Liga Mistrzów 2013/2014 - IV runda kwalifikacji do Ligi Mistrzów

Nicola Rizzoli (Włochy)
34'
54'
  • 90+5'
    Jeszcze po ostatnim gwizdku Kuciak podchodzi do sędziego i pokazuje przedmioty, które rzucane były z trybun w jego kierunku.
  • 90+4'
    Koniec meczu. Legia wywozi dobry rezultat z Bukaresztu.
  • 90+2'
    Żyro wpada w pole karne, ale Tararusanu jest szybszy.
  • 90+2'
    Kuciak odbija piłkę uderzoną przez Cristea. Bezie rzut rożny.
  • 90+2'
    Teraz Szukała strzelał głową - niecelnie.
  • 90+1'
    Prepelica fauluje wychodzącego Radovica.
  • 90'
    Georgiewvski dośrodkowuje w pole karne, bardzo groźne, na szczęście nikt nie dotknął piłki.
  • 90'
    Znów mocne dokładne uderzenie zza pola karnego. Popu łapie się za głowę bo minimalnie niecelnie.
  • 89'
    Niestety podobnie zachowuje się Kosecki, który traci futbolówkę na rzecz Rumunów.
  • 88'
    Niestety podanie Żyro zagrywa zupełnie niedokładną piłkę.
  • 88'
    Furman odczytuje grę Iancu i przechwytuję futbolówkę.
  • 87'
    W końcu Legia dłużej utrzymuje się przy piłce.
  • 86'
    Iancu w polu karnym po dobrym odegraniu przez Gardosa uprzedzony przez Juniora.
  • 86'
    Po chwili Szukała fauluje Brozia w polu karnym Legii.
  • 85'
    Świetne dochodzące dośrodkowanie Furmana. Nikt jednak nie przeciął toru lotu piłki.
  • 83'
    Pierwszy akcja Legii od dłuższego momentu, Dwaliszwili nie ma jednak szybkości i piłka powraca przez Wawrzyniaka do linii obrony.
  • 83'
    Żyro faulowany, spora odległość od bramki, ale celne dośrodkowanie może być groźne.
  • 81'
    Bourceanu spróbował zaskakującego strzału, ale futbolówka minęła bramkę.
  • 81'
    Broź dobrze interweniuje przy linii.
  • 80'
    Po okresie przewagi Legii to znów gospodarze niesieni głośnym dopingiem mocniej nacisnęli.
  • 80'
    Furman Fauluję Popę 35 metrów od bramki Kuciaka
  • 80'
    Dwaliszwili zmienia Saganowskiego.
  • 79'
    Broź mija się z piłka w polu karnym, ale Tanase zamiast przyjąć próbował strzelać i skiksował.
  • 78'
    Znów legioniści stanęli, po rzucie rożnym strzelał Gardos ponad bramką.
  • 78'
    W Kuciaka rzucane są różne przedmioty, opóźnia grę i za to opóźnianie otrzymuje kartkę.
  • 77'
    Latovlevici trafia prosto w Furmana i z dobitki w Radovicia. Będzie jednak rzut rożny.
  • 76'
    Kuciak upomniany za grę na czas, ale na razie bez kartki.
  • 76'
    Żyro fauluje na bocznej linii pola karnego, za co otrzymuje żółtą kartkę.
  • 75'
    Iancu wygrywa pojedynek z Kuciakiem o górką piłkę ale Junior wyjaśnia sytuację.
  • 74'
    Kosecki zagrywa w pole karne, gdzie gospodarze zagapili się. Niestety Kucharczyk również. A mógł z metra wpakować piłkę do bramki.
  • 74'
    i właśnie za Kucharzyka wejdzie Żyro.
  • 73'
    Niebezpieczna niska piłką, będzie rzut rożny.
  • 73'
    Radović wychodzi z kontrą, ale zwalnia akcję.
  • 72'
    Faul Brozia blisko narożnika boiska.
  • 70'
    Atomowe uderzenie Latovlevici z 30 metrów, metr nad bramką.
  • 69'
    Najpierw Wawrzyniak wygrywa z Popą, a potem Rumun z Polakiem. Błąd naprawia Junior. Będzie rzut rożny.
  • 68'
    Nieporozumienie Furmana i Kuciaka, który gonił piłę aż do bocznej linii.
  • 67'
    Szukałą fauluje Sagana na środku. Po chwili Kucharczyk chce zostawić piłkę Broziowi, ale przejmują ja gospodarzy.
  • 67'
    Rzeźniczak blokuje dośrodkowanie Tanase i będzie rzut rożny.
  • 66'
    Saganowski na skrzydle do Koseckie, zbyt lekko, znów niedużo brakowało.
  • 66'
    Świetna interwencja Rzeźnika, a po chwili ostry faul na Furmanie.
  • 66'
    Andrei Prepelita otrzymuje kartkę.
  • 66'
    Tanase do Popa, ale jest Broź.
  • 64'
    Furman dobrze w środku pola. W drugiej połowie częściej wygrywa pojedynki w środku pola.
  • 63'
    Legioniści graja teraz zdecydowanie bardzie ambitnie, szybciej i dokładniej.
  • 61'
    Kosecki po krótko rozegranym rzucie rożnym szarżuje w polu karnym. Po chwili z dystansu strzela Kucharczyk, ale bardzo niecelnie.
  • 60'
    Bierdność Furmana i Vrdoljaka wykorzystuje Bourceanu, jego strzał zza pola karnego ociera się o słupek bramki Kuciaka.
  • 57'
    Szybka akcja Legii świetne zagranie do Kucharczyka, który pół wślizgiem stara się trafić piłką do bramki. Niestety zbyt wysoko.
  • 56'
    Faul Furmana na Stanciu i żółta kartka dla Juniora.
  • 56'
    I znów Kuciak staje na wysokości zadania.
  • 54'
    Kolejna akcja Legii. Kosecki i gooooool. Niestety Kosa na minimalnym spalonym
  • 53'
    Broź do Radovicia, ten w pole karne, gdzie Saganowski przepuszcza piłkę, a Kosecki pakuję ja do siatki.
  • 51'
    Saganowski atakowany przez dwóch zawodników traci piłkę na środku boiska.
  • 50'
    Kucharczyk dośrodkowuje w pole karne, ale obrońcy wybijają.
  • 50'
    Prosto pod nogi Radovicia, który jest otoczony przez rywali. Z tej akcji już nic nie będzie.
  • 48'
    Broź traci piłkę na rzecz Tanase, Rzeźniczak jest jednak lepszy od Rumuna.
  • 47'
    Wawrzyniak zagrywa z autu do Rado który wychodzi skrzydłem, zagrywa... ale piłkę łapie dopiero Kucharczyk i wywalcza rzut z autu.
  • 46'
    I znów pierwsza akcja gospodarzy. Na szczęście spalony.
  • 45+21'
    Drugie 45 minut zaczynają legioniści.
  • 45+20'
    Piłkarze wracają już na boisko
  • 45+6'
    Koniec pierwszej części meczu.
  • 45+5'
    Legioniści maja rzut z autu na wysokości pola karnego. Niestety wycofują do Kuciaka.
  • 45+5'
    Teraz to gracze Legii konstruują akcję, a gospodarze biegają za piłką.
  • 45+5'
    Kucharczyk traci prostą piłkę i bedzie kontra
  • 45+5'
    Na szczęście spalony
  • 45+4'
    Rzut wolny na koniec pierwszej połowy po faulu na Vrdoljaku.
  • 45+4'
    Rozegrany zbyt mocno, Radović nie dochodzi do piłki.
  • 45+1'
    Wawrzyniak fauluje Rumuna na środku boiska
  • 45'
    Rzut wolny dla Legii. Krótkie rozegranie Furmana do Radovicia, który dorzucił futbolówkę w pole karne. Główkował Wawrzyniak. Minimalnie niecelnie.
  • 44'
    Legioniści odbierają piłkę, Kucharczyk zagrywa ponownie do Saganowskiego, który jednak nie ma szansę w główkowym starciu z Szukałą.
  • 42'
    Chwila przerwy po starciu Rzeźniczaka i Pintilli
  • 41'
    Wawrzyniak zatrzymuje Popę, ale będzie rzut rożny.
  • 40'
    Tym razem Kucharczyk decyduje się na uderzenie, ale było z byt słabe i jest blokowane.
  • 39'
    Furman decyduje się a strzał z dystansu. Ryszkoszt i będzie rzut rożny.
  • 39'
    Niestety piłka trafia na głowę jednego z Rumunów.
  • 38'
    Niestety Legia ponownie bez pomysłu w środku, tracą piłkę narażając się na kontry Steauy
  • 38'
    Żółta kartka dla Pinrilii za chamski faul na Rzeźniku.
  • 36'
    Kolejne prostopadłe podanie, Legioniści liczyli na spalonego. A Kuciak zbyt szybkim wyjściem z bramki ułatwił zadanie napastnikowi gospodarzy.
  • 34'
    Znów Dusan Kuciak ratuje Legię wygrywajac pojedynek z Tanase po 40 metrowym crossie.
  • 34'
    Piovaccari lobuje Kuciaka i Steaua prowadzi 1:0
  • 33'
    Dobra akcja Legii, Broź rozpędza się z piłką i wpada na Szukałę. Legioniści dopominają się rzutu wolnego.
  • 32'
    Piovaccari fauluje Wawrzyniaka, ale upada na plecy i dłuższą chwile podnosi się z boiska.
  • 31'
    Legioniści wybijają piłkę. Kucharczyk wychodzi z kontrą zagrywa do wychodzącego Radovicia, ale ten niestety zbyt wolno dochodzi do piłki i niestety zamiast sytuacji sam na sam łapię futbolówkę przy linii końcowej.
  • 31'
    Po dośrodkowaniu próbuję głową Vrdoljak, ale piłka jest zbyt wysoka.
  • 29'
    Tanase mija Brozia i zagrywa płaską piłkę w pole karne. Rzeźniczak wybija na rzut rożny.
  • 28'
    Z boiska schodzi Jodłowiec, a wchodzi Łukasz Broź.
  • 28'
    I pierwsza dobra interwencja Rzeźniczaka w środku boiska.
  • 27'
    Jodłowiec przewiduje prostopadłe podanie i wybija piłkę.
  • 26'
    Niestety kiepskie wykonanie i znów Staeua konstruuje akcję
  • 26'
    Strzał Vrdoljaka z dystansu, ale prosto w głowę Szukały. Szkoda, była to dobra próba.
  • 25'
    Kolejna próba Legii, ale ponownie tylko aut na wysokości pola karnego.
  • 24'
    Świetna interwencja Koseckiego, który wrócił w pole karne i odebrał piłkę Piovaccari
  • 24'
    Kolejna świetna interwencja Kuciaka, tym razem po strzale z dystansu Stanciu.
  • 22'
    Radović odbiera piłkę zagrywa do Kucharczyka, który odgrywa do Sagana, ale niedokładnie.
  • 22'
    Długie zagranie Dossy do Koseckiego, bedzie aut dla Legii.
  • 21'
    Interwencja Vrdoljaka przerywa zapędy Steauy
  • 20'
    Rumuni rozgrywają piłkę po obwodzie szukając możliwości zagrania piłki w pole karne.
  • 19'
    Faul Rzeźnika i żółta kartka
  • 18'
    Przechwyt Radovicia w środku boiska i piłka do wychodzącego KOseckiego. Będzie aut dla Lęgii na wysokości pola karnego.
  • 17'
    Znów Junior wygrywa pojedynek.
  • 17'
    Niestety po wybiciu Kuciaka Kucharczyk zgrywa piłkę proso w aut.
  • 16'
    Junior powstrzymuje Piovaccari, w polu karnym Legii. Będzie rzut rożny.
  • 15'
    Radović faulowany w środku boiska, chwila oddechu.
  • 15'
    Wawrzyniak próbuje driblingu na skrzydle, ale otoczony przez trzech Rumunów traci piłkę.
  • 14'
    Dossa wrócił jednak na boisko.
  • 13'
    Legia kompletnie zagubiona. To gospodarze grają, a warszawiacy oglądają.
  • 12'
    Słowak wygrywa pojedynek sam na sam z Piovaccari
  • 11'
    Gra wznowiona. Na razie bez Juniora.
  • 11'
    Kuciaaaaaaaaak
  • 9'
    Dossa Junior leży na boisku. Chyba będzie konieczna zmiana.
  • 8'
    Legioniści bardzo bojaźliwie w ataku. Niecelne podanie Radovicia i za chwilę Furmana.
  • 7'
    Pierwsza akcja Legii, Radovic zagrywa do wychodzącego środkiem Koseckiego, ale Georgievski jest minimalnie szybszy.
  • 7'
    I znów Kuciak po zagraniu Tanase.
  • 6'
    Tym razem Jodłowiec wybija futbolówkę z pola karnego Legii.
  • 6'
    I znów, długie wybicie Kuciaka, legioniści tracą piłkę
  • 5'
    Jak na razie legioniści praktycznie nie powąchali piłki.
  • 4'
    Tanase mija Rzeźniczaka, dośrodkowuje w polu karne, na szczęścia piłkę wybija Wawrzyn.
  • 3'
    Kartoniada na jednej z trybun zzabramkowych.
  • 2'
    Przy piłce Steaua, ale wymieniaja piłkę na własnej połowie.
  • 2'
    Stanciu wywalcza rzut z autu.
  • 2'
    Pierwsza interwencja Kuciaka na przedpolu.
  • 1'
    180 minut przed nami!
  • 0
    Zaczynają gospodarze
  • 0
    Obie jedenastki są już na boisku. Słuchają popularnej "Kaszanki"
  • 0
    Pozostali legioniści też już są na boisku i przygotowują się do meczu.
  • 0
    Dusan Kuciak już rozgrzewa się na murawie Stadionu Narodowego w Bukareszcie.
  • 0
    Na środku obrony zagra Tomasz Jodłowiec, a Jakub Rzeźniczak jednak na prawej stronie.
  • 0
    Początek meczu za nieco ponad godzinę
Steaua BukaresztLegia Warszawa

34' Federico Piovaccari