Koniec meczu. Legia wygrała 1:0, ale odpadła z kwalifikacji do Ligi Mistrzów
    Dziękujemy wszystkim za uwagę. Zapraszamy na nasze materiały pomeczowe. Dobranoc!
    Moulin posłał centrę w pole karne Astany lewą nogą, ale piłka nie znalazła adresata
    Mocne wybicie od piątki. Kabananga ścigał się do piłki z Guilherme. Brazylijczyk zdołał wybić ją na aut
    Mokin potrzebuje pomocy lekarskiej...
  • 90+2'
    Piłkarze Astany wybijają piłkę w myśl zasady: "Byle dalej"
  • 90+1'
    Twumasi pobiegł lewą flanką, oddał strzał z czuba, ale Malarz sparował piłkę do boku
  • 90'
    Druga połowa zostanie przedłużona o pięć minut
  • 87'
    Szymański zagrał bardzo dobrą piłkę do Pazdana. Reprezentant Polski uderzył z woleja, ale bardzo wysoko nad bramką Mokina
  • 87'
    Mokin tradycyjnie nie spieszy się z wybiciem futbolówki
  • 86'
    Legia zamknęła Astanę we własnym polu karnym
  • 85'
    Mączyński zagrał górną piłkę do Kucharczyka, ale "Kuchy" nie sięgnął jej nogą
  • 83'
    Grahovac zmienia Mużhikowa
  • 81'
    Centra z bocznej strefy. Jeden z piłkarzy gości oddał strzał, ale nieprecyzyjny
  • 81'
    Nagy powstrzymywał rywala, ale zrobił to nieprzepisowo. Żółta kartka
  • 80'
    Czerwiński sfaulował Twusamiego. Teraz skrzydłowy Astany wykonuje rzut wolny z bocznej strefy boiska
  • 78'
    Legioniści zaatakowali. Nie mogli jednak oddać strzału i w końcu nadziali się na kontrę Astany, którą na szczęście przerwali
  • 76'
    Gol dla Legii!
  • 76'
    Szymański posłał centrę z rzutu rożnego, a Czerwiński uderzeniem z główki skierował futbolówkę do siatki
  • 75'
    Twumasi oddał strzał z rzutu wolnego, ale nie trafił w bramkę
  • 73'
    Twumasi nieprzepisowo zatrzymał Guilherme i otrzymał żółtą kartkę
  • 72'
    Kabananga próbował wywalczyć rzut wolny na wysokości pola karnego Legii. Malarz zacznie jednak od bramki
  • 70'
    Kolejny rzut rożny dla Legii i znów futbolówka została wybita poza "szesnastkę"
  • 69'
    Hlousek schodzi. Wchodzi Szymański
  • 69'
    Moulin uderzył piłkę nad murem z rzutu wolnego
  • 68'
    Rzut wolny pod bramką Astany
  • 66'
    Astana się mocno broni. Legioniści dalej nie wiedzą, jak przeforsować kazachski mur
  • 66'
    Centra Guilherme została zablokowana, a potem piłka wylądowała w rękawicach Mokina
  • 64'
    Schodzi Kopczyński, na murawie pojawia się Mączyński
  • 63'
    Postnikow zmienia Anicicia
  • 61'
    Jędrzejczyk wrzucił piłkę, a raczej nabił Kopczyńskiego, który głową skierował futbolówkę prosto w ręce Mokina
  • 60'
    Jędrzejczyk został napomniany przez arbitra
  • 59'
    Zamieszanie przy linii bocznej boiska. Zawodnicy z obydwu drużyn mieli sobie coś do wyjaśnienia
  • 57'
    Hamalainen natomiast zastępuje Sadiku
  • 56'
    Bejsbekow zmienia Murtazajewa
  • 54'
    Kabananga zatańczył w polu karnym z Czerwińskim, ale źle podał do kolegi z zespołu. Legia mogła wyprowadzić kontrę, lecz robiła to za wolno
  • 54'
    Kazachscy piłkarze coraz częściej grają na czas
  • 53'
    Piłka krąży w prawo i lewo i na odwrót, ale niestety nic z tego nie wynika
  • 48'
    Legioniści często goszczą pod polem karnym Astany, ale mają olbrzymie problemy, by wprowadzić "szesnastkę" futbolówkę
  • 45+19'
    Legioniści zaczęli drugą połowę!
  • 45+18'
    Piłkarze wychodzą na murawę!
  • 45+2'
    Koniec pierwszej połowy spotkania. Szkoda zmarnowanej sytuacji Sadiku po centrze Hlouska
  • 45'
    Jędrzejczyk zagrał piłkę do Guilherme, ale Brazylijczyk został przyblokowany i Mokin zacznie od bramki
  • 43'
    Rzut wolny pod bramką Astany. Futbolówkę uderzył Guilherme. Brazylijczyk trafił jednak prosto w mur
  • 42'
    Hlousek wybił szczupakiem futbolówkę z pola karnego Malarza
  • 41'
    Czerwiński faulował w środku pola Kabanangę
  • 37'
    Moulin przyjął piłkę na klatkę piersiową i złożył się do woleja. Futbolówka poleciała jednak obok słupka
  • 34'
    Kopczyński przerzucił piłkę na prawą flankę do "Kuchego". Pomocnik od razu próbował wbić futbolówkę w pole karne bez przyjmowania. Sadiku został jednak otoczony i oddał strzał prosto w nogi stoperów
  • 31'
    Murtazajew minął Jędrzejczyka podbijają nad nim piłkę. Za chwilę posłał centrę w pole karne Legii, ale Kabananga upadł na murawę i nawet nie wyskoczył do futbolówki
  • 30'
    Pazdan zanotował prostą stratę i z kontrą ruszył Twumasi. Skrzydłowy Astany nie mógł się zdecydować jednak, jak zakończyć akcję i finalnie stracił futbolówkę
  • 29'
    Moulin posłał długie podanie do Hlouska. Czech nie dotarł do zagrania. Futbolówka po drodze odbiła się jeszcze od chorągiewki i wypadła poza boisko
  • 27'
    Jeden z zawodników Astany potrzebuje pomocy lekarskiej
  • 27'
    Majewskij zostaje zniesiony na noszach
  • 26'
    Legioniści długo walczyli o piłkę, aż w końcu Pazdan podał futbolówkę do Moulina. Francuz przedłużył podanie i z futbolówką pobiegł Hlousek. Czech posłał centrę prosto na głowę Sadiku, ale napastnik trafił prosto w Mokina
  • 24'
    Legia próbowała wymienić kilka podań pod bramką przeciwnika, ale finalnie Sadiku niecelnie zagrał
  • 23'
    Tak wyglądała oprawa kibiców Legii
  • 21'
    Kucharczyk zdecydował się na indywidualną akcją. Pomocnik miał masę szczęścia przy mijaniu rywali, ale robił to skutecznie. W końcu "Kuchy" próbował oddać strzał, lecz został zablokowany
  • 17'
    Twumasi uderzył piłkę z rzutu wolnego, ale trafił prosto w mur. Legioniści później wybili futbolówkę na aut
  • 16'
    Ivan Majewskij faulował legionistę na środku boiska. Sędzia przyznał jednak przywilej korzyści. Za akcją poszedł Michał Kucharczyk, który zbiegł ze skrzydła, uderzył, ale trafił w obrońców
  • 14'
    Dużo walki i stałych fragmentów gry. Teraz legioniści wykonywali rzut rożny pod bramką Astany
  • 13'
    Kabananga wywalczył kolejnego kornera dla Astany
  • 11'
    Moulin dośrodkował piłkę z rzutu wolnego w pole karne Astany. Futbolówka adresowana była do Kucharczyka, ale została wybita na rzut rożny
  • 10'
    Centra w pole karne Legii została zablokowana. Piłka leciała jednak poza boisko, ale w porę złapał ją Malarz
  • 10'
    Ostry mecz. Obydwie drużyny nie pozwalają sobie na oddanie metra kwadratowego boiska
  • 9'
    Sadiku próbował wyłuskać piłkę rywalom, ale był bezradny w walce z trzema przeciwnikami
  • 8'
    Legioniści przejęli piłkę w środku pola. Kucharczyk posłał prostopadłe podanie do Sadiku. Albańczyk pobiegł, zaczął doganiać go obrońca, więc oddał strzał, który bez problemów obronił Mokin
  • 8'
    Rzut wolny dla Astany. Twumasi dośrodkowuje piłkę z prawej strony. Futbolówka wyleciała poza boisko. Malarz zacznie od bramki
  • 7'
    Moulin wygrał pojedynek powietrzny pod bramką Astany, ale żaden z legionistów nie doszedł do piłki i futbolówkę przejął Mokin
  • 6'
    Legioniści szukali miejsca do oddania strzału, ale byli blokowani przez przeciwników. W końcu Astana wyprowadzała kontrę, ale została zatrzymana przez gospodarzy. Wzmógł się doping!
  • 5'
    Moulin próbował uruchomić Hlouska na lewej flance, ale Czech nie dobiegł do podania pomocnika. Aut dla gości
  • 4'
    Czerwiński próbował odprowadzić piłkę do końcowej linii, ale nie zauważył nadbiegającego Kabanangi. Napastnik Astany wywalczył rzut rożny
  • 4'
    Legia próbowała wyprowadzić kontrę, ale szybko został zaatakowany Moulin. Rywale sfaulowali Francuza i ten chwilę leżał na murawie
  • 3'
    Akcja lewą stroną. Nagy próbował zagrywać do Sadiku, ale piłkę przejął Mokin
  • 2'
    Długie podanie do Kabanangi. Napastnik Astany był jednak na spalonym
  • 1'
    Zanim rozległ się pierwszy gwizdek, wszyscy obecni na stadionie oddali minutę ciszy bohaterom Warszawy! Później został odśpiewany hymn Polski
  • 0
    Rozpoczął się mecz!
  • 0
    Piłkarze wychodzą na murawę, a wszystkie trybuny śpiewają: "Mistrzem Polski jest Legia". Fani z "Żylety" prezentują oprawę dotyczącą Powstania Warszawskiego
  • 0
    Kibice odśpiewują "Sen o Warszawie"
  • 0
    Skład "Wojskowych" prezentuje się następująco: Malarz - Jędrzejczyk, Pazdan, Czerwiński, Broź - Guilherme, Moulin, Kopczyński, Kucharczyk - Nagy - Sadiku
  • 0
    Witamy! Już niebawem rozpocznie się rewanżowy mecz trzeciej rundy eliminacji Ligi Mistrzów pomiędzy Legią a FK Astana!