27'
42'
85'
  • 89'
    Bajdur do Sagana w pole karne, który uderza z pierwszej piłki, ale uderzenie odbił golkiper rywali.
  • 89'
    Koniec spotkania.
  • 89'
    Legia wygrywa 2:1 z Motorem Lublin po golach Dwaliszwilego oraz Saganowskiego.
  • 88'
    Saganowski zwiódł rywala w polu karnym, ale jego uderzenie zostało zablokowane
  • 88'
    Kolejny róg dla Legii
  • 88'
    Dobra piłka na głowę Jodłowca, ale od bramki rozpocznie Oszust
  • 87'
    Kolejna wrzutka Jagiełły zablokowana
  • 86'
    Po chwili powtórka
  • 86'
  • 85'
    Żebrowaski za Michalaka
  • 85'
    Rzut rożny dla Legii
  • 85'
  • 84'
    Saganowski pokonał rywala strzałem w dalszy róg i strzelił pierwszą bramkę w tym roku
  • 77'
    Saganowski walczył o futbolówkę pod linia końcową, ale Ciarkowski dobrze się zastawił i golkiper zaczyna od bramki
  • 76'
    Aż prezes zaczął podążać w stronę budynku klubowego :-)
  • 75'
    Rywale uważają, że Marcin Borski popełnił błąd co podsumowali kilkoma soczystymi przekleństwmi
  • 75'
    Kucharczyk podchodzi do piłki
  • 75'
    Nie ma gola. Oszust wyczuł Kucharczyka i odbił piłkę, po chwili defensorzy wybili ją na aut.
  • 74'
    Mecz koło linii bocznej ogląda prezes Bogusław Leśnodoroski
  • 74'
    Saganowski podcięty w polu karnym i mamy jedenastkę
  • 72'
    Ciarkowski wślizgiem zatrzymuje Brzyskeigo. Widać, że podopieczni Piotra Świerczewskiego mają dobrze opanowany ten element gry
  • 71'
    Jagiełło przekroczył przepisy w starciu z Damianem Szpakiem
  • 69'
    Bereszyński urwał się Widejce, były lechita ładnie uderzył,ale dobrze zachował się Oszust, który odbił piłkę na róg
  • 69'
    Rożny nie przyniósł Legii żadnego skutku
  • 69'
    Za Gola wchodzi Michał Kucharczyk
  • 67'
    Ciarkowski przecina podanie do Kurowskiego
  • 66'
    Motor stara się teraz powoli przejść do ataku
  • 64'
    Testowany w Motorze Widejko traci piłkę i starał się Bereszyński atakować, ale z tego nic nie wyszło
  • 62'
    Na spalonym był Marek Saganowski
  • 61'
    Cała armia Motoru wchodzi na boisko. Piotr Świerczewski zmienia praktycznie całą drużynę
  • 60'
    Dobre dośrodkowanie Saganowskiego, z którym o włos mija się Bereszyński
  • 58'
    Gol dobrze do Bajdura, ale ten nie był w stanie przyjąć piłki pod polem karnym
  • 57'
    Brzyski piętką do Jagiełły, którego zatrzymuje agresywnym wślizgiem Falisiewicz
  • 57'
    Od autu Legia, która dosłownie po chwili traci futbolówkę na rzecz Klepczarka
  • 56'
    Bajdur zakręcił rywalami po prawej stronie i został zablokowany , od bramki wznawia Lipiec
  • 55'
    Kurowski do Bajdura, który podaje wprost do golkipera rywali
  • 54'
    Wrzutka Brzyskiego ponownie wybita przez rywali
  • 54'
    Po przerwie Ptaka zastąpił na bramce Lipiec
  • 53'
    Zmiany w przerwie: Za Furmana wszedł Bajdur, Dwaliszwilego zmienił Kurowski, a Salinasa zastąpił Bereszyński.
  • 52'
    Bereszyński ograbiony z futbolówki pod polem karnym przeciwników
  • 51'
    Róg dla Motoru i z szybka kontrą rusza Bajdur
  • 51'
    Jagiełło uderza z pola karnego, ale dobrze piłkę odbił golkiper Motoru
  • 50'
    Groźna akcja Legii, z dobrej strony pokazał się Jagiełło i mamy rzut rożny
  • 50'
    Brzyski z narożnika i złe uderzenie Bajdura ląduje poza boiskiem
  • 45+1'
    Koniec pierwszej połowy. 1:1 po golach Mihalewskiego i Dwaliszwilego
  • 45'
    Saganowski uderzył piłkę z 12 metrów po kapitalnej akcji Jagiełły, ale na róg piłkę wykopał jeden z defensorów
  • 43'
    Dośrodkowanie i piłkę do bramki wepchnął nowy nabytek stołecznego klubu, Wladimir Dwaliszwili
  • 42'
    Jagiełło przegrał walkę bark w bark z Falisiewiczem w polu karnym
  • 42'
    1:1 Wladimer Dwaliszwili
  • 41'
    Klepczarek wślizgiem zabiera piłkę Salinasowi
  • 40'
    Brzyski z rzutu rożnego, piłka wybita przed pole karne, gdzie uderzał mocno Salinas, ale poradził sobie Ptak.
  • 40'
    Kolejny rzut rożny, po wrzutce Brzyskiego, golkiper Motoru zaczyna od bramki
  • 38'
    Saganowski zagrywa na prawą flankę do Długołęckiego, który groźnie wrzucił piłkę, ale minęła ona wszystkich w polu karnych i wyleciała poza boisko
  • 37'
    Zablokowany Długołęcki, któremu Bronowicki załozył po chwili siatkę. Byłemu legioniście przypomniały się chyba czasu potyczki z Portugalią
  • 34'
    Piłka przedostała się na prawą flankę , gdzie faulowany był Bronowicki, ale nasi obrońcy szybko wybili piłkę po rzucie wolnym
  • 33'
    Mihalevsky zagrywa piłkę do środka, ta odbiła się jak na stole bilardowym od defensorów Legii i strzelał Kostrubała, rywale mają róg
  • 31'
    Dwaliszwili poszedł za piłką środkiem pola, zszedł na prawo i huknął w boczną siatkę, ale okazało się, że Gruzin był na spalonym
  • 30'
    Bronowicki walczył na prawej stronie z Michalakiem i mamy aut
  • 29'
    Mihalewsky przejął piłkę w środku pola od... Brzyskiego, defensywa zaspała, a Ukrainiec minął Skabę i posłał futbolówkę do siatki
  • 27'
    Ostro Długołęcki walczył z Kostrubałą i futbolówka padła w efekcie łupem naszej drużyny
  • 27'
    0:1 Igor Mihalewsky
  • 26'
    Sulera zastępuje Długołęcki. Słoweniec chyba doznał kontuzji, gdyż schodzi do szatni kulejąc
  • 25'
    Mihalevsky dostał prostopadłą piłkę ze środka pola, wyprzedził Sulera i starał się przelobować Skabę, ale strzał był za mocny, poleciał ponad bramką
  • 23'
    Brzyski wrzucał, strzelać starał się Jodłowiec, ale zablokowany został jego strzał i mamy kolejny róg
  • 23'
    Kolejna wrzutka tym razem wybita przez defensorów.
  • 22'
  • 21'
    Dwaliszwili poszedł środkiem pola na przebój, ale piłkę zabrał mu jeden ze stoperów rywali.
  • 20'
    Mihalewsky wpadł w pole karne, spod linii płasko wgrał futbolówkę do środka, ale minął się z nią Kądzior i akcję wznowili gosopdarze
  • 19'
    Suler faulował rywala i sędzia Marcin Borski kazał wznowić grę z rzutu wolnego
  • 19'
    Defensorzy Legii wybijają piłkę przed pole karne, z półwoleja zdecydował się uderzyć Matuszczyk, ale strzał poszybował ponad bramką
  • 18'
    Falisiewicz uderza z ostrego kąta, ale na postrunku był Skaba
  • 17'
    Kontra Legii, ale dobrze w obronie zachował się Jodłowiec
  • 17'
    Kostrubała wywalczył rzut rożny dla Motoru
  • 17'
    Najpierw wrzutkę zablokował Suler, a po chwili piłkę wykopał Jodłowiec
  • 16'
    Upadł na murawę Bronowicki, ale Mihalewsky grał dalej, zdecydował się na wrzutkę na prawe skrzydło, ale piłkę bez kłopotu przejął Jodłowiec
  • 15'
    Salinas zagrywał piłkę na prawe skrzydło, ale na spalonym był Jagiełło
  • 14'
    Mihalewsky wolniejszy od Sulera, który odgrywa piłkę do Skaby, a ten dalekim wykopem wznawia akcję Legii
  • 12'
    Suler zagrywa wprost pod nogi Jovanovicia , ale błąd Słoweńca naprawił Jodłowiec
  • 11'
    Jovanović w pojedynku biegowym z Sulerem, który dobrze zagarnął piłkę i zażegnał niebezpieczeństwo pod bramką Skaby.
  • 10'
    Bronowicki za mocno do Mihaleskiego i od autu rozpoczyna Legia.
  • 9'
    Na dużym luzie gra na razie Jodłowiec, który nie boi się interweniować w razie potrzeby.
  • 7'
    Mihalewsky zagrywał na prawą stronę boiska, ale futbolówkę wybił głową Jodłowiec
  • 7'
    Suler przeczytał akcję rywali i bez kłopotu przejął piłkę
  • 5'
    Jovanović starał się minąć Jodłowca, ale nowy stoper Legii zatrzymał go bez większych kłopotów
  • 4'
    Od bramki rozpoczyna Tomasz Ptak
  • 3'
    Brzyski starał się przedrzeć na lewym skrzydle, ale zatrzymał go Klepczarek
  • 1'
    Zaczęli!
  • 1'
    Pierwsza dobra interwencja Marko Sulera
  • 0
    Za moment rozpocznie się sparing pomiędzy Legią, a Motorem Lublin
  • 0
    W środowe popołudnie Legia rozegra ostatni sparing przed startem rozgrywek Ekstraklasy. Formę podopiecznych Jana Urbana sprawdzi II-ligowy Motor Lublin