Liga Mistrzów 2013/2014 - III runda kwalifikacji do Ligi Mistrzów

57'
72'
81'
  • 90+4'
    Radović jak najdłużej utrzymuje się przy piłce, ale kontra Molde i KONIEC!!!!! Legia awansowała do IV rundy el. Ligi Mistrzów!
  • 90+4'
    Ligę Europy już mamy, na Ligę Mistrzów czekamy!
  • 90+2'
    Legia się broni, Jodłowiec wślizgiem wybija piłkę na aut
  • 90'
    Kontra Molde, Norwegowie grając w dziesiatkę stworzyli sobie kapitalną okazję, ale Linnesa na zablokowano. Rzut rożny
  • 90'
    Ależ były nerwy, w polu karnym był nawet bramkarz Molde. Na szczęście sytuacja opanowana
  • 90'
    Sędzia doliczył trzy minuty do regulaminowego czasu gry
  • 89'
    Kosecki wywalczył rzut rożny, ale nic niego nie wyszło.
  • 88'
    Faulowany by po prawej stronie boiska Kucharczyk. Rado w pole karne ale wprost na głowę Forrena, po chwili Kosa "zgubił" nogę
  • 87'
    Na boisku zrobiło się dziwnie spokojnie
  • 86'
    Chukwu wpadł w pole karne, ale czujny był Kuciak i Słowak zaczyna od bramki
  • 85'
    Z bólu zwija się Jakub Rzeźniczak, chwila przerwy w grze
  • 85'
    ostatnie pięć minut meczu - regulaminowego czasu gry
  • 83'
    Radović najpierw skiksował, a po chwili odebrał piłkę
  • 83'
    Za Bergeta wszedł Hussain
  • 82'
    Uderzał Tripić, ale wprost w Kuciaka
  • 80'
    Faulowany Radović, żółta kartka dla Ekpo, druga żółta i w konsekwencji czerwona
  • 79'
    Zamieszanie w polu karnym Legii, uderzał Chukwu, ale ponad bramką
  • 77'
    Wolny dla Legii z okolicy 40 metra, faulowany Vrdoljak
  • 77'
    Radović dogrywał w pole karne do Dossy Juniora, ale ten faulował rywala
  • 76'
    Rzut rożny dla Legii
  • 75'
    dwie zmiany w Molde za Hovlanda wszedł Coly, zaś Mostroma wszedł Tripić
  • 75'
    ukarany Zlatko Tripić
  • 73'
    Wolny, dośrodkowanie wprost na głowę Vrdoljaka i kontra, zakończona jednak zablokowanym strzałem Dwaliszwilego
  • 72'
    Faulował Dossa Junior i obejrzał żółtą kartkę
  • 71'
    Hestad uderzył tuż przy słupku, ale pewny i czujny Dusan kuciak
  • 70'
    Szarżował Chukwu, na szczęście czysto na linii pola karnego interweniował Rzeźniczak. Po chwili blisko narożnika pola karnego faulował Bereszyński. Wolny dla Molde
  • 69'
    Za Ojamaa wchodzi Michał Kucharczyk
  • 68'
    Znów Linnes, tym razem zagrał miedzy nogami Wawrzyniaka i podał w pole karne - na szczęście sytuację naprawił ofiarną interwencją Junior
  • 68'
    Do zmiany przyszykowany Kucharczyk
  • 68'
    Akcja Bereszyńśkiego, ładnie wszedł między dwóch rywali i oddał strzał tuż obok bramki
  • 66'
    Ojamaa w polu karnym, miał na 16 metrze wolnego Radovicia, ale wdał się w drybling. Po chwili z dystansu niecelnie uderzał Jodłowiec
  • 65'
    Mostrom wpadł w pole karne, ale czujnie i bezpiecznie Kuciak
  • 64'
    Linnes dośrodkowywał w pole karne, ale tam dobrze Bereszyński
  • 63'
    Linnes uciekł obrońcom, strzelił z 16 metrów mocno i płasko. Kuciak wypluł piłkę przed siebie, na szczęście pomogli mu obrońcy. Było groźnie
  • 63'
    Molde coraz śmielej atakuje, Chukwu wywalczył aut na wysokości pola karnego
  • 62'
    Akcja Legii, ale Ojamaa za skrzydła wprost w ręce bramkarza
  • 61'
    Za Żyrę wchodzi Kosa
  • 60'
    Fatalna strata Jodłowca, na szczęście kontra szybko zatrzymana
  • 60'
    Do zmiany naszykowany już Jakub Kosecki
  • 59'
    Rzut rożny dla Molde, ogłuszające gwizdy
  • 59'
    Z kornera nic Norwegom nie wyszło, od bramki Kuciak
  • 58'
    Z Dossą już wszystko w porządku, za chwilę pojawi się na murawie
  • 57'
    Po dośrodkowaniu zamieszanie - ucierpiał Dossa Junior. Konieczna jest pomoc medyków
  • 56'
    Rado do Żyry, ten uderzył, piłka jeszcze podbita o nogę obrońcy i o mało nie trafił do bramki. Rzut rożny
  • 56'
    Kartka dla Ivicy Vrdoljaka
  • 55'
    Jodła przejął piłkę, zagrał w pole karne do Rado, ten chyba niepotrzebnie dryblował zamiast strzelać i po chwili uderzenie Serba trafiło w obrońcę
  • 54'
    Próba akcji Legii, ale piłka znów w rękach bramkarza
  • 53'
    Chukwu raz uciekł Beresiowi i było groźnie, na szczęście główkował nad poprzeczką
  • 52'
    Vrdoljak zagrywał do Dwaliszwilego, ale tego zdołał jeszcze wyprzedzić Ojamaa, a piłka i tak w rękach bramkarza.
  • 52'
    Na spalonym Dwaliszwili
  • 50'
    Wlado do Żyry, ale ten trafił w obrońcę
  • 49'
    Próba strzału w wykonaniu Ojamaa ale piłka ugrzęzła w gąszczu nóg obrońców
  • 48'
    Ładnie Radović, wygrał pojedynki z dwoma rywalami, zagrał do Ojamaa, a ten fatalnie mu odegrał
  • 47'
    Długa piłka do Żyry, ale ten przegrał pojedynek główkowy z Toivio
  • 46'
    Akcja Molde, na spalonym Linnes
  • 45+16'
    Druga połowa rozpoczęta bez zmian w składach.
  • 45+1'
    Piłkarze Legii grają dość pewnie, ale ochotę do ataków odbiera kolegom Dwaliszwili, który zepsuł większość piłek, jest o tempo wolniejszy od pozostałych piłkarzy.
  • 45'
    Kibice na Żylecie zaprezentowali znaną nam sektorówkę w kształcie koszulki Legii.
  • 45'
    Sędzia zakończył pierwszą połowę meczu
  • 42'
    Dobre uderzenie Wawrzyniaka, ale Nyland na posterunku
  • 41'
    Legia ma kilka słabych punktów w tym meczu - jak na razie najgorzej prezentuje się Dwaliszwili, ale to znaczy, ze zaraz może trafić do siatki
  • 40'
    Jodłowiec w pole karne do Żyry, ale ten nie poradził sonie z Hovlandem
  • 39'
    Długie podanie do Beresia w pole karne przecięte przez Forrena
  • 38'
    Akcja Legii ale Jodłowiec zamiast do Żyry na aut
  • 37'
    Dobra akcja Rado zakończona niecelnym dośrodkowaniem Żyry
  • 35'
    Bereszyński wywalczył rzut rożny
  • 35'
    Żyro dośrodkowuje w pole karne ale piłka minęła wszystkich zawodników
  • 34'
    Próba strzału z dystansu Jodłowca, ale niecelna
  • 33'
    Legia dobrze ustawiona i Molde zmuszone do błędu w rozegraniu piłki. Kuciak zaczyna od bramki
  • 32'
    Chukwu na wysokości pola karnego, ale tym razem czujny był Bereszyński
  • 30'
    Jodłowiec próbował zagrać prostopadłą piłkę do Ojamaa w pole karne, ale w ostatniej chwili zagranie przeciął Hovland
  • 28'
    Rado ruszył z piłką, ale nie w tempo zagrał do Wlado i piłka dla Molde
  • 27'
    Kontra Molde, Chuwu faulowany na środku boiska przez Rzeźnika, bez konsekwencji
  • 26'
    Ojamaa przejął piłke, ruszył dynamicznie do przodu, rozegrał piłkę z Wlado i wywalczył róg
  • 25'
    Bereś ładnie do Ojamaa, ale ten na minimalnym spalonym
  • 24'
    Legia najpierw się broniła, a po chwilo ruszyła z kontrą, ale na spalonym Dwaliszwili, który dziś jakby nie nadążał za kolegami
  • 22'
    Chukwu na spalonym. Ale i tak pojedynek z nim wygrał Kuciak - tyle że już po gwizdku
  • 21'
    Rado ładnie do Żyry, ale ten dośrodkowują trafił w głowę jedynego przed sobą obrońcy
  • 20'
    Bramkarz Molde tak wyprowadzał piłkę, ze trafił w Dwaliszwilego. Piłka odbiła się od Gruzina i poszybowała nad poprzeczką
  • 19'
    Faulowany Forren w okolicach środka boiska, wolny dla Molde
  • 19'
    Próba długiej piłki do Bergeta,ale przegrał główkę z Dossą
  • 16'
    Żyro w pole karne, ale tam jeden z obrońców wygrał główkę i wybił piłkę na aut
  • 16'
    Dobra akcja Legii, ale Dwaliszwili nie trafił w piłkę, a w nogę obrońcy i mamy faul w ataku
  • 15'
    Próba akcji Wlado, ale zatrzymany wślizgiem przez obrońcę
  • 15'
    Tym razem Dwaliszwili wywalczył kolejny róg dla Legii
  • 14'
    Rzeźniczak kolejny raz dobrze ustawiony przeczytał zamiary rywala
  • 14'
    Brawo Bereś - wybił z rytmu Mostroma
  • 13'
    Wawrzyniak minął dwóch rywali, ale w drogę wszedł mu niepotrzebnie Dwaliszwili
  • 12'
    Dośrodkowywał Żyro, pofrunął Dossa w polu karnym, ale piłka ostatecznie pada łupem Norwegów
  • 11'
    Kręcił Chukwu, ale Rzeźniczak do spółki z Vrdoljakiem poradzili sobie czarnoskórym graczem Molde
  • 11'
    Żyro uderzał, ale piłkę zblokował jeden z Norwegów i rzut rożny
  • 10'
    Błąd Jodłowca przy wyprowadzaniu piłki i Molde konstruuje akcje
  • 9'
    Rzeźniczak dobrze ustawiony przerywa akcje rywali
  • 8'
    Żyro jeszcze raz do Wawrzyniaka, ale ten uprzedzony przez obrońcę i jeszcze jeden róg
  • 8'
    Tym razem złe dośrodkowanie i piłka dla Molde
  • 7'
    Wawrzyniak główkował szczupakiem ale strzał zablokowany i jeszcze jeden korner
  • 6'
    Aut dla Legii na wysokości pola karnego. Wlado wywalczył róg
  • 4'
    Bereszyński wygrywa pojedynek z Danielem Chukwu
  • 3'
    Bardzo dobry przechwyt Radovicia, zbiegł do prawej strony, dośrodkował, ale akurat tam gdzie nie było żadnego z kolegów
  • 2'
    Próba akcji Norwegów zakończona zbyt głębokim dośrodkowaniem i piłka w rękach Kuciaka
  • 1'