70'
90'
91'
  • 90+7'
    W 1/8 finału piłkarze Legii pojadą do Zdzieszowic, gdzie zmierzą się z trzecioligowym Ruchem
  • 90+7'
    Dziękujemy za uwagę i zapraszamy do śledzenia materiałów pomeczowych na łamach Legia.net!
  • 90+4'
    Jeszcze przed szansą na gola był Chukwu, ale ponownie oddał strzał wprost w golkipera gospodarzy
  • 90+4'
    Koniec meczu! Legia wygrywa 4:1 w Puławach z Wisłą!
  • 90+3'
    W akcji bramkowej Wisły udział brał ponownie aktywny Smektała, który dośrodkował na głowę Hirsza
  • 90+1'
    Błyskawiczna odpowiedź! Sadiku zdobywa czwartego gola dla Legii!
  • 90'
    Świetne uderzenie z dystansu oddał Ploj, Cierzniak wyciągnął się jak struna i obronił na raty strzał rywala
  • 90'
    Gol dla Wisły!
  • 87'
    Honorowe trafienie mogli zanotować zawodnicy Wisły, jednak świetnie broni Cierzniak
  • 85'
    Slalom między obrońcami Wisły wykonał teraz Kopczyński, kapitan Legii "przełamał" ręce bramkarza swoim strzałem, ale defensywa gospodarzy wybija piłkę z linii bramkowej!
  • 84'
    Szybka odpowiedź gospodarzy. Smektała usiłował wbiec w szesnastkę Legii, jednak wzięty w kleszcze przez Dąbrowskiego i Monetę
  • 84'
    Indywidualna akcja Berto, jednak pomocnik Legii nie zdążył oddać strzału i został zablokowany
  • 82'
    Przed szansą na gola Sadiku, do którego podawał Nagy. Albańczyk nie przyjął jednak futbolówki w kierunku bramki, tylko wygonił się w róg pola karnego Penkovetsa. Zdołał oddać strzał, jednak jego uderzenie wysoko ponad bramką
  • 79'
    Na połowie Legii przez dłuższą chwilę utrzymywali się zawodnicy Wisły
  • 78'
    Nagy fauluje Smektałę blisko pola karnego Legii, szansa na dośrodkowanie dla Wisły
  • 73'
    I ostatnia zmiana w drużynie gospodarzy - boisko opuszcza Meskhiia, wchodzi Ploj
  • 72'
    Kilka chwil temu kolejna zmiana w Wiśle - Kusal za Sedlewskiego
  • 71'
    Najpierw żółta kartka dla Szczotki, a za chwilę także dla Meskhii. Obaj zawodnicy Wisły nieprzepisowo zatrzymywali Mączyńskiego
  • 69'
    Zmiany w Legii i Wiśle - na boisko wchodzi Berto za Kucharczyka, w drużynie gospodarzy na murawie zobaczymy Pożaka, który zmienia Darmochwała
  • 67'
    Dobre dośrodkowanie Mąki, najwyżej wyskoczył Sadiku, ale pomimo bliskiej odległości od bramki kieruje futbolówkę na poprzeczką
  • 65'
    Zmiana w Legii - boisko opuszcza Guilherme, a na murawie melduje się Sadiku. Albańczyk zagra na "dziewiątce", z kolei Chukwu przechodzi teraz na lewe skrzydło
  • 65'
    Nigeryjczyk zdążył wywalczyć już rzut rożny, do którego podchodzi Mączyński
  • 64'
    GOL! Chukwu nie wychodzi dzisiaj strzelanie, więc zalicza drugą asystę, świetnie wykładając piłkę do Nagya. Bramka Węgra
  • 63'
    W odpowiedzi dwie akcje Legii - w obu sytuacjach jednak Chukwu był nieskuteczny
  • 62'
    Wisła próbowała stworzyć zagrożenie pod bramką Cierzniaka, ale golkiper Legii dwukrotnie wyjaśniał sytuacje i pewnie wyłapywał futbolówkę
  • 60'
    To powinno być 3:0! Chukwu świetnie wypuścił Guilherme na lewej flance, ten podprowadził piłkę w okolice pola karnego gości, a następnie idealnie zagrał powrotną piłkę do Nigeryjczyka, który oko w oko z Penkovetsem uderza minimalnie obok bramki!
  • 58'
    Blisko zdobycia bramki Dąbrowski, jego strzał głową fenomenalnie broni jednak bramkarz Wisły
  • 57'
    Dobre rozegrania Nagya do Kucharczyka, który dośrodkowaniem szukał Monety. Tym razem pewnie sytuację wyjaśnia Sedlewski, rzut rożny dla Legii
  • 55'
    Szybka odpowiedź Legii. Tym razem do dośrodkowania doszedł Moneta, który wykorzystał błąd Sedlewskiego. Zagranie lewego obrońcy było zbyt mocne i nie trafiło do nabiegającego na piąty metr Chukwu
  • 52'
    Ależ blisko kontaktowego gola dla Wisły! Kąśliwe dośrodkowanie Smektały z prawej strony boiska, jednak zagrania nie przeciął żaden z zawodników gospodarzy
  • 51'
    Tymczasem na trybunie gospodarzy oprawa: "Jedno miasto, a kluby dwa - Wisła Puławy & Legia Warszawa"
  • 50'
    Ładnie w dwójkowej akcji Guilherme i Chukwu, ale Nigeryjczyk ostatecznie gubi futbolówkę
  • 48'
    Lewy obrońca Legii powrócił na murawę. Dobrze, że tym razem obyło się bez większego urazu jak w przypadku Czerwińskiego, który prawdopodobnie skręcił staw skokowy
  • 47'
    Początek meczu i w towarzystwie lekarzy boisko opuszcza Moneta. Zawodnik schodząc z murawy, trzymał się za plecy
  • 45+19'
    Drugą część spotkania rozpoczynają gospodarze
  • 45+11'
    Jeśli w drugiej połowie meczu z Wisłą nie zdarzy się nic nadzwyczajnego, to zawodnicy Legii w 1/8 finału PP zmierzą się z trzecioligowym Ruchem Zdzieszowice
  • 45+3'
    Mączyński wystawił piłkę do Dąbrowskiego, jednak strzał stopera pewnie wyłapany przez golkipera gospodarzy
  • 45+3'
    Trwa doliczony czas gry
  • 45+3'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Wisła 0:2 Legia
  • 45+2'
    Przed końcem pierwszej połowy jeszcze rzut wolny ok. 25 metrów przed bramką Wisły
  • 38'
    Tym razem Kucharczyk tuż przed polem karnym Wisły szukał prostopadłym zagraniem Chimę Chukwu, jednak podanie pomocnika było niedokładne
  • 36'
    Groźny wślizg Guilherme, co prawda Brazylijczyk nie trafił w rywala, ale nie trafił także w piłkę, stąd sędzia Frankowski odgwizduje przewinienie i upomina zawodnika
  • 34'
    Kilka minut temu kibice Legii pozdrowili fanów Wisły Puławy
  • 32'
    Fizjoterapeuta Wojciech Frukacz przekazał informację o stanie zdrowia Czerwińskiego Jackowi Magierze. Szkoleniowiec Legii tylko pokręcił głową
  • 32'
    W miejsce kontuzjowanego stopera Legii wchodzi Artur Jędrzejczyk
  • 30'
    Niezbyt dobrze to wygląda. Czerwiński nie zejdzie o własnych siłach z boiska, zostaje zniesiony na noszach. Obrońca trzyma się za głowę
  • 28'
    Na murawę upadł Czerwiński, będzie potrzebna zmiana. Lekarze już opatrują stopera Legii
  • 26'
    Tymczasem akcja z drugiej strony boiska. Dośrodkowanie jednego ze swoich kolegów próbował wykorzystać Meskhiia, jednak jego uderzenie blokował Dąbrowski. Po chwili goście mieli jeszcze szansę na dobitkę, ale ponownie stoper Legii wyjaśnił tę sytuację
  • 25'
    Była szansa na trzecią bramkę dla Legii. Dobre dośrodkowanie tym razem z lewej strony - Łukasza Monety. Futbolówka trafiła do Chukwu, który nieczysto uderzał uderzył w piłkę. Poprawić próbował jeszcze Kopczyński, ale szybszy okazał się bramkarz Wisły
  • 23'
    Przy takim wyniku bardzo pewnie czuje się defensywa Legii. Broź, a nawet Cierzniak swobodnie rozgrywają piłkę między rywalami
  • 21'
    Mistrzowie Polski konstruują kolejne akcje - tym razem przechwyt na własnej połowie i dobre, prostopadłe zagranie do Nagy. Węgier wycofał piłkę do Kucharczyka. Uderzenie Kuchego zostało jednak zablokowane
  • 18'
    Legioniści próbują stworzyć kolejne okazje, często wymieniają podania z pierwszej piłki, szczególnie na prawej części boiska aktywni są Broź, Nagy, Guilherme i Mączyński
  • 17'
    Z Brazylijczykiem wszystko w porządku, pomoc medyczna nie była na szczęście potrzebna
  • 16'
    Na boisku leży Guilherme
  • 15'
    Defensor Wisły... wykorzystał dośrodkowanie Brozia i głową przelobował swojego bramkarza
  • 11'
    Składna akcja Legii. Piłkarze z Warszawy wymienili podania w polu karnym gospodarzy, Chukwu wyłożył piłkę do niepilnowanego Mączyńskiego, który z okolic jedenastego metra oddał strzał na bramkę wiślaków i zamienił go na gola
  • 11'
    Drugi gol dla Legii! Samobójcze trafienie zanotował Tomasz Sedlewski
  • 9'
    GOL! Mączyński trafia do siatki!
  • 6'
    Groźna akcja Wisły! Puławianie najpierw rozegrali piłkę przez skrzydło, a groźnie dośrodkowywał Popiołek. Piłka wybijał Broź, jednak futbolówka trafiła do jednego z zawodników gospodarzy, który z ostrego kąta oddał strzał w słupek bramki Cierzniaka. Pierwsze ostrzeżenie dla mistrzów Polski
  • 4'
    Pierwsze minuty należą do Legii. Mistrzowie Polski spokojnie próbują budować akcje
  • 0
    Rozpoczęli legioniści
  • 0
    Legia wystąpi dzisiaj w następującym składzie: Cierzniak - Broź, Czerwiński, Dąbrowski, Moneta - Kucharczyk, Kopczyński, Mączyński, Nagy - Guilherme - Chukwu
  • 0
    Witamy z Puław, gdzie za niespełna 30 minut początek meczu 1/16 Pucharu Polski pomiędzy Legią a drugoligową Wisłą Puławy
Wisła PuławyLegia Warszawa

11' Tomasz Sedlewski