minuta doliczona do drugiej połowy dogrywki.
    Koniec!! 4:2!! Jesteśmy w finale. Brawo za ambitną walkę i awans!
    Góral faulowany w środkowej części boiska i żółta kartka dla Skrzypczaka.
  • 119'
    Niebezpieczna wrzutka Grabowskiego, wybroniona przez gospodarzy.
  • 118'
    Goście jeszcze próbują atakować, ale kolejne ich dośrodkowania nie stwarzają większego zagrożenia pod bramką Legii.
  • 116'
    Urbański dośrodkowuje z rożnego, a piłkę do bramki z najbliższej odległości pakuje Góral. 4:2!!
  • 115'
    Goooooooooooooooooooool!!!! Michał Góral
  • 114'
    Skóraś czerwona kartka. To konsekwencja dwóch żółtych kartek. Siły na boisku wyrównane.
  • 114'
    Rożny dla Legii. Do piłki podchodzi Urbański.
  • 113'
    Żółta kartka dla Szweda.
  • 112'
    Mądra gra legionistów, która kończy się faulem na połowie Lecha.
  • 110'
    Kolejna fenomenalna parada Kochalskiego!! Tym razem nasz bramkarz przenosi piłkę nad bramką, po strzale Grabowskiego. Brawo!
  • 108'
    Atakuje Lech, ale podanie w pole karne mocno niecelne.
  • 107'
    Zaczyna Lech, który wywalczył rzut rożny.
  • 107'
    Gospodarze wyprowadzają kontratak, który został przerwany w środkowej części boiska.
  • 106'
    Rozpoczynamy ostatnie 15 minut spotkania
  • 107'
    Koniec pierwszej połowy dogrywki.
  • 106'
    Wolny dla Legii. Faulował Spychała.
  • 105'
    Zamieszanie w polu karnym Legii, bez konsekwencji.
  • 105'
    Sędzia doliczył minutę do pierwszej połowy dogrywki.
  • 104'
    Kapitalnym dośrodkowaniem z lewej strony boiska popisał się Ostrowski a akcję wykończył pięknym strzałem głową Pietrzyk. 3:2.
  • 102'
    Legioniści wyprowadzają kontrę, ale faulowany był Urbański.
  • 102'
    Gooooooooooool!!!! Kacper Pietrzyk.
  • 99'
    Kolejny atak pozycyjny gości, zakończony niecelnym dośrodkowaniem.
  • 98'
    Na spalonym Szwed.
  • 97'
    Aut dla Legii, po którym Cichocki niecelnie dośrodkował w pole karne.
  • 96'
    Żółta kartka dla Spychały za przewinienie na Wańku.
  • 95'
    Kolejna akcja Lecha skasowana w środku pola, do tego "Wojskowi" rozpoczną od rzutu z autu.
  • 94'
    Dośrodkowanie Wańka niepewnie wybija Mrozek.
  • 93'
    Faul dla Legii. Faulowany Handzlik.
  • 92'
    Pierwszą akcję przeprowadził Lech, ale piłki z boku boiska nie opanował Klupś.
  • 90+11'
    Rozpoczynamy pierwszą połowę dogrywki
  • 90+6'
    Dośrodkowanie jednego z lechitów strzałem głową wykończył Spychała, ale Kochalski był na posterunku.
  • 90+6'
    Koniec drugiej połowy. Dogrywka.
  • 90+5'
    Bartkowiak zdecydował się na rajd wzdłuż pola karnego legionistów - aut.
  • 90+4'
    I kolejne uderzenie z dystansu. Tym razem nad bramką Spychała
  • 90+1'
    Kolejny strzał z dystansu gości. Ponownie obok bramki
  • 90+1'
    Sędzia doliczył 5 minut.
  • 90'
    Urbański podaje do Szweda, który mocnym dośrodkowaniem wypatruje Górala, niestety akcja została skasowana przez gości.
  • 90'
    Bartkowiak z dystansu obok bramki.
  • 87'
    Zmiany. W Lechu, Spychała za Norkowskiego, natomiast w Legii, Szwed zastępuje Leleno.
  • 86'
    Na strzał z dystansu decyduje się Skoraś. Niecelnie
  • 85'
    Dośrodkowanie Skorasia zostało przedłużone przez Modera, na szczęście nikt nie zamknął tej akcji.
  • 84'
    Atak pozycyjny gości został przerwany przez obrońców Legii. Rzut rożny.
  • 83'
    Dośrodkowanie Urbańskiego z rzutu wolnego mocno niecelne
  • 82'
    Leleno podaje do Cichockiego, jednak dośrodkowanie tego drugiej nie spowodowało większego zagrożenia pod bramką lechitów.
  • 80'
    druga żółta i w konsekwencji czerwona kartka dla Orlika.
  • 79'
    Orlik przedziera się lewą flanką, jednak jego ostre dośrodkowanie zostało wybite.
  • 78'
    Bardzo dużo szczęścia mieli teraz legioniści. Najpierw sytuację sam na sam z Kochalskim miał Klupś, a chwilę później dobitka Kurminowskiego poszybowała obok bramki.
  • 75'
    Po dośrodkowaniu z rożnego, w dobrej sytuacji znalazł się Skoraś, ale jego mocne uderzenie zza pola karnego zostało obronione przez Kochalskiego.
  • 74'
    Grabowski przerzuca piłkę do Zalewskiego, który wywalczył rzut rożny dla gości.
  • 73'
    Orlik zdecydował się na strzał z 30 metrów ale piłka poszybowała wysoko nad bramką
  • 72'
    Faul w środkowej części boiska. Faulowany Handzlik.
  • 69'
    Strzał z rzutu wolnego poszybował nad bramką Kochalskiego
  • 68'
    Cichocki dośrodkował w pole karne a do bezpańskiej piłki dopadł Leleno, który precyzyjnym strzałem pokonał Mrozka. 2:2.
  • 68'
    Klupś za Adamczaka
  • 66'
    Ostrowski przedziera się lewą stroną jednak jego podanie zostało zablokowane.
  • 66'
    Gooooooool! Mateusz Leleno!!
  • 65'
    Moder tym razem mocno niecelnie.
  • 64'
    Żółta kartka Wańka i kolejny niebezpieczny rzut wolny.
  • 63'
    Strzałem z 30 metrów Kochalskiego zaskoczyć chciał Bartkowiak.
  • 62'
    Ostrowski za Olszewskiego oraz Handzlik za Praszelika
  • 61'
    Z rzutu wolnego gola strzelił Moder. 1:2
  • 60'
    Kolejna groźna sytuacja dla Lecha. Rzut wolny z 16 metrów.
  • 60'
    Niestety Lech zdobywa kolejną bramkę.
  • 59'
    Sytuację sam na sam z naszym bramkarzem wykorzystał Grabowski. 1:1
  • 58'
    Cichocki faul
  • 58'
    Gol dla Lecha.
  • 57'
    Olszewski dośrodkowuje a piłkę uderza głową Urbański. Mrozek bez problemu łapie piłkę.
  • 56'
    Pierwszy kontakt Górala z piłką i rzut wolny dla "Wojskowych" z narożnika pola karnego.
  • 56'
    Olszewski wstrzelił piłkę w pole karne, jednak obrońcy Lecha nie dali się zaskoczyć. Rzut rożny.
  • 54'
    Bilard w polu karnym legionistów po rzucie rożnym. Sytuację wyjaśnił Kochalski.
  • 54'
    Czarnowskiego zastępuje Góral.
  • 53'
    Doskonała interwencja wślizgiem Pietrzyka i rzut rożny dla Lecha.
  • 52'
    Żółta kartka dla Tymoteusza Puchacza, za próbę wymuszenia rzutu karnego.
  • 50'
    Rzut wolny dla Legii. Mocne dośrodkowanie Olszewskiego spowodowało wiele zamieszania pod bramką Lecha.
  • 48'
    Początek drugiej połowy dla gospodarzy. Najpierw w pole karne wszedł Leleno, który posłał piłkę wzdłuż pola karnego, następnie z dystansu huknął Praszelik. Jego strzał poszybował minimalnie nad bramką.
  • 46'
    Zmiana w Lechu. Za Wojdaka wchodzi Maćkowiak.
  • 45+15'
    Rozpoczynamy drugą połowę.
  • 45+1'
    Przewinienie Bondarenki i kolejna żółta kartka w tym spotkaniu.
  • 45+1'
    Koniec pierwszej połowy. Prowadzimy 1:0.
  • 45'
    Dośrodkowanie z rzutu rożnego wybite przez obrońców Legii.
  • 45'
    Faul Skórasia.
  • 44'
    Puchacz przyjmuje piłkę w środku boiska, ale nie mając z kim rozegrać akcji decyduje się na strzał z dystansu. Fenomenalną paradą przy tej sytuacji popisuje się Kochalski, parując piłkę na rzut rożny.
  • 42'
    Aut dla Lecha. Który rozgrywa piłkę na własnej połowie
  • 41'
    Lech rozgrywa piłkę na połowie gospodarzy, jednak ponownie w ich akcji brakuje precyzji.
  • 40'
    Orlik decyduje się na indywidualną akcje po której zostaje faulowany, sędzia odgwizduje jednak przewinienie naszego zawodnika. Wolny dla Lecha.
  • 38'
    Strzał z dystansu Skórasia zostaje zblokowany przez legionistów.
  • 37'
    Cichocki dośrodkowuje w pole karne gości, którzy wybijają piłkę na rzut rożny.
  • 37'
    Dośrodkowanie z rożnego, spokojnie wyłapane przez Mrozka.
  • 36'
    Urbański do Orlika, który zgrywa do Olszewskiego. Olszewski ponownie do Orlika ale jego dośrodkowanie wybijają lechici.
  • 34'
    Groźna sytuacja pod bramką Legii, gdzie w sytuacji sam na sam znalazł się jeden z zawodników gości. Na szczęście Kochalski wygrał ten pojedynek.
  • 34'
    Kolejna dobra interwencja Kochalskiego po strzale Adamczyka
  • 31'
    Faul w narożniku pola karnego "Wojskowych". Na zaskakujący strzał zdecydował się Grabowski, jednak Kochalski przeniósł piłkę nad poprzeczką.
  • 30'
    Akacja Moder - Zalewski kończy się dośrodkowaniem tego ostatniego. Piłka zostaje wybita przez obrońców Legii.
  • 29'
    Piłkarze Lecha ponownie akcji, jednak centra z lewej strony boiska była bardzo niecelna.
  • 27'
    Kolejna groźna akcja gości. Kurminowski z ok. 14 metrów strzela obok bramki.
  • 26'
    Lechici posyłają długą piłkę w kierunku pola karnego legionistów, jednak przytomnym wyjściem popisał się Kochalski wybijając piłkę głową na aut.
  • 25'
    Ręka Skórasia na środku boiska. Grę wznowią legioniści.
  • 24'
    Centra Puchacza niecelna. Od Bramki Kochalski
  • 23'
    W odpowiedzi Orlik strzałem z dystansu chciał zaskoczyć bramkarza Lecha. Strzał był jednak bardzo słaby.
  • 22'
    Groźna akcja Lecha zakończona strzałem z dystansu Modera. Kochalski na posterunku.
  • 21'
    Kolejna akcja "Wojskowych". Cichocki krosowym podaniem uruchomił Orlika, który strzałem z pierwszej piłki minimalnie chybił celu.
  • 19'
    Praszelik do wychodzącego na czystą pozycję Leleno. Jednak piłkę wybija obrońca Lecha.
  • 17'
    Faul Bondarenko na Moderze. Jednak piłka wrzucona w pole karne nie stworzyła zagrożenia.
  • 17'
    Od bramki rozpoczyna Kochalski
  • 16'
    Akcja Lecha. Jednak po raz kolejny kończy się ona przed polem karnym legionistów.
  • 14'
    Akcja Urbański-Leleno-Preszelik kończy się interwencją bramkarza Lecha
  • 13'
    Faul Olszewskiego.
  • 11'
    Cichocki z prawej strony dogrywa do niepilnowanego Orlika który precyzyjnym strzałem z 12 metrów otwiera wynik spotkania. 1:0.
  • 10'
    Gooooooooooooooool!!!!!!!!!!
  • 9'
    Gol dla Legii. Niestety gol Cichockiego nieuznany. Spalony.
  • 8'
    Orlik dostaje piłkę na lewej stronie boiska. Jednak jego dośrodkowanie zostaje zablokowane. Rzut rożny.
  • 7'
    Z autu Cichocki do Czarnowskiego, który nie opanował piłki w polu karnym.
  • 6'
    Mocne dośrodkowanie Lechitów, na szczęście piłka nie znalazła adresata.
  • 5'
    Faul dla Lecha w środkowej części boiska. Faulował Orlik
  • 4'
    Leleno do Orlika, jednak akcja została przerwana przez Lecha. Aut dla Legii na połowie Lecha.
  • 3'
    Pierwsza akcja dla Legii, jednak do dośrodkowania minimalnie spóźnił się Czarnowski
  • 1'
    Aut dla Lecha.
  • 0
    Zaczynamy!
  • 0
    Czekamy na wyjście piłkarzy na boisko
  • 0
    Oto skład warszawiaków: Kochalski - CIchocki, Bondarenko, Pietrzyk, Olszewski - Leleno, Urbański, Waniek, Orlik - Praszelik - Czarnowski
  • 0
    Obie drużyny rozgrzewają się przed spotkanem. Na trybunach pojawia się również coraz więcej osób
  • 0
    Witamy z Ząbek. O godzinie 16:00 rozpocznie się spotkanie Legii Warszawa z Lechem Poznań w ramach półfinałów Centralnej Ligi Juniorów. W pierwszym spotkaniu padł remis 2:2
Legia WarszawaLech Poznań

11' Kamil Orlik

11'

13' Bartosz Olszewski

13'

40' Kamil Orlik

40'
44'

44' Michał Skóraś

45' Mateusz Bondarenko

45'
51'

51' Tymoteusz Puchacz

57' Piotr Cichocki

57'
58'

58' Marcin Grabowski

59'

59' Jakub Moder

66' Mateusz Leleno

66'

78' Kamil Orlik

78'
96'

96' Maciej Spychała

102' Kacper Pietrzyk