Koniec meczu - Cracovia - Legia 0:1 Miro Radović!!!
    Sędzia doliczył trzy minuty do regulaminowego czasu gry
    Saidi składał się do przewrotki czym przeszkodził w interwencji Skabie. Wolny dla Legii
  • 90'
    Adam Marciniak ukarany żółta kartką
  • 89'
    Nieporozumienie Skaby z Dossą i omal nie padła bramka samobójcza. Rzut rożny dla Cracovii
  • 88'
    Do wejścia na boisko szykuje się Michał Żyro
  • 88'
    Zmiana w Legii - Ojamaa schodzi, Żyro wchodzi
  • 87'
    Legia prowadzi tylko 1:0, ale ma ogromną przewagę w drugiej połowie i kontroluje to co dzieje się na boisku
  • 85'
    Saidi w kolejnym pojedynku z Broziem, tym razem górą legionista
  • 82'
    Budziński z dystansu po poprzeczkę, ale na posterunku Skaba
  • 82'
    Zagranie na wolne pole do Nowaka, ale czujny był Skaba
  • 81'
    Faulowany Kucharczyk po prawej stronie boiska
  • 79'
    Akcja Legii zakończona strzałem Radovicia, piłka podbita przez obrońców i poszybowała nad poprzeczką. Rożny dla Legii
  • 79'
    Z kornera tradycyjnie nic nie wyszło
  • 77'
    Żółta kartka dla Stebleckiego
  • 76'
    Wolny juz wykonany, piłka poszybowała wysoko ponad bramką
  • 76'
    Zmiana w Legii za Furmana wszedł Helio Pinto
  • 75'
    Za Dąbrowskiego wszedł Boljević
  • 75'
    Broź faulował Ntibazonkizę i żółta kartka dla piłkarza Legii, wolny na 25 metrze dla Craxy
  • 74'
    Radović do Dwaliszwilego i... piłka poszybowała nad poprzeczką
  • 73'
    Faulowany Kucharczyk po prawej stronie boiska, wolny dla Legii
  • 72'
    Radovic przejął piłkę, zagrał do Kucharczyka, piłkę zabrał mu jednak Ojamaa i strzelił na bramkę. Pilarz broni
  • 72'
    Danielewicz padł w polu karnym, sędzia nakazał grać dalej
  • 71'
    Saidi uderzył na bramkę, ale broni Skaba
  • 69'
    Vrdoljak do Ojamaa, ten na głowę Dwaliszwilego i... nie ma bramki, a dodatkowo sędzia pokazał pozycję spaloną Gruzina
  • 68'
    Ojamaa zszedł do środka, zagrał do Brozia, ten uderzył ale wysoko ponad bramką
  • 66'
    Zmiana w Legii za Vrdoljaka wszedł Łukasik
  • 65'
    Rzut rożny dla Legii.
  • 65'
    Wawrzyniak wprost na głowę Juniora, ale piłka ześliznęła się tylko po głowie Dossy i nic z tego nie wyszło
  • 64'
    Ojamaa tym razem stracił piłkę, po chwili fauluje
  • 63'
    Na spalonym Dawid Nowak
  • 62'
    Ojamaa do Radovicia, ten uderza z woleja, ale ponad poprzeczką. Piłka odbiał sie jednak po drodze od któregoś z piłkarzy Craxy i mamy korner
  • 62'
    Furman w pole karne ale dobrze piąstkował Pilarz
  • 61'
    Ojamaa faulowany, rzut wolny dla Legii
  • 60'
    Dośrodkowanie z rzutu rożnego i sprawę wyjaśnia Wawrzyniak
  • 59'
    Kapitalny strzał Saindi Ntibazonkizy i jeszcze lepsza interwencja Skaby. Brawo Fikoł!
  • 58'
    Żytko zdecydował się na strzał ale trafił wprost w Juniora
  • 57'
    świetna akcja Ojamaa, wbiegł w pole karne, zagrał płasko do Furmana, ale ten nie sięgnął piłki. Szkoda.
  • 56'
    Dossa Junior blokuje na linii pola karnego strzał Nowaka
  • 55'
    13212 osób ogląda dziś mecz Cracovii z Legią
  • 54'
    Kiks Pilarza i rzut rożny dla Legii
  • 54'
    Dośrodkowanie i strzał ponad bramką
  • 54'
    żółta kartka dla Ivicy Vrdoljaka za faul taktyczny
  • 53'
    Radovic przejął piłkę, miał czas i miejsce, przełożył rywala i zdecydował się na strzał zza pola karnego lewą nogą, słabo i wprost w bramkarza
  • 53'
    Kucharczyk z ostrego kąta płasko w wprost w Pilarza
  • 51'
    Akcja Cracovii Marciniak niecelnie do Nowaka w pole karne - na szczęście...
  • 50'
    Kucharczyk oszukał rywala i uderzył z 18 metra ale wprost w bramkarza
  • 49'
    Wawrzyniak do Ojamaa na lewej stronie, ale niezbyt celnie i piłka dla Cracovii
  • 47'
    Wolny dla Legii na linii prawej strony pola karnego faulowany Rzeźniczak
  • 47'
    Furman przed pole karne do niepilnowanego Ojamaa i ten uderzył tuż nad poprzeczką. Dobrze pomyślane!
  • 46'
    Podwójna zmiana w Cracovii Jaroszyńskiego i Dudzica zastąpili Kuś i Budziński
  • 45+18'
    Legia rozpoczęła drugą połowę meczu
  • 45+1'
    Sędzia kończy pierwszą połowę meczu. Do przerwy Legia prowadzi 1:0 po golu Miro Radovicia.
  • 45'
    Kolejny raz wykoszony równo z trawą Radović, tym razem przez Kosanovicia, żółta kartka
  • 42'
    Furman trafił w górną część głowy Juniora i piłka dla Cracovii
  • 41'
    Dośrodkowanie i... tym razem opiłka dla Legii
  • 41'
    Dwaliszwili długa piłka na prawo do Ojamaa, a Estończyk wywalczył rzut rożny
  • 40'
    Saidi , piłkę wybija Vrdoljak i jeszcze jeden korner dla gospodarzy
  • 39'
    Kosanović uderzał na bramkę, ale wprost w Wojciecha Skabę
  • 39'
    Broź stracił piłkę, poszła kontra, Saidi zatrzymany już w polu karnym przez Furmana
  • 39'
    Kolejna akcja Cracovii i Junior ratował się wybiciem piłki na rzut rożny
  • 38'
    Furman faulował Danielewicz na 30 metrze od bramki. Wolny dla Craxy
  • 37'
    Rado do Brozia, ten dośrodkował na wysokości pola karnego, ale wprost w ręce Pilarza
  • 36'
    Kucharczyk w pole karne do Dwaliszwilego, ten nabiegał na piłkę, ale obok bramki
  • 34'
    Wawrzyniak kapitalny rajd, przebiegł z piłką dobre 50 metrów i wyłożył ją w pole karne do Kucharczyka, który miał czas i miejsce, ale fatalnie przestrzelił
  • 31'
    Szansa dla Crcovii, Ntibazonkiza zagrał w pole karne do Nowaka, ale ten po pierwsze źle przyjął piłkę, a po drugie był na spalonym
  • 30'
    Ojamaa pomknął lewą stroną i dośrodkował płasko w pole karne do Kucharczyka, ten jednak przepuścił piłkę, dopadł do niej Miro Radović i strzałem w krótki róg uzyskał prowadzenie dla Legii
  • 29'
    1:0 Miro Radović
  • 28'
    Z kornera tradycyjnie korzyści nie było
  • 27'
    Furman ostro w pole karne i... piłka poszybowała nad poprzeczką
  • 27'
    Kucharczyk wywalczył rzut rożny
  • 26'
    Ojamaa poturbowany i wolny dla Legii z lewej strony pola karnego
  • 25'
    Kibice Cracovii zaprezentowali oprawę z bykiem i barwami Craxy
  • 23'
    Rzut rożny dla Legii, kiks obrońcy, przed szansą przypadkowo stanął Junior, ale był zaskoczony i nie zareagował
  • 20'
    Akcja Cracovii, ale piłkę przejął Rzeźniczak
  • 19'
    Radović do Dwaliszwilego, ten odegrał w pole karne do Rado, który padł jak długi, ale sędzia nie dopatrzył się przewinienia
  • 17'
    Faulowany Vrdoljak, chwila przerwy w grze
  • 16'
    Nowak sam na sam ze Skabą, ale napastnik Pasów na pozycji spalonej
  • 15'
    Wolny dla Legii, Furman dośrodkował w pole karne, ale silnie i niecelnie.
  • 14'
    Kolejna akcja Legii, Danielewicz sam przed Skabą, ale zbyt daleko wypuszcza sobie piłkę i ta pada łupem Skaby
  • 14'
    żółta kartka po faulu na Kucharczyku dla Jaroszyńskiego
  • 13'
    Nowak zatrzymany przez Dossę Juniora
  • 13'
    Nowak w idealnej sytuacji sam przed Skabą, ale nie trafia w bramke
  • 12'
    Najpierw Radović zbyt długo się kiwał i stracił piłkę, po chwili również Ojamaa zalicza stratę
  • 10'
    Rado zagrywał w pole karne do Ojamaa ale ten nie zrozumiał intencji kolegi
  • 9'
    Trochę się rozpadało nad stadionem Cracovii
  • 9'
    Błąd Juniora, przed szansą Steblecki, ale uderzył ponad bramka
  • 8'
    Wawrzyniak długa piłka do Ojamaa ale ten na spalonym
  • 7'
    Wawrzyniak otrzymał podanie od Juniora i właściwie nie wiadomo czemu przepuścił piłkę na aut..
  • 6'
    Dośrodkowanie Danielewicz i pierwsza interwencja Skaby
  • 5'
    Rzut rożny dla Cracovii
  • 4'
    Furman do Brozia, ten do Dwaliszwilego i... strata
  • 2'
    Kolejna akcja Cracovii, ale nic z niej nie wyszło
  • 1'
  • 0
    Kibice Legii już na sektorze gości na stadionie Cracovii. Już widać i słychać, że będziemy głośni.
  • 0
    Piłkarze Legii w sobotę o 20:30 zmierzą się w Krakowie z Pasami.
  • 0
    Legioniści rozpoczną w składzie: Skaba - Broź, Rzeźniczak, Junior, Wawrzyniak - Vrdoljak, Furman - Kucharczyk, Radović, Ojamaa - Dwaliszwili
CracoviaLegia Warszawa

14' Paweł Jaroszyński

14'

45' Milos Kosanović

45'

78' Sebastian Steblecki