38'
  • 90+13'
    Koniec meczu. 0:0 i odpadamy z europejskich pucharów...
  • 90+6'
    Malarz dwukrotnie na 30 metrze zastopował szarżujących gospodarzy - najpierw głową, potem wślizgiem.
  • 90+2'
    Znakomita sytuacja Sheriffa - Bayala uderzał płasko tuż przy słupku, ale świetnie wybronił Malarz.
  • 90+1'
    Bayala uderzał wysoko ponad bramką z 25 metrów. Sędzia doliczył cztery minuty do regulaminowego czasu gry.
  • 90'
    da Silva ukarany żółta kartką
  • 88'
    Szymański wszedł za Kucharczyka
  • 87'
    Świetną sytuację miał De Nooijer po dograniu z prawej strony boiska piłka spadła mu na głowę. Miał przed sobą wielką bramkę, ale w nią nie trafił.
  • 85'
    Żólta kartka dla Balimy
  • 83'
    Moulin posłał długą piłkę przed pole karne do Jędrzejczyka, ale na raty poradzili sobie obrońcy i wybili piłkę.
  • 81'
    Żółta kartka dla Michała Kucharczyka - faul w ofensywie
  • 80'
    Zmiana w ekipie gospodarzy - Victor na boisku za Tripicia
  • 77'
    Ostatnia zmiana wśród gospodarzy. Oliveira zastępuje Tripicia na prawej stronie defensywy
  • 76'
    Jest i awizowana zmiana. Sadiku za Jodłowca
  • 75'
    Wreszcie niezła akcja Legii! Kucharczyk odebrał piłkę na prawej stronie, zagrał w pole karne, ale Kulusoć dobrze zdjął futbolówkę z głowy Hamalainena
  • 74'
    Przed roszadą, przy piłce nadal gracze Sheriffa, którzy zwalniają tempo. Dochodzi do tego, że Susić na chwilę zatrzymał się na środku boiska, czekając na rozwój wydarzeń. Ale po chwili, rywale podkręcili tempo. Stracili piłkę, tak jak i po chwili legioniści. Po jednym podaniu!
  • 73'
    Jędrzejczyk dobrze podłączył się do akcji ofensywnej. Wyłuskał piłę spod nóg Tripicia, próbował dośrodkować, ale użył zbyt wiele siły. Tak wiele, że futbolówka poszybowała ponad poprzeczką, a także za linię końcową
  • 73'
    Szykuje się zmiana w Legii. Sadiku ma zastąpić Jodłowca
  • 71'
    Rzut wolny dla graczy Sheriffa.Znowu faul legionistów pod bramką Malarza. Źle to wygląda. Jedynym pozytywem tej sytuacji niecelne uderzenie. Podobnie jak to, sprzed chwili Balimy.
  • 67'
    Legia obecnie gra tak: Malarz - Jędrzejczyk, Jodłowiec, Dąbrowski, Hlousek - Kucharczyk, Moulin, Mączyński, Berto - Hamalainen.
  • 65'
    Zmiany w obu drużynach. Hildeberto w miejsce Nagya. Z kolei wśród gospodarzy, Brezovaca zastępuje Balima
  • 63'
    Ofensywa legionistów w drugiej połowie składa się z długich wrzutów z autów oraz zagrań na osamotnionych w ofensywie Kucharczyka i Hamalainena. To nie wygląda dobrze. Sheriff jest obecnie częściej przy piłce
  • 60'
    Jairo da Silva wchodzi na boisko w miejsce Badibangi
  • 59'
    Kolejna groźna akcja miejscowych, zakończona wybiciem piłki na uwolnienie przez legionistów. Był to efekt niezłego dośrodkowania Susicia z prawej strony boiska na wysokości pola karnego
  • 58'
    Moulin rozgrywa piłkę na prawą flankę do Mączyńskiego, ale niedokładnie. Ten przez grę w ofensywie, nie zdążył wrócić do obrony za Tripiciem. Dobrze zachował się jednak Dąbrowski, który ciałem staranował rywala w polu karnym, ale atakując przy tym piłkę. Sędzia nie widział podstaw, by używać gwizdka, a piłkę mieli legioniści
  • 57'
    Dąbrowski doszedł do dośrodkowania, ale uderzył piłkę głową dwa metry nad poprzeczką
  • 56'
    Legioniści po chwili zastoju, ponownie przebijają się pod pole karne rywali. Znowu długi wrzut piłki z atu przez Kucharczyka, z dystansu uderza Moulin, ale jego zmierzający do bramki wolej, został odbity przez Mikulicia. Róg dla Legii
  • 53'
    Było bardzo groźnie. Piłka spadła na dalszym skraju pola karnego. Bayala zacentrował ją głową, a tam wyskoczył do niej jeden z jego kolegów Futbolówka łukiem przeleciała nad bramką strzeżoną przez Malarza i spadła na górną siatkę
  • 52'
    Brezoveć zablokowany na prawej flance przez Kucharczyka i rzut rożny dla Sheriffa
  • 51'
    Chwila zastoju na boisku, wręcz spokoju dawno nie widzianego. Legia wyczekuje, nie odkrywa się na początku drugiej połowy
  • 48'
    Kucharczyk jako wahadło. Blok defensywny składa się z Jędrzejczyka, Pazdana i Hlouska. Skrzydłowy czasem uzupełnia formację, ale gra też trochę wyżej od wspomnianych kolegów
  • 47'
    Kucharczyk wrzuca piłkę z autu na wysokości pola karnego. Ta od razu wędruje w szesnastkę, małe zamieszanie i spada na głowę Hamalainena. Ten uderza z bliska, ale próba ostatecznie przestrzelona. Szkoda, to była dobra okazja
  • 45+16'
    Zaczynamy drugą połowę, bez zmian w składach obu drużyn
  • 45+2'
    Koniec pierwszej połowy. 0:0. Taki wynik nie daje Legii nic. W drugiej połowie musi być lepiej, choć grając w dziesięciu, wcale nie będzie o to łatwiej
  • 45+1'
    Sheriff miał swoją okazję, ale legioniści wybili piłkę. Powtórka została zatrzymana dobrym przecięciem piłki przez Hlouska. Niewiele toczy się po myśli kibiców Legii
  • 45'
    Jakże było blisko! Świetne dogranie Moulina, Jodłowiec idealnie w tempo dopadł do piłki i uderzył ją klatką piersiową, choć bardziej wzdłuż bramki. Tam dobrze zachował się Mikulić, który złapał futbolówkę
  • 45'
    Do czasu trwania pierwszej połowy, sędzia dolicza dwie minuty
  • 44'
    Kolejny stały fragment legionistów. Dośrodkowanie z prawej strony, z rzutu wolnego, ale piłka wybita po główce Jodłowca. Był korner, teraz kolejny. Legia szuka teraz gola po rogu
  • 42'
    Zagranie ze środka pola na prawe skrzydło. Do piłki za bardzo spieszył się Bayala, aż został złapany na spalonym.
  • 42'
    Korner dla Legii z prawej strony boiska
  • 41'
    Rzut wolny dla Sheriffa. Brezovec dośrodkował piłkę, ale jeden z legionistów był faulowany w defensywie i sędzia nakazał wznowić grę warszawiakom
  • 39'
    Pazdan ścigał się ze soim rywalem do piłki na własnej połowie. Badibanga upadł, a sędzia natychmiastowo zagwizdał. Na początku wydawało się, że arbiter pokaże stoperowi tylko żółtą kartkę, ale już po chwili w jego ręku był czerwony kartonik. Legia już do końca będzie grała w osłabieniu
  • 38'
    Michał Pazdan ukarany czerwoną kartką
  • 36'
    Zagranie przez całe boisko, przypadkowo mogło trafić na środku pola do Hamalainena, bo Mączyński nie doszedł do piłki. Ale nie trafiło. Grę wznawia bramkarz miejscowych
  • 35'
    Piłka wybita przed pole karne, trafia do miejscowych. Brezoveć próbował na prawej stronie minął dwóch legionistów i dośrodkować. Pierwsza część planu się udała. Druga? Nie. Grę od bramki, po niecelnym zagraniu rywala, wznawia Malarz
  • 33'
    Hlousek wybija dośrodkowanie z lewej strony boiska. Przy piłce nadal gracze z Tyraspola, którzy trochę się uaktywnili. Bayala próbował mijać po chwili trzech legionistów w środku pola, ale tylko utrudnił zadanie kolegom. Mistrzowie Mołdawii nadal byli przy piłce. Ostatecznie futbolówka trafiła do Susicia, ten ustawił ją sobie na nodze i oddał ładny strzał. Rykoszet sprawił, że miejscowi mają teraz rzut rożny
  • 32'
    Miejscowym wystarczy chyba 0:0... Nie widać u nich wielkiej chęci strzelenia gola
  • 31'
    Gra przeniosła się na kilka chwil do środka pola. Rzadki widok, jak dotąd. Przez 30 minut futbolówka do tej pory praktycznie krążyła od jednej bramki do drugiej, a najczęściej była na połowie miejscowych
  • 29'
    Brezoveć rozruszał kibiców swoim rajdem środkiem pola. Pomocnik Sheriffa ruszył, ale zamiast poczekać na kolegów, huknął z ok. 30 metrów. Malarz odbił piłkę, ale po chwili ją stracił
  • 28'
    Piłka zagrana do Jędrzejczyka, ten oddaje ją Kucharczykowi, ale skrzydłowy traci. To na razie największa zmora warszawiaków - niedokładność
  • 27'
    Legioniści rozgrywają piłkę na lewej flance, ostatecznie Nagy dynamicznie wpada w okolice pola karnego i upada. Gwizdek sędziego, zapada cisza i... żółta kartka. Dla Węgra. Za, zdaniem arbitra, próbę wymuszenia stałego fragmentu gry
  • 25'
    Mączyński uruchomił Nagya, ten podał do Hlouska. Czech zagrał na drugą stronę boiska, piłka trafiła do Jodłowca, który wychodził sam na sam z Mikuliciem, lecz upadł w polu karnym w starciu z rywalem. Sędzia Bebek nie wskazał na jedenasty metr. Sytuacja podobna, jak ta z Pazdanem i Badibangą kilkanaście minut temu
  • 23'
    Znacznie częściej gracze Sheriffa faulują legonistów, niż na odwrót. Teraz znowu powalony gracz mistrzów Polski. "Wojskowi" cały czas przy piłce, próbują konstruować atak pozycyjny
  • 22'
    Krótkie rozegranie piłki. Mączyński do Kucharczyka, ten oddaje, a "Mąka" podaje. Piłka wybita przez rywali. Podobnie dzieje się po chwili, lecz na lewej stronie boiska
  • 21'
    Mączyński pobiegł środkiem boiska, miał sporo miejsca i zdecydował się na dogranie piłki w pole karne. Rywal wolał nie ryzykować i wybił futbolówkę poza boisko. Róg dla Legii
  • 19'
    Faul Badibangi w środku pola i grę wznawiają legioniści. Mistrzowie Polski mają na razie więcej inicjatywy i znacznie częściej są w posiadaniu piłki
  • 18'
    Mączyński dogrywał również piłkę w pole karne z narożnika. Futbolówka skierowana w okolice linii bramkowej, tam nabiegało dwóch legionistów, ale Mikulić - z problemami - łapie piłkę
  • 17'
    Kibice Sheriffa po chwilowym zrywie, praktycznie zaprzestali dopingu. Zachęcić musiał ich spiker, co dało chwilę szumu i gwaru, lecz nie ciągłego wsparcia dla zawodników. Inaczej jest w sektorze legionistów, gdzie głośny śpiew jest słyszalny cały czas
  • 17'
    Mączyński ścigał się na lewej stronie boiska z rywalem, próbował dośrodkować w pole karne, ale został zablokowany. Korner dla mistrzów Polski
  • 15'
    Optyka trybun sprawiała, że wydawało się, że dobrą szansę miał Hamalainen po rozegraniu piłki, gdy Nagy wznowił grę z autu. Fin biegł w kierunku futbolówki, ale defensywa Sheriffa bez większego kłopotu wybiła piłkę w głąb boiska
  • 14'
    Dogranie przeleciało przez całe pole karne, aż spadło za nim, na lewym skrzydle. Legioniści wznawiają grę od autu, gdyż futbolówka dotknęła rywala
  • 13'
    Moulin przejmuje piłkę w środku pola, rozegranie na prawą stronę, ale tam dwa razy blokowany Jędrzejczyk, jakby za wcześnie próbował wgrywać futbolówkę w "szesnastce". Kapitan warszawiaków walczył o odzyskanie piłki, aż został sfaulowany
  • 13'
    Legioniści będą dośrodkowywali piłkę z rzutu wolnego z prawej strony
  • 12'
    Miejscowi próbują uspokoić dosyć rwane spotkanie. Kilka podań w środku pola, ale ostatecznie w kuszącej sytuacji decydują się na przerzut z własnej połowy, aż pod bramkę Malarza. Tam w starciu lepszy Dąbrowski, który wybija futbolówkę
  • 10'
    Świetna interwencja Pazdana, choć na pograniczu faulu. Badibanga już ruszał z piłką na bramkę Malarza, lecz stoper końcem buta wybił piłkę. Atakujący rywali domagał się rzutu karnego, tak samo jak kibice, ale sędzia zdecydowanie sygnalizował, że przewinienia na skraju "szesnastki" nie było
  • 8'
    Susić ładnie zagrał na prawą flankę do Bayali, który raz minął Pazdana, ale chciał to zrobić ponownie. To był błąd rywala, któremu stoper warszawiaków odebrał piłkę. Na razie, reprezentant Polski rozgrywa dobre zawody
  • 7'
    Legioniści wymienili kilka podań w środku pola. Moulin stara się rozrzucać grę na skrzydła, ale na razie skuteczni w defensywie są boczni obrońcy mistrza Mołdawii
  • 6'
    Brezović otrzymał futbolówkę 20 metrów od bramki Malarza. Samotny zawodnik Sheriffa obrócił się z piłką, nie miał do kogo podać, więc oddał strzał. Niecelny i od bramki grę wznawia Malarz
  • 5'
    Mączyński pada w środku pola z głośnym krzykiem. Faul i rzut wolny dla Legii. Moulin wystawia piłkę Dąbrowskiemu, a ten zablokowany przez rywala. Od razy miejscowi ruszyli z kontrą. Badibanga od środka, schodził na lewą flankę, Susić dośrodkował w pole karne, ale dobrze z opresji wyszli defensorzy Legii
  • 4'
    Kucharczyk przedarł się środkiem pola, wpadł w pole karne i odegrał do Mączyńskiego. Pomocnik przyblokowany, musnął piłkę, lecz sama próba była zbyt lekka, by Mikulić nie złapał futbolówki
  • 4'
    Pazdan wybija piłkę spod nóg Bayali, choć przypłacił to lekkim bólem kolana. Defensor jednak wstał i po rozbieganiu, kłopotu nie ma
  • 3'
    Legioniści próbują skonstruować akcję zaczynając od defensywy. Gracze z Tyraspola rozpoczynają pressing już na połowie warszawiaków, mniej więcej 30 metrów od bramki Malarza. Nic to nie dało w tym wypadku. Hamalainen pobiegł lewą flanką, zagrał do Nagya już w pole karne, ale ten niecelnie podał w środek "szesnastki", gdzie nie było żadnego z legionistów
  • 0
    Rozpoczynamy mecz o życie w europejskich pucharach. Zaczęli miejscowi. Piłka szybko wybita na aut i na wysokości własnej bramki, grę od wyrzutu wznowił Hlousek
  • 0
    Piłka już na środku boiska
  • 0
    Obie drużyny jż na boisku. Spory gwar na trybunach, a z sektora legionistów śpiew "mistrzem Polski jest Legia". "Wojskowych" na murawę wyprowadził Artur Jędrzejczyk, kapitan warszawiaków w czwartkowym spotkaniu
  • 0
    Mecz pomiędzy Sheriffem a Legią poprowadzi chorwacki sędzia Ivan Bebek. Na liniach pomagać mu będą Tomislav Petrović i Miro Grgić
  • 0
    18:55: Grupa dopingująca legionistów od razu pokazała, kto będzie najgłośniejszy śpiewając "Jesteśmy zawsze tam". Młyn gospodarzy również troszkę mniejszy, niż liczebność przyjezdnych ze stolicy Polski
  • 0
    18:50 - Dziesięć minut do meczu. Rozgrzewki skończone, teraz pozostał tylko mecz. Trybuny nie są pełne i kompletu raczej nie można się spodziewać
  • 0
    18:30 - Piłkarze obu drużyn są na rozgrzewce
  • 0
    17:50: Legioniści przybyli na stadion około 100 minut przed rozpoczęciem meczu. Drugą wizytę na obiekcie Sheriffa, po wczorajszej, rozpoczęli od inspekcji murawy, na której w środę trenowali przez prawie godzinę.
  • 0
    17:45
  • 0
    17:32: Znamy skład legionistów: Malarz - Jędrzejczyk, Dąbrowski, Pazdan, Hlousek - Kucharczyk, Jodłowiec, Mączyński, Nagy - Moulin - Hamalainen. Ławka: Cierzniak, Broź, Astiz, Kopczyński, Hildeberto, Szymański, Sadiku
  • 0
    17:10 - Pierwsi kibice Legii pojawili się pod stadionem w Tyraspolu. Fani mistrzów Polski zaśpiewali kilka piosenek, a obecnie wchodzą na swój sektor za jedną z bramek
  • 0
    17:05
  • 0
    17:00 - Witamy z Tyraspola. Jest ciepło, słonecznie i wieje przyjemny wiaterek. Już o godzinie 19:00 polskiego czasu, Legia skonfrontuje się na miejscowym stadionie z Sheriffem w rewanżowym spotkaniu czwartej rundy eliminacji Ligi Europy. Tydzień temu przy Łazienkowskiej padł remis 1:1