą kartką. Sędzia kontynuuje swoją komedię - to powinien być czerwony kartonik
  • 90+1'
    Erdogan uderzał z pola karnego, ale tym razem pewnie piłkę obronił Skaba
  • 90+1'
    Sędzia dolicza trzy minuty
  • 90'
    Turcy niemal od razu zażegnują niebezpieczeństwo, a Rzeźniczak wraca i stopuje kontrę Trabzonsporu
  • 89'
    Brzyski uderzył zza pola karnego, ale Kivrak ponownie świetnie obronił strzał. Mamy jeszcze rzut rożny
  • 88'
    Brzyski do Jodłowca, ale ten nie doszedł do piłki, a próbując odzyskać piłkę sfaulował Bosingwę
  • 86'
    Broź zatrzymał Erdogana na prawej flance
  • 84'
    Fatalne zagranie Rzeźniczaka, piłkę przejmuje Gural, który pobiegł z futbolówką, ale uderzył ją obko słupka
  • 83'
    0:2... Adir Olcan
  • 83'
    Olcan dośrodkował piłkę, której nie dotknął chyba żaden z jego kolegów i futbolówka wpadła obok Skaby, który chyba popełnił olbrzymi błąd
  • 83'
    Pinto strzelał, ale dobrze odbił futbolówkę Kivrak
  • 81'
    Boisko opuszcza Mierzejewski, a za niego na murawie melduje się Audogdu
  • 81'
    "Brzytwa" fauluje Erdogana na skraju pola karnego po tym jak dał się wcześniej ograć
  • 80'
    Brzyski wślizgiem zastopował Erdogana na prawej flance
  • 79'
    Mierzejewski uderzał z 16 metrów, ale wślizgiem zablokował go Junior
  • 79'
    Schodzi z boiska Paulo Henrique, a w jego miejsce wchodzi Emre Gural
  • 78'
    Aleź było blisko! Dwaliszwili uderzał z szóstego metra- wprost w bramkarza. Dobijał też Furman, ale Kivrak szybko się podniósł i odbił bombę Furmana. Broź zza pola karnego uderzał już niecelnie i niestety nadal przegrywamy
  • 78'
    Rzeźniczak ukarany kartką za protesty
  • 76'
    Rzeźniczak skutecznie zabrał piłkę Henrique
  • 75'
    Brzyski powalony na lewym skrzydle przez Erdogana. Do wrzutki szykuje się Furman
  • 75'
    Furman za nisko, wprost w pierwszego obrońcę. Prawda jest taka, że nie można tolerować takich zagrań...
  • 74'
    Koseckiego zastępuje na boisku Kucharczyk
  • 73'
    Ojamaa uderzył z 25 metrów, piłka leciała tuż przy słupku, ale Kivrak był dobrze ustawiony i pewnie złapał strzał Estończyka
  • 72'
    Brzyski walczył z dwoma rywalami, minął ich i upadł na murawę, ale sędzia kazał grać dalej
  • 72'
    Ojamaa źle przyjął piłkę w środku pola i szybko stracił piłkę
  • 72'
    Mierzejewski szarżował na Skabę, ale ten ponownie dobrze wyłapał piłkę
  • 70'
    Furman do Jodłowca, a ten podaje na... aut - nie można grać tak niedokładnie
  • 69'
    W miejsca Janko wchodzi Erdogan
  • 68'
    Henrique ukarany kartonikiem za faul na Jodłowcu
  • 68'
    Za słabe było dośrodkowanie Brzyskiego, które zatrzymało się na pierwszym obrońcy rywali
  • 67'
    Bamba po raz kolejny wybija piłkę na róg po akcji Brozia
  • 67'
    Zakotłowało się w polu karnym, ale ostatecznie sytuację wyjaśnił Bamba, który daleko wykopał piłkę
  • 65'
    Janko wybił piłkę z pola karnego po doośrodkowaniu z narożnika boiska
  • 64'
    Pinto dobrze podał do Koseckiego, który wchodził w pole karne, ale ten nie doszedł do piłki, upadł w "szesnastce", ale nic nei było według arbitra
  • 64'
    Broź popisał się cenrto-strzałem, Kivrak złapał piłkę i mamy róg
  • 64'
    Furman wchodzi za Vrdoljaka
  • 62'
    Bamba ukarany żółtą kartką za faul na Dwaliszwilim przed polem akrnym
  • 62'
    Pinto uderzył z dystansu, ale pewnie strzał wyłapał Kivrak
  • 59'
    Dośrodkowanie Koseckiego wyłapał golkiper gospodarzy
  • 59'
    Brzyski kopnął MIerzejewskeigo w środku pola
  • 57'
    Henrique wpadł w pole karne, ale dobrze zablokował go Rzeźniczak, który zażegnał niebezpieczeństwo
  • 57'
    Ojamaa przed polem karnym puścił sobie piłkę i już do niej nie doszedł - drogę zastąpił mu Bamba i od bramki zacznie Kivrak
  • 56'
    Malouda minął dwóch legionistów, ale Francuza dobrze zatrzymał Rzeźniczak
  • 56'
    Janko uderzał po dośrodkowaniu Bosingwy, ale obok bramki
  • 56'
    Ponownie Janko i... poprzeczka, ale i tak Austriak był na spalonym
  • 54'
    Olcan wrzucił piłkę, ale za głęboko i przy piłce są już legioniści
  • 54'
    Mierzejewski przerzucił piłkę do Henrique, który wycofuje futbolówkę
  • 53'
    Janko sfaulowany przez Vrdoljaka
  • 52'
    Broź traci piłkę, ale Vrdoljak dobrze go zaasekurował i powstrzymał Olcana
  • 50'
    Z narożnika ponownie dorzucał Brzyski, ale teraz Henrique zażegnał niebezpieczeństwo
  • 50'
    Ojamaa piętką do Jodłowca, ten uderzył z daleka, ale został zablokowany i w narożniku znowu jest Brzyski
  • 50'
    Krótko rozegrany kroner, ale "Brzytwa" za długo czekał z zagraniem i stracił piłkę
  • 49'
    Vdoljak musnął piłkę, ta spadła pod nogi Henrique, a ten nie ryzykował i wybił ją za linię końcową
  • 48'
    Broź wygrywa pojedynek głókowy z Janko i do piłki dochodzi Junior
  • 48'
    Kosecki wywalczył róg naciskając na Bosingwę
  • 47'
    Pinto minął Bambę, ale szybko stracił futbolówkę
  • 46'
    Rozpoczęła się druga połowa
  • 46'
    Olcan szybko traci piłkę
  • 46'
    "Legia, Legia Warszawa" słyszymy teraz z trybun. Wcześniej kibice śpiewali "Jesteśmy z wami". Na trybunach jest około 200 legionistów
  • 45+18'
    Obie drużyny wróciły już na boisko
  • 45+5'
    Legia miała ewidentny rzut karny, ale arbiter Biezborowdow i jego pomocnicy oślepli w tamtym momencie i niczego nie widzieli oraz nie podyktowali
  • 45+3'
    Olcan uderzył, ale wysoko nad bramką
  • 45+3'
    Koniec pierwszej połowy. Przegrywamy 0:1 po bramce Austriaka Janko
  • 45+2'
    Rzut wolny dla rywali
  • 45+1'
    Kivrak po tej interwencji jest opatrywany przez lekarzy
  • 45+1'
    Sędzia doliczył minutę do czasu trwania pierwszej połowy
  • 45'
    Jodłowiec dograł w pole karne, a Kivrak wyłapał futbolówkę choć zrobił to z wieloma problemami
  • 43'
    Dwaliszwili dostał piłkę w polu karnym od Ojamaa. Gruzin miał dwóch rywali na plecach, uderzył, ale futbolówka przeleciała obok bramki
  • 43'
    Długa piłka do Dwaliszwilego, ale wyżej w polu karnym fo piłki wyskoczył golkiper gospodarzy, który złapał zagranie
  • 42'
    Olcan wbiegał już w pole karne, ale Skaba rzucił mu się pod nogi i wyłuskał piłkę
  • 41'
    Rzeźniczak wyczyścił i wykopał piłkę wgłąb pola
  • 40'
    Rzut wolny dla Legii, ale w "szesnastce" Junior powalił Demira i od bramki zaczyna Kivrak
  • 38'
    Olcan dośrodkował piłkę, ale pewnie złapał ją Skaba. Dodatkowo na spalonym był Henrique
  • 37'
    Jodłowiec przebił się przez trzech rywali, wreszcie podał do Dwaliszwilego. Gruzin był spychany do boku, ale zdołał oddać strzał - Kivrak odbił futbolówkę
  • 36'
    Rzeźniczak cały czas jest opatrywany przez lekarzy, a gra toczy się dalej
  • 35'
    Między piłkarzami obu drużyn zaczęły się przepychanki. Najbardziej zagotował się Jodłowiec, który wyskoczył do Zokory - na murawie leży Rzeźniczak
  • 35'
    Biezborodow ukarał Zokorę oraz Jodłowca za ich przepychanki
  • 33'
    Kosecki dośrodkowuje, piłka odbija się od rywala, ale wraca do "Kosy". Ten poprawia, ale tak, że szkoda nawet o tym pisać
  • 32'
    Vrdoljak bardzo dobrze zagrał do Koseckiego w pole karne, a ten upadł po starciu z Demirem. Sędzia uznał, że nic nie było...
  • 32'
    Kosecki ukarany kartką za protesty... Komedia - był ewidentny rzut karny
  • 30'
    Brzyski wybija piłkę na aut, gdyż na murawie leżał Janko
  • 30'
    Piłka już wraca do legionistów
  • 28'
    Vrdoljak fauluje Maloudę - rzut wolny dla Turków z odległości 25 metrów. Przy piłce jest Adrian Mierzejewski
  • 28'
    Mierzejewski wrzucił piłkę do Janko, ale ten był na spalonym w polu karnym
  • 27'
    Janko sfaulował Rzeźniczaka w walce o piłkę. Duże wrażenie robi jednak gra ciałem Austriaka
  • 26'
    Golkiper tureckiej drużyny rozpocznie od bramki po niedokładnym podaniu Pinto
  • 25'
    Przejmujemy piłkę na połowie rywali. Broź dorzucił piłkę do Dwaliszwilego, ale Gruzina uprzedził Yumlu i wybił futbolówkę
  • 25'
  • 24'
    Broź zagrał w pole karne ze skrzydła, ale ostatecznie z dograniem poradzili sobie obrońcy
  • 24'
    Junior wybija głową dwa dośrodkowania Olcana
  • 23'
    Rzeźniczak starał się podać piłkę z pominięciem pomocników i obrońców Trabzonsporu, ale do futbolówki dozedł za to mający wiele czasu Kivrak
  • 22'
    Jodłowiec podał do Koseckiego, ale po chwili piłka wróciła do naszych stoperów
  • 20'
    Znowu Kosecki podaje pod nogi rywala...
  • 18'
    Jodłowiec na skrzydło do Pinto, a ten sam stracił piłkę przy dryblingu
  • 18'
    Brzyski uderzał głową po dograniu Brozia, ale Kivrak wyłapał lekki strzał bez trudu
  • 18'
    Jodłowiec huknął z 30 metrów, ale wślizgiem zablokował go Yumlu
  • 16'
    Legioniści próbują się dłużej utrzymać przy piłce. Punto zagrał do Koseckiego, a ten próbował prostopadle podać w pole karne, ale nie było tam żadnego z partnerów
  • 16'
    Janko sfaulowany w środku pola przez Juniora
  • 14'
    Na spalonym Olcan
  • 12'
    Dwaliszwili dostał i odegrał piłkę do Koseckiego - mimo że ostro atakował go Bamba
  • 11'
    Trabzonspor sprawia wrażenie bardziej wybieganej drużyny. Nie radzimy sobie z pressingiem tureckiej ekipy
  • 11'
    Mierzejewski dobrze wrzucał piłkę, ale rywale mają jedynie rzut rożny po tej sytuacji
  • 11'
    Vrdoljak wybija głową, z powietrza uderza jeszcze Yumlu, ale został zablokowany
  • 9'
    Ojamaa uderza z dystansu, ale jego strzał został zablokowany przez Yumlu
  • 8'
    Janko uderzył po zagraniu Maloudy, ale strzał odbił Skaba, po chwili obrońcy nie wybili futbolówki, a Austriak świetnie dobił swoje uderzenie wcześniej zastawiając piłkę
  • 8'
    Ojamaa wchodzi w miejsce kontuzjowanego Żyry
  • 6'
    Strata Mierzejewskiego, ale Broź nie zdołał dośrodkować
  • 6'
    1:0... Marc Janko
  • 5'
    Dwaliszwili odegrał do Brzyskiego, a ten za mocno do Pinto i od autu rozpocznie Bosingwa
  • 5'
    Żyro nabawił się kontuzji łydki, chyba po starcie do piłki. Na plac gry już nie powróci
  • 4'
    Poza linią boczną opatrywany jest Michał Żyro, któremu coś się stało moment wcześniej na boisku
  • 3'
    Brzyski prostopadle do Pinto, ale we wszystkim połapał się Bamba i przechwycił piłkę
  • 2'
    "Rzeźnik" już wstał i jest gotowy do gry
  • 2'
    Olcan faulowany przez Brzyskiego przy linii bocznej
  • 1'
    Rzeźniczak starł się ze Skabą, ten nie był zdecydowany i staranował obrońcę zamiast złapać piłkę... Na aut błyskawicznie futbolówkę wykopał Junior
  • 0
    W ostatnich dniach zmarł jeden z trenerów Trabzonsporu - Kadin Ozcan. Trwa minuta ciszy ku jego pamięci
  • 0
  • 0
    Obie druzyny są już na boisku
  • 0
    Trwa powitanie kapitanów drużyny - Vrdoljaka i Kivraka z arbitrem Bezborodowem.
  • 0
    18:44 - Jeśli legioniści nie zdobędą dziś trzech punktów to praktycznie stracą szansę na awans z fazy grupowej Ligi Europy. To jest dla naszej drużyny mecz o wszystko!
  • 0
    18:40 - Obie drużyny są na rozgrzewce. Trybuny powoli się zapełniają
  • 0
    18:15 - Wiemy już także w jakim zestawieniu zagrają gospodarze: Kivrak - Bosingwa, Bamba, Yumlu, Demir - Olcan, Malouda, Zokora, Henrique, Mierzejewski - Janko.
  • 0
    18:20 - Trybuny stadionu w Trabzonie są na razie puste. Do meczu pozostało jeszcze 40 minut.
  • 0
    17:50 - Witamy! O godzinie 19:00 piłkarze Legii rozpoczną spotkanie z tureckim Trabzonsporem.
  • 0
    17:55 - Znamy już skład Legii: Skaba - Broź, Junior, Rzeźniczak, Brzyski - Kosecki, Vrdoljak, Jodłowiec, Pinto, Żyro - Dwaliszwili.
Trabzonspor KulubuLegia Warszawa

7' Marc Janko

7'

36' Didier Zokora

36'

63' Souleymane Bamba