94'
  • 90+7'
    Piłkarze Legii zeszli już do szatni, gdyż na stadionie nie ma kibiców Legii. Dziękujemy już za uwagę i zapraszamy na materiały pomeczowe - wypowiedzi oraz zdjęcia. Do usłyszenia!
  • 90+6'
    Dwie bramki dla Legii zdobył Radović, a jedno trafienie dołożył Saganowski. Gole dla rywali zdobyli Plizga i Pawłowski
  • 90+6'
    Legioniści sami zafundowali sobie nerwową końcówkę, ale najważniejsza jest wygrana! Mamy trzy punkty, cały czas jesteśmy liderem i możemy się z tego cieszyć
  • 90+5'
    Brzyski uderzył bardzo mocno, ale Słowik odbił piłkę
  • 90+5'
    Koniec meczu! Legia wygrywa 3:2 z Jagiellonią Białystok
  • 90+4'
    Żyro faulowany na własnej połowie
  • 90+4'
    Mikita podaje wprost pod nogi Pazdana...
  • 90+4'
    Pazdan wyciął Ojamaa i zobaczył jeszcze żółtą kartkę
  • 90+3'
    Brzyski wybiegł za boisko i od bramki zaczyna Słowik
  • 90+2'
    Rzeźniczak faulowany przez Piątkowskiego
  • 90+1'
    Dośrodkowanie Żyry zablokowane. Mamy rzut rożny, w narożniku jest Tomasz Brzyski
  • 90+1'
    Krótkie rozegranie i przetrzymujemy piłkę
  • 90'
    Sędzia dolicza cztery minuty
  • 90'
    Mikita wyprzedził Ukaha, ale Słowik wyszedł z bramki i wykopał piłkę
  • 89'
    Teraz będzie nerwowo. Skaba odbił strzał Pawłowskiego z pola karnego, ale piłka i tak wpadła do siatki
  • 89'
    Rzeźniczak z Broziem zatrzymali Pawłowskiego i od bramki zaczyna Skaba
  • 88'
    Mikita wypuścił Brzyskiego, ale ten przegrał pojedynek z Ukahem
  • 88'
    A kibice Jagiellonii skupiają się już na obrażaniu Legii
  • 88'
    2:3! Jan Pawłowski
  • 87'
    Łukasik zepsuł wybicie piłki i kolejny korner mają gospodarze
  • 87'
    Pazdan uderzał głową, ale wzdłuż bramki i nie ma gola kontaktowego
  • 86'
    Róg dla Jagiellonii
  • 85'
    Brzyski dośrodkował piłkę na Mikitę, który odbił ją udem i futbolówka wyleciała za linię
  • 83'
    Tosik wrzucał piłkę, ale dogranie wypiąstkował Skaba
  • 82'
    Ojamaa z powietrza z 20 metrów, ale Estończyk posłał piłkę nad poprzeczką
  • 81'
    Zmiana również w Legii - Furman wchodzi w miejsce Pinto
  • 80'
    Broź zabrał piłkę Popkhadze, a potem został sfaulowany przez Gruzina
  • 80'
    Strausa zmienia Pawłowski
  • 79'
    Legioniści postawili teraz na dłuższe rozgrywanie piłki
  • 78'
    Pinto dośrodkował z lewej strony boiska, a Radović skończył akcję skuteczną główką z pola karnego
  • 77'
    3:1!!! Miroslav Radović!
  • 76'
    Radović wystawił piłkę na 16 metrze Piątkowskiemu, Rzeźniczak nie mógł wiele zrobić i uratowała nas parada Skaby, który odbił piłkę zmierzającą pod poprzeczkę
  • 75'
    Broź blokuje dośrodkowanie Popkhadze
  • 74'
    Broź głową do Skaby - legionista uprzedził Balaja
  • 74'
    Mikita do Radovicia, który traci piłkę na rzecz Ukaha
  • 74'
    Pinto ukarany za fauk na Gajosie
  • 73'
    Ojamaa podaje wprost do Gajos
  • 73'
    Pinto do Żyro, który zgrywa piłkę głową do Mikity, a ten strzela z 30 metrów - wprost w Ukaha
  • 72'
    Patryk Mikita wchodzi w miejsce kontuzjowanego Marka Saganowskiego
  • 70'
    Saganowski zwija się przy linii bocznej. Pomagają mu lekarze
  • 68'
    Żyro uderzał głową, ale Słowik bez kłopotów wyłapał strzał
  • 67'
    Pinto był bliski podanie do Saganowskiego, ale w ostatniej chwili potknął się o kempę trawy
  • 67'
    Jodłowiec minął dwóch rywali i chciał podawać do Saganowskiego, ale jego zagranie przeciął Popkhadze
  • 67'
    Żyro uderzał z dystansu i Słowik wybił strzał na rzut rożny
  • 65'
    Ukah wybija głową dogranie "Brzytwy"
  • 64'
    Radović faulowany w środku pola. Do piłki podchodzi Brzyski
  • 63'
    Balaj uderzał z dystansu, ale mocno i niecelnie
  • 63'
    Pinto świetnie podał do Saganowskiego, któy był sam na sam z bramkarzem, ale doświadczony napastnik uderzył obok bramki
  • 61'
    W miejsce Plizgi na boisku pojawia się Popkhadze
  • 60'
    Łukasik faulowany w środku pola
  • 60'
    Brzyski próbował wgrywać piłkę w pole karne, ale futbolówkę wybił Ukah
  • 60'
    Pinto piętą zagrał do Ojamaa, który słabiutko uderzył z 18 metrów
  • 59'
    Tosik dośrodkowywał w pole karne Legii, ale piłkę pewnie złapał Kuciak
  • 58'
    Żyro dogrywał w pole karne do Saganowskiego, który został popchnięty przez Pazdana w "szesnastce" - według arbitra nie było faulu...
  • 58'
    Saganowski z dystansu, ale piłka wylądowała na trybunach
  • 56'
    Za moment na boisku pojawi się Ojamaa
  • 56'
    Kucharczyk za mocno na obieg do Brozia i od bramki zacznie Słowik
  • 56'
    Ojamaa wchodzi w miejsce Kucharczyka
  • 55'
    Niezła wrzutka Kucharczyka, ale Saganowskiego uprzedził Pazdan
  • 54'
    Świetna kontra Legii - Pinto zagrał do Saganowskiego, który wbiegł w pole karne, odegrał do Radovicia, który miał przed sobą pustą bramkę i... potknął się na piłce
  • 54'
    Broź fauluje Balaja
  • 52'
    Rzeźniczak do Saganowskiego, ten na skrzydło do Brozia, który był na spalonym
  • 52'
    Pinto spóźnił się ze wślizgiem i sfaulował Plizgę w środku pola
  • 51'
    Dogranie Plizgi wykopane na aut przez Rzeźniczaka
  • 49'
    Kucharczyk podaje wprost do Piątkowskiego, który zagrywa do Plizgi, a jego dośrodkowanie wybija Rzeźniczak
  • 49'
    Żyro przyjmuje piłkę ręką na połowie rywali
  • 48'
    Straus z autu do Balaja i... kolejny taki stały fragment gry dla rywali
  • 48'
    Quintana zagrywa piłkę wprost w ręce Skaby
  • 46'
    Rozpoczęła się druga połowa spotkania
  • 46'
    Balaj wchodzi za Bandrowskiego
  • 45+17'
    Bramki dla Legii zdobyli Radović oraz Saganowski. Trafienie dla Jagiellonii zaliczył Plizga
  • 45+17'
    Obie ekipy wróciły już na boisko
  • 45+1'
    1:2! Dawid Plizga
  • 45+1'
    Plizga wykonywał rzut wolny z ostrego kąta i piłka wpadła do siatki... Skaba mógł chyba zrobić trochę więcej
  • 45+1'
    Koniec pierwszej połowy
  • 44'
    Rzeźniczak znowu naprawia błąd kolegów, a w szczególności Pinto, który tak zagrał do Żyry, że ten nie był w stanie przyjąć futbolówki, że poszła groźna kontra Piątkowskiego
  • 42'
    Kucharczyk dopadł do piłki przed polem karnym, zatrzymał ją, a odbiór zaliczył wracający Tosik
  • 41'
    Kucharczyk do Saganowskiego, którego świetnie uprzedza Ukah
  • 39'
  • 37'
    Brzyski zagrywa długa piłkę do Kucharczyka, ale legionistę uprzedził Ukah, któy wybił futbolówkę na aut
  • 36'
    Łukasik czysto zatrzymuje Quintanę pod polem karnym i podaje do Kucharczyka, który kopie piłkę wprost w Grzyba
  • 34'
    Kucharczyk faulowany na wysokości pola karnego i do rzutu wolnego biegnie już Brzyski
  • 34'
    Grzyb wybija piłkę i zażegnuje niebezpieczeństwo
  • 33'
    Groźnie uderzał Quintana, ale jego strzał lecący w okienko świetnie wybił Skaba! Dodatkowo golkiper Legii był faulowany przez Ukaha
  • 32'
    Brzyski na skraju pola karnego fauluje Quintanę i ogląda żółtą kartkę
  • 31'
    Pinto zaatakował wślizgiem od tyłu Plizgę i nie obejrzał nawet "żółtka". Na ostrą grę pozwala dziś arbiter Musiał
  • 31'
    Jodłowiec wybija głową dośrodkowanie Plizgi
  • 29'
    Żyro minął rywala, podbiegł pod końcową linię i zdołał podać piłkę w środek pola karnego, gdzie do futbolówki dopadł Saganowski, który pewnym strzałem trafił do siatki
  • 28'
    2:0!!! Marek Saganowski!
  • 27'
    Broź świetnie zabiera piłkę i wyprowadza akcję. Po chwili Straus fauluje legionistę, ale nie dostaje kartki
  • 26'
    Radović zagrywa dłuższą piłkę, ale wpada ona wprost w ręce Słowika
  • 25'
    Broź faulowany przez Pazdana
  • 24'
    Plizga dograł piłkę na głowę Quintany w pole karne Legii, ale Hiszpan uderzył obok bramki
  • 22'
    Radović zdobywa gola po dośrodkowaniu Żyry. Serb zdążył przyjąć sobie piłkę i spokojnie skierować futbolówkę do siatki
  • 21'
    1:0!!! Miroslav Radović!
  • 20'
    Radović faulowany w śodku pola przez Bandrowskiego
  • 19'
    Pinto wzięty w kleszcze przez Bandrowkiego i Grzyba przez co traci piłkę
  • 18'
    Saganowski przekroczył przepisy w powietrznym pojedynku z Ukahem
  • 18'
    Brzyski do Saganowskiego, a ten niecelnie odgrywa i od autu zaczynają gospodarze
  • 17'
    Łukasik zdecydowanie za mocno przerzuca piłkę do Żyry
  • 15'
    Brzyski skutecznie zatrzymuje Piątkowskiego i od autu zaczynają legioniści
  • 14'
    Groźnie uderzał Piątkowski, ale piłka przeleciała obok słupka bramki Skaby. Asystę przy ewentualnym golu miałby... Jodłowiec, który tragicznie wyprowadził futbolówkę
  • 14'
    Żyro próbował się przedrzeć przez Tosika, ale ten delikatnie odepchnął go ciałem, a sędzia nie widział przewinienia
  • 13'
    Podanie Kucharczyka zablokowane przez Strausa
  • 12'
    Radović zabiera piłkę Quintanie, Quintana zabiera piłkę Radoviciovi - taki schemat miała ostatnia akcja
  • 12'
    Brzyski faulowany przez Plizgę na własnej połowie
  • 11'
    Radović na prawe skrzydło do Kucharczyka, który tak wypuścił sobie futbolówkę, że ta wpadła w ręce golkipera "Jagi"
  • 10'
    Łukasik najpierw wślizgiem zatrzymuje Bandrowskiego, a po chwili całkowicie zabiera futbolówkę byłemu zawodnikowi Lecha
  • 9'
    Brzyski podał do Saganowskiego, piłkę musnął jeszcze Żyro, ale ostatecznie nasz napastnik nie zdołał dojść do podania
  • 8'
    Jodłowiec kopie piłką prosto w Gajosa. Na szczęście bez konsekwencji
  • 6'
    Na początku spotkania kibice Jagiellonii zaprezentowali oprawę, która przedstawiała herb ich klubu. Teraz po raz pierwszy fani z Białegostoku zaczęli obrażać Legię
  • 5'
    Brzyski do Żyry, który walczył z Tosikiem, ale ostatecznie od bramki rozpocznie Słowik
  • 4'
    W polu karnym było lekkie zamieszanie, ale Rzeźniczak ponownie zażegnał niebezpieczeństwo
  • 3'
    Rzut rożny dla Jagiellonii. W narożniku jest już Plizga
  • 2'
    Ukah do Pazdana, ten nerwowo zagrał głową do Słowika, który nie złapał piłki, ale jego błędu nie wykorzystał Saganowski, który minął się z futbolówką
  • 1'
  • 0
    20:18 - Spiker w Białymstoku przypomina kibicom o zakazie łuskania pestek na trybunach :-)
  • 0
    19:50 - Legia zagra w następującym składzie: Skaba - Broź, Rzeźniczak, Jodłowiec, Brzyski - Kucharczyk, Pinto, Łukasik, Żyro - Radović - Saganowski.
  • 0
    19:40 - Witamy ze stadionu w Białymstoku, gdzie o godzinie 20:30 Jagiellonia zagra z Legią