83'
  • 90+6'
    Za tydzień legioniści zmierzą się z Zagłębiem Lubin na wyjeździe. Dziękujemy już za uwagę i zapraszamy na nasze materiały pomeczowe - wypowiedzi trenerów oraz piłkarzy, zdjęcia, a także wideo z dopingiem
  • 90+4'
    Dwie bramki dla stołecznej ekipy zdobył dziś Miroslav Radović. Jedno trafienie dołożył za Michał Żyry.
  • 90+3'
    Słowacki bramkarz pokazał, że jest już gotowy do gry, a tę wznowił Rzeźniczak. Po chwili Orlando Sa uderzył z 35 metra, ale mocny strzał odbił do boku Kaczmarek
  • 90+3'
    Koniec meczu! Legia wygrała z Zawiszą Bydgoszcz 3:0
  • 90+1'
    Kadu fauluje Kuciaka w polu karnym Legii. Słowak będzie potrzebował pomocy lekarzy
  • 90'
    Dossa Junior kapitalnie przerzuca piłkę do Brozia, który posyła piłkę poza boisko
  • 88'
    Bohatera dzisiejszego spotkania zastępuje za to pozyskany zimą Orlando Sa
  • 87'
    Drybling Augusto przerwany przez Micaela, który piłkę wykopuje pod nogi Carlosa
  • 87'
    Petasza na placu gry zastępuje Alvaro Gomes
  • 86'
    Marek Saganowski nie wróci dziś na boisko. Trener Berg wpuści za moment na plac gry Orlando Sa
  • 86'
    Brzyski rusza lewą flanką, ale zostaje zatrzymany przez Lewczuka
  • 85'
    Broź w prosty sposób traci futbolówkę na prawej flance
  • 84'
    Broź dostał dobrą piłkę w pole karne i praktycznie do pustej bramki wyłożył futbolówkę Radoviciovi, który strzela swoją drugą bramkę w tej potyczce
  • 84'
    W miejsce Ojamaa'y wchodzi Raphael Augusto
  • 83'
    3:0!!! Miroslav Radović!!!
  • 82'
    Carlos biegnie prawym skrzydłem, schodzi do środka, odgrywa na lewą stronę do Petasza, a ten uderza nad bramką
  • 80'
    Drugą żółtą kartkę otrzymuje od arbitra Kamil Drygas
  • 80'
    Kapitan gości oczywiście musi opuścić boisko
  • 78'
    Micael podbija piłkę głową po dośrodkowaniu Brzyskiego, a w powietrzu łapie ją Kaczmarek
  • 78'
    Drygas bardzo mocno uderza z 35 metrów, ale piłka przechodzi nad poprzeczką bramki strzeżonej przez Kuciaka
  • 77'
    Radović faulowany na wysokości pola karnego z lewej strony boiska
  • 76'
    Tempo gry chyba ponownie zwolniło. Legioniści powoli wymieniają piłkę
  • 74'
    Daniel Łukasik zastępuje na boisku Helio Pinto
  • 74'
    Radović przegrywa pojedynek główkowy z Micaelem
  • 73'
    Podanie Dudy przechwycił w środku pola Micael, który zagrał do Kadu, ale futbolówka spadła pod nogi Kuciaka, który wykopał ją z dala od własnej bramki
  • 73'
    Carlos uderzał z pola karnego, ale Kuciak był na posterunku i obronił strzał
  • 72'
    Radović faulowany na własnej połowie
  • 70'
    Petasz uderza mocno, ale nad bramką
  • 69'
    Dossa Junior powalił przed polem karnym Carlosa
  • 68'
    Niewidocznego Vasconcelosa zastępuje Jorge Kadu
  • 67'
    Duda do Brozia, ten na skrzydło do Radovicia, a Serb zgrał do Żyry, który piętką wystawił futbolówkę prawemu obrońcy Legii - jego strzał wyłapał jednak Kaczmarek. Fajna akcja
  • 65'
    Żyro zablokowany przez Petasza. Legionista nieumyślnie kopnął tez rywala w rękę
  • 64'
    Żyro do Radovicia, ale zupełnie nie w tempo
  • 63'
    Drygas ukarany kartką przez arbitra
  • 63'
    Kapitan Zawiszy ponownie fauluje Dudę
  • 62'
    Na spalonym Vasconcelos
  • 61'
    Piłka ostatecznie spadła pod nogi Drygasa na 10 metrze, ale ten na nasze szczęście huknął tuż nad poprzeczką
  • 60'
    Lewczuk pobiegł prawą stroną i dośrodkował w pole karne, a futbolówkę na róg wybił Rzeźniczak
  • 59'
    Broź na prawą stronę do Radovicia, a ten na spalonym
  • 59'
    Wojciechowskiego zastępuje Luis Carlos
  • 58'
    Żyro zagrywa na środek, ale koledzy po chwili tracą piłkę
  • 58'
    Brzyski kapitalnie minął dwóch rywali, ładnie podał też w pole karne do Radovicia, ale ten był na spalonym
  • 56'
    Ojamaa pozbawiony piłki na lewej skrzydle
  • 55'
    Dośrodkowanie Petasza z rzutu wolnego zostało wybite. Vrdoljak już wraca do gry
  • 54'
    Rzut wolny dla Zawiszy. Pomocy lekarzy porzebował Vrdoljak, który zaraz powinien wrócić na boisko
  • 53'
    Legioniści rozpoczynają grę od autu. Radović rozgrywa piłkę z Brzyskim, który wrzuca ją w pole karne. Futbolówka minęła zaskoczonego Kaczmarka, ale ostatecznie to on rozpocznie grę od bramki
  • 52'
    Duda faulowany w środku pola - rzut wolny dla Legii
  • 51'
    Duda prostopadle zagrał do Żyry, który pobiegł na Kaczmarka i posłał piłkę do siatki
  • 50'
    2:0!!! Michał Żyro!!!
  • 49'
    Radović wykorzystał w polu karnym dobre podanie Żyry i dzięki temu Legia prowadzi z Zawiszą
  • 49'
    Brzyski zagrywał w pole karne, ale jego dośrodkowanie zostało wybite
  • 48'
    1:0!!! Miroslav Radović!!!
  • 47'
    Żyro wychodził na dobrą pozycję - sam na sam z Kaczmarkiem - ale zderzył się z Radoviciem
  • 45+17'
    Rozpoczęła się druga połowa
  • 45+2'
    Koniec pierwszej połowy. To nie było zbyt porywające 45 minut w wykonaniu "Wojskowych". Strach się bać jak to będzie wyglądać jeśli podopieczni norweskiego trenera zaprezentują się w drugiej części gry jeszcze gorzej
  • 45+1'
    Kolejne dośrodkowanie Brzyskiego zostało wyłapane przez Kaczmarka
  • 45+1'
    Sędzia dolicza minutę do czasu trwania pierwszej połowy
  • 45+1'
    Wojciechowski uderzał z szóstego metra, ale na nasze szczęście posłał piłkę obok bramki...
  • 45'
    Radobić fantastycznie nawinął Ziajkę w polu karnym rywali i zewnętrzną częścią buta uderzył w kierunku Kaczmarka, który zdołał odbić piłkę na róg
  • 44'
    Radović faulowany w środku pola
  • 43'
    Długa piłka w pole karne - Kuciak łapie ją bez kłopotów
  • 43'
    Broź złapany na spalonym
  • 42'
    Wójcicki zagrywa piłkę na głowę Drygasa, a ten uderza nad bramką
  • 40'
    Żyro w pole karne, ale nie było tam nikogo kto sfinalizowałby akcję
  • 39'
    Radović do Ojamaa'y, który za późno odgrywa do Serba i cała akcja poszła na nic
  • 38'
    Wójcicki leciutko uderza zza pola karnego
  • 37'
    Żyro nieźle pociągnął akcję w okolice pola karnego, ale został zatrzymany przez Nowotczyńskiego, który wybił jego dośrodkowanie
  • 37'
    Dudek zagrywa ręką w środku pola
  • 37'
    Duda traci futbolówkę tuż pod polem karnym
  • 34'
    Radović zatrzymany przez Lewczuka pod linią końcową
  • 33'
    Kolejne dogranie z narożnika wybite przez Nawotczyńskiego
  • 33'
    Brzyski dogrywa w pole karne i róg... To już dziesiąty w tym spotkaniu
  • 33'
    Po chwili Kaczmarek zaczyna od bramki
  • 32'
    Junior uderza piłkę głową na piątym metrze, ale czujny był Kaczmarek, który odbił futbolówkę na róg
  • 31'
    Dossa Junior wygrywa powietrzny pojedynek z Vasconcelosem
  • 31'
    Żyro uderza w polu karnym, ale ostatecznie mamy tylko rzut rożny
  • 28'
    Drygas dobrze przechwytuje piłkę w polu karnym, ale Wójcicki szybko ją tragi
  • 28'
    Radović ukarany żółtą kartkę. To jego czwarty kartonik, który oznacza, że za tydzień Serb nie zagra w Lubinie
  • 27'
    Ojamaa dobrze popracował teraz w defensywie i dzięki niemu Lewczuk wybiegł z piłką na aut
  • 26'
    Nic nie wychodzi z rzutu rożnego, z kontrą ruszają przeciwnicy, ale szybko zostają zatrzymani
  • 25'
    Kolejny korner. W narożniku jest już Brzyski
  • 24'
    Nowotczyński wykopuje piłkę na aut żeby na chwilę uspokoić grę. Tuż po wyrzucie tracimy futbolówkę
  • 24'
    Korner dla Legii po dośrodkowaniu Brozia
  • 22'
    Radović w pole karne, ale niecelnie. Po chwili Brzyski uderza z dystansu obok bramki. Serb wściekł się, że defensor nie podał do niego
  • 20'
    Junior agresywnie atakuje Kaczmarka, który jednak obronił dośrodkowanie Brzyskiego. Arbiter uznał, ze golkiper bydgoskiego klubu był faulowany
  • 19'
    Rzut wolny dla Legii. Dośrodkowywał będzie Brzyski
  • 18'
    Dossa Junior fauluje przeciwnika w środku pola
  • 17'
    Kuciak zderzył się z Micaelem i obu udzielano pomocy medycznej, a za chwilę kolejny korner będą mieli rywale
  • 17'
    Legioniści dosłownie na chwilę zażegnują niebezpieczeństwo, a moment później w polu karnym zablokowany został Lewczuk i Zawisza wykonuje rzut rożny
  • 17'
    Kuciak wypiąstkował dośrodkowanie piłki z narożnika boiska
  • 16'
    Piłka wyszła przed pole karne, potem Petesz zszedł z nią na skrzydło, założył siatkę Radoviciovi i wywalczył kolejny korner
  • 14'
    Wójcicki zagrywa piłkę do Vasconcelosa, który zdecydował się na strzał, po którym futbolówka wyleciała za linię - róg dla rywali
  • 13'
    Ojamaa piętką do Dudy, jakby na siłę, a ten na skrzydło do Radovicia. Serb został sfaulowany
  • 13'
    Radović prostopadle w pole karne - zablokowany. Serb więc dopadł do piłki i uderza mocno, ale niecelnie
  • 12'
    Drygas uderza z dystansu, ale nie sprawia Kuciakowi żadnego zagrożenia
  • 10'
    Radović nieźle podawał prostopade do wchodzącego Brozia, ale piłkę skutecznie przeciął Ziajka
  • 10'
    Serb traci teraz piłkę przed polem karnym
  • 9'
    Lewczuk dogrywa piłkę w pole karne Legii, ale Brzyski zdołał go przyblokować, a sytuację wyjaśnił Rzeźniczak
  • 9'
    Duda pociągnął środkiem akcję, podał do Radovicia, ale piłka wróciła do niego, więc zdecydował się na strzał, który wyłapał Kaczmarek
  • 8'
    Piłka odbija się od głowy Rzeźniczaka, ale obrońca nie zdołał oddać strzału, a wręcz wycofał piłkę
  • 7'
    Vrdoljak świetnie przerzucił piłkę na prawą stronę do Brozia wchodzącego do ofensywy. Dogranie byłego gracza Widzewa zostało jednak zablokowane i mamy korner
  • 6'
    Brzyski prosto w głowę Drygasa stojącego najbliżej legionisty. Oczywiście tracimy piłkę
  • 5'
    Ładnie w środku przedzierał się Duda, ale jego podanie do Ojamy za krótkie
  • 5'
    Kaczmarek wybija piłkę w trybuny
  • 5'
    Dogranie Żyry w pole karne zablokowane przez Micaela. Mamy rzut rożny
  • 3'
    Radović poszedł prawą stroną, zagrał w pole karne, ale nie było tam nikogo
  • 3'
    Żyro zza pola karnego, ale piłkę wyłapał Kaczmarek
  • 1'
    Legioniści dosyć szybko nieudanie rozgrywają piłkę, ale po chwili trafia ona do Rzeźniczaka, który zażegnuje niebezpieczeństwo
  • 0
  • 0
    Od środka zaczną legioniści
  • 0
    Trwa powitanie obu zespołów
  • 0
    17:57 - Obie ekipy wychodzą na boisko, a kibice śpiewają "Mistrzem Polski jest Legia"
  • 0
    17:53 - Kibice niepełnosprawni zaprezentowali już wspomniany banner.
  • 0
    17:55 - Słyszymy "Sen o Warszawie" śpiewany przez stadion, który chyba zapełnił się w 3/4
  • 0
    17:52 - Niepełnosprawni kibice Legii zaprezentują banner promujący akcję "Total football - total access"
  • 0
    17:42 - Specjalną flagę przed meczem wyniosą dziś kibice niepełnosprawni, którzy są już koło ławek rezerwowych
  • 0
    17:23 - Obie ekipy wychodzą na rozgrzewkę
  • 0
    17:15 - Witamy ze stadionu przy ulicy Łazienkowskiej. Na razie jedynie powoli zapełnia się Żyleta, na pozostałych trybunach bardzo mało widzów
  • 0
    17:18 - Na sektorze gości nie ma dziś kibiców Zawiszy, gdyż ci protestują przeciwko właścicielowi ich klubu