Rzeźniczak nie daje rady szybkości Przybeckiego, ale ten wybiega poza linię końcową
    Legia wymienia kolejne i kolejne podania. Patrzymy na posiadanie piłki - rośnie na razie 68 procent
    Brzyski zagrywał do Sa, ale niedokładnie i Orlando nie zdołał oddać strzału
    Żyro posłał świetną prostopadłą piłkę do Koseckiego, ten nie zdołał przejąć futbolówki.
    Legioniści długo rozgrywają piłkę
  • 82'
    Kosecki przegrał pojedynek z Widanowem i stracił piłkę
  • 80'
    Duda przejął piłkę, miał trochę miejsca i czasu, zagrał do Koseckiego, ale niedokładnie i strata
  • 79'
    Bardzo dobry strzał głową z trudnej pozycji w wykonaniu Orlando Sa, dobra kontrująca piłka sprawiła trochę problemów bramkarzowi
  • 78'
    Przybecki dostał podanie z głębi pola, zwiódł Rzeźniczaka i posłał piłkę do bramki pokonując płaskim strzałem Kuciaka
  • 77'
    1:3 Miłosz Przybecki zdobywa bramkę dla Zagłębia
  • 76'
    Błąd wywalczył rzut rożny dla Zagłębia
  • 76'
    Curto do Piątka i piłka poszybowała obok bramki Dusana Kuciaka
  • 74'
    Dobra akcja Koseckiego, zakręcił Widanowem, zagrał do Dudy, ale ten nie zdołał dojść do piłki
  • 74'
    Rzut rożny dla Legii, Brzyski dośrodkowywał, ale dobrze interweniował Curto.
  • 72'
    Brzyski zagrał do Żyry w pole karne, ten strącił piłkę do Dudy, który uderzył płasko po ziemi ale trafił w słupek. Szkoda.
  • 71'
    Dossa minął się piłką, małe zamieszanie w polu karnym Legii, ale sytuacja szybko została opanowana
  • 69'
    Łukasik czysto wybił piłkę rywalowi, ale sędzia odgwizdał faul "Miłka".
  • 68'
    Legioniści krótko rozegrali piłkę i wymieniają kolejne podania na połowie rywala
  • 68'
    Duda zdecydował się na strzał z dystansu - ponad bramką
  • 67'
    Kosecki wywalczył rzut rożny
  • 66'
    Za Guldana w ekipie Zagłębia wszedł Łukasz Piątek
  • 65'
    Legia gra bardzo spokojnie i dojrzale, całkowicie kontroluje przebieg gry
  • 64'
    Guldan groźnie w pole karne, dobrze interweniował Broź. Do piłki doszedł jeszcze Cutro, jego strzał odbił się od legionistów i rzut rożny dla Lubina
  • 64'
    Dzinić uderzał przewrotką, ale piłka poszybowała ponad bramką.
  • 61'
    Zmiana w Legii za Vrdoljaka wszedł Daniel Łukasik, kapitanem został Jakub Rzeźniczak
  • 59'
    Żyro niedokładnie pod linię końcową do Brozia, ten wyłuskał ją obrońcy, ale futbolówka opuściła murawę
  • 58'
    Błąd na dobrej pozycji, ale kapitalnie zachował się Brzyski
  • 58'
    Kolejny wolny dla Legii, dośrodkowanie Brzyskiego, zamieszanie, Żyro strzela z 16 metrów ale nad poprzeczką
  • 56'
    Kosecki faulowany z lewej strony pola karnego, kolejny rzut wolny dla Legii
  • 56'
    Brzyski wprost na głowę Dossy Juniora, silne uderzenie naszego obrońcy, ale piłka poszybowała nad poprzeczką
  • 55'
    Orlando Sa w pojedynku z Widanowem i legionista padł w polu karnym, ale sędzia nakazał grać dalej.
  • 54'
    Pinto zagrał w pole karne do Sa, ten uderzał z dość ostrego kąta, piłka poszybowała wzdłuż linii bramkowej, nikt nie przeciął jej toru lotu
  • 53'
    Kolejne świetne zagranie Dudy razem z Sa, ale po chwili Żyro niedokładnie do Koseckiego
  • 51'
    Rzut wolny, Brzyski zagrywał w pole karne, ale dobrze interweniował Cotra
  • 50'
    Duda zagrał na prawo do Żyry, a ten został zatrzymany faulem
  • 49'
    Gra się zaostrza, oberwali Rzeźniczak i Sa
  • 48'
    Błąd się rozpędził, Dossa Junior spóźnił wślizg i rzut wolny dla Zagłębia z 35 metrów
  • 48'
    Dośrodkowanie w pole karne, ale piłkę wybił spod bramki Legii Orlando Sa
  • 46'
    Legia spokojnie rozgrywa akcję wymieniając kolejne podania w tyłach
  • 46'
    Świetna piłka Pinto do Koseckiego, ale legionistę uprzedził bramkarz Zagłębia
  • 45+19'
    Druga połowa meczu rozpoczęta
  • 45+16'
    Dwie zmiany w Zagłębiu - weszli Błąd i Przybecki, zeszli Bertilsson i Abwo, zaś w Legii Kosecki wszedł za Ojamę
  • 45+1'
    Koniec pierwszej połowy meczu. Do przerwy Legia prowadzi 3:0 z Zagłębiem w Lubinie. Brawo!
  • 45'
    3:0!!!!! Helio Pinto!!!!
  • 45'
    Pinto posłał piłkę ponad murem, ta odbiła się jeszcze od poprzeczki i wpadła do bramki. Piękny gol!
  • 44'
    Duda faulowany przez Curto na 20 metrze
  • 44'
    Do strzału szykuje się Helio Pinto
  • 42'
    Vrdoljak zagrał świetną piłkę do Żyry, ten wypatrzył Sa, ale podał minimalnie za wysoko.
  • 42'
    Ojamaa do Żyry, ten huknął z lewej nogi i bramkarz na raty ale łapie piłkę
  • 40'
    Legia długo rozgrywa piłkę w środku pola, w końcowej fazie akcji pod polem karnym Pinto niedokładnie zagrał do Dudy
  • 37'
    Curto brzydko faulował Sa, ale napastnik Legii szybko się podniósł z murawy.
  • 36'
    Brzyski na głowę Dossy Juniora i... kapitalnie broni bramkarz
  • 35'
    Ojamaa wywalczył rzut rożny
  • 31'
    Kolejna akcja Dudy, rozkręca się. W polu karnym spod linii bocznej wycofał do Żyry, ten huknął, ale obok bramki.
  • 30'
    Świetna akcja Dudy na prawej stronie, oszukał Dzinicia, zagrał do Żyro, ten idealnie wypatrzył Sa, który uderzył głową, ale świetnie obronił strzał Orlando bramkarz Zagłębia. Ładna ackja.
  • 25'
    Potężne uderzenie Cotry, ale jego strzał blokowany przez legionistów i Kuciak nie miał kłopotu ze złapaniem futbolówki
  • 25'
    Ojamaa zamarkował strzał i podał sprytnie do Sa, dobry pomysł, ale zabrakło precyzji
  • 23'
    Żyro niedokładnie do Brozia i piłka w rękach bramkarza Zagłębia
  • 21'
    Żyro z łatwością mija rywala, ale zatrzymuje się na drugim
  • 20'
    Nasz kapitan posłał piłkę a prawy róg, bramkarz go wyczuł, ale piłka przeszła po rękawicach bramkarza i ugrzęzła w siatce
  • 19'
    2:0!!!! Ivica Vrdoljak!!!
  • 18'
    Rzut karny dla Legii - Żyro faulowany w polu karnym
  • 18'
    Rymaniak za faul został ukarany czerwoną kartką
  • 17'
    Kontra Zagłębia, ale Bertilsson wypchnięty do boku przez Dossę Juniora
  • 17'
    Banaś faulował Orlando Sa w okolicach środka boiska
  • 15'
    Curto zagrał długą piłkę na prawo do Abwo, ale ciut za mocno i od bramki Dusan Kuciak
  • 13'
    Kontra gospodarzy przerwana faulem przez Vrdoljaka, sędzie pogroził palcem kapitanowi Legii
  • 13'
    Widanow przegrał pojedynek z Ojamą i od bramki zacznie Legia
  • 12'
    Zablokowany strzał Ondreja Dudy z 20 metrów
  • 11'
    Guldan fauluje Dudę, rzut wolny dla Legii na 30 metrze.
  • 11'
    Brzyski zagrywał w pole karne do Dossy Juniora, ale lepsi byli obrońcy Zagłębia
  • 10'
    Świetnie w środku pola przerwał akcję Ivica Vrdoljak i rozpoczął akcję Legii
  • 9'
    Ojamaa z Dudą bliscy rozegrania perfekcyjnej akcji
  • 8'
    Kolejna akcja prawą stroną Widanowa, dośrodkowanie ale tym razem pewnie interweniuje Jakub Rzeźniczak
  • 7'
    Widanow dośrodkował do Abwo, ale ten uderzył obok bramki. Było groźnie
  • 5'
    Legioniści spokojnie rozgrywają akcje, budują ją mocno cofnięci
  • 3'
    Broź niedokładnie do Sa i od bramki rozpocznie Zagłębie
  • 2'
    Michał Żyro wyłuskał piłkę na 18 metrze, zagrał piłkę do Orlando Sa w pole karne i Legia objęła prowadzenie. 1:0!
  • 1'
    Legioniści spokojnie rozgrywają akcje
  • 1'
    Orlando Sa!!!! 1:0
  • 0
    Mecz rozpoczęty
  • 0
    Za chwilę początek spotkania
  • 0
    Piłkarze Legii zagrają dziś w Lubinie z Zagłębiem w ramach ostatniej kolejki sezonu zasadniczego T-Mobile Ekstraklasy, Legioniści rozpoczną w składzie: Kuciak - Broź, Rzeźniczak, Junior, Brzyski - Żyro, Vrdoljak, Pinto, Ojamaa - Duda - Sa. Na ławce usiądą: Jałocha, Jodłowiec, Saganowski, Kosecki, Kucharczyk, Bereszyński, Łukasik.
Zagłębie LubinLegia Warszawa

19' Bartosz Rymaniak

19'
20'

20' Ivica Vrdoljak (k.)

45'

45' Helio Pinto

78' Miłosz Przybecki