90'
  • 90+3'
    Kurzawa otrzymał fenomenalne podanie z prawej flanki, lecz Cierzniak miał bliżej do futbolówki
  • 90+3'
    Koniec. Legia zremisowała na wyjeździe z Górnikiem Zabrze 1:1. Jedyną bramkę dla gości zdobył Marko Vesović. Półfinałowy rewanż Pucharu Polski, na stadionie przy Łazienkowskiej, odbędzie się 18 kwietnia. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na nasze materiały pomeczowe
  • 90+2'
    Ewidentny faul Angulo na Remy'm
  • 90+1'
    Hlousek zacentrował ze skrzydła, jednak Niezgoda nie zdołał przejąć piłki i zdziałać coś pozytywnego dla zespołu
  • 90'
    Żurkowski! Młody pomocnik ruszył przebojem, zwiódł dwóch rywali i obsłużył podaniem Kądziora. Świetną interwencją popisał się Cierzniak
  • 90'
    Trzy minuty doliczone do regulaminowego czasu
  • 89'
    Vesović zgrał do Pazdana, ten wycofał do Jędrzejczyka, lecz zabrzanie byli dobrze ustawieni
  • 87'
    Szymański przypadkowo kopnął Wieteskę, za co otrzymał żółty kartonik
  • 86'
    Pasquato stracił futbolówkę na rzecz Kurzawy, ten wypuścił Angulo, ale Hiszpan nie wygrał starcia z dwójką stoperów z Łazienkowskiej
  • 85'
    Pazdan długim podaniem szukał Niezgody, jednak na wysokości zadania stanął Suarez
  • 84'
    Pasquato pomknął środkiem, lecz został osaczony przez trzech graczy rywali i stracił futbolówkę. Następnie kąśliwie uderzył jeszcze Szymański, ale huknął tylko w Loskę
  • 82'
    Legia buduje atak pozycyjny i wywalczyła rzut wolny kilkadziesiąt metrów od bramki Loski
  • 82'
    Zagotowało się w "szesnastce", jednak zabrzanie ofiarnie wyekspediowali piłkę na wiwat
  • 80'
    Hajda stanął przed dogodną okazją. 18-latek szczęśliwie wpadł w pola karne, jednak uderzył wprost w Cierzniaka
  • 79'
    Antolić zacentrował w pole karne, tam o piłkę walczył Niezgoda, lecz snajper nie zdołał skierować jej do siati
  • 78'
    Róg dla Legii po interwencji Olszewskiego
  • 77'
    Kądzior znowu robi różnicę na skrzydle. Tym razem sprawcą przewinienia okazał się Jędrzejczyk
  • 77'
    Dośrodkowanie Kurzawy spokojnie chwycił Cierzniak
  • 76'
    "Górnicy" chcieli pójść za ciosem. Kądzior zwiódł Pazdana, wtargnął w "szesnastkę", jednak uderzył obok dalszego słupka
  • 75'
    Gol. Kurzawa trafia do siatki. Reprezentant Polski pewnym strzałem nie dał Cierzniakowi żadnych szans na skuteczną interwencję. 1:1
  • 74'
    Rzut wolny dla miejscowych blisko pola karnego stołecznego klubu. Niezła sytuacja dla Kurzawy
  • 73'
    Szymański sfaulował Hajde w środku pola. Zabrzanom puszczają nerwy
  • 73'
    Niezgoda zastępuje Eduardo
  • 72'
    "Wojskowi" mają przewagę nad beniaminkiem Ekstraklasy. Z biegiem czasu powiększa się ich dominacja
  • 72'
    Hajda wchodzi w miejsce Urynowicza
  • 71'
    Centra Pasquato, Jędrzejczyk główkował, jednak Loska wyciągnął się jak struna i wybił pikę
  • 69'
    Sędzia Stefański wyciąga konsekwencje. Żółte kartki obejrzeli Jędrzejczyk oraz Matuszek
  • 68'
    Jędrzejczyk zablokował Olszewskiego, ten spowodował jego upadek, w efekcie czego doszło do awantury obu klubów
  • 67'
    Bochniewicz naciskany przez Vesovicia, lecz wycofał do Loski i uniknął poważnej straty blisko "szesnastki"
  • 65'
    Szymański sprytnie pomknął teraz lewą stroną. Pomocnik zagrał wzdłuż do Eduardo, jednak Chorwat nie dopadł do futbolówki
  • 65'
    Pierwsza roszada w Legii. Pasquato zmienia Hamalainena
  • 62'
    Antolić wykorzystał błąd Kurzawy, piłka trafiła do Hamalainena, a Vesović uderzył z lewej nogi i pokonał Loskę! 1:0 dla Legii!
  • 61'
    Świetny przechwyt Mączyńskiego, z piłką zabrał się Szymanskiego, lecz było to przewidywalne zagranie do Vesovicia
  • 61'
    Legia obejmuje prowadzenie. Vesović!
  • 59'
    Antolić sfaulował Kądziora w środkowej strefie boiska
  • 59'
    Gryszkiewicz schodzi, Olszewski wchodzi
  • 58'
    Hamalainen wyłuskał piłkę na własnej połowie, zagrał do Szymańskiego. 18-latek nie uruchomił jednak wysuniętego Eduardo
  • 57'
    Vesović znowu "zakręcił" Gryszkewiczem. Lewy defensor Górnika po raz kolejny ma problemy z upilnowaniem skrzydłowego
  • 57'
    Wieteska upadł po starciu z Remy'm, grę wznowi Loska
  • 56'
    Mączyński wywalczył piłkę, którą przejął Hlousek. Czech bez rozbiegu zacentrował w pole karne, jednak nic z tego nie wyszło
  • 55'
    Mączyński zagrał do Jędrzejczyka, lecz prawy obrońca nie zdołał opanować futbolówki
  • 54'
    Antolić przechwycił piłkę w środku pola, ruszył z akcją, lecz Chorwata sfaulował Wieteska. Były legionista został napomniany żółtą kartką
  • 53'
    Jędrzejczyk długim wyrzutem z autu szukał Vesovicia. Legioniści powoli przybliżają się do "szesnastki" gospodarzy
  • 51'
    Warszawiacy goszczą teraz na połowie Górników, rywale sprytnie się przesuwają, natomiast mistrz Polski kreuje grę. Mączyński zagrał w pole karne do Szymańskiego, lecz skrzydłowy musiał uznać wyższość Loski
  • 49'
    Jędrzejczyk postanowił zapędzić się pod pole karne Górnika i wywalczył korner
  • 49'
    Remy źle uderzył z dystansu. Wydawało się, że ekipa Brosza ruszy do szybkiego ataku, ale Vesović dał się umiejętnie sfaulować
  • 48'
    Remy kapitalnie ruszył środkiem pola, naste pnie przetransportował futbolówkę do Vesovicia. Czarnogórzec zagrał do Eduardo, jednak atakujący nieczysto trafił w piłkę
  • 47'
    Teraz boczny defensor Górnika ciągnął Vesovicia za koszulkę. Będzie rzut wolny dla Legii
  • 46'
    Kurzawa daleko wrzucił z autu, ale Remy spokojnie wybił piłkę
  • 45+19'
    Zaczynamy drugą połowę!
  • 45+8'
  • 45+2'
    Arbiter liniowy uchwycił Urynowicza, który był na ofsajdzie
  • 45+2'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Legia bezbramkowo remisuje z Górnikiem. Wracamy za 15 minut
  • 45+1'
    Zły przerzut Suareza na lewą stronę i warszawiacy będą mieli chwile na złapanie oddechu
  • 45'
    Dwie minuty doliczone
  • 44'
    Angulo wpadł w pole karne i uderzył w kierunku dalszego słupka, lecz Hiszpan był na spalonym. Snajper został także napomniany "żółtkiem"
  • 43'
    Urynowicz nie podnosi się z murawy. Zawodnik ucierpiał po kontakcie z Pazdanem, ale będzie kontynuować grę
  • 41'
    Ależ akcja Legii! Eduardo dośrodkował w pole karne. Vesović trafił w słupek, a Szymański będąc w kapitalnej sytuacji, fatalnie spudłował
  • 40'
    Remy znalazł Eduardo, napastnik mocno dośrodkował w "szesnastkę", Loska wypuścił futbolówkę, ale obrońcy wybili ją
  • 39'
    Ważny przechwyt Mączyńskiego w środku pola, Vesović dośrodkował ze skrzydła, ale Suarez znowu wykazał się zdecydowaniem i oddalił zagrożenie
  • 39'
    Kądzior zagrał za plecy do Angulo, Hiszpan nie mógł opanować futbolówki, zabrakło zrozumienia w ofensywie
  • 37'
    Warszawiacy atakują, próbują zaskakiwać zabrzan, jednak brakuje im precyzji i chłodnej głowy w fazie wykończenia
  • 37'
    Angulo został złapany na ofsajdzie
  • 36'
    Gryszkiewicz nieprzepisowo powstrzymał Jędrzejczyka na prawej flance. Młody defensor nie zgadza się z decyzją arbitra
  • 36'
    Dośrodkowanie Szymańskiego zamieniło się w bezpośrednie uderzenie, jednak Loska końcami palców wybił piłkę
  • 35'
    Eduardo genialnie wypuścił Szymańskiego, ten płasko zacentrował, ale Vesović nie zdołał przechwycić futbolówki
  • 33'
    Vesović dał się sfaulować Gryszkiewiczowi. Szymański dośrodkował z rzutu wolnego, zrobiło się zamieszanie, ale beniaminek Ekstraklasy wyszedł z opresji
  • 32'
    Suarez skakał do głowy, jednak legioniści wyszli z akcją. Szymański przerzucił grę na prawe skrzydło, lecz była to nieudana próba
  • 31'
    Kurzawa walczył z Remy'm i w okolicach chorągiewki skutecznie nabił Francuza. Róg
  • 30'
    Antolić świetnie zauważył w polu karnym Hamalainena. Fin kropnął, jednak Loska instynktownie sparował piłkę do boku
  • 29'
    Angulo otrzymał podanie z prawej strony, jednak Hiszpanowi uciekła futbolówka
  • 28'
    Vesović do Szymańskiego, lecz kadrowicz Michniewicza nie zdołał wymanewrować Suareza. Po chwili "Seba" mógł się zrehabilitować po błędzie Gryszkiewicza, jednak defensor miejscowych wrócił i zaasekurował Loskę
  • 26'
    Warszawiacy zakotwiczyli na połowie zabrzan, starali się powoli budować akcję, jednak w ostatniej chwili Jędrzejczyk nie zrozumiał się z Mączyńskim. Eduardo nieprzepisowo powstrzymał jeszcze Urynowicza, który czekał, aż futbolówka wyjdzie poza boisko
  • 24'
    "Górnicy" zostali rozczytani przez legionistów i z "piątki" wznowi Cierzniak
  • 23'
    Cierzniak po raz kolejny źle wybija futbolówkę. Zabrzanie starali się to wykorzystać i będą mieli rzut rożny
  • 22'
    Jędrzejczyk! Boczny defensor wtargnął "szesnastkę", spojrzał, przymierzył, ale w kluczowym momencie zablokowany jego uderzenie. Korner, wykonany przez Szymańskiego, nie przyniósł żadnej korzyści
  • 22'
    Eduardo szukał prostopadłym podaniem Szymańskiego, lecz snajper mistrzów Polski wyszedł z piłką poza linię boczną
  • 21'
    Genialna centra Kurzawy, lecz aż trzech graczy Górnika było na spalonym
  • 20'
    Zaostrzyło się w ostatnim czasie na murawie. Teraz Hlousek został napomniany przez sędziego żółtym kartonikiem po faulu na Matuszku
  • 18'
  • 18'
    Loska może kontynuować grę
  • 17'
    Niedokładne wybicie Cierzniaka, ale Urynowicz nie skorzystał z "prezentu" golkipera gości. Warszawiacy ruszyli do błyskawicznego ataku. Hamalainen płasko dośrodkował ze skrzydła, Eduardo trafił wprost w Loskę. Do dobitki biegł jeszcze Vesović, ale reprezentant Czarnogóry zahaczył jeszcze o bramkarza Górnika. Mamy przerwę w grze, medycy klubowi opatrują zawodnika rywali
  • 15'
    Stołeczny klub zabrał się do kontry, Szymański otrzymał podanie, jednak nie zdołał minąć Bochniewicza
  • 14'
    Kolejne starcie Pazdana z Kądziorem. Stefański napomniał "Pazdka" żółtym kartonikiem
  • 13'
    Hamalainen uruchomił Eduardo, a był reprezentant Chorwacji wywalczył zaledwie aut na na wysokości pola karnego Górnika. Dośrodkowanie "Hamy" z lewej strony był jednak mocno niedokładne i nie znalazło adresata
  • 11'
    Kądzior ruszył przebojem, a Pazdan lekko go trącił. Arbiter odgwizdał faul, a Kurzawa ponownie groźnie zacentrował w "szesnastkę" Legii. Cierzniak zdołał jednak złapać piłkę
  • 9'
    Stefański przerwał grę i udał się pod ławkę Legii, aby przekazać uwagi sztabowi szkoleniowemu, który - jego zdaniem - nerwowo zareagował na wcześniejsze sytuacje boiskowe
  • 7'
    Dośrodkowanie w pole karne, lecz Hlousek wybił piłkę. Później Remy wygrał pojedynek z Suarezem. Hiszpan odczuł kontakt z Francuzem, jednak szybko podniósł się z murawy
  • 6'
    Angulo upadł po starciu z Remy'm, będzie stały fragment dla gospodarzy. Kurzawa czeka na gwizdek arbitra
  • 5'
    Kurzawa zagrał do Urynowicza, a ten starał się wypatrzyć Angulo. Warszawiacy przeczytali intencje rywala i przechwycili futbolówkę bez najmniejszych kłopotów
  • 4'
    "Szymi" włączył piąty bieg i próbował popędzić, lecz Suarez stanął na jego drodze. Ponadto, legionista sfaulował defensora miejscowych
  • 3'
    Remy sfaulowany w środku pola. Francuz odskoczy ł przy kontakcie z rywalem i sędzia przerwał grę
  • 2'
    Najpierw Vesović wywalczył aut, będąc pod presją, a chwilę później Jędrzejczykowi nie udało się pomknąć prawym skrzydłem
  • 2'
    Szymański szukał Hamalainena prostopadłym zagraniem, lecz "Górnicy" czujnie zażegnali niebezpieczeństwo
  • 0
  • 0
    Obie ekipy już na murawie w Zabrzu. Niebawem zaczynamy!
  • 0
    Na ławce rezerwowych pozostają: Malarz, Mauricio, Kopczyński, Astiz, Cafu, Pasquato oraz Niezgoda
  • 0
    Skład Legii prezentuje się następująco: Cierzniak - Jędrzejczyk, Pazdan, Remy, Hlousek - Mączyński, Antolić, Hamalainen - Vesović, Eduardo, Szymański!
  • 0
    Legioniści, do tej pory, w rozgrywkach pucharowych nie mieli problemów z eliminowaniem przeciwników. Zwycięstwa z Wisłą Puławy, Ruchem Zdzieszowice i Bytovią Bytów były przeważnie pewne i zasłużone. Górnik również odprawiał z kwitkiem kolejno ROW Rybnik, Sokoła Ostródę i Sandecję Nowy Sącz.
  • 0
    Na Śląsk nie udał się Miroslav Radović, który narzeka na uraz mięśnia przywodziciela. Dobrą informacją jest z kolei fakt, iż do kadry meczowej wrócił Jarosław Niezgoda
  • 0
    Warszawiacy plasują się aktualnie na trzecim miejscu w tabeli, z kolei zabrzanie są sklasyfikowani o jedną lokatę niżej od "Wojskowych"
  • 0
    Witamy! O godzinie 18:00 rozpocznie się pierwszy mecz półfinałowy Pucharu Polski pomiędzy Górnikiem Zabrze a Legią Warszawa