52'
55'
79'
  • 90'
    Koniec! Legia wygrywa sparing z Wisłą Płock 3:0 po bramkach Guilherme, Daniela Chimy Chukwu i Konrada Michalaka, brawo!
  • 86'
    Guilherme dograł piłkę do Brozia, który oddał mocny strzał w kierunku bramki Wisły. Uderzenie nogami obronił jednak Kiełpin.
  • 80'
    Doczekaliśmy się strzału ze strony piłkarzy Wisły, jednak był on bardzo niecelny.
  • 78'
    3:0! Konrad Michalak wykorzystał sytuacje sam na sam!
  • 75'
    Faul na Hlousku blisko pola karnego Wisły.
  • 70'
    Znów groźnie pod bramką Wisły. Chukwu dostał piłkę w polu karnym, wziął obrońcę na plecy i gdy wydawało się, że był faulowany zdołał jeszcze oddać strzał.
  • 66'
    Zamieszanie pod bramką Wisły. Chima Chukwu wygrał pojedynek siłowy z obrońcą "Nafciarzy" dograł piłkę do Guilherme, który miał problem z przyjęciem futbolówki. Cała akcja zakończyła się zablokowanym strzałem Kopczyńskiego.
  • 63'
    W drugiej połowie widać zdecydowaną dominację legionistów.
  • 60'
    Rzut rożny dla Legii.
  • 55'
    2:0! Daniel Chima Chukwu!
  • 55'
    Napastnik dobił piłkę do pustej bramki po strzale Michalaka.
  • 54'
    Znów groźnie pod bramką Wisły! Ponownie uderzał Guilherme, ale tym razem piłka powędrowała nad bramką.
  • 51'
    Guilherme wykorzystał jedenastkę i wyprowadza Legię na prowadzenie! 1:0!
  • 50'
    Rzut karny dla Legii! W polu karnym Wisły faulowany Moulin!
  • 45+13'
    Zaczynamy drugą połowę!
  • 45+1'
    Koniec pierwszej połowy. Liczymy, że w drugiej odsłonie zobaczymy w końcu bramki!
  • 44'
    Po dośrodkowaniu Masłowskiego z rzutu wolnego Dąbrowski zderzył się z Kiełpinem. Rzut wolny dla Wisły.
  • 39'
    Kolejny faul przed polem Wisły.
  • 37'
    Faul w środku boiska na Bartczaku.
  • 35'
    Zza pola karnego uderzał Matić, jednak jego strzał minął bramkę Wisły.
  • 33'
    Strzał Bilińskiego zablokowany przez obronę Legii, co dało Wiśle rzut rożny.
  • 30'
    Po dośrodkowaniu Furmana, piłka wpadła pod nogi Vareli, który wbiegł w pole karne i oddał bardzo dobry strzał, jednak na posterunku był Malarz.
  • 29'
    Faul przed polem karnym Legii.
  • 27'
    Rzut rożny dla Wisły. Dośrodkowywał Furman, a piłkę z pola karnego wybił Żyro.
  • 24'
    Dośrodkowanie Masłowskiego wybija jeden z zawodników gości.
  • 24'
    Bardzo ostry faul Sielewskiego, za który otrzymał żółtą kartkę.
  • 23'
    Kolejny faul przed polem karnym Wisły. Faulowany Nawotka.
  • 21'
    Faul przed polem karnym Wisły, jednak Masłowski uderzył prosto w mur.
  • 20'
    Legioniści próbowali wyjść z kontrą, jednak faulowany był Nawotka.
  • 18'
    Reca posłał płaskie dośrodkowanie jednak od bramki rozpocznie Malarz.
  • 16'
    W środku pola faulowany Bartczak.
  • 15'
    Makowski posłał bardzo dobrą piłkę do Maticia, jednak Chorwat źle przyjął piłkę.
  • 11'
    Piękne podanie Furmana do Vareli, który w sytuacji sam na sam z Malarzem oddał niecelny strzał.
  • 10'
    Paruulescu wbiegł w pole karne i oddał mocny strzał, z którym poradził sobie Arkadiusz Malarz.
  • 9'
    Piłkarze Wisły od początku spotkania atakują wysokim pressigniem.
  • 7'
    Po dośrodkowaniu Dominika Furmana w pole karne zrobiło się małe zamieszanie, jednak cała akcja skończyła się zablokowanym strzałem.
  • 1'
    Zaczynamy spotkanie!
  • 0
  • 0
    W podstawowej jedenastce Wisły Płock znalazł się były legionista - Dominik Furman. Początek spotkania za 35 minut.
  • 0
    Skład Legii na drugą połowę: Malarz - Broź, Rzeźniczak, Czerwiński, Hlousek - Moulin, Kopczyński - Guilherme, Szwoch, Michalak - Chukwu
  • 0
    Skład Legii na pierwszą połowę: Malarz - Żyro, Dąbrowski, Wieteska, Hołownia - Bartczak, Makowski, Szczepański, Nawotka, Masłowski - Matić
  • 0
    O 17:00 rozpocznie się pierwszy sparing Legii przed nowym sezonem. Rywalem legionistów będzie Wisła Płock.
Legia WarszawaWisła Płock
25'

25' Bartłomiej Sielewski