67'
73'
90'
  • 90+2'
    Radović uderzał z dystansu, ale obok bramki. Po chwili sędzia zakończył spotkanie.
  • 90'
    Moschl wpadł w pole karne z prawej strony i uderzył metr nad murawą. Interwencja Skaby na niewiele się zdała. Legia ponownie traci gola w końcówce spotkania.
  • 89'
    Dwóch kibiców Legii, o których pisaliśmy w pierwszej połowie ze swoim głośnym dopingiem byli słyszalni przez 1000 kibiców Ried.
  • 84'
    Świetna interwencja Sulera w polu karnym Legii. Gdyby nie on zapewne padło by wyrównanie.
  • 84'
    Augusto świetnie zagrał do Mikity, który uderzył w pełnym biegu, ale ponad bramką.
  • 81'
    Długa piłka do Radovicia, który głową zagrał idealnie do Gola, ten po zapytaniu się gdzie ma uderzyć trafił prosto w bramkarza.
  • 80'
    Dobrze pokazywał się Mikita, niestety sędzia podniósł chorągiewkę.
  • 78'
    Kapitalne podanie Radovicia do Żyro, który miał problemy z opanowaniem piłki, a potem uderzył z ostrego konta, bardzo niecelnie.
  • 75'
    Brzyski dośrodkował, ale piłka była zbyt mocna.
  • 75'
    Gol uderzał z siedmiu metrów po zagraniu Brozia, ale nie trafił w światło bramki.
  • 74'
    Tym razem Radović zdecydował się na uderzenie. Będzie rzut rożny dla Legii.
  • 71'
    ponownie na boisku Furman i Radović, zmienili Jodłowca i Ojamaę
  • 71'
    Silne uderzenie Brozia, ale Lucić piąstkuję futbolówkę.
  • 68'
    Po chwili Żyro wywalcza rzut rożny.
  • 67'
    Żyro wycina przy bocznej linii rywala. Chyba go nie zauważył.
  • 66'
    Po chwili dobrze we własnym polu karnym zachował się Jodłowiec, który wybił dośrodkowywaną piłkę.
  • 65'
    W obronie powalczył Gol i z dośrodkowania Austriaków nic nie wyszło.
  • 63'
    Brzyski wybija na rzut rożny
  • 62'
    Ried ostro walczą Faulowany Ojamaa i Suler.
  • 57'
    Dryblować próbował Gol, ale obrońcy połapali się wybijając mu piłkę, która trafiła do Mikity, ale jego strzał był zbyt słaby aby stworzyć zagrożenie.
  • 57'
    Faulowany Augusto, ale o wykonaniu rzutu wolnego trzeba szybko zapomnieć.
  • 54'
    Kolejny korner dla Ried, ale Legia bez najmniejszych problemów zatrzymuje przeciwników.
  • 52'
    Jeden z zawodników Ried wychodził sam na sam ze Skabą, ale Wojteki wygrał ten pojedynek. Błąd popełnił Augusto, który zagrał pod nogi rywala.
  • 51'
    Po chwili to Legia bije rzut rożny. Gebauer wyprzeda Gola i pewnie łapie piłkę.
  • 50'
    Rzut rożny dla SV Ried, piłkę wybija Żyro i zażegnuje niebezpieczeństwo.
  • 49'
    Pierwsza akcja Legii, ale dośrodkowanie Brzyskiego wpada w ręce bramkarza austriaków
  • 47'
    W Legii 9 zmian. Na boisku został Jodłowiec, który ponownie zagra w środku pola oraz Ojamaa.
  • 46'
    Początek drugiej połowu
  • 45+1'
    Koniec pierwszej części meczu.
  • 45'
    Trzecia bramka Dwaliszwilego, który ponownie wykańcza dobrą akcję legionistów. Asystował Ojamaa.
  • 44'
    Sandro Wieser uderzył z ostrego kona i celnie trafił w ... słupek.
  • 44'
    Bardzo aktywny w dzisiejszym meczu jest Miroslav Radović, który mimo gry na prawym skrzydle stara się rozgrywać piłkę. Praktycznie wszystkie akcje Legii przechodzą właśnie przez Serba.
  • 42'
    Radović uruchomił na prawej stronie Bereszyńskiego, który po raz kolejny dobrze dośrodkował na pole karne. Piłka przeszła jednak po nodze jednego z Austriaków i zamiast na głowę Saganowskiego wpadł w rękawice Gebauera.
  • 41'
    Teraz Dwaliszwili aktywnie zagrał w defensywie, zabrał piłkę rywalom i próbował natychmiast odegrać do Saganowskiego. Niestety szybsi byli obrońcy Ried.
  • 38'
    Radović dośrodkował na głowę Sagana, ale napastnik Legii nie zdołał wywalczycsobie dobrej pozycji do oddania strzału.
  • 38'
    Ponownie "Rado" wykazał się aktywnością, wywalczył rzut rożny.
  • 38'
    Furmana, który podszedł do narożnika boiska chyba tak zdekoncentrowały dzieci, które weszły na boisko, że piłka po jego dośrodkowaniu minęła prawie całe pole karne.
  • 38'
    Po chwili Dominik zrehabilitował się odbierając futbolówkę w środku boiska.
  • 34'
    Tym razem Estończyk był faulowany, a do piłki znów podszedł Furman. Niestety strzał został zablokowany.
  • 32'
    Furman dośrodkowywał z rzutu rożnego wywalczonego przez Ojamaę Niestety na głowę Gebauera.
  • 31'
    Dwaliszwili próbował dograć do wychodzącego Ojamaa, ale został sfaulowany.
  • 31'
    Kuciak zupełnie niepotrzebnie wyszedł na 16. metr gdzie został uprzedzony przez jednego z rywali, który momentalnie posłał piłkę do pustej bramki. NA szczęście w zamiarach połapał się Bereszyński i uchronił zespół od utraty trzeciego gola.
  • 28'
    Kuciak wyszedł z piłką poza pole karne, w łatwy sposób stracił futbolówkę, na szczęście błąd naprawił Jodłowiec
  • 28'
    Furman fauluje Gartlera
  • 28'
    Do piłki podszedł Oliver Kragl, ale jego uderzenie zablokował Rzeźniczak.
  • 26'
    Najpierw Saganowski, a chwilę później Ojamaa na spalonym
  • 26'
    Świetne zagranie Radovicia do wychodzącego Bereszyńskiego, niestety obrońca Legii nie zdążył dojśc
  • 22'
    Na stadionie pojawiło się dwóch fanów Legii w bluzach "wiedeńscy fanatycy" głośno śpiewając. "Jesteśmy zawsze tam gdzie nasza Legia gra".
  • 19'
    Po zamieszaniu z prawej strony boiska Robert Zulji wykorzystuje dezorientację obrońców Legii i niepewna interwencję Kuciaka i pakuje piłkę do siatki, a tym samym doprowadza stan meczu do remisu.
  • 17'
    2:1. Rene Gartler minął Rzeźniczaka, a następnie oszukał Kuciaka i z ostrego konta zdobył kontaktową bramkę
  • 16'
    Kuciak broni w sytuacji sam na sam.
  • 16'
    2:0 Wawrzyniek z końcowej linii boiska wycofuje po ziemi do Dwaliszwilego, który uderza pod poprzeczkę. Bramkarz Ried był bez szans.
  • 12'
    1:0 dla Legii. Bereszyński dograł do Dwaliszwilego, który dostawił tylko nogę i wpakował piłkę do siatki.
  • 11'
    Bereszyński rozegrał piłkę Radoviciem, który ponownie zagrał do Beresia, a ten idealnie dograł na głowę Sagan. Piłką minęła jednak minimalnie bramkę SV Ried.
  • 8'
    Kolejne dobre zagranie Pinto, ale Rado był na spalonym
  • 5'
    Ojamaa uderza z 20 metrów, ale tuż obok słupka. Do Estończyka futbolówkę zagrywał Pinto.
  • 5'
    Chwilę wcześniej Bereszyński uprzedził jednego z rywali, a mogło być groźnie.
  • 4'
    Mecz ma charakter charytatywny, cały dochód ze spotkania (bilety kosztowały 10 euro) zostanie przekazany na rzecz powodzian.
  • 3'
    Ried od zzaczeło od rzutu rożnego, ale Pinto wybił piłkę.
  • 2'
    Na stadionie zabrakło miejsc dla kibiców.
  • 0
    Początek meczu. Pierwsze kopnięcie piłki należało do legionistów.
  • 0
    Obie jedenastki są już na boisku.
  • 0
    Za chwilę pierwszy gwizdek. Mecz cieszy się sporym zainteresowaniem na kameralnym stadionie w Utzeinach.
  • 0
    Początek meczu za pół godziny. Legia rozpocznie składem: Kuciak - Bereszyński, Jodłowiec, Rzeźniczak, Wawrzyniak - Pinto, Furman, Dwaliszwili, Radović, Ojamaa - Marek Saganowski
  • 0
    W sobotę o godzinie 18. piłkarze Legii zagrają w Austrii z SV Ried. Zapraszamy na naszą relację minuta po minucie.
SV RiedLegia Warszawa

16' Rene Gantler

16'

18' Robert Zulj

18'

51' Julius Perstaller za Rene Gartler

51'

59' Ivan Lucić za Thomas Gebauer

59' Julian Baumgartner za Bernhard Janeczek

59'

67' Thomas Burghuber za Andreas Schicker

67'

73' Jakob Kreuzer za Oliver Kragl