83'
  • 90+9'
    Dziękujemy już za uwagę i zapraszamy na materiały pomeczowe :).
  • 90+7'
    Dwa gole dla Legii zdobył Radović, a jedno trafienie dołożył Astiz. Jak na razie "Wojskowi" są niepokonani wiosną
  • 90+6'
    Legioniści w okstatnich sekundach spotkania walecznie starali się odebrać piłkę
  • 90+6'
    Koniec meczu! Legia wygrywa w Zabrzu 3:0!
  • 90+4'
    Nakoulma ukarany jeszcze żółtą kartką
  • 90+3'
    Efir w pole karne do Juniora, a ten uderza na bramkę Kasprzika. Mamy jeszcze róg
  • 90+3'
    Guilherme dostał piłkę tuż przed polem karnym i mocno uderza w Kasprzika
  • 90+2'
    Ojamaa zostaje zastąpiony przez Michała Efira, który po raz ostatni na boisku w Ekstraklasie pojawił się 657 dni temu!
  • 90+1'
    Korner dla stołeczej drużyny
  • 90'
    Vrdoljak powalczył o piłkę i po chwili został sfaulowany
  • 90'
    Pinto zastępuje Radovicia. Serb dobrze się dziś spisał aplikując gościom dwa gole
  • 90'
    Arbiter dolicza pięć minut
  • 88'
    Do wejścia szykują się Michał Efir i Helio Pinto
  • 87'
    Jodłowiec walczył o piłkę, ale ostatecznie rywale zażegnują niebezpieczeństwo
  • 86'
    Legioniści już spokojnie rozgrywają piłkę, ale nadal stwarzają niebezpieczeństwo. Pandża fauluje Ojamaa'ę
  • 86'
    Brzyski ponownie dośrodkowuje z rzutu wolnego
  • 84'
    Ojamaa próbował oddawać strzał zza pola karnego, ale żle trafił w piłkę, która doleciała pod nogi Radovicia stojącego w "szesnastce". Serb uderzył mocno i pewnie pokonał Kasprzika
  • 83'
    Brzyski bardzo dobrze zatrzymuje rozpędzonego Nakoulmę
  • 83'
    3:0!!! Miroslav Radović!
  • 82'
    "My chcemy gola, Wieczorek my chcemy gola" krzyczą fani Górnika, ale na razie nie wygląda to optymistycznie dla zabrzańskiej ekipy
  • 81'
    Nakoulma na spalonym
  • 80'
    Małkowski faulowany przez Vrdoljaka na lewej flance. To już 5 faul kapitana
  • 79'
    Raphael Augusto zagrał kapitalną prostopadłą piłkę do Radovicia, który wyszedł sam na samz bramkarzem, minął Kasprzika i spokojnie skierował futbolówkę do siatki
  • 78'
    Ojamaa rozegrał piłkę z Radoviciem, który podawał w pole karne do Estończyka
  • 78'
    2:0!!! Miroslav Radović
  • 77'
    Radović za długo holował piłkę
  • 76'
    Kibice Górnika są coraz bardziej rozgoryczeni wynikiem. Na przemian słychać "pozdrowienia" dla Legii i arbitra Pskita
  • 75'
    Raphael Augusto zastąpi debiutującego dziś w Legii Orlando Sa
  • 75'
    Junior poślizgnął się i stracił piłkę na rzecz Nakoulmy, ale tego świetnie zatrzymał Vrdoljak
  • 73'
    Nakoulma powalony w środku pola przez Jodłowca. Górnik ma rzut wolny z 35 metrów
  • 73'
    Kuciak wypiąstkował dośrodkowanie Jeża
  • 73'
    Małkowski dogrywał w pole karne, ale od bramki rozpoczyna słowacki golkiper stołecznego klubu
  • 72'
    Nakoulma wbiegał w pole karne i mocno huknął na bramkę Kuciaka, ale po chwili po futbolówkę musieli biec ochroniarze stojący na budowanej trybunie
  • 70'
    Madej przebiegł środkiem boiska przez prawie 70 metrów po czym uderzył mocno z okolicy 16 metra. Kuciak dobrze odbił piłkę i powstrzymał gracza z Zabrza
  • 69'
    Kosznik wybija piłkę na aut. po chwili Legia wywalczyła rzut rożny
  • 69'
    Dogranie Brzyskiego wybite z pola karnego, podobnie stało się ze strzałem Guilherme
  • 68'
    Brzyski sprawdził Kasprzika uderzeniem z prawie 40 metrów. Golkiper odbił futbolówkę, ale zabrakło tam legionisty, który dobiłby strzał "Brzytwy"
  • 67'
    Steinbors na noszach opuszcza boisko - Łotysz nie wyglądał dobrze... Na boisko wchodzi Grzegorz Kasprzik
  • 67'
    Gramy. W środku pola rzut wolny wykonuje Brzyski
  • 65'
    Obecnie Steinbors oraz Łukasiewicz leżą na boisku. Defensor wstał po dobrych dwóch minutach, ale golkiper nadal jest opatrywany przez lekarza. Intensywnie rozgrzewa się Grzegorz Kasprzik, który za moment zastąpi Łotysza między słupkami
  • 64'
    Brzyski dośrodkował piłkę na 8 metr, Steinbors wyszedł do futbolówki i wypiąstkował ją, ale jednocześnie znokautował Łukasiewicza, a ten upadając uderzył golkipera
  • 63'
    Rzut wolny dla Legii
  • 62'
    Kapitan Legii faulowany przez Pandżę na własnej połowie
  • 61'
    Faul na Koszniku. Rywale zaczęli zbyt szybko grać, bez gwizdka sędziego i ten ich zatrzymał. Rzut wolny ponownie będzie wykonywał Jeż
  • 61'
    Kuciak minął się z piłką, ale na szczęście Górnik nie zagroził naszej bramce po wrzutce Jeża
  • 61'
    Vrdoljak wślizgiem zatrzymał przciwnika
  • 60'
    Aut dla rywali, mimo że Ojamaa już miał piłkę i chciał wyrzucać piłkę do kolegi
  • 59'
    Kuciak ściagał się z Łuczakiem i wykopał piłkę z dala od własnej bramki
  • 58'
    Kolejna zmiana w Górniku. Zacharę zastępuje Łuczak
  • 57'
    Nakoulma ponownie zagrywa piłkę ręką
  • 57'
    Małkowski wchodzi w miejsce Mańki
  • 54'
    Ojamaa zszedł do środka i jego uderzenie z 16 metrów został zablokowane
  • 53'
    Niezłe dośrodkowanie Brzyskiego w pole karne, ale nikt nie zamknął tej akcji
  • 53'
    Radović dograł piłkę wprost w ręce Steinborsa
  • 52'
    Ojamaa świetnie zabrał się z piłką zagrywając piętą, a po chwili Pandża wykosił Estończyka. Arbiter spokojnie mógł ukarać piłkarza Górnika drugą żółtą kartką
  • 51'
    Kuciak wykopuje piłkę daleko w boiska, ale Radović przegrywa walkę o futbolówkę w powietrzu
  • 51'
    Vrdoljak za mocno do Ojamaa'y, którego piłka po prostu przelobowała
  • 50'
    Ojamaa źle dogrywa w pole karne
  • 49'
    Madej uderza z 20 metrów, ale obok bramki
  • 48'
    Mańka zablokowany, piłka jeszcze odbija się od nigo i od bramki rozpocznie Kuciak
  • 48'
    Sobolewski faulowany w środku pola
  • 46'
    Zaczęła się druga połowa
  • 46'
    Junior zagrywa ręką na środku boiska
  • 45+15'
    Na boisku są również gospodarze
  • 45+14'
    Legioniści wybiegają już na murawę
  • 45+1'
    Koniec pierwszej połowy! Legia prowadzi 1:0 po golu Astiza
  • 45'
    Brzyski ponownie wykonuje stały fragment gry. Po chwili arbiter uznał, że Dossa Junior faulował rywala w polu karnym Górnika
  • 45'
    Guilherme dobrze znalazł Ojamę w polu karnym, ale ten fatalnie uderzył - praktycznie nie trafił w piłkę i lekko musnął ją w kierunku bramkarza
  • 44'
    Jeż wystawia piłkę Sobolewskiemu, do którego prawie dobiegli już legioniści. Strzał kapitana Górnika został zablokowany
  • 43'
    Piłka zaplątała się w polu karnym po dograniu Brzyskiego, a po chwili spadła pod nogi Astiza, który mocnym strzałem z bliska wpakował futbolówkę do siatki
  • 43'
    Rzut wolny dla Górnika z 25 metrów
  • 42'
    1:0!!! Inaki Astiz!!!
  • 41'
    Niezła akcja Legii. Sa podał do Jodłowca, ale ten przytrzymywany przez rywala nie doszedł do piłki, a Guilherme został zablokowany
  • 41'
    Kolejny rzut wolny dla Legii.
  • 39'
    Ojamaa zatrzymany na połowie Górnika
  • 39'
    Madej uderza zza pola karnego, ale lekki strzał spokojnie wyłapał Kuciak
  • 39'
    Nakoulma ponownie przyjmuje piłkę ręką w środku pola
  • 38'
    Goście zażegnują niebezpieczeństwo i za sprawą Madeja starają się wyprowadzić kontrę, ale pomocnik Zabrzan został szybko zatrzymany
  • 37'
    Dogranie Jodłowca w pole karne zablokowane przez Łukasiewicza. Z rzutu rożnego zagrywać będzie Brzyski
  • 36'
    Manka mocno kopie z rzutu wolnego, ale poza boisko
  • 36'
    Ostatnie minuty przypominają bardziej kopaninę niż mecz w Ekstraklasie
  • 35'
    Astiz na lewą stronę do Brzyskiego, ale ten nie dał rady dojść do futbolówki
  • 34'
    Guilherme odgrywa do Kuciaka, a ten kiksuje i kopie do góry. Po chwili podobnie robi Drewniak
  • 34'
    Łukasiewicz wślizgiem zatrzymuje Radovicia
  • 33'
    Vrdoljak uprzedza Nakoulmę i głową zażegnuje niebezpieczeństwo
  • 32'
    Sa był na spalonym
  • 31'
    Ojamaa zablokowany w polu karnym, po chwili Radović wywalczył rzut rożny
  • 31'
    Kuciak nie ma zbyt wiele pracy i rozgrzewa się przed polem karnym
  • 31'
    Dośrodkowanie ląduje na nodze Guilherme, któy wykopał futbolówkę w trybuny...
  • 30'
    Dośrodkowanie wybite przed pole karne, poprawka wybita przez bramkarza
  • 30'
    Nakoulma zagrywa ręką w środku pola
  • 29'
    Do rzutu wolnego podchodzi Brzyski
  • 28'
    Guilherme zabiera piłkę Madejowi. W ostatnich minutach neizbyt wiele dzieje się na boisku
  • 28'
    Pandża powalił niedaleko pola karnego Ojamę i został ukarany żółtą kartką
  • 27'
    Kolejny aut dla gospodarzy, tyle że z drugiej strny boiska
  • 25'
    Guilherme blokuje Madeja i Górnik zaczyna od autu
  • 24'
    Sa huknął z pola karnego w kierunku dłuższego słupka i był bliski trafienia. Futbolówka przeleciała tuż obok słupka. Było blisko!
  • 23'
    Jeż wychodził sam na sam z Kuciakiem, ale był na spalonym, a dodatkowo w ostatniej chwili i tak został zablokowany przez Juniora
  • 22'
    Mańka dośrodkowuje, ale wprost w ręce Kuciaka
  • 21'
    Ojamaa odzyskał piłkę pod polem karnym Górnika. Ostatecznie z dystansu uderzył Vrdoljak, ale to był słaby strzał, który minął bramkę Steinborsa
  • 20'
    Faul Vrdoljaka w środku pola. Od rzutu wolnego rozpoczyna Górnik, ale po chwili arbiter uznał, że własnym polu karnym popychany był Dossa Junior
  • 19'
    Kuciak ponownie zaczyna od bramki po złym dośrodkowaniu Mańki
  • 17'
    Brzyski dogrywał piłkę z lewej strony boiska po dobrym przerzucie Guilherme. Dośrodkowanie ląduje w rękach Steinborsa
  • 16'
    Ojamaa przyblokował Madeja i dzięki temu od bramki rozpoczyna Kuciak
  • 15'
    Łukasiewicz fauluje na prawej stronie Brozia. Rzut wolny będzie wykonywał Tomasz Brzyski
  • 15'
    Brzyski mocno i niecelnie, ale wiele nie brakowało
  • 14'
    Tym razem dogranie Brzyskiego wybijają z pola karneg gospodarze
  • 13'
    Brzyski świetnie zagrał na głowę Vrdoljaka, któego uderzenie głową obronił Steinbors. Mamy kolejny korner
  • 12'
    Kosznik bardzo groźnie zagrał piłkę w pole karne. Można powiedzieć, że defensor Górnika oddał centrostrzał, który dotknął górnej siatki i na szczęście nie trafił do bramki Kuciaka
  • 12'
    Ojamaa wywalczył rzut rożny dla Legii
  • 11'
    Vrdoljak dośrodkowuje piłkę w pole karne, ale wracający się Nakoulma zdołał przejąć futbolówkę
  • 11'
    Madej faulowany przez Jodłowca w środku pola
  • 10'
    Sa rozprowadził piłkę do Radovicia, Serb zszedł do boku i źle zagrał w pole karne. Od bramki zacznie Steinbors
  • 10'
    Vrdoljak pada w polu karnym, ale sędzia od razu pokazuje, że nie ma mowy o rzucie karnym
  • 8'
    Radović zakiwał się na własnej połowie, na szczęście Broź wykopał piłkę i zażegnał niebezpieczeństwo
  • 8'
    Drewniak uderza zza pola karnego, ale tuż nad bramką Kuciaka
  • 6'
    Radović naciskał Łukasiewicza, a ten ostatecznie musiał odegrać piłkę do własnego bramkarza
  • 6'
    Vrdoljak na połowie rywali fauluje Drewniaka. Wcześniej Broź zagrał długą piłkę do Sa
  • 5'
    Nakoulma główkuje i od bramki grę wznawia Kuciak
  • 4'
    Rzut rożny dla Górnika po tym jak Broź wybił piłkę poza boisko
  • 3'
    Ojamaa pobiegł lewą stroną boiska, ale niecelnie dośrodkował w pole karne gdzie na podanie czekał już Orlando Sa
  • 2'
    Radović faulowany przez Jeża. Od rzutu wolnego wznawia Kuciak
  • 1'