Przy narożniku boiska fauluje Sanogo, rozpoczyna bramkarz gości
    Kolejny rajd Guilherme, ale jego akcję przerwał Marcjanik
    Z rzutu wolnego Kakoko, ale defensywa Legii radzi sobie z tym dośrodkowaniem
    Groźne dośrodkowanie Szwocha, jednak żaden z legionistów nie zdołał dojść do piłki
    Zmiana w Arce. Socha za Piesio
  • 84'
    Kolejny stały fragment gry dla Legii
  • 83'
    Co za akcja. Guilherme na prawej stronie wygrywa pojedynek jeden na jeden i podaje do Sanogo, który mija się z piłką
  • 83'
    Żółta kartka dla Szwocha, za faul w środkowej części boiska
  • 81'
    Szymański wygrywa pojedynek biegowy na lewej stronie, jednak przy samym dośrodkowaniu zabrakło precyzji
  • 79'
    Szymański podaje do Hlouska, który po krótkim rajdzie decyduje się na dośrodkowanie. Do piłki, która zostaje wybita przez obrońców, podbiega Moulin, jednak jego strzał minimalnie chybia celu
  • 79'
    Zmiana w Arce. Nalepa za Marciniaka
  • 76'
    Kombinacyjna akcja Guilherme - Szwoch, kończy się rzutem rożnym dla Legii
  • 74'
    Przed dobrą okazją staną Piesio, jednak jego uderzenie głową, z 12 metrów, powędrowało obok słupka bramki gospodarzy
  • 73'
    Moulin niecelnie. Dośrodkowania legionistów w tym meczu, pozostawiają wiele do życzenia
  • 72'
    Rzut wolny dla Legii z lewej strony boiska
  • 70'
    Kolejny strzał z dystansu. Tym razem na uderzenie zdecydował się Szymański
  • 68'
    Kolejne zmiany. W Legii, Sanogo za Hamalainena, a w Arce, Jurado za Siemaszko
  • 67'
    Akacja Hlouska, zakończona niecelnym dośrodkowaniem
  • 65'
    Zmiana w Legii. Schodzi Dominik Nagy, a w jego miejsce wchodzi Sebastian Szymański
  • 64'
    Zmiana w Arce. Za da Silvę wchodzi Soldecki
  • 64'
    Marciniak zdecydował się na uderzenie głową z ...17 metrów, ale Malarz łapie piłkę bez problemu
  • 63'
    Niebezpieczna akcja Arki, ale sytuację wyjaśnia Pazdan, blokując dośrodkowanie Marciniaka
  • 62'
    Hlousek zagrywa do Moulin'a, który decyduje się na strzał z ok 30 metrów. Piłka przelatuje nad bramką gości
  • 62'
    Kolejne uderzenie z dystansu. Tym razem strzał Kopczyńskiego broni Steinbors
  • 60'
    Jędrzejczyk zgrywa piłkę głową do Guilherme, ale ten nie zdążył do piłki. Od bramki zaczyna bramkarz gości
  • 58'
    Za Niezgodę wchodzi Mateusz Szwoch
  • 57'
    Na boisku leży Gui. Potrzebna jest interwencja lekarzy
  • 57'
    Ze zdrowiem Brazylijczyka jest wszystko ok
  • 56'
    Po rzucie rożnym gości, w dobrej sytuacji znalazł się da Silva jednak jego uderzenie zostało zablokowane. Kolejny korner dla Arki
  • 55'
    Kolejny strzał z dystansu gości, jednak piłka po uderzeniu Piesio przeleciała obok słupka
  • 53'
    Guilherme do Nagy'a, ale bardzo niedokładnie
  • 53'
    Kontra Arki, ale strzał Zbozienia zostaje sparowany przez Malarza
  • 51'
    Dośrodkowanie z rzutu wolnego, ale sędzia dopatrzył się przewinienia w ataku, jednego z graczy gości. Rozpocznie Malarz
  • 50'
    Pazdan wślizgiem zabiera piłkę Siemaszce, lecz arbiter odgwizduje faul na ok. 30 metrze i od rzutu wolnego grę wznawia Da Silva
  • 49'
    Faul Jędrzejczyka na Marciniaku, w środkowej części boiska
  • 49'
    Guilherme zagrywał w pole karne, legioniści sygnalizowali zagranie zagranie ręką, ale sędzia Marciniak nawet nie gwizdnął, ani nie skorzystał z VAR
  • 48'
    Rzut wolny dla Arki, jednak Marcjanik główkuje bardzo niecelnie
  • 46'
    Początek drugiej połowy
  • 45'
    Koniec pierwszej połowy. Remis 1:1
  • 44'
    Sędzia doliczył jedną minutę do pierwszej połowy
  • 43'
    Od kilku minut widzimy, że Nagy z Guilherme zamienili się stronami
  • 42'
    Jędrzejczyk dośrodkowuje w pole karne, ale Niezgoda głową, niecelnie.
  • 40'
    Warcholak mocno z dystansu, piłka jednak otarła się o jednego z legionistów i powędrowała wysoko nad bramką.
  • 40'
    Rożny dla Arki, nie stworzył zagrożenia pod bramką Malarza.
  • 39'
    Zbozień zagrywa do da Silvy, a ten zostaje faulowany przed narożnikiem pola karnego legionistów.
  • 36'
    Przez ostatnie parę minut pod bramkami działo się niewiele. Gra przeniosła się do środkowej strefy boiska.
  • 32'
    Niewiele zabrakło, aby Niezgoda przeją bezpańską piłkę, jednak szybszy okazał się bramkarz gości.
  • 31'
    Kolejna składna akcja Nagy-Hama-Hlousek. Ten ostatni zagrywa w pole karne, ale Gui posyła piłkę wysoko nad bramką.
  • 30'
    Dośrodkowanie przecięte przez obrońców Arki, kolejny korner
  • 30'
    Guilherme dośrodkowuje, ale ponownie mało precyzyjnie
  • 29'
    Fantastyczna akcja Guilherme, ale jego podania nie wykorzystuje Niezgoda, trafiając z 3 metrów prosto w bramkarza.
  • 29'
    Rzut rożny dla Legii. Dośrodkowywać będzie Moulin
  • 27'
    Moulin pięknym zewnętrzniakiem z ok. 13 metrów, nie daje szans bramkarzowi.
  • 26'
    Goooooooooooooool. 1:1
  • 25'
    Guilherme dośrodkowuje z rzutu wolnego ale bez rezultatu
  • 24'
    Hama wzdłuż boiska do Guilherme który zostaje faulowany.
  • 23'
    Kun faulowany na prawej flance przez Hlouska. Rzut wolny dla Arki
  • 23'
    Moulin wybija piłkę przed pole karne, tam uderzał Warcholak, ale uderzenie zostało zablokowane
  • 22'
    Pomocy medycznej potrzebował Pavels Steinbors, ale Łotysz wstał już i wznowił grę swojego zespołu
  • 21'
    Odpowiedź Legii, ale główka Jędrzejczyka została fenomenalnie obroniona przez bramkarza Arki.
  • 19'
    Bramkę samobójczą strzelił Michał Pazdan.
  • 18'
    Kolejna akcja Kuna, który zagrywa piłkę do Piesio. Ten dośrodkowuje ale niecelnie.
  • 18'
    Bramka dla Arki.
  • 15'
    Kun przedziera się lewą stroną boiska ale jego dośrodkowanie zostaje przecięte przez Dąbrowskiego.
  • 14'
    Prawą stroną Guilherme, ale jego podanie spod linii końcowej nie znajduje adresata.
  • 13'
    Nagy przeprowadza indywidualną akcję od środka boiska, przed szesnastką wykłada piłkę Hamalainenowi lecz ten uderza mało precyzyjnie.
  • 11'
    Niewiele zabrakło do tego by Legia objęła prowadzenie. Po rzucie wolnym wykonanym przez Guilherme, piłka zostaje wybita z linii bramkowej.
  • 11'
    Rzut rożny dla Legii, bez zagrożenia dla bramki Steinborsa
  • 9'
    Da Silva dopadł do bezpańskiej piłki, lecz jego strzał został zablokowany przez Dąbrowskiego
  • 8'
    Tym razem lewym skrzydłem urwał się Nagy, lecz został powstrzymany przez jednego z obrońców Arki. Aut bramkowy.
  • 7'
    Hamalainen podaje do Guilherme, który nie opanował futbolówki w polu karnym
  • 5'
    Na razie legioniści dają wyszumieć się przeciwnikom, którzy nie są w stanie podejść pod pole karne legionistów. Choćby teraz Kun próbował zagrać w pole karne, ale dośrodkowanie było niecelne
  • 4'
    Dogranie wprost w ręce Malarza. Golkiper stołecznej drużyny wznawia grę od bramki
  • 3'
    Faul na Siemaszce na połowie gdynian. Od rzutu wolnego grę wznawia Marcjanik
  • 1'
    Faul przed polem karnym Legii. Rzut wolny dla Arki, która na wczorajszym treningu przy Łazienkowskiej mocno pracowała nad stałymi fragmentami gry
  • 1'
    Marcus da Silca w pole karne, ale piłkę pewnie łapie Arkadiusz Malarz
  • 0
  • 0
    Skład Legii: Malarz - Hlousek, Dąbrowski, Pazdan, Jędrzejczyk - Kopczyński (c), Moulin - Guilherme, Hamalainen, Nagy - Niezgoda
  • 0
    Witamy na stadionie przy ulicy Łazienkowskiej 3. Za ok 15minut rozpocznie się mecz o Superpuchar Polski pomiędzy Legią Warszawa i Arką Gdynia.
Legia WarszawaArka Gdynia
90'

90' Krzysztof Sobieraj