Generali Deyna Cup 2013/2014 - Mecz o I miejsce

18'
37'
78'
  • 90+2'
    Za moment legioniści odbiorą puchar i medale. Wcześniej srebrne "krążki" dostaną rywale z Brazylii
  • 90+2'
    Dziękujemy już za uwagę i zapraszamy na nasze pomeczowe materiały
  • 90+1'
    Koniec meczu! Legia wygrała Deyna Cup!
  • 90+1'
    Legia po bramkach Raula Bravo i Janusza Gola pokonała w finale Fluminense 2:0
  • 90+1'
    "Puchar jest nasz" śpiewają kibice na "Żylecie"
  • 90'
    Bruno Farias uderzył z 25 metrów na bramkę Skaby, ale był to raczej strzał rozpaczy, który nie mógł zagrozić golkiperowi Legii
  • 88'
    MIkita dostał piłkę od Augusto w środku pola, podbiegł kilkanaście metrów i huknął będąc przed polem karnym.Uderzenie niestety nie było celne...
  • 87'
    Augusto minął trzech piłkarzy, ale dośrodkował zza linii końcowej
  • 87'
    Helio Pinto zmienia dobrze grającego - szczególnie w pierwszej połowie - Dominika Furmana
  • 86'
    Cassio z dystansu uderzał na bramkę Skaby, ale ten tylko mógł isć po piłkę, żeby wznowić grę z "piątki"
  • 86'
    Za moment na boisko wejdzie Helio Pinto
  • 85'
    Mikita niepotrzebnie się kiwał z Ronanem przez co stracił piłkę
  • 84'
    Frias zabiera piłkę Golowi i podaje do kolegów z defensywy
  • 83'
    Dośrodkowanie było zbyt głębokie i spokojnie wyłapał je Skaba
  • 82'
    Rzeźncizak podał piłkę wprost do Cassio, ale koledzy przeszkodzili Brazylijczykowi i piłka wróciła do nas
  • 82'
    Augusto sfaulował piłkarza Fluminense i do zagrania szykuje się Bruno Farias
  • 81'
    Gol uderzał po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, ale tym razem ponad bramką
  • 81'
    "Deyna Kazimierz, nie rusz Kazika, bo zginiesz" - krzyczą kibice z Żylety
  • 80'
    Ronan po krótkim rozegraniu płasko wrzucił piłkę w pole karne. Strzelał Alan, ale obrońca Fluminense uderzył ponad bramką
  • 80'
    Wawrzyniak wywalczył rzut rożny
  • 79'
    Za linią boczną opatrywany jest Michał Żyro
  • 79'
    W miejsce Żyry wchodzi Michał Kopczyński
  • 79'
    Skaba niepewnie interweniował przy wrzutce Roberta i mamy róg dla Fluminense
  • 79'
    Jeszcze jeden korner - piłkę wybił Furman
  • 78'
    Janusz Gol dostał piłkę na lewej stronie, uderzył z dystansu i futbolówka wpadła do siatki nie dając szans Leandersonowi
  • 77'
    Wawrzyniak zatrzymuje rywala, który... potknął się podczas dryblingu o własne nogi
  • 77'
    2:0!!! Janusz Gol
  • 76'
    Broź z autu do Mikity, a ten według sędziego faulował Santosa
  • 75'
    Skaba wyszedł do piłki i złapał ją tuż przed Ronanem, który tylko odbiegł zdenerowany, że nie zdołał dojść do podania
  • 75'
    Mikita zabrał piłkę Cassio, ale nie zdołał wyminąc Gustavo Santosa w polu karnym Fluminense
  • 75'
  • 74'
    Furman razem z Brzyskim zatrzymali Ze Lucasa, który po chwili zszedł z boiska i został zastąpiony Eullaerem
  • 73'
    Mikita poszedł sam, gdyż żaden z kolegów nie był w zasięgu pdoania, ale został zatrzymany przez Alana w środku pola
  • 73'
    W miejsce Marlona na boisko wchodzi Bruno Farias
  • 72'
    Zmiana także we Fluminense. W miejsce Leo Lelis amelduje się Jefferson
  • 71'
    W miejsce Daniela Łukasika wchodzi Raphael Augusto
  • 70'
    Żyro przegrał pojedynek z Juliao. Kiedy widział, że już nie zdobędzie piłki, to szarpnął rywala tak, że ten aż upadł
  • 70'
    Rzeźniczak ponownie dobrze zachował się w defensywie zatrzymując Marlona
  • 69'
    Mikita faulowany przed polem karnym. Przy linii bocznej opatrywany jest Michał Zyro
  • 69'
    Furman niespodziewanie podaje do Rzeźniczaka, który wbiegał w pole karne. Dogrania Kuby na piąty metr nie wykorzystał Mikita, który uderzył nad bramką
  • 68'
    Rzeźniczak świetnie przepchnął Ze Lucasa, któremu piłkę w pole karne podawał Robert. Od bramki Skaba
  • 67'
    Pierwsza próba nie było udana, więc Brzyski dostał piłkę na skrzydle od Furmana, ale dośrodkował za mocno
  • 67'
    Wawrzyniak wpadł w pole karne i z ostrego kąta uderzył wprost w bramkarza
  • 65'
    Mikita wyawlczył rzut rożny
  • 64'
    CIchocki dochodzi do długiej piłki i zgrywa ją głową do Skaby. Zaczynamy akcję od własnej bramki
  • 63'
    Wawrzyniak wywalczył piłkę przed polem karnym rywali, podał na skrzydło do Żyry, który dobrze dośrodkował do Mikity, ale ten uderzył głową ponad bramką
  • 63'
    Cassio podał do Roberta wzdłuż linii pola karnego. Ten drugi uderzył, ale piłka poleciała wprost w rękawice Wojciecha Skaby
  • 61'
    Cassio uderzył zza pola karnego, ale piłkę bez kłopotów złapał Skaba
  • 61'
    Żyro strzelał wolejem z pola karnego, ale trafił w jednego z rywali, który potrzebuje teraz pomocy lekarzy
  • 60'
    Furman został z łatwością minięty przez Igora Juliao, ale ten źle zagrał w pole karne i Ze Lucas nie miał co zrobić z piłką
  • 59'
    Rzut wolny dla Legii. Piłkę wgrał w pole karne Furman, ale nie wyszło to dobrze
  • 58'
    Furman pociagnął akcję przez kilkanaście metrów, wpadł w pole karne i próbował w okienku bramki ulokowac piłkę, ale ta poszybowała ponad poprzeczką
  • 57'
    Brzyski zagrywa na lewą stronę boiska, ale... do kogo?
  • 56'
    Ze Lucas odwrócił się w polu karnym z piłką, mając na plecach Cichockiego,ale bardzo dobrze interweniował Skaba
  • 55'
    Żyro w pole karne do Furmana, ale ten był na spalonym
  • 54'
    Żyro najpierw dobrze wywalczył piłkę, potem świetnie zagrał do Mikity, który był sam na sam z bramkarzem i chciał go przelobować, ale za lekko udezył piłkę i golkiper wyłapał futbolówkę
  • 54'
    "Miki" bar w bark walczył o piłkę w polu karnym z Gustavo Santosem, ale ostatecznie arbiter uznał, że go sfaulował
  • 52'
    Żyro dobrze dograł piłkę w pole karne do Brzyskiego, ale ten zdecydował się strzelać z pierwszej piłki i była to zła decyzja, bo jedynie lekko kopnął piłkę w stornę Leandersona
  • 51'
    Mikita fauluje w walce o piłkę Leo Lelisa, który od razu wstał i coś w swoim języku powiedział młodemu napastnikowi naszego klubu
  • 49'
    Łukasik przerzuca piłkę na lewą stronę do Wawrzyniaka, który odgrywa do Furmana. Nasz środkowy pomocnik zaostał jednak zaatakowany przez trzech rywali i stracił piłkę na rzecz Alana
  • 48'
    "Od kołyski, aż po grób. Jedno miasto, jeden klub" śpiewają kibice naszego klubu
  • 48'
    Furman między nogami Fernando podaje do Brozia, ale ten traci piłkę na prawej stronie, lecz po chwili skutecznie zatrzymuje szarżującego Ronana
  • 46'
    Rozpoczęła się druga część meczu finałowego turnieju Deyna Cup
  • 46'
    Mikita zatrzymany wślzgiem przez Leo Lelisa
  • 45+15'
    W miejsce Raula Bravo wszedł Jakub Wawrzyniak, a za Michała Kucharczyka zagra Patryk Mikita
  • 45+15'
    W drugiej połowie nie zagrają Lucas i Peterson, a za nich wejdą Gustavo Santos i Robert
  • 45+1'
    Koniec pierwszej połowy. Legia prowadzi 1:0 po bramce Raula Bravo
  • 45'
    Lelis zabrał piłke Kucharczykowi, ale świetnie w defensywie futbolówkę odzyskał Broź
  • 45'
    Bravo wygrał pojedynek główkowy z Cassio w defensywie
  • 44'
    Brzyski zagrał w pole karne, gdzie do piłki doszedł Żyro, ale według arbitra, legionista faulował w powietrzu Juliao
  • 43'
    Furman szukał prostopadłego podania do Kucharczyka, ale tym razem świetnie w obronie zachował się Leo Lelis
  • 42'
    Furman zagrał kolejną kapitalną piłkę w pole karne, do której doszedł Gol i uderzył z pierwszej piłki. Niecelnie, ale mimo wszystko była to dobra próba
  • 41'
    Piłka po kornerze została szybko wycofana do tyłu, gdyż Brzyski miał kłopot z dośrodkowaniem jej w pole karne, przez dobrze blokujących go Brazylijczyków
  • 40'
    Cichocki skutecznie zablokował Marlona i piłka wraca pod nogi podopiecznych Jana Urbana
  • 40'
    Żyro bardzo dobrze obiegł Juliao i podał do Kucharcyzka, który huknął prosto w bramkarza rywali, a jeden z kolegów Leandersona wykopał futbolówkę na róg
  • 39'
    Furman bardzo mocno uderzył z 35 metrów, piłka aż przełamała ręce Leandersona, który wypuścił futbolówkę i prawie wrzucił ją w ten sposób do siatki. Ostatecznie Brazylijczyk uratował się przed stratą barmki
  • 38'
    Dośrodkowanie Brzyskiego trafiło na głowę Cichockiego, lecz ten źle trafił w piłkę, a tak poleciała obok bramki
  • 37'
    Alan ukarany żółtą kartką za faul na Furmanie. Do dośrodkowania szykuje się już Brzysk
  • 36'
    Marlon uderzał z lewej strony, ale ponownie Skaba nie miał kłopotów z interwencją
  • 34'
    Cassio obiegł Bravo i wpadł w pole karne. Zawodnik z numerem 10 podał do Lucasa, który z 9 metrów strzelił lekko i po ziemi, czym nie sprawił kłopotów Skabie
  • 33'
    Skaba naciskany w polu karnym przez Ze Lucasa wybił piłkę na aut
  • 32'
    Kucharczyk dostał dobre zagranie w polu karnym od Furmana, ale ofiarnie zablokował go Leo Lelis i mamy tylko róg
  • 32'
    Piłkę z rogu dośrodkowywał Brzyski, ale tym razem zagranie nie mogło zagrozić rywalom
  • 31'
    Kucharczyk dobrze wbiegł w pole karne i próbował dograć piłkę na jedenasty metr, ale został zablokowany
  • 31'
    Łukasik zbyt głęboko wrzucił piłkę. Dośrodkowanie wyłapał Leanderson
  • 30'
    Łukasik oddala zagrżenie. Piłkę w polu karnym dostał po chwili Luiz Fernando, ale pomocnik był na spalonym.(Strzał w sytuacji sam na sam obronił tez Skaba)
  • 29'
    Rzeźncizak faulował Lucasa na prawym skrzydle i mamy rzut rożny dla rywali
  • 28'
    Żyro stracił piłkę na rzecz Juliao, ale po chwili sam zatrzymał tego zawodnika wślizgiem
  • 27'
    Brzyski niecelnie zagrał do Kucharczyka, który już biegł do przodu i liczył na prostopadłą piłkę
  • 27'
    Gol ładnie przerzucił piłkę na prawe skrzydło, gdzie dośrodkował ją w pole karne Broź. Ostatecznie podania nie zdołał opanować Kucharczyk
  • 26'
    Kucharczyk uderzył po rzucie rożnym z odległośći szesnastu metrów, ale piłka jedynie trafiła w bandy reklamowe
  • 25'
    Kolejne dobre dośrodkowanie Brzyskiego. Do piłki prawie doszedł Janusz Gol, ale przegrał pojedynek bar w bark o pozycję z rywalem
  • 25'
    Żyro świetnie zagrał piłkę, wchodząc między trzech rywali. Po chwili Michał wywalczył róg
  • 24'
    Rzut wolny dla Legii. Przy piłce ponownie Brzyski
  • 23'
    Marlon zagrał niezłą prostopadłą piłkę do Ze Lucasa. Brazylijczyka świetnie powstrzymał Rzeźniczak
  • 21'
    Żyro sfaulował Igora Juliao tuż za linią środkową boiska. Brazylijczycy szybko wznawiają grę i dosłownie po chwili Ze Lucas "wyciął" Rzeźniczaka
  • 20'
    Brzyski chciał zagrać na jeden kontakt z Kucharczykiem, lecz ten kopnął wprost w Ronana
  • 19'
    Fluminense utzymuje się teraz dłużej przy piłce, ale ten stan rzeczy przerywa Łukasik, który podał do Kucharczyka. Michał zagrał w pole karne do Żyry, który przepchnął rywala, ale nie dał rady dojść do piłki
  • 19'
    Bravo ukarany kartką za siłowe powstrzymanie rywala wybiegającego z kontrą
  • 16'
    Cassio uderzył z wolnego, ale zrobił to niecelnie i od bramki rozpocznie Skaba
  • 15'
    Rzeźniczak faulem zatrzymał mijającego go Ze Lucasa i Fluminense ma rzut wolny z 25 metrów
  • 14'
    Furman, wręcz jak zapaśnik, walczył o piłkę z Cassio i według arbitra, to Polak przekroczył przepisy na 35 metrze. Po chwili Brazylijczycy tracą jednak futbolówkę
  • 13'
    Skaba wyłapał dogranie w pole karne Leo Lelisa
  • 12'
    Kucharczyk znowu dostał niezłą piłkę od Furmana,a le musiał wycofać piłkę, gdyż był naciskany przez rywala
  • 12'
    Żyro przecina przerzut Ronana na prawe skrzydło. Aut dla Fluminense na wysokości środka boiska
  • 11'
    Żyro ładnie minął Juliao i nieźle dośrodkował w pole karne, ale w "szesnastce" nie było nikogo kto mógłby skończyć niezłą akcję Michała
  • 10'
    A na trybunach "Warszawa", którą głośno śpiewają praktycznie wszyscy kibice
  • 9'
    Rzut wolny dla rywali. Piłkę zagrywał Marlon, ale dobrze w defensywie zachował się Łukasik
  • 8'
    Brzyski dośrodkowywał płasko w pole karne, ale do piłki pierwszy doszedł Leanderson
  • 7'
    Tomasz Brzyski posłał w stronę Leandersona potężny strzał. Brazylijski bramkarz odbił piłkę przed siebie, potem zdołał obronić dobitkę Furmana, ale przy uderzeniu głową Raula Bravo z najbliższej odlełości, golkiper nie mógł zrobić nic i futbolówka ugrzęzła w siatce
  • 5'
    Furman łądnei uruchomił Kucharczyka, który wychodził na dobrą pozycję, lecz został sfaulowany przez Alana, który powinien dostać żółtą kartkę, lecz sędzia Marciniak uznał inaczej
  • 5'
    Do rzutu wolnego podchodzi Brzyski
  • 5'
    1:0!!! Raul Bravo!
  • 4'
    Rzeźniczak zabira piłkę rywalowi i podaje do Cichockiego, który bezpiecznie zagrywa do Skaby
  • 4'
    Atakowany przez rywala Broź, próbował wrzucić piłkę w pole karne, lecz dogranie było bardzo niecelne
  • 3'
    Bravo dobrze zabrał piłkę Luizowi Fernando, nabił go i od bramki zaczyna Skaba
  • 3'
    A trybuny tańczą "walczyka" :)
  • 2'
    Juliao fauluje Kucharczyka. Legia szybko wznawia grę, ale piłkę pod polem karnym od razu stracił Żyro
  • 2'
    Kucharczyk ładnie zagrał do Żyry na skrzydło, lecz ten w swoim stylu podał futbolówkę w środek pola, wprost pod nogi rywala
  • 0
  • 0
    Zespoły są już po powitaniu. Legioniści ustawili się też do zdjęcia. Za moment początek spotkania
  • 0
    15:59 - Piłkarze wychodzą na boisko w akompaniamencie "Mistrzem Polski jest Legia"
  • 0
    15:53 - Piłkarze obu zespołów zeszli już do szatni
  • 0
    15:55 - Kibice śpiewają "Sen o Warszawie"
  • 0
    15:51 - Trybuny są zapełnione może w jakiś 30 procentach. Żyleta także dosyć pusta
  • 0
    15:35 - Legioniści już się rozgrzewają. Póki co, rywale jedynie stoją objęci w kółku - modlą się i rozmawiają
  • 0
    15:29 - Piłkarze Legii wybiegają na murawę
  • 0
    15:20 - Na rozgrzewkę wyszli bramkarze obu zespołów
  • 0
    15:23 - Na boisku są już też piłkarze Fluminense, któzy stoją w kółku i jedynie bawią się piłką
  • 0
    15:15- W meczu o trzecie miejsce, Austria Wiedeń pokonała Partizana Belgrad 2:1
  • 0
    15:10 - Legia zacznie mecz z Fluminense w następującym składzie: Skaba - Broź, Cichocki, Bravo, Rzeźniczak - Brzyski, Furman, Łukasik, Kucharczyk - Gol - Żyro
  • 0
    Piłkarze Legii po sobotniej wygranej z Partizanem Belgrad dziś zmierzą się o zwycięstwo w turnieju Generali Deyna Cup z brazylijskim Fluminense.